Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
12. feb 2010

jee, baby...tusa to fajn rozbehlo....
siska, rada ta tu vidim...i ked to mas s tou mrchou asi na h...., uz by sa patrilo aj to riesit....budem drzat palceky 😉
petka....ako si dopadla, zobrali ta?
bris, teda baby mali pravdu, to sede tricko obkukujem, co si ho dala do albumu..tu na pekne kusky moc nenarazim a ak ano tak to stoji okolo 35€, co za jedno tricko nedam, na tri mesiace 😠
miska...teraz neviem, ake lehatko... 😕 , ja som vyberala tak, aby bolo üpratelne, polohovatelny chrbat aj nohy a aby malo uska na prenasanie, kedze vetsina lehatiek uska ma, ale prenasat sa nesmu...a z finalovych bolo Chicco, tak som si len vybrala farbu, ale este sa mi neozval predajca, tak dufam, ze bude ta modro ruzova...ta sa mi paci viac 😉 😵
groka, juj, tak ja nastastie neviem, co je vysoky ani nizky tlak..ale tusim ty a bris ste lepky na vselijake diagnozy, babule, tak sa setrite a oddychujte...a groka...nemoze tvrdnut z toho, ze sa male natlaci niekam nasilu..lebo anse male je nonstop az uplne dole, ako by som mala ist tento tyzden rodit a este sa tak chrbatom vyduje....vyzeram fakta ko par dni pred finale, brucho total dole a tiez tvrdne, ale ja si nahovaram, ze nie....este nech je tam...tfu tfuj tfuj 😅

janulka04
12. feb 2010

aha, miska...tak uz vidim, Lollipop je ta modro ruzova...chichi, ja som to objednavala podla kodu, nie podla nazvu 😵

brisilda
12. feb 2010

peti no musim povedat, ze mavas zvlasne sny 😀 inak co sa tyka mojho pupiku tak sa mi zacinaju robit strie 😒 co uz a zacinam mat depku z mojich kil 😠 uz dosahujem na vahe skoro 90-siatku ☹ pomoooooooc 😀 😀 😀 takze sa snazim vyhybat sladkostiam 😖
jani pekne lehatko ja uvazujem o chiccu 😉 ale uz som si povedala ze nekupim nic ! az ked sa malinky narodi 😉

groka
12. feb 2010

babule venujem sa vam a mam problem a neviem co mam robit,to brusko mi tvrdne ozaj,lenze najviac ho mam tvrde hned dole nad ochlpenim,za poslednych 15 minut 2 krat z toho jedno silnejsie,inak cely den pocitujem mensie stahy,a problem mam s tym,ze ked pojdem na pohotovost ,to uz bude 3 krat za 12 tt a nechcem tam posobit ako hypochonder,co ked bude vsetko v poriadku?a zabudla som este vam napisat,vcera som vytiakla 😅 mala som mokre nohavicky ako keby som sa pocikala,nic farebne,dnes zo mna vytiekol hlien kremovy husty,uz som aj v sprche bola,boia ma krize a sem tam bolesti na mrchu,kurnik neviem co robit,pretoze doki mi vzdy povedal ze je vsetko v poriadku,takze nechcem histercit,tie bolesti su neni take velke,skor v krizoch su,ale tie tlaky v brusku,neviem ci v 12tt mozem toto pocitovat,citim ze mi tlaci na mechur,kazdu chvilku chodim cikat

janulka04
12. feb 2010

groka a tvoj elkar tam uz neni? 😕 skus zavolat a opytat sa...ja ti neviem poradit....ale urcite by som nic neignorovala, ty poznas svoje telo najlepsie

bris, neries vahu...ja mam sice 77kil, dnes to na mna kuklo na vahe...ale ked som si videla zadok dnes vo vyklade..bolo mi zle...nozky jak palicky a len brucho a rit...uz ani ten horny obvod to nezachrani 😝 😀
a ty nosis konfekcnu velkost 40 a ze ti to je volne..tak prosim pekne, mne su 42 na fest...takze vediem 😝

groka
12. feb 2010

janulka,uz neni v ordinacii vobec

janulka04
12. feb 2010

jaj, do kelu....a cislo na neho sukromne asi nemas, co? Ja som mala na svojho dokiho na SVk aj na mobil, keby nieco...neviem...toto je tak na hovno...piatok este aj...ja by som sla na pohotovost, ak by sa to zopakovalo, popr. zavolala a opytala sa... 😕

groka
12. feb 2010

janulka,mam cislo na mobil,ale volat mu nebudem,to si radsej zavolam na pohotovost...
ja sa citim ze sa nieco deje,uz 2 dni,mozno pred 3 som zacala nieco citit,ale este som si to nepripustala,no ja len nechcem aby ma vysmiali,ked im poviem,ze mi tvrdne brusko v 12tt,takze zistujem,co je to vobecmozne,alebo je to len v mojej hlave

janulka04
12. feb 2010

tak ale ved, groka, vy ste o babatka uz prisli, tak podla mna ta nemozu vysmiat, na tvojom mieste by som bola asi tiez vystrasena...tak skus zavolat...ja ked som mala ten zlcnikovy zachvat, tak mm zavolala 112 a tam mu pekne radili a pytali sa...neviem, podla mna aj tak nebudes kludna, pokym ta niekto nevysetri a pred vikendom by som to nenechala len tak

janulka04
12. feb 2010

tym, som ti nechcela nijako ublizit..len ze podla mna by mali pristupit k tomu tak, ze minimalne ta prezru 😉

a daj vediet, ak budes volat, ci ak pojdes... 😕

groka
12. feb 2010

janulka,neviem co mam robit,stale cakam na viacere rakcie,ci teda moze tvrdnut uz aj v teme v spolocnom termine

janulka04
12. feb 2010

no neviem, ja som nasla na nete tak okolo 20tt najskor... ☹
do kelu...ze sa neda nejako vidiet do bruska, niekedy, ze ci je vsetko ok... 😔

petafr
12. feb 2010

groka, co je prednejsie, malicke ci vysmech? Kasli na to, co si kto o tebe bude mysliet, riad sa instinktom, ak ti nic nie je tak nech ta vysmeju, to je jedno, ale aspon budes vediet, ze babatko je v poriadku... Ak sa necitis dobre, chod na pohotovost, teraz sa zbytocne stresujes, budes rozmyslat este par hodin a ak sa to nezlepsi, tak aj tak pojdes, ako ta poznam, tak chod teraz a nech sa deje co sa deje, na malicke treba mysliet a na teba samozrejme... drzim ti palce, dufam, ze ste v poriadku, fakt ti to prajem...

petafr
12. feb 2010

siska, v disneylande som osobne nebola, ale boli kamarati a vsetci si chvalili, ci uz s detmi alebo bez nich... Nie je to lacny spas, ale do NY ta to urcite vyjde drahsie, alebo nie? Inac z vikendu som doniesla od maminy tie bylinky, ale mala uz len namiesane caje, a je v tom kamilka, tak neviem, si vravela, ze si alergicka, ze? Lebo ak by si predsa len chcela, tak by som ti dala...
a z dobrej nalady vam dnes velmi rada rozdam! vsetkym!

èèè èèè
ùùùùùùù ùùùùùùù
****** ******
**** ****
àà
ààààà

ççççç ççççç
çççççç çççççç
çççççççççççççççç
ççççççççççç

snad to vyslo! 😵 🙂

petafr
12. feb 2010

tak nevyslo, no nic, bola to usmiata tvaricka povodne 😀 😀 😀

petafr
12. feb 2010

inac na pohovor stale neviem 🙄

janulka04
12. feb 2010

chichi...petka, tebe to tusim posunulo ako mne vcera... 😀
a kedy budes vediet...? 😕

inac, baby...mna chytila zrava...za dva dni..dve kila...a dnes od rana sa napchavam...POMOOOOOOOOOOOOOOC!!!!! 😔 ☹

dzou
12. feb 2010

Ahojte kocky... no uz sa mi za vami cnie 😅 tak pisem i ked je piatok tazke tu asi ani nikoho nebude... je nieco nove?
ja furt tak isto... chripka ma stale kvari 😠 no tak ked je nevylezana... kazdy den som si hovorila ze ak my bude zajtra horsie tak nepojdem do roboty ale ja som tak cudne prechladnuta.. len soplik, kasel a trochu hrdlo inac normalne mozem existovat... tak som chodila do roboty ale teraz uz budem lezat az do pondelka... najhorsie je ze som momentalne uuuuplne stratila chut a cuch 😠 normalne ked som dnes davala prat tak som cuchla avivaz a nic 😖 normalne ako keby tam nic nebolo... proste nic absolutne nic necitim dokonca ani taku vonavu mentolovu mast co mam a ked jem tak ako keby som nic nejedla ☹ vcera som robila granadir a mm musel dosolovat lebo ja by som ho isto presolila 😅 dokocna aj kysle uhorky jem ako keby to nebolo nic no proste hrozneeeeeeeeeeeee 😠
ale zase na nieco to bolo dobre... dnes som rozmyslala ze ktory to vlastne dc som a razu ze uz 14naaaaaaaast 😅 sak to uz aj ovu moze byt... no cakam tak zajtra pozajtra... ako neviem ci je to dobre otehu ked som chora ale tak ak bude sexik tak urcite sa chranit nebudeme....a zase ani neviem ci chcem aby sa nam to teraz podarilo lebo ak hej tak babo by bolo presne take iste znamenie ako mm foter a este aj v cinskom horoskope a ja ho taaaaaaaaaaaak neznasam ze ma to normalne aj odradza tento mesiac....
zase ma dobre nasr....l ked som ho videla v nedelu.. robil zo mna uplneho debila, nechcel nam dat sllivovicu co nam jeho mama kupila a bodka za tym vsetkym bola ked mi zacal rozpravat ako neznasa vsetkych blavakov ze vsetci si hrozny... ako ja som sa sice narodila na vychode(odtial je aj mm ) ale v BA som zila 20r takze uz som v podstate ako blavacka a toto mi on rozprava???? ako jasne mi dal najavo jeho vztah ku mne a k mojej rodine kedze aj moja mama a segri ziju v BA no neskutocne som bola nasrana... ale sak za chvilu mu padne sanka... uz sa tesim ked otehu 😀

dzou
12. feb 2010

jeee tak teraz kukam ze sharmi mala narodky tak vsetko naj naj 😉

janulka04
12. feb 2010

ahoj, dzou...tak ako citam, sme vcera varili to iste... 😀
a tie znamenia...no keby si si to mohla vybrat, ale ked ono to vzdy tak vetsinou vyjde.... 😀
a co ak ti to vyjde buduci mesiac a male sa narodi skor...tak to vyjde rovnako 😝 😀

dzou
12. feb 2010

ahoj jani 😉 no to mas pravdu... sak ked sa zadari urcite sa nezabijem... sak podla mna je dost aj o vychove a urcite z neho alebo z nej by som nevychovala takeho ignoranta egoistickeho ako je jeho foter 😠
no sak na jednej strane si hovorim ze urcite jak naschval to akurat teraz vyjde 😅 ale zase na druhej ked sa tak dlho nedari tak sa az tak nebojim ze to vyjde 😀

janulka04
12. feb 2010

no...aby si sa nedivila....ja som zase proti blizencom aj proti pannam, akoze jeden hypochonder mi doma staci, mat doma zmenseneho mm, tak to je koniec sveta.. 😝 😀 😀 😀
ale teraz mi vychadza blizenec, co je moj oco a to je tiez priserna povaha, tak sa modlim, ze nch vylezie o tyzden skor, aby bol byk.. 😀 😀
ono znamenie da ozaj vela, potom geny...no a vychova? ved uvidime za 20 rokov, co sme to vychovali... 😀

dzou
12. feb 2010

no sak to ze znamenie da vela 😒 no a celkovo ak sa nam zadari este tak ze sa narodi babo v tomto roku 2010 tak bude tiger podla cinskeho a my obaja s mm sme psy a tieto dve znamenia su uuuuuuuuuuuuuuuplne protichodne ze si proste ani nemaju co povedat... a presne tak to je .. takze kludne pockam aj tak ako mi salute zavestila ze budem mamina v r. 2011 😀 no ako pisem chranit sa len kvoli tomu nebudeme ..... sak ked sa stane tak to tak ma byt 😉

janulka04
12. feb 2010

dzou, nestraaaaas, aj my s mm sme psy....to si ma teda potesila... 😝 😕

dzou
12. feb 2010

no jani bohuzial 😔 teda pisu to tak a je aspon u nas s jeho fotrom to tak aj vychadza 😔 vazne si nemame co povedat a kludne by sme zili jeden bez druheho ak by sa to dalo 😅 dokkonca aj mm ho nemusi moc 😔
pozri si na stranke horoskopy.cz tam su vsetky aj cinske aj ako sa kto ku komu hodi a tam to pisu

majuska7979
12. feb 2010

ahojte babule
tak uz som spat, ahoj dzou nacase si sa tu ukazala 😅

janulka04
12. feb 2010

ahoj, maji..
do kelu, dzou.... 😖

dzou
12. feb 2010

no som chorucka a nejak som si chcela trochu oddychnut aj od konika 😉 ako sa mas?

majuska7979
12. feb 2010

ahoj jani,
dzou no troska oddychu nezaskodi, ja sa mam ok na to ze som mala 3rannu sa mi nic nechce rozmyslam ze dnes bude na veceru pizza 😀 hmmm, musim pockat na manzela

majuska7979
12. feb 2010

dzou a co ti je chripka??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre