Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
5. sep 2009

groka tak asi papas aj zamna 😀 😀 😀 a nech sa paci aj pre teba 😀 ale ostatne vazne az v pondelok 😔 ked to budem mat iste 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTjavascript:addEmoticon('😉','vBody')TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 a nech sa konecne nalepia !!! 😀 drzim pace 😉

groka
5. sep 2009

chytaaaaaaaaaaaaaaaaam,z tohoto uz musi nieco byt

sharmana
5. sep 2009

tak tfuj tfuj bris, nech ti návšteva u lekára vyjde čo najlepšie 🙂 ja neviem kočky, ale ja mám ten hlien taký hustý, ja som nikdy takýto nemala, akože pred ms, vôbec nič... teraz je to prvý krát.. zápal to nie je, lebo to by som už poznala, nemám žiadne pálenie, ani svrbenie... som zvedavá, čo z toho vzíde🙂 nechcem si však nič namýšĺat...
bris. tie paličky mi prosím v pondelok pošli, ked už budú potvrdené, čo samozrejme určite budú.. no ale zase budú aj vírusíky silnejšie

kkatkaa
5. sep 2009

bris diky mooooooooooooooooc si zlata tak zatial mi teda staci a radsej si pockam do toho pondelka ale potom nam to vynahradis oki? ja necakam okolo 11.9. tak drz palce

kkatkaa
5. sep 2009

shari tak to znie nadejne s tym tvojim hlienom nemyslis? ved aj bris mala tusim taky nejaky a to bol tehu hlien takze asi je to u teba na dobrej ceste
ja ziadny nemam a tusim ani cez ovu som ho bohviekolko nemala ☹

nadenkaaa
5. sep 2009

ahojte babule 😉

nadenkaaa
5. sep 2009

sharmi a meras teplotu?

brisilda
5. sep 2009

kocky ak mi to potvrdi doki budu vyrusky vyrazne silnejsie a bude ich tak vela ze sa obavam ci ma adnim nevyhodi 😀 😀 😀 😀 😀 ale budu chodit pravidelne len nech je mrnusko tam kde ma byt 😉 a slubujem ze stale vam jednu stranku virusikov poslem kazdy den ked tu budem 😉 a samozrejme aj kazdej osobitne mne tie od malalady ako vidite pomohli 😉

nadenkaaa
5. sep 2009

bris hlavne aby si bola v pohode ty a zubrienka 😉 😉

brisilda
5. sep 2009

no tak v to dufam aj ja 😉 ale ved uvidime zajtrajsok prejde ani nestacim otvorit oci a bude tu pondelok rano 😀 ale uz teraz mam s toho strach 😒 aj sa tesim aj sa bojim je to taky divny pocit 😠 inak ako ste travili dnesny den? ja v posteli 😀

sharmana
5. sep 2009

katka. no neviem či je to také nádejné s tým hlienom, lebo ak by sa aj náhodou podarilo oplodnit vajícko, tak hádam tak skoro nenastávajú zmeny v tele, teda hned hlien a podobne.. no ale pravda je, že takýto som ešte nemala.. a je toho vela..
nadenka. áno, meriam, vcera bola 37, a dnes mi klesla na 36,7, uvidím co ráno, ale v noci som sa raz zobudila na dážd padajúci na parapetu, tak som muža budila, nech zavrie okno.. možno preto bola nižšia, nebola som vyspatá dobre..

brisilda
5. sep 2009

shami aj tea mala vytok a nic s toho no ja som ho mala v case ak som mala dostat mrchu cca 3 dni predtym a bol natahovaci 😉 cize ak je natahovaci je nadej 😉 a drzim place 😉 v pondelok poslem virusiky 😉 ale kremovy je pred mrchou aspon to mi povedali kocky v inej teme 😒

nadenkaaa
5. sep 2009

bris nebojkaj sa vsetko bude v poriadku 😉 sharmi tak to sme fakt akoby cez kopirak aj ja vcera 37 a dnes 36,7 😉 som fakt zvedava ako to dopadne a este ze meriam tu bt to ma tak upokojuje lebo ovu bola a uvidime co dalej 😉

brisilda
5. sep 2009

inak mne sa to BT tiez velmi zapacilo clovek aspon vie ci ma aspon ovulaciu 😉 a myslim si ze je to velke plus ak pojdete k dokimu s problemom ale dufam, ze nebudete musiet a terajsia mrcha nepride 😉 ani si neviete predstavit ako velmi by som chcela aby sme boli vsetke tehulky

nadenkaaa
5. sep 2009

ved tiez si myslim bris ze teraz viem ze iste ovu mam a ked to budeme robit v ten spravny cas tak to musi prist 😉

sharmana
5. sep 2009

no tak ja mam nenatahovací a husty, takže predmenstruacný to vyzerá byt.. len ja som nikdy toto nemávala.. tak preto sa cudujem.. ale neva, aspon som sa dozvedela o tej BT a viem, že aj u mna je ovulka a naucím sa viac o svojom tele, no a možno v septembri to vyjde...

nadenkaaa
5. sep 2009

raz to vyde verimeeeeee 😉 😉 som inak zvedava na zajtrajsiu teplotu 😕

brisilda
5. sep 2009

sahami nehadz flintu do zita ten hlen sa ti este moze zmenit 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT prosim az si tehulka 😉 nadi mas pravdu a to meranie je dobre aj na to ze teraz usetrite kopu penazi za testiky 😀

brisilda
5. sep 2009

ok idem kuknut film na jojke 😉 tak sa mi tu majte snazilky 😉 a drzim vam naozaj palce az ma cim skor nasledujete 😉

sharmana
5. sep 2009

dakujem kocky velmi, ved ja nehádzem flintu do žita, ale ani si nic nebudem namýslat.. proste pockám do soboty a uvidím...
nadi aj ja, dúfam že trosku stúpne teplotka 😀

nadenkaaa
5. sep 2009

dik bris tebe krasne tehulkovske snicky 😉 idem aj ja off v telke nic nie je tak idem si citat papapa 🙂

sharmana
5. sep 2009

papa kocky

kkatkaa
5. sep 2009

bris neboj dobre to dopadne ti este raz hovorim 🙂
inak ja som dnes chvilu pozerala telku potom som chvilu upratovala, vysivala a bola som na internete pozerala som nieco o byvani kedze sa budeme co nevidiet stahovat a zariadovat si novy bytik na co sa uz hrozne moc tesim jupi 😀
nadenka tak ma napadlo ci by si mi mohla pripadne do ip poslat odporucenie na nejake dobre forum na modrej streche si tusim pisala ze tam chodis a tusim aj bris tak keby vas nieco napadlo vopred vam dakujem 😉

cheerlady
5. sep 2009

ahojte babulky 🙂 my sme dnes boli zablahozelat na svadbe nasim kamaratom - v tom istom kostole ako sme mali nedavno my a tak mi to prislo cele luto,ze my to uz mame za sebou... 😢 dokonca aj teraz myslim na to,ze sa zabavaju,keby bolo na mne,tak mam svadbu minimalne raz za mesiac 😀 ach jaj ☹
no zajtra ideme gratulovat k svokrovi,tak sa tesim,aspon pokecam so svagrinou 🙂

groka
5. sep 2009

baby co robite?my kukame piratov a potom ide film o nejakom zralokovi opat,tak si ideme kuknut,

kkatkaa
5. sep 2009

tak pozeram baby ze tu uz asi nikto nie je tak idem aj ja off zelam dobru nocku a zajtra sa este ozvem teda aspon dufam papa

sharmana
6. sep 2009

dobré ránko, tak dnes som tu asi prvá.... neviem či mi švitorí, ale zobudila som sa o 6tej aj bez budíka, keby bol pracovný týžden, tak sa bez neho určite nezobudím...
dnes 23DC, teplotka 36,9... takže stupla naspäť 🙂
nadi tak čakám čo ty, ked sme za posledné dva dni mali rovnaké teploty 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

dobre ranko sharmi ideme spolu ja dnes tiez 36,9 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

sharmana
6. sep 2009

no to je super, ale ty si si lepsie nacasovala snažilkovanie, takže ti držím palce, určite ti to vyjde...
mne už žblnkoce v bruchu, takže to je predzvest ms... ale neva.. inac dnes je nedela, ale nad hlavou mi tu behá babka s vysávačom.. je to pekný bytík čo cme si kúpili, ale pocujem fakt všetkých susedov, hlavne vodu zo všetkých strán xixi... ja aj tak chcem raz bývat na dome, ale na začiatok je byt praktickejší 🙂
dnes asi vybehnem niekam von, tu v BA je krásne slniecko...

nadenkaaa
6. sep 2009

no podla mna to vobec nevyzera tak naadejne 😔 😕 uvidime. u nas v aje otrasne sivo ako pred dazdom a zima skoda ze nebyvam v ba ach veru mi to aj chyba v podste to bude rok 16.í co som sa z ba po 11 rokoch odstahovala 😉 a co sa tyka bytu viem o com hovoris presne clovek vie ked susedia klepu rezne a prevadzaju ine aktivity 😀 a co sa tyka domceka snad sa nam to splni pozemky su 😉 len zacat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre