Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
22. dec 2009

tea - veru to mate dobre vymyslene 😀 ale ja sa tesim, ze budeme na stedry den sami traja, babky si uzijeme potom.

nadi - nevesaj sa! 😀 paci sa mi tvoj pristup. vacsinou sa to prave v takychto stavoch podari.
ohladom vyzdoby klobuk dolu, si fakt sikulka! 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

sisus co sa tyka babetka ja to aj tak privelmi neovplyvnim snad len pozitivnym myslenim ved prave preto je to zázrak pocatia 😵 a dakujem za poklonu ohladom vyzdoby mna to bavi a ked nemam babetko tak sa bavim aspon takto 😉 😅

sisa2
22. dec 2009

nadi - ved to, keby sa to dalo ovplyvnit, bolo by to cele o niecom inom.
ja som sa tiez strasne rada hrajkala s takymito vecami, kym sme nemali danielka. ale teraz uz na to nie je cas, som rada, ked pridem z roboty, ze sa stiham aspon ako-tak venovat jemu ☹

nadenkaaa
22. dec 2009

uplne ta chapem sisuska ved ja viem ze ked bude babo tak nebude tolko casu 😅 ale zasa bude cas vyplneny velmi zmysluplne 🙂

tea333
22. dec 2009

majka mala som vlhko, ale ako sisa, skor to bolo kremovite..potom sa to premenilo na hnedy vytok 😕
a teraz je zas kremovite 🙂

tea333
22. dec 2009

nadenka krasny stromcek 😵 😵 a pozitivne myslenie je podstatne, aj ked ja som otehu az ked som na to skoro nemyslela 🙄 😅

tea333
22. dec 2009

inak kupila som nakoniec v hypernove, mali kraaasne take minipapucky psikov, ze su akoby plysove a maju uska a ocka, velkost 0 😵 😵 😵
a prilepim k tomu test, nevedela som zohnat mamatest tak som si zobrala modru spravu, a urobim az na stedry den rano 😉

sisa2
22. dec 2009

tea - to bude radosti 😵

tea333
22. dec 2009

hej Sis, vsak som zvedava na reakciu 😕 😕

idem si asi pospat, strasne som unavena

sisa2
22. dec 2009

tak dobru noc 😉 ja este letim na postu, kupit svokre darcek k narodkam a potom sa zacnem tvarit, ze idu vianoce 😀

lenka2112
22. dec 2009

ahojte,

novým tehuľkám strašne gratulujem. 😵 😵 😵 pekne sa starajte o svoje omrvinky v brušku a krásne dotehuľkovanie. 😉

motylek17
22. dec 2009

veronika z celeho srdiecka ti moc gratulujem... vela stasticka do zdarneho konca.... 😉

janulka04
22. dec 2009

ahoj majka..ty ako? 😵

groka
22. dec 2009

caute

baby ja som poriadne prechladnuta,citim sa ako ked mam ovulacne bolesti,chodim a kazdym krokom si citim vajecniky,kurnava,dufam,ze je malinke v poriadku a je mu teplucko,nie ako mne,stale zamrznuta

boli sme v tescu,naroda ludi,robili ako priblblí,uz je aj maly doma,ideme papat a ja sa vyvalit na postel,potestovat a navecer mam jazdu,hlavne ze nam tu vsetko primrza

sharmana
22. dec 2009

ahojte babulky nestihla som este všetko prečítat, ale veronika gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
teším sa z vás naše nové tehulky, toto sú krásne darčeky pod stromček..
sisa. ahoj rada ta tu vidím a dúfam že sa z toho čo najskôr dostaneš a prežiješ krásne Vianoce zo svojim mm a so synčekom 🙂
petka mi tu tiež chýba, dúfam že si užíva sviatky so svojou rodinou...
luci. aké bol privítanie s mm? 😉

a ostatné naše kočky, snažilky, tak Vám posielam trosku vírusíkov vianočných, nech ste tehu šup šup aj vy 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sharmana
22. dec 2009

jani. tak to tvoje babo bude asi riadny valibuk, to moje ma len šteklí, ja ešte kopančeky necítim 😀 a moje je asi opak tvojho, buntoší najmä ráno, ked ranajkujem a na obed... to bude zas asi po mne, ja večer rada v posteli a cez den som ako rybička 😀

tea333
22. dec 2009

Shami tvoje babo sa snazi byt setrne 😉

groka aj ja citim akoby vajecniky, vselikde ma tam popichava, ale to bude asi len omrvinka 😉

janulka04
22. dec 2009

sharmi.....nestraaaas, dufam, ze valibuk nie....ale kope fest...aj male dnes mnagali, ze ci ich kopne, tak dostali aj ony, aby im luto nebolo 😀
ja mam skor taku vytahanu kozu na bruchu 😀 😀 😀 😀 😀

tea333
22. dec 2009

jani je to maly boxer 🙂 mozno chlap do rodiny 🙂

ja budem mat asi pannu, tak sa modlim nech je to to dievca, chlapa pannu uz mam, diki neprosim 😀

janulka04
22. dec 2009

haha, tea, aj ty mas pannaka? 😀
mne staci, ze moj je panna..ako uz som vam ho opisala, niekedy na zabitie, fakt...ved vieme, vsak, dzou? 😀
a moja mama je tiez...a dovi dopo tea, moc rozdiel v tom nieje, ci muz, ci zena.... 😀 😀 😀 😀

janulka04
22. dec 2009

ale hlavne, ze sa zadarilo.... 😉
inac, moji znami zacali snazilkovat ako my s mm a prave kvoli tomu, ze pannu nechceli, ze to je najhorsie znamenie 😀 ...i ked podla mna su aj horsie 😉 , normalne prerusili snazilkovanie do januara....som sa zasmiala, ked som si citala ten mail vtedy 😀

tea333
22. dec 2009

janulka tak to si ma nepotesila, ale ja s pannou vychadzam, len to puntickarstvo a moja lahkomyselnost nejdu do hromady,..ja sa rozhodujem rychlo a impulzivne,ale spravne, ale on pitva a pitva a pitva ale k nicomu nedojde 😀

janulka04
22. dec 2009

no....asi tak nejak...to su u nas neshody presne kvoli tomu...a mm puntickar je, ale iba v niecom, mna vytaca, ako z hluposti sa vie rozculit a ako vsetko preziva, nevie sa proste vypnut, potom nervaci, ze chudne 😀
a momentalne ma stve s tym, ako je tehotny so mnou, ze proste ma nepomojka, nepolutuje...lebo aj jemu je zle 😠

tea333
22. dec 2009

ale zas som citala ze panny su uzasne deti..aj moj drahy bol vzorny 😎

dzou
22. dec 2009

ahijte kocky ako sa mate?
moj drahy siel do manchasteru dnes a uz by mal byt kazdu chvilu doma len neviem neviem pri tychto cestach 😖
tak este raz dodatocne gratulujem veronikre 😀

janulka04
22. dec 2009

tea, aj moj..ale len do puberty....potom bol nezmar prvej kategorie a mojej mamy historky z detstva...ako pochovavali babiku na zahrade...ako varila pavuky, ako liala nedojedene zvysky z obeda pod koberec....a puberta? zase opak...bola velmi vzorna, tak si vyber 😉

dzou
22. dec 2009

tak uz prisiel 😅 😀

janulka04
22. dec 2009

a dzou mas po ptakach 😝 😀 😀

tea333
22. dec 2009

dzou tak sa mozte mojkat 😅 😝

jani tak ja sa potom ked bude v puberte pojdem niekam zakopat 😀 😀 😀

janulka04
22. dec 2009

podla mna vela zalezi od genov, vela od vychovy..ale najviac, do akej partie sa dieta dostane... 😒
tea, ale by som chcela tvojho mm vidiet, ako sa bude pri rozbaleni tvarit 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre