Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
17. aug 2009

baby ja som niekedy videla taku tabulku s tym ako rastie brusko,nemate ju niekto??? a ten kalendar kde sa podla veku a mesiaca urci pohlavie babatka?🙂nemate to niekto?

lucialen
17. aug 2009

Veru, treba si davat pozor, aj mne doktorka pri prvej navsteve zakazala tazku fyzicku pracu a pracu v noci 😉

malalady
17. aug 2009

minka ja som to niekde videla počekaj ja to najdem 🙂 😉

lucialen
17. aug 2009

Uz som sa musela naobedovat 🙂

minka21
17. aug 2009

moni a ine priznaky este mas?🙂

malalady no skus kuknut lebo ja to najst nemozem🙂

brisilda
17. aug 2009

minka urcenie pohlavia mam ja v albume ale to ako rastie brusko nemam ale videla som to tu niekde no premna to je neaktualne kedze mam brucho ako v 7 mesiaci 😀 😀 😀 😀

malalady
17. aug 2009

už ma predbehla lucinka 😀

michelle
17. aug 2009

minka, s tym pohlavim babatka to neber vazne, moja dcera by podla toho mala byt syn 😀 .. pravdepodobnost je len 50%na 😎

sabiatko bola to len trocha v ten vecer ako sa to stalo, ale zase mimo mrchy, tak ma to trochu znepokojilo... odvtedy ale nic. tomu verim, ze uz chces babatko vidiet... no pomaly ho zacnes "aspon" citit.. to este len budu pocity 😵 uvidis 🙂

luci ono ti to lekarka "zatrhla" asi len preventivne, keby daco.. ak si ok, tak by fyzicka namaha a sport nemali byt do urciteho stadia tehu riziko... ja som este v piatok mesiaci tehotenstva lyzovala 😕 🙂

michelle
17. aug 2009

oprava: v PIATOM mesiaci, nie v paitok 😀

minka21
17. aug 2009

ja to neberiem vazne🙂to je jasne,ale chcela som si to kuknut🙂 ze mozno to diecatko 🙂 luci dakujeeem

idem ja zehlit,fuj v tom teple sa mi nechce,,,tak sa majte pekneeeee

lucialen
17. aug 2009

Michelle, asi preventivne na prve 3mes, ale ja nie som velmi sportovy typ 😉 To si sa nebala ze padnes pri lyzovani? Ci si taka dobra? 🙂
Minka, aj ja som citala, ze kalendar je 55% z vyskumu na konikovi 🙂

malalady
17. aug 2009

a vy už babule mate po mrške?? 🙂 už sa snažite?? 😉 🙂 😀

brisilda
17. aug 2009

kocky ale ved vcera bolo v spravach, ze za 100€ vam zistia pohlavie este skor ako to ukaze na ultrazvuku 😀 zatial s tym estelen zacinaju 🙂))je to pre nedockave 🙂))

brisilda
17. aug 2009

ja cim viac sa snazilkujem o mimi tak mi je jedno co to bude ale uz mam blizsieku chalanovi 😉 moje nazori sa rychlo menia 😀

malalady
17. aug 2009

mne to inak podla toho kalendára vyšlo. 🙂 tak by mi mohlo aj druhý krat.. mala by som podla toho dievčatko😉 😀 ale nie srandujem je mi to jedno čo to .. ale pre chlapčeka budem ešte musiet nejaké krásne mienko vymysliet🙂 ale sranda pri babách to neni také tažke vybrat mienko.. ale chlopovi heh 😀 😉 malý Tobko mal byt Viktoría🙂 😀 😀 😀

michelle
17. aug 2009

minka prajem ti, aby vam vyslo to dievcatko 😵 ...prijemne zehlenie 🙂

luci tak ano, tie prve tri mesiace su take osemetne... ja som v lyzovani taky priemer, ale tamto bola vtedy taka somarska luka, takze az taky risk to nebol.... 😎 ...55% akoze nieco vyse polovica toho, co je tak napisane, tu babam vychadza? ak je to tak, tak to nie je bohvieco.... 😕

brisilda
17. aug 2009

no a moj samko mal byt Helmunt tak nejako sa to pise 😀 😀 😀 😀

monikapd1
17. aug 2009

malalady ja mam pred nou 😖

minka no co ja viem uz tri tyzdne ma boli podbrusko a niekedy fakt sakramensky, ale to moze mat aj ine priciny a tie prsia a asi to je vsetko 😒 ale ja tehu asi nie som i ked mi to manzel s kamaratom furt vravia a moja neter vravela doma, ze monika bude mat babatko a ja neviem odkial to vzala 😒 ma len 5 rokov, ako ju napadlo si take vymysliet 🙂 mna by to nemnapadlo asi 😉

brisilda
17. aug 2009

monika tvioje priznaky mozu mat tehu pricinu ked ta 3 tyzdne pobolieva brucho tak si jasne 🙂))))drzim palce

monikapd1
17. aug 2009

bris ja sa na to nespolieham nejak, nejak si tehotenstvo nepripustam 😖 i ked by som bola stastna a stale nad tym uvazujem

lucialen
17. aug 2009

Malalady, fakt pre chlapca je velmi tazke vymysliet meno, zatial len Tobias sa mi pozdava. Zato pre dievcatko ich je vela peknych 🙂 Ja by som tiez chcela dievcatko, ale v podstate je to jedno 🙂

groka
17. aug 2009

tak sme spat z vonku,

trosku som vas precitala odkedy som nebola tu od rana

nadenka aj ja som kozorozec 😉 a ja mam plodny den zajtra ,uz sa tesiiiiiim,ja som krvacala 3 dni potom nic a potom sa znova pustila ale uz mi konci takze zatra nebude mat uz ani spineni,tak som rada

inak mna dnes boli hlava ale sakramensky,ja som dnes len na melone, som sa rozhodla,musim zabojovat

no a s tym kupanim sa v horucej alebo velmi teplej vode,bacha,kupte sa len v teplunkej,vlaznej a dokonca ja som sa len sprchovala v tehu,kupat nie

katy1979
17. aug 2009

baby mozno moc intimna otazka ale ako casto sa snazite?
viem ze niekto sa snazi celý mesiac kazdý 2-3 den, niekto zasa iba pocas ovu.

groka
17. aug 2009

katy ja planujem od zajtra kazdy treti den,pred ovu kazdy obden

lucialen
17. aug 2009

Katy, ja pred ovulkou a pocas kazdy druhy den a zvysok mesiaca, ked sa nam chce. 🙂

lucialen
17. aug 2009

Idem si urobit kavicku a vypit do zahradky 🙂

brisilda
17. aug 2009

kocky ja som sa snazilkovala kazdy den potom pocas ovu ale uz sme to prehnali a tak sa nam resp. mne uz nechce presla ma chut ☹

katy1979
17. aug 2009

viem ze sa hovori ze spermie preziju 3 dni. my to riesime tak ako lucialen. len s tým ze ja som chcela pred ovu a pocas kazdý den. takze zasa zapasim s myslienkou ze sme vcera nemali vynechat. co ked by bol ten spravny den.
ale ja prehanam asi vsetko co sa dá, takze aj snazilkovanie beriem asi prilis vazne.
kupila som si ovu testy takze testujem od piatku. v sobotu tam uz bola slabucka ciarka a dnes su uz rovnocenne takze dnesok si nemozem nechat ujst.

katy1979
17. aug 2009

a moj drahý mi aj tak hovori ze on by radsej ani nemal vediet kedy. jemu to pripada nie prilis prirodzene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre