Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
12. jan 2010

asi hej, ale chcela by som vanicku z toho druheho kocika, to by malo podla mna ist...

sisa2
12. jan 2010

maji - myslim, ze malo. ale ved popytas sa v obchode, vyskusas a uvidis 😉 ja sa tesim, ked uz aj ja budem obzerat kociky a vybavicku. len mi to pride vsetko este tak daleko ☹

groka
12. jan 2010

Ahojte

doteraz som spala,teraz si idem po vodicsky,je mi dost zle,hadam to nejako zvladnem a neodpadnem niekde,volala som aj dokimu co mam robit,takze dnes asi pojdem na pohotovost a ostava mi len dufat,ze sa tam s nimi dohodneme,doki povedal ze mozem spinit zo zapalu,z krcka alebo z plodu,preto je nutne ma pozriet
dokimu som povedala co citim a povedal ze kludne to mozem citit,lebo som to uz raz zazila,ja citim male kontrakcie maternice,len s tym rozdielom ze baba a matenica je este mala takze brusko tvrde nemam,takze mam ist na pohotovost
idem sa obliect

motylek17
12. jan 2010

sisus nebojkaj... to iste si mozem povedat aj ja... je uplne jedno ci ovu bola ukazkova a ze teplotky su nadherne ked vysledok bude zly... ☹
cize vobec nemaj strach, podla mna sa to podari na prvy sup... uz si pozerala ten sarapis?

motylek17
12. jan 2010

groka moc moc drzkam palecky, daj hned vediet ako si dopadla, ok???

sisa2
12. jan 2010

groka - mrzi ma, ze sa ti to nelepsi. len nechapem, preco na pohotovost? tvoj doki nerobi? u nas pohotovost funguje len po ordinacnych hodinach lekarov, cize az vecer a cez vikend.
drzim palce!!!

sisa2
12. jan 2010

maji - no ved jasne. a v konecnom dosledku clovek nema vyhrane ani ked najde // ☹ strasne sa bojim, ze sa to zasa zopakuje 😔

motylek17
12. jan 2010

tento krat to ten hore nedovoli, uvidis... 😉

miskahryzka8
12. jan 2010

tak rezne vyklepkane 🙂, som im dala 😀 a robim jogurtove rezne, poznate 🙂? Mnaaam 🙂

motylek tak ja chcem rozhodne nejaky super kocik eňo ňuňo, ked uz som si nekupila auticko, tak chcem super faro pre mimco 😀 a jj ako pises, kocik mozu mat dalsie deticky, alebo sa da aj predat, ci posunut, preto ma normalne zaujal ten jankin, lebo je unisex 🙂 , ale ako pisem, dalsie som este nekukala 🙂

siska si zlata, dakujem 😵 , len sa neviem dovolat dokine 😒 , som sa chcela objednat na pondelok, neviete, ci to mam prist rano ako su klasicke odbery na krv, alebo je to jedno 😕 a pozriem potom aj tie peg perego 🙂

a inak citim nizky tlak dokelu, to uz par dni, to som vam uz pisala, ked som este nevedela, ci som tehu 🙂 a tak dufam, ze mi narastu aspon vnady, aj ked je super, ze nebolia, klop,klop,klop 🙂 , ked uz mam doma toho kozofila, a nie podvozok 😠

motylek dakujem, vcera vecer som vam pisala rekaciu mm a ze ako som mu to povedala 😀

groka 😨 , drzim moc palceky, nech vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brisilda
12. jan 2010

groka drzim place u dokiho je lepsie ak ta pozru popripade ak bude treba aby si ta nechali na pozorovani stal lepsie ako nieco zanedbat verim, ze to neni nic vazne a s toho prekliateho zapalu sa dostanes cim skor.inak gratulujem k vodicaku 😀 takze odteraz si budem davat pozor na cestach 😀 😀 😀 si sikulka len jazi opatrne !hlavne teraz v zime
sisa mily to doki 😉 verim ze bude mat pravdu a v marci sa stretnete na potvrdenie tehotenstva 😉
motylek kociky si vazne krasne no mne sa na tom jane paci iba vanicka sportova cast ja o nicom 😖 no vanicka je vazne ako si napisala brutal 😀 nadhera
inak dik ze ste mi drzali palce no vysledky budu az zajtra ☹ ale mam dobru naladu tlak v pohode nic hrozne male je primerane velke 😉 cize ok no oproti prvemu tehu mma tlak o dost vyssi vtedy 110 teraz 130-140 takze ma posiela preventivne na interne ale zdvorazdnil ze len preventivne pre istotu aby sme nic nezanedbali a pokail zacnem mat akekolvek problemi napr. tlak nad 140 alebo opuch tak mam letiet hned k nemu 😖 dufam ze nebudem musiet ale inak bol mily aj sestricka ma potesila lebo som sa jej pytala na tie moje kilecka a povedala ze uz tu boli aj take co pribrali za mesiac 5 kg. cize som vraj v norme a nemam sa zbytocne stresovat 😀

motylek17
12. jan 2010

tak vidis bris.... 🙂

brisilda
12. jan 2010

groka co sa tyka tych kontrakcii tak to som mala aj ja ale iba chvilkove dokimu to nespominam ked sa pyta ci mam tazkosti tak len poviem ze ma semtam nieco zaboli no nic trvacne 😉 dufam ze to nic nebude lebo s tym tvrdnutim a tlakom v podbrusku som mala hlavne pri sexe . asi aj preto uz na sex nemam chut

motylek17
12. jan 2010

bris o chvilu budes ak keksikovat... neboj 🙂

sisa2
12. jan 2010

majka dik 😵 dufam, ze mas pravdu.

miska - nepoznam. to su ake?
k dokine sa radsej objednaj, mozno ta ani hned este nezoberie. mne napr. moja byvala brala krv len kvoli tomu, ze som na tom trvala, inak by nevzala a objednala ma o par tyzdnov na kontrolu. takze to je indi-vindi, zalezi aj od lekara. na sono este aj tak nebude nic vidiet, tak sa zbytocne nestresuj. ved napr. veroniku objednal az na 18.01. a to uz vedela na vianoce, ze je tehu. neboj, nic ti neujde a hlavne ked pojdes neskor, uz nieco aj bude vidiet na sone 😵

bris - tak si to prezila, super! s tlakom nie je sranda, tak si na to fakt davaj pozor. mam kamosku, co uz bola kvoli tlaku teraz 3x v nemocke, ale ona ho ma az okolo 160, co je brutus.
a mas super lekvosa, ze ta zbytocne nestresuje aj kvoli kilam, niektori dokazu byt kvoli tomu dost hnusni 😠
no ja dufam, ze ten moj mal pravdu a v marci - aprili sa vidime kvoli tehu. no mne to vsetko zatial pride tak vzdialene...

brisilda
12. jan 2010

motylek tak pravdu povediac mne sex nechyba 😀 to len koly mm aby si nenasiel nahradu lebo pracuje s jednou fesnou ukecanou geodetkou 😀 a kazde rano ju vozieva do prace 😀

petafr
12. jan 2010

ahojte, Miska, naaaadherny testik, tak sa s tebou tesim... A som rada, ze sa mm tesil, aj ked neskakal na plafon, ten moj ani poriadne nevedel, co si ma mysliet, ked som mu to povedala, len sa na mna usmial, ze fajn, a ze nebudeme predbiehat... samozrejme, tazko chciet od muza zensku reakciu, no nie? 😀
Groka, dufam, ze ta rychlo vyliecia, aby si sa mohla sustredit uz len na rybicku... tebe je toho nadelene...
Bris, som rada, ze vysledky su fajn, Siska tiez, tak dufam, ze Smolik prinasa stastie a nie smolu 😀
no sa bavim takto sama...

brisilda
12. jan 2010

peti vysledky este nesu tie budu zajtra dnes som zvladala glukozu v sebe udrzat no ked ma sestricka bodla DO PRSTA VYslo zomna auuuu 😀
sisa inak moja obvodacka mi tiez krv nechce brat dokonca ani na preventivke nechcela len ja som na tom trvala ze podla zakona mam na to pravo tak vtedy vzala inak ako keby sa bala 😀 teraz ma ist na preventivku az po porode .Peti ani moj mm neskakal po plafon ale ked mrkol na test tak sa pekne pousmial 😀 ved tak ci tak on bol ten kto prvy spomenul druhe babo len ja som to odkladala a odkladala

miskahryzka8
12. jan 2010

baby a ako to je, ked sa vajicko oplodni pred ovu je vacsia sanca na dievcatko a ked cez a po na chlapceka 😕 ?

podla toho grokinho cinskeho kalendara to ma byt dievcatko,ci som otehu v decembri alebo januari, lebo vlastne neviem 😕

bris ako citam. tak aj tvoj doki vyzera byt super 🙂

siska tie rezniky http://www.openair.sk/view.php?cisloclanku=2009..., kazde masko v tom pace kasne zmakne a su super vlacne, ja davam vela vela krai korenia mnam a miesto struhanky ich obalujem v podrtenych kukuricnych lupienkoch, mm ich zboznuje 🙂 a dokina je dnes poobede, som zabudla, tak skusim sa objednat, hlavne kvoli mojej chudokrvnosti...

petka ahoj 🙂, dakujem 🙂, no on sa tesil ja nad plafon, lebo deco velmi chce, ale to neprejavil,sa boji trosku 🙂, aby sa nic nepokazilo 🙂

brisilda
12. jan 2010

misi ja neviem ako to je lebo u nas sa sexovalo pred ovu a cakame chlapceka 😀 a po pravde teraz si ani neviem predstavit ze by som mala cakat dievcatko proste chalani mi pasuju 😀 velky a maly brasko 😀 😀 😀 samko je uz teraz hrdy 🙂

motylek17
12. jan 2010

ako tie rezne mozu byt brutalne dobre....mnaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 v nedelu robim 🙂

motylek17
12. jan 2010

ja by som tiez brala dve rovnake pohlavia, aj ked ja by som strasne rada dievcatko, neviem preco.... 😀

miskahryzka8
12. jan 2010

bris, a podla toho cinskeho horoskopu ti to sedi 🙂 ? Groka ho ma v albume 🙂 , no ja som momentalne tak, ze chvilku by som chcela dievcatko - ako uz roky, ale potom zase chlapceka, no schiza 😀 , co je dobre, ebo sa budem tesit tak ci tak a hlavne samozrejme, nech je to zdrave, len ja mam taky cudny pocit na dvojicky, neviem preco 😕 , volakedy som chcela, ale teraz by mi jedno stacilo 😅

inak moj mma a jeho o rok mladsi brasko - narodili sa v jeden den rok po roku 😅 , maju uzasny vztah 😵 , tak to je sper, ked su takto braskovia 🙂 , ale teda surodenci celkovo 🙂

motylek, su fakt mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 , potom daj vediet, ako chutili 😉

sisa2
12. jan 2010

peti no ja tiez dufam. a tebe tiez. uvidis, este tam budeme chodit spolu s bruskami. ak teda ostanete na SK 😉

miska - dik za recept, znie to fakt dobre. mnaaaam, som hladnaaaaaa 😀

inak mne je uz tiez jedno, ci chlapec, alebo dievca. ked sme cakali danielka, tak som si hovorila, ze ked maju byt dve deti, tak nech je to chlapec, ktory sa neskor postara o svoju sestricku, ak ma byt len jedno, nech je dievcatko .... tak to bolo znamenie, ze nam je sudene este to dievcatko 😀 hehe, sibe mi, ja viem 😔 😀

sisa2
12. jan 2010

miska - u nas ten cinsky vobec nesedi. brat mal byt dievca, ja chlapec a danielko dievca 😀 tak si vyber 😀 😀 😀
to je haluz, ze maju narodky v jeden den. rodicia sa cinili 😀

majuska7979
12. jan 2010

dobre ranko babule, tak moja ovulka ma stale natahuje 😠
ale dnes uz asi musi byt, krcok som si velmi tazko nahmatala, ale este nieje otvoreny 😠

motylek17
12. jan 2010

majuska nebojkaj ona pride, minuly cyklus si ju taktiez mala neskor.... 🙂

majuska7979
12. jan 2010

no ale to cakanie 😠 myslim ze moze byt na 17dc 😉

majuska7979
12. jan 2010

najhorsie je ze moje dni volna uz pomaly koncia a bude horsie so snazilkovanim 😠 a tak som dufala ze dojde ak budem oddychnuta 😠

sisa2
12. jan 2010

majuska verim tomu, ze sa uz blizi, minule si tiez mala neskor ovu.

maji - zabudla som ti napisat, ten sarapis som vcera nezohnala, ale bola som len v jednej lekarni, tak skusim pozriet tu v meste, ked pojdem na obed.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre