Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
18. aug 2009

😀 Bris 😀 😀 😀

nadenkaaa
18. aug 2009

verime bris spoluuuuu 😉 😉 😀

lucialen
18. aug 2009

Ja som zvykla mat take ako na fotke, ale uz pol roka som upne na kratko a neviem si to vynachvalit, ziadna robota, rychle susenie, usetrenie na farbe 🙂

nadenkaaa
18. aug 2009

luci ty menis ucesy castejsie ako clovek stihne poobdivovat ten predosly 😉 😀

lucialen
18. aug 2009

Neviem sa rozhodnut ktore mi seknu najviac 😀

lucialen
18. aug 2009

Katka a nie si ty nahodou ucitelka?

brisilda
18. aug 2009

moja daj si tu kde mas okuliare 😉 aspon sa nam ukaz 🙂))uz neviem ake to boli roky🙂))

kkatkaa
18. aug 2009

nadenka dnes uz sa mi nechce a uvidim ci to este zajtra bude aktualne a ako to bude vyzera 😉

jasne bris musime byt pozitivne naladene aby sme mali aj pozitivne testiky 😀

no vidis bris tak to ma byt 😉

kkatkaa
18. aug 2009

luci mas vybornu pamat 🙂 preco?

kkatkaa
18. aug 2009

a super novy uces 😉

brisilda
18. aug 2009

kocky viete co je na tom najhorsie???ze ja nebadam ziadne priznaky po ocu 😠 ale ak ma bud. tyzden nezacnu bolit prsia tak som tehu 😉

lucialen
18. aug 2009

Bris, tam je vela s okuliarmi, 🙂 Aky tvar okuliarov? 🙂 Na vsetkych som rozkosna 😀

brisilda
18. aug 2009

tak hod do alba a vyberieme daco 😀 😀 😀

kkatkaa
18. aug 2009

bris ty mas aj nejake priznaky po ocu? myslis tehu priznaky?

nadenkaaa
18. aug 2009

jasne kati 😉
baby ale je to sranda lebo ked clovek vidi niekedy tie fotky zo 60tych rokov-oblecenie ucesy a tak sa musi bavit a to bola vtedy moda potom za 40 rokov sa takto budu bavit na nas 😀 😉

lucialen
18. aug 2009

A si to pisala Katka? Inak som to vydedukovala, ze uz dost dlho mas dovolenku a buduci tyzden zacinaju vsetci ucitelia 🙂 A kde ucis?
Bris ani ja nemam ziadne priznaky 😀

brisilda
18. aug 2009

ved to , ze nemam 😢 ale vies u mna to funguje tak, ze sa priznaky ktore mavam teraz vyparia tak som tehu 😀
inak uz som to tu pisla ze ja mamvam bolesti kadejake 😉 chute kadejake 😉 pocity kadejake casto som naladova atd. je toho vela co mi ostalo s prveho ehotenstva cize u mna je tazko nieco rozpoznat aj prsia ma zacali boliet ked som bola tehu a to mi ostalo dodnes tyzdem pred mrchou podavaju hlasenie 😉 😠 teraz by sa mohli pozabudnut 😀

brisilda
18. aug 2009

nadenka kedy bude u teba ocu???

lucialen
18. aug 2009

Toto je taka ucitelska 😀

nadenkaaa
18. aug 2009

drzim palce vsetkym ktoreš v tomto obdobi necakaju mrchu 😉 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

no ja mam este ms takze podla kalendara tak okolo 28 -29-30.8 mam mat ovu ale to este uvidime aj podla hlienu kedy pride

nadenkaaa
18. aug 2009

luci to je ako ucitelka rustiny 😉 😀

brisilda
18. aug 2009

luci no super tato fotka nema chybu 🙂)))

lucialen
18. aug 2009

Ja tiez mavam vela bolesti pocas mesiaca, dokonca aj vajko pichalo hned po mrche Ja som dnes este nemala ziadny pich v bruchu 🙂 No trosku ma zabolelo v podbrusku 😉 SOm zvedava, aka bude zajtra teplota. Ja sa uz tesim aj na meranie teploty a nie to este na testy 🙂

groka
18. aug 2009

ahojte

ja len na skok pravdepodobne,ideme pokracovat v tom ,co sme vcera zacali,ale muzik este uspava maleho

cheer to co ti povedal lekar je nic,to ze je o 10 dni mensie alebo vacsie to nic nie je,nebude mat ziadne problemy,to mi teda ver,moj maly bol od zaciatku mensi a je tu zdravy a krasny

nadenka a este niekto aj so mnou dnes mame plodit babatko,nie?pamatam sa ze viacerym vyslo ze dnes,tak kto to je este?

dnes je dobry film na markize,zacina sa o 22:35 tak nejako a su to 2 casti po sebe a trva to do 1:45 cchela by som to pozriet

zajtra budu u nas palacinky,uz sa tesim

nadenkaaa
18. aug 2009

inak potom by sme mohli niekdy urobit aj taku tabulku vsetkych bab co chodili sem do temy a otehotneli 😉 a potom kolko-ako dlho sa snazili 😉 😉

sharmana
18. aug 2009

ahojte, tak sa pridávam, v júli nám to nevyšlo, teraz koncí mrska, tak sa pokúsime v auguste... dúfam len, ze sme s manzelom v poriadku a zdraví 😉 ale priznám sa, že som velmi nedočkavá a velmi by som už chcela 😲

nadenkaaa
18. aug 2009

no my sme s mm vykopali vojnovu sekeru takze u nas ziadne tutumutu dnes nebude 😖 😕 😔

nadenkaaa
18. aug 2009

ahoj sharmana je nas tu viac co by tak velmi chceli drzime palce aaj tebe 😉

groka
18. aug 2009

nadenka a co sa stalo?

ja som sa dnes naprikad 2 krat natiahla v byte,tecie mi pracka niekde neviem kde a potom som sa zarazila od kabel tak som zrucala na muza nech to ide spravit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre