Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
6. aug 2009

🙂)))) pocuj a naj. obdobie na otehotnenie je vraj september 😉 ale men je uz jedno kedy len nech to uz je a basta a od nedele sme sexovali kazdy den, dnes davame pauzu fuuu konecne a zacina ma boliet v podbrusku 😀 😀 😀 ale to moze ist iba o to, ze hadam pride ovu alebo som uz tak zleniveta, ze ked som umyvala podlahu tak mam svalovicu 😀 😀 😀

tea333
6. aug 2009

my sme tiez vela skusali posl. 4 dni 🙂 ovulka uz mala byt, dnes je 12DC..prinajhorsom by mala byt do dvoch dni takze na tento mesiac sme urobili co sa dalo, kedze ide moj zajtra prec, ale vela energie sme minuli tak dufam 🙄

brisilda
6. aug 2009

no ja som dnes estelen 7DC tak pochybujem, ze ovu bola ak nebola tak pride no cez ovu nechcem sexovat, pretoze chcem zistit ci je pravda, ze sa vtedy zadari dievcatko 😀 ak toho mesiaca to nevyjde tak v sept. sa ide na 100% aj cez ovu 😀 😀 😀

tea333
6. aug 2009

bris ale ked nemas ovu tak mas hustejsi hlien a v tom spermie skor zomru ☹ a nevydrzia mozno ani 2 dni,nie? tak to je este skoro na pauzu..kedy bude ovu?

brisilda
6. aug 2009

pocuj ja viem ale budem sexovat a ked najdem hlien tak prestanem 😀 a dam tyzdennu pauzu 😀

tea333
6. aug 2009

aha 😀 dobry pokus o diefca..ja som uz tiez po dnesku asi stopnuta, chcela by som dievcatko, ale ked budem zufala budem brat vsetko zaradom 😀 😀

brisilda
6. aug 2009

no ked budem zufala ja budem si merat aj teplotu aj robit sviecky a este neviem co 😀 prinajhorsiom menim manzela 🙂))) za dakeho mladnaka co ma este mlade a rychle priserky 😀 😀 😀 😀 ( nene srandujem )

tea333
6. aug 2009

haha bris 🙂
inak mate tu baby vela syncekov, treba teraz baby 🙂 teda bianca chce chalana, alebo to skor vie 🙂
inak bianca sa neukazala ☹

rhodosbb
6. aug 2009

ahojte 🙂

tak kúpila som si tri testy, každý inej značky a ráno idem na vec 😀 keď sa nebudem ráno hlásiť, tak to znamená, že to bol planý poplach a druhá čiarka sa nezjavila ☹

Bavili ste sa o bývaní - no my bývame v 2 izbovom byte, je nám v ňom veľmi dobre, je milý ale malý 😒 momentálne dokončujeme projekt nášho domčúra, ale ho samozrejme nestihneme dostavať, kým sa narodí baby a už teraz mám hrôzu z toho, kam dám do bytu všetky tie veci - postieľka, kočík, hračky, plus Sofia začne budúci rok chodiť do školy a bude potrebovať písací stôl....no ja to fakt nebudem mať kam dať ☹

Ozaj dnes som počula pekné meno pre chlapca Markus, čo hovoríte? 😉

rhodosbb
6. aug 2009

Bris, ja som vždy chcela mať syna Samuela 🙂 a ty ho máš 🙂 Ale dosť ma odrádza to, že by ho každý volal Samko a mne sa práveže páči Samuel, to tak krásne znie...

Môj známy má syna Hektora, najskôr to bolo pre nás veľmi zvláštne, ale teraz sa nám to páči a malému to meno riadne pristane 🙂

brisilda
6. aug 2009

no tak ja svoje dieta volam Samuel nie samko to malokedy 🙂)) napr. mlady pan Samuel odlozte si hracky 😀 😀 😀

cheerlady
6. aug 2009

rhodos markus je krasne meno,len ja ked sa uz teraz volam po manzelovi,tak on ma take typicke slovenske meno,takze k nemu nejake taketo "moderne" nejak extra nepasuje ☹ som si to uvedomila az teraz,predtym som mala tiez take tipy,ale ked som si to dala dokopy s priezviskom,tak to znie dost divne ☹ a Samuela som chcela aj ja,ale uz sa mi zapacili aj ine,tak neviem,budeme musiet dat rodinnu poradu 🙂
ozaj holky,nemate niektora dokument na DVD o tehu? 😕 ja som raz prepinala telku a tam to davali a zrovna prvy trimester a presne v ktorom tyzdni co sa deje s babatkom,bolo to strasne zaujimave,kedy si zacne stikutat a taketo detaily,no ja som z toho nemohla 😵 a dali,ze pokracovanie nabuduce a to som uz nevidela,ale rada by som si nieco podobne pozrela na dvd-cku 😉

tea333
6. aug 2009

rhodosbb- ja dufam ze rano budes pisat 😉
cheer ked zozenies potom posunies hehe, kukala si sa cez net na nejake dvd na predaj?

tea333
6. aug 2009

moj drahy si tu spi na gauci so psikom a taki su spolu zlato schuleni, ze by som ich najradsej od lasky zjedla spolu ako su 🙂
inak mam divne pocity v podbrusku, hmmm..

cheerlady
6. aug 2009

rhodos aj ja dufam,ze budes pisat! 😉
tea no moj drahy este nie je doma 😠 uz ma vytaca,ked som v robote nech si beha kade-tade,ale ked som doma,tak nech je aj on 😠
tea este som nepozerala,ale pojdem to kuknut.ale dnes uz asi neee...som unavena a mam pustenu pracku,dokelu,zas musim cakat,kym dopere 😒 alebo to necham na manzela,sak nech si ten dnesok aspon trochu vyzehli 😀

brisilda
6. aug 2009

kocky tak ja mam doma len DVD na cvicenie od Zori Czoborovej aj to ked jej vyslo pred 7 r. ale o tom ako pisete som este nepocula ☹
Tea mas stastie ten moj pride o 10 minut. a to v podbrusku je dobre znamenie 😉

cheerlady
6. aug 2009

bris urcite je takych dvd viacero,len to musim vysnorit a potom dam vediet 😉
ja si tiez myslim,ze tie motyliky v podbrusku su dobre znamenie 🙂

cheerlady
6. aug 2009

ja mam stale na stoliku polozene testiky a nemozem sa vynadivat 😵

brisilda
6. aug 2009

tak tak ja ked som splodila maleho tak som v ten den mala taky pocit v podbrusku ako keby bublinkovalo 🙂))) a teraz take cosi na sebe nebadam ☹

tea333
6. aug 2009

heh jasne nech si povesa on 😉 cheer

brisilda
6. aug 2009

cheerlady tak to sa ti ani necudujem ja pri prvom som s kosa vyberala 😀 😀 😀 lebo som tomu nemohla uverit 😀 😀 😀

tea333
6. aug 2009

ja badam zvlastne pocity,ale neviem ci to nie je len zo sexiku 🙂
snad nie..
cheer ja by som sa staale pozerala 🙂 a aj mne daj vediet o DVD

cheerlady
6. aug 2009

no ja vyhadzovat urcite nebudem 😀 ale este som si ich pre istotu rychlo pofotila,keby vybledli 😉

brisilda
6. aug 2009

no tak nebojte ked budete mat sono netak sa budete divat 😉
inak kocky to kde mame nadenku????

cheerlady
6. aug 2009

tak to je jasneee 😉
ozaj,nadenka chyba,nepisala,ze ide na dofcu alebo niekam? 😕

groka
6. aug 2009

ahojte

citam do zadu trosku,co ste popisali

tea tak pocity mas?dobre znamenie

my sme sa s muzom tak trosku rozpravali a on povedal,ze ked budeme tehu,tak kupi sampano,ale az ked prejdeme 3 mesiace,ale ako ho poznam,tak sampano kupi hned v ten den,ked mu to oznamim

no mne povedal moj doki a moj doki speci,ze mame kazdy druhy den,alebo este aj kazdy treti,ale kazdy druhy je v pohode,tvoria sa zdrave a silne spermijky,takze ak to nevyjde teraz,v auguste sa chystam plodit kazde dva dni uz pred ovu,ale nechcem to robit len pre to jedno,samozrejme malo by to byt aj pre radost

ja idem kuki film s Angelinou na markize,vyzera to byt dobreeeeeee,ide o 22:50 tak dovtedy som tu este

ja inak v pohode,brusko ma uz nepicha,ani tlaky nemam v nom,prsia tak normal,ale v poriadku to neni 😀

tea333
6. aug 2009

hmmm neviem o nadenke zeby take cosi pisala..ale snad sa zajtra ozve ta bianca sak sa jej musi stikutat 😅
dobru noc baby, ked sa mi dnes nebude o babatkach snivat tak uz neviemco 😎

kkatkaa
6. aug 2009

ahojky babyyyyyyyyy uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu a som vas doteraz citala zasa ste sa posnazili ale to je od vas super to mam na vas rada
cheer kde su virusiky? 😎 inak ucim anglinu a angl. business a o trpezlivosti mi nehovor niekedy sa sama sebe cudujem ze som po nich este neskocila ked nechapu take lahke veci 😉
tea no co alergia presla? ake bolo kino a bruno? vidim ze je u teba ista nadej ze by nieco mohlo byt tak cakame na super spravy ale tusim az 19 si pisala
pisali ste aj o bolestivej mrche - kym som mala hak tak som ani nevedela ze ju mam a po vysadeni som prvy den uplne vyrizena mam bolesti jak hovado a musim si dat tabletku i ked nerada a potom dalsie dni je to uz ok

kkatkaa
6. aug 2009

tea dobru noc

kkatkaa
6. aug 2009

a ta bianca nas teda ale dobre napina co?
rhodos bb zajtra urcite pis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre