Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kararinkabrnka
7. jan 2010

dzou ano som katka :D

brisilda
7. jan 2010

shami blahozelaaaaaaaam k babulke 😉 super konecne tu mame aj malu slecnu 😀 cize na futbalovu 11-cku si musime este pockat 😀
inak co sa tyka tych vypoctov tak my sme mrnuska splodili tiez pred ovu myslim tym ze v case ovu sme nesexovali nakolko sme cestovali prec tak som mala ine starosti ako sexovat 😀 no predsa sa len jeden statocny bojovnik dobojoval do hradu v ktorom si teraz kraluje 😀 no uz nie nadlho 😀 😀 😀
inak kocky ja neviem preco no posledne dni mam pocit ako keby som nebola tehu kebyze nie toho bruska 😖 a kopancekov 😀 uz mi s toho asi sibe 😝

sharmana
7. jan 2010

ahoj fazulka, dakujem 😉
dzou. no ja som v podstate bola zmierená s tým, že nám dnes lekár povie, že tam nič nevidí a on hned že "Chcete teda vedieť pohlavie? Tak ja vidím dievčatko."
No na to môj mm že, "Ae ste si na 100 percent istý?".
Tak sa lekár pozrel ešte raz a hovorí: "No jasné, je to dievčatko. Ale viete na 100% to samozrejme máte až po pôrode" 😀

xena1
7. jan 2010

luci,nemam ani odvahu si to mysliet 😒 ale je mi divne ze mi je takto tak skoro a cely den.... 😠

dzou...ja ju posielam az vyse roka 😠

sharmana
7. jan 2010

dakujem bris 🙂 ved ešte je tu vela tehuliek a snažiliek, ktoré nás prekvapia či tu bude viacej chlapčekov alebo dievčat 🙂
no a som zvedavá čo naša janulka, čo nám tá oznámi 🙂

brisilda
7. jan 2010

lucka mrzi ma tvoja blba nalada ☹ hadam sa s toho vyspis 😉 ja som dnes mala uzasny dnik , bola som s malym na prechadzke krasne snezilo prijemne pocasie ziadna zima cize sme si vychutnavali kazdu snehovu vlocku 😉 v obchodiku sme si kupili cajicek a capuccino aby nam nebola zima na ruky a slo sa dalej 😀 krasne sme si spolu pokecali a ked sme dorazili domov tak sme si dali horuci kupel 😀 chudak manzel ten musel pracovat na prerabke

dzou
7. jan 2010

xena sak ja viem ... no mozno ti je tak divne z niecoho ineho 😉
bris no tu je kosaa jak v rusku dnes sa mi dokonca stalo ked som sla z roboty ze som na chvilu zastavila auto... blbec .... no a potom som sa uz nemohla pohnut na tom snehu skoro ma porazilo nastastie vybehli chlapi z nejakej firmy po blizku a roztlacili ma 😀

xena1
7. jan 2010

dzou.... 😀

lucialen
7. jan 2010

Dzou, ja ani nie som nasrdena ale skor nasrata 😀 To lebo mi klesla BT a pripravujem sa na mrchu a diplomovka mi zerie dalsiu cast nervov 😠 Ach, nech je uz koniec marca...
Sharmi, to muselo byt mile 🙂 Sranda,ze mozes vidiet na koho sa baby podoba 🙂

lucialen
7. jan 2010

Dzou a chlieb si dnes dostala? 😀 Jako za komacov 😀

dzou
7. jan 2010

jaj luci ja som tvoj graf nevidela tak zase si prosim specialne pre mna 😀
a z coho mas diplomovku? uz si tusim pisala ale som zabudla 😅

xena1
7. jan 2010

luci neboj budeme mrchovat spolu,ved ako vzdy 😉

sharmana
7. jan 2010

dzou. 😀 to si mala zážitok, ešte že ochotní chlapi ti pomohli..
luci. veru, obaja sme skonštatovali že je po mm..
ale ako sa mračila malá a furt kopkala a ručičkou ma šťuchala že "Dajte mi pokoj, chcem spinkať" 🙂

lucialen
7. jan 2010

Tak nech sa paci Dzou 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 Nie je to velky pokles, ale pre mna je to jasne, som pripravena 😒 A diplomovku mam na temu nasilie pachane na zenach 😒

dzou
7. jan 2010

no zazitok najprv som bola jak posrana ze co budem robit 😅 ale tak dobre to dopadlo ale uz by sa mohlo oteplit ale az do bud.piatku tu maju byt teploty tak -1-2...max +2C 😖 a chlebik dnes bol kupit mm cez den kedze je doma ale hovoril ze uz tiez nebolo vela.... totizto niektory si tu teraz robia take zasoby ze kupuju 17chlebov 🙄 akokeby vojna mala prist ale to by mali predavajuci zakazat sak niekto kupi vela a potom ostatnym neostane

sharmana
7. jan 2010

luci ☹ aj s tou teplotou.... kolkodnové mávaš cykly?

lucialen
7. jan 2010

Jasne Xeni, mrchujeme spolu 😉
Boze zase ste v telke Dzou, teda UK, no vyzera to tam na koniec sveta 😉 😀

dzou
7. jan 2010

no luci islo to dole ale este nic nie je stratene 😉 moc drzim palceky aby zajtra vyskocila 😉 a diplomovka moze byt zaujimava 🙂

sharmana
7. jan 2010

dzou. teraz dávali v správach že v Británii je velká zima... no asi majú z toho Angláni raritu 🙂
a mat letné gumy na snehu a lade je dost riziko, dávaj si pozor a jazdi pomaličky 😉

xena1
7. jan 2010

luci,jeden pokles este nic neznamena,,, 😉

lucialen
7. jan 2010

Sharmi, no zajtra som 28dc, to je maximum 😒
Dzou, tema zaujimava, ale ta uprava ma ubija, stale sa mi nieco stane v worde, poprehadzuju sa mi poznamky pod ciarou, zazitok, no skoda reci

dzou
7. jan 2010

a teraz ste boli v telke vy 😀 no teda nie vy ale na bbc boli nasi romski spoluobacania zijuci v UK ze robia nejake podvody so zenami a tak ja to mam len tak zapnute a zrazu keca ta redaktorka ze men from Slovakia... hned som zbystrila dokonca ukazali aj obcanak nejakej zenskej ale nestihla som ze o com to bolo kedze si pisem s vami a este aj pisem mm zivotopis... no oni nam tu taku hanbu robia 😖

brisilda
7. jan 2010

juuj dzou tak to si mala riadny zazitok 😉 mne sa nastastie take cosi este nestalo 😒 ale to neznamena ze ma to raz zastihne v necakanej situacii mna len vedia soferi zablokovat na parkoviskach 😖 raz som aj policiu musela volat co som nemohla vyjst s autom ☹ a nebola som sama aj jeden pan co mal odparkovane auto vedla mna mal ten isty problem 😀 takze sme si aspon pokecali 😉

lucialen
7. jan 2010

Dzou 😀 Ja som myslela, ze ukazuju ako ti nasi slovenski teroristi zautocili na Dublin 😀

dzou
7. jan 2010

jaj no to som nieco zachytila ze policajti ci kto to poslal nejaku bombu do Dublinu... hrozne
no sak bris a potom som uz nechcela zastavovat... jedna zenska si vystupovala z auta videla ze idem a ona si vystupuje ako keby chvilu nemohla pockat.. 😠 aj ja som na nu kricala v aute ...'' ty krava sprosta nezastavim aj keby som ti dvere mala odbit 😀 ''

lucialen
7. jan 2010

Inak ja tiez nerada soferujem v takychto podmienkach. A v utorok idem sama do BA autom, to zas bude stresov v ba, 😀 Baby z BA v utorok si davajte radsej pozor a ak uvidite nejaku sibnutu soferku so znackou PD, to som ja 😀

dzou
7. jan 2010

ja to neznasam uz sa neviem dockat jari ale to si este pockam 😒

lucialen
7. jan 2010

Teraz som prisla na to, ze som zabudla drahemu navarit na zajtra, jaaaaj, idem na to 🙄

dzou
7. jan 2010

jaj luci to neznasam ked pridem na to ze som zabudla ze nie je navarene 😅 ja nastastie mam 😀

sharmana
7. jan 2010

babule a idem na svadbu bratovi, už majú termín 6.februára 🙂 obdivujem ich, zbúchali svadbu behom týždna, už majú tie najdôležitejšie veci vybavené.. ešte som im dávala číslo na môjho fotografa z Piešťan, lebo bol super..
takže okrem výbavičky pre mimi idem kupovat šaty na svadbu a topánky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre