Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

pojdem off prepacte neni mi dobre 😖

dzou
11. sep 2009

pekneeeeeee kuknem kolko by stal tu 😀

sisa2
11. sep 2009

zelena a tyrkysova, to su moje favoritky 🙂 energy mame prave v tejto kombinacii a je nadherny 😵
stokke sa mi paci tyrkysovy. vsak ten moze byt aj pre dievcatko, nie?

nadenkaaa
11. sep 2009

som zjedla rozok s maslom a hrozno a nejak mi je zleee 😖 😖 vsetkym dobru nocku sharmi tebe krasne tehulkovske sny a snazilkam krasne snazilkovske sny 😉 papapa

dzou
11. sep 2009

no nadi si jasna 😀 😀 ale tak nech ti je lepsie 😉

sisa2
11. sep 2009

nadi - tak nech ti je rychlo lepsie! a ked ti uz ma byt zle, nech to je od fazulky 😵 dobru noc!

sisa2
11. sep 2009

ja sa tiez lucim, uz ledva vidim. idem este pochystat nejake veci na zajtra, kym sa mi da a nemoce sa mi tu bubik.
krasne tehulkovske snicky vsetkym!

sharmana
11. sep 2009

idem aj ja kocky, dam sprchu a trosku sa natiahnem... tak papa a dobrú nocku

dzou
11. sep 2009

tak bru bru

dzou
11. sep 2009

tak este baby nasla som ten mutsy http://cgi.ebay.co.uk/Mutsy-Slider-PINK-2009-Br... cena je ok sice je ruzovy ale pisu ze od 6 mesiacov 😒

groka
11. sep 2009

ahojte

dobry vecer sa praje

v prvom rade sharmana,zlatko moje,velm iti gratulujem k //,mam velku radost a dodala si mi dnes velku nadej,len sa chcem spytat,prosim ta ako sa citis na mrhu?lebo ja mam stale bolesti na mrchu ako v case ked ju uz mam druhy den,take su to bolesti

baby a som ja ale truba sprosta,vecer som testovala zase rapi clerom,ale takym inym,10 citlivost,nie co ma sharmana ale taky ruzovobiely je,chcela som rano,ze bude to prvy moc,ale zas som neodolala a nic tam nie je,na tom prvom vidim viac,tu skoro nic

je tu niekto este na pokec?

groka
11. sep 2009

vy ste tu uz neni,tak dobru noc,som zvedava na zajtrajsiu teplotu,dufam,ze neklesne,ked nie,to bude u mna radosti,oslava bude jako vysita

sisa2
12. sep 2009

dzou - to je ten isty, co sem davala nadenka link, len toto je iba sportova verzia. ale je fakt krasny, pre dievcatko super 😵 toto je u nich aj s vanickou - http://cgi.ebay.co.uk/Mutsy-Slider-Carry-Cot-Se...

sisa2
12. sep 2009

groka - je este moc skoro, aby si mohla testovat vecer. verim, ze rano teplota neklesla a dnesnu oslavu si poriadne uzijete 😵 mas doma este testy?
ked si bola 1x tehu, tak ta nebolelo mrchovsky brucho? lebo ja som mala stale pocit, ze uz uz prisla mrcha. brucho ma bolelo presne rovnako + som mala vytok, tak som myslela, ze to uz ide zo mna. travila som vacsinu casu na zachode 😀

sisa2
12. sep 2009
nadenkaaa
12. sep 2009

caute baby pripravujem sa na mrsinu dnes pokles ☹ 😔 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

sisa2
12. sep 2009

nadi, teplota je este stale dost vysoko nad "cover line", takze zatial klud. dufam, ze to len bolo ovplyvnene meranie a zajtra bude teplota zasa hore 😉

nadenkaaa
12. sep 2009

sisa musi klesnut pod tu cervenu ciaru?no uz som zmierena s tym ze pride 😔 inak zvycajne dnes v 28dc uz zacinam spinit este nic mozno cez den 😔

lucialen
12. sep 2009

🙂 Dobre ranko, tak som rada, neplota este nevyskocila http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Nadi, ved to je len pokles ako predvcerom, uvidis zajtra, co to urobi 😉 🙂 Ak vyskoci, tak uz konecne testni 😀
Sisa, ty si riadna recordwomanka 😀 Taky graf som este nevidela 🙂 Ale uz by sa mohla teplota rozhybat a vybehnut hore 🙂

michelle
12. sep 2009

ahojte babule 🙂
ako akooo? ja nic moc: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342
plus OPK as HPT negative ☹

petafr
12. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte, ja dnes stupam, ale merala som o hodinu skor a vcera som sa strasne prejedla, a som si dost vypila, tak som dost blbo spala, tak neviem...

petafr
12. sep 2009

no nadenka, dufam, ze nepride a zajtra to urcite vyskoci... baby, v ktorom dni sa babatko napaja na placentu? Aby som vedela, ze uz nemam prehanat s pitim 😅 ,
ale vcera sme mali romanticky vecer v restike a potom doma, bolo fajn, tak som si dopriala, ale opita som nebola... vacsinou si dam len za poharik, teraz asi zo tri a doma este maleho frtana... a straaaaasne som sa prejedla...

sharmana
12. sep 2009

ahojte, tak ja mam dnes teplotu ešte o stupienok vyššiu, 37,1 , ale som sa trosku zlakla, rano nebolo žiadne spinenie, ale ked som išla na wcko, trosku potlacit🙂, tak som na papieri nasla trosku cervensie, nie uplne, ale predtym bolo len hnede spinenie, teraz nespinim.. tak neviem, som sa rozplakala...

michelle
12. sep 2009

sharmmiii, gratulujem k super sprave! 😵 ...neboj, vsetko bude v poriadku, len sa teraz setri a davaj na seba pozor 🙂

sharmana
12. sep 2009

michelle. dakujem velmi pekne, naozaj si davam pozor, este tomu velmi neverím, stále mám pocit, že príde mrcha.. ležím v posteli.. nechcem byt ako zdochlinka, lebo to nemám rada ani na druhých, ale ak by mi lekár povedal lezat, tak by som sa ani nepohla 🙂
ja len dúfam že ta krvička, či špinenie sú len popraskané cievky a cistenie..
groka. ano teraz sposledne tri dni som citila presne ako mrchu, nebola to síce bolest ako ked mávam krce, ale bola som naozaj 100% presvedcena, že je to ms... takže kludne môže byt...

groka
12. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ahojte

vcera vecer som merala tiez BT a uz nebola 37,6 ako predvcerom vecer ale 37,1 takze jasne ze dnes som klesla,no ale stale ma drzi nadej,ze to moze zajtra stupnut,inak som smutna,jasne,ale nie az tak ako som myslela ze budem,no ked zbadam mrchu tak neviem

michelle
12. sep 2009

sharmi tie ciarky su prilis silne na to, aby boli falosne... myslim, ze nemusis mat pochybnosti 😵
groka a ty ako? co hovori teplota?

groka
12. sep 2009

sharmana kup si citrony,pomarance,grepy a papaj ich do pondelka,potom sup k lekarovi nech ti aspon ascorutin predpise

groka
12. sep 2009

sisa testy uz nemam doma a kaslem na ne
ja cakam kazdu chvilu ze pride,len ma metie krcok,ja ho mam pred mrchou,ci v den mrchy uplne dole a tvrdy a teraz ho mam hore ze ho nevime nahmatat a ked len velmi malo a je makky a do toho ja mavam velmi vytok taky kremovy a teraz nic len mokro

groka
12. sep 2009

sisa a inak nepatam si ze ako mi bolo pri prvom tehu,len viem ze od cca 6,7tt mi uz bolo naramne zle,ale prvy priznak si pamatam bolo graganie kazdu chvilu,ale to mam aj teraz,no nepripisujem to tehu,ja som neni tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre