Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. mar 2010

jeee a my budeme vsetky takto postupne rodit... 😵 to je parada....som zvedava, kto pojde skor, este sharmana je kusok predomnou 😀

monikapd1
30. mar 2010

noo uvidime jani a minka preco vlastne tak skoro rodila??
tak som sa docitala, ze este cheer o vcera 23,20 bola 2 v 1 a dnes sa na aprilovkach neukazala

janulka04
30. mar 2010

tak to vobec netusim....a malalady ma ci mala kedy termin?
no, cheer, by ma tiez zaujimala 😕

tea333
30. mar 2010

monika zebyyyy cheer??

monikapd1
30. mar 2010

no vcera este boli dvaja v jednom, dnes sa tam neukazala takk neviem, mozno mala len vela prace doma

tea333
30. mar 2010

malalady je 38tt 😉

janulka04
30. mar 2010

baby...a pred nedavnom sa tu // riesili a Bt...kokos.. 😕 😲 😕 😲

janulka04
30. mar 2010

hej, malalady, som ju uz nasla...a ze ide cisarskym...bozinku, ja taaak dufam, ze ta nasa mala sa otoci.... 😔

monikapd1
30. mar 2010

tei malalady je uz 39tt a baby z apriloviek mi tiez potvrdili, ze tam dnes nebola a ze vcera riesila ci si ma abo nema nalakovat nechty 😀

janulka04
30. mar 2010

flegmoska cheer...dufam, ze uz aspon tu tasku stihla zbalit.... 😀 😀 😀 😀

monikapd1
30. mar 2010

no tak hadam aj hej ved v nedelu ma termin 🙂

sharmana
30. mar 2010

peti. supiš, tak dáme kafe, aj tak sa budem asi nudiť, kým budem mat mimi, rodinu mám daleko a kamošky chodia do práce, takže nemajú vela času..
no ja som tiež zvedavá, čo má cheer nové...
a čítala som ako opisovala sabiatko pôrod, no mala dost dlhý, ale to má vela prvorodičiek...

janulka04
30. mar 2010

sharmi, ja som mala celkom rychly..dufam ale ze tento bude este rychlejsi 😀

janulka04
30. mar 2010

idem kocky...tak dobru noc vam aj tym mrnuskom v bruskach a snazilkam

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

idem si ja kuknut mojho Dr.House 😉

monikapd1
30. mar 2010

jani bru noc a aj ja idem tak bru nocku aj vam ostatnym 🙂

sharmana
30. mar 2010

jani. tak to si bola tá štastnejšia... dobrúúú
monika. aj tebe dobrúú....
ja ešte dopozerám ordináciu v ružovej zahrade, hodím spršku a pôjdem hajat 😉

dzou
30. mar 2010

ahojte koculky no zajtra sa uz neozvem a ani vo stvtok 😀 najskor v piatok 😉 tak xena gratulujem k mrnuskovi ved to je super ze aspon jeden tam je 😉 a drzim palce aby to bolo dievcatko tentokrat 😉
peti aj tebe velka gratulacia 😵 a nehovor ze ti nemame gratulovat ved to je super ze tam su // 😵 moc sa tesim s tebou 😉
no ja uz vlasy nafarbene zajtra po robote idem na nechty a potom uz pride kamoska, mm odveziem ku kamaratovi(dufam ze sa neopije a pride nacas 😀 ) ... vsetko je uz inak ready tak sa aj tesim ale aj trosku zacinam byt nervozna ci to vsetko stihneme nacas 😅 a prsi a prsat asi aj bude ako mne to nevadi sak budeme vnutri vacsinou len fotky som chcela v parku a tak asi nic z toho nebude 😒 no nevadi co sa ideme najest potom tak je to strasne krasna stara klasicka anglicka kamenna krcma s tramami a to sa nam osobne velmi paci tak tam spravime nejake pekne foto 😉 a jasne ze potom hodim 😉
no dnes som 14dc a dost citim podbrusko tak neviem ci nie je ovu 😒 vcera sme poistili ale dnes som aj chcela no boli sme sa s mm najest vonku pred tym ako siel na nocnu ked sme prisli domov este sme mali hodku cas kym siel do prace tak sa ho pytam ze ci nieco bude a on ze e e ze je taaaaaaaaaak nazra..papany 😀 ze nevladze robit tie smiesne pohyby 😒 zajtra nebude nic lebo uz teraz neviem ako vsetko postiham tak duuuuuuuuuuuufam ze to bude tak ako skoro vzdy ze som mala ovu bolesti tak cca 2 dni pred nou a teda ze bude nakoniec toho 1.4 😵 alebo sa mi zase posunie ako minule??? snad nieeeeeeee no dnes som aj merala ale budem len do stvrtka tak uvidim ze ci bola alebo nie....
tak sa zatial majte krasne a potom sa ozvem 😉

tea333
31. mar 2010

dzou uzite si krasny den, nech vam svieti slniecko a nech vam vyjde co ste si naplanovali!!
potom napis 😉

tea333
31. mar 2010

aj ja chcem rodit 😀 😀 😝 teda chcem aby uz bol august, lebo sa na drobca tesim 😵

cheerlady
31. mar 2010

ahojte babule,no stress-stale som kinderko 🙄 ale ste zlate,ze ste na mna mysleli 🙂
dzou zajtra budem na teba mysliet,uzi si to ako najviac mozes! 😵

tea333
31. mar 2010

cheer tak dufam ze do porodnice vsetko nachystane, na Riska sa tesime, teda na fotkyyy 😀 🙂

cheerlady
31. mar 2010

tea no v podstate ano,este mi chyba jedna podprda kojenecka 😒 a ty ako sa citis?jejda,ze 19tt,ako to leti!!! 😲 🙂 a kde mas fotky zo svadby???som zvedava! 🙂

tea333
31. mar 2010

uz som hovorila babam, ale plati aj pre teba, ja mam uzavrety album na FB, tak ak chces pridaj si ma a ja ta pridam na prezeranie do albumu.moje meno- tereza leskova klimcova
ja sa citim super, stale akoby som nebola tehotna 🙂 a mam male brucho 😝

cheerlady
31. mar 2010

neboj nic,ja som tiez v tom tt este ziadne nemala a teraz si pripadam jak slon 😝
ok,idem si ta pridat 🙂

cheerlady
31. mar 2010

nenaslo mi ta to! 😲

janulka04
31. mar 2010

Caut kocky...mne je hrozne, celu noc som nespala, mandle mam jak melony....ani prehltat neviem, este som aj zvracala zase...
kurnik, kebyze mam aspon male kam dat, nemozem si oddychnut, bo to je stale, prosim si pit, mamiiii...ona mi robi zle....a do toho este Lindu sledovat, ze ako jej je, davat jej ATB....normalne mi bolo chvilami az na odpadnutie...snazim sa pit, ale nejde mi prehltat, velmi to boli....musim k dokimu...ale asi az zajtra, kedze nemozem nechat male same a treba sa objednat....a to som mala mat poradnu, do prcic....to musim zrusit, na c mu tam budem taka zdochnuta?

cheerly, ahooj, som rada, ze si sa ukazala....ozaj, ak nevies najst teu, najdi mna...poslala som ti IP...a ja mam teu v priateloch 😉

dzou, tebe prajem krasny dnik a uzi si ho

majuska7979
31. mar 2010

petula, jeeeej, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵
motylek a ty ako ???????? 😵

janulka04
31. mar 2010

a monike zmazali fotku? sila fakt uz toto.... 😠

majuska7979
31. mar 2010

dzou, prajem ti tiez krasny dnik 😵 😵 😵 😵 😵 😵
verim ze sa tesis a mam motyliky v brusku 😵 😵 😵 😵
baby inak moja ovu musela byt asi az toho 19??? 😕 mrska dojde asi az za 2dni 😅 tie testy boli dady, takze uz nikdy nekupim test z libroveho obchodu 😉

groka
31. mar 2010

Caute kocky

od vcera vecera som bez tabletky,nieco sa lepsi,teraz uz necitim taku bolest v zube nezube,ale sem tam dostanem krc do lica ku hlave ku sliche ale to je strasna bolest,len chvilkova par sekundova,vyplachujem repikom

rano bola u nas moja segra kuknut nas na chvilku,potom sme sa obliekli s mm a isli do mesta uz na nakup,Risko ma meniny v sobotu a v nedelu oslavujeme+pondelok chystacky pre polievacov,budem robit dve torty,jednu smotanovu a druhu jablkovu zelatinovu s piskotami tiez taku ladovu,takze este potrebujeme suroviny na torty a chlebicky a finito,nic viac nerobim a mam co robit do nedele,hlavne pozehlit,inak sa priznam,ja som zehlila baby od kedy som tehu 1 krat,toto ude 2 krat 😢 hamba mi velika

mm vari polievocku gulasovu fajnovu sa tesim a potom idem ja robit masko zo sliepky na zelenine s haluskami,tak nech mi este masko oberie

Petka moja,drzim vsetko co mozem a co mam nech to vyjde,inak som cakala na nieco taketo,ty budes v polke,ked ja pojdem rodit 😀 konecne,strasne sa tesim

motylek daj vediet,co a ako,co mrcha?

janulka,drz sa moja,kedy ti pride muzik domov?potrebujes si poslat trosku

bris ako?

majka uzivas si tehu?

fazulka kolko sa snazite?nam sa podarilo do roka normalne tehu bez kyretu.tak isto aj s malym do roka od potratu

dzou uzi si zajtrajsok

siska ty neriesis tvoje dlhe cykli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre