Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
15. sep 2009

babenky, tak ja robím zatial zemiakové placky, respektíve som našúpala zemiačiky a môjho drahého som poslala ich postrúhat... lebo mna z toho náramne bolia ruky.. no a drahý zistil, že je to makačka 😀
a to si naše mužské polovičky myslia, že varenie je len také hrajkanie 😀

dzou
15. sep 2009

no sharmi aj ja neznasam struhat zemiaky 😖 no ten moj je praveze lepsi kuchar ako ja 😀 ale uz strajkuje dlhsiu dobu, ze nema cas 😝

dzou
15. sep 2009

no ale musim napisat ze krcok mam fakt tak strasne vysoko ze ho ani nahmatat nemozem... joj tak dufam, ze to vyjde... ked si predstavim ze MOZNO uz niekde putuje oplodnene vajko a sa deli a deli...keby to tak bolo ale tento cyklus mam vellku vieru no uvidim ze mi na zaciatku oktobra nespadne usmev na tvari

janulka04
15. sep 2009

dzou, prajem ti to...aby to vyslo 😉 🙂 ...no lepsie je sa nenadiejat....ja som do poslednej chvile cakala na mrchu a aj zasobu vloziek narobila a aj nivy teplomer somkupila, kedze jeho predchodca skoncil vo wc...mozno to bolo znamenie 😀 😀 😀

dzou
15. sep 2009

no ako ja sa az taj nenadejam.. to len teraz ked som este en v trede cyklu sak pockajte ako budem pesimisticka ku koncu 😝 no tak to aby som ten moj zahodila do zachodu 😀 😀 😀

dzou
15. sep 2009

no a jani teda budes mat majovciatko alebo junovcatko?alebo tak na prelome?

janulka04
15. sep 2009

a mm som to chcela povedat az na narodeniny, ale ako na potvoru mu rano nesiel notebook a sadol za moj a ja som tam tie fotky truba mala na ploche a este ze tatinovi k narodeninam...si piste, ze to pozrel....ale tesil sa a velmi a hned to chcel aj svokre volat, tak som do neho hustila, ze este nech pockame

janulka04
15. sep 2009

tusim okolo 10.6 to vychadza, takze protivny blizenec...a ja tak chcela byka....to bybolo, ze muz dostal k narodeninam info o tehu...a ja by som si ho k narodeninam porodila.... 😀

dzou
15. sep 2009

no ale tak ma aspon ma radost... hej no to treba trosku cakat kym sa to oznami rodine pre istotu i ked ty jani si uz jasna a nic sa neboj vsetko bude v poriadku 😵

groka
15. sep 2009

no a teraz ideme sa vyvalit pred tv maly mi zaspinka nech si oddychne a odide od neho ta choroba zatial neteplotuje kukneme modru lagunu

diamond_doll
15. sep 2009

baby ako sa rataju tie tehotenske tyzdne ?Ja tomu vobec nerozumiem ..podla ms dnes koncim 9 tYzden aked som bola u lekarky na sone tak ona mi povedala o tyzden menej ..ale termin porodu vychadza podla ms 21 april aj lekarka mi povedala to iste .. 😕 🙄

dzou
15. sep 2009

no sak ja si aj preo myslim ze sa to mozno podari teraz lebo tiez som moc nechcela blizenca(moja segra je 😝) ze tak urcite naschval ja som dokonca aj rozmyslala ze prerusime snazilkovanie na tento mesiac, ale nieeeeeeeeee momentalne je mi to uplne jedno, ved aj tak dieta je dieta svojich rodicov ako urcite bude nejak ovplyvneny hviezdami ja tomu verim, ale mozno tak to ma byt 😉

janulka04
15. sep 2009

veru....pockame....a tisko sa budeme tesit 😉

dzou
15. sep 2009

no tie by sa mali ratat od dna poslednej ms...

diamond_doll
15. sep 2009

dzou no a to mi vychadza 9 tyzden .ja som z toho jelen uz

dzou
15. sep 2009

tak aj ja lebo ja som si mysllela ze tak sa to rata 😕

janulka04
15. sep 2009

😀 😀 dzou, moj tatko je blizenec a to je taky komplikovany chlap...tak asi to takto ma byt, vzdy si poviem, lebo ani ja blizenca nechcela....
juuuj, baby, strasne pichanie a krce mam v podbrusku 😖
a dia: to uz fakt netusim...viem, ze termin porodu sa urcuje podla poslednej menstruacie a aj podla ultrazvuku...oba datumy su dolezite..ale tyzdne...ja uz som z toho 6 roov prec 😀

dzou
15. sep 2009

ale pozri diamond sak to mas v podstate jedno myslim ze nejaka baba to tu uz na konikovy pisala presne tak ako ty ze dr je povedala o tyzden menej ale termin vychadzal ten isty... hlavne ze si tehu 😉
s tym konikom ma nieco teraz napadlo 😀 vcera vecer ked sme zacali s mm tutumutu tak n ze pod na konika... no baby hned som si spomenula na vas... a ze nemysli pri tom na to 😀 😀 😀 😀

janulka04
15. sep 2009

dzou.... 😀 😀

dzou
15. sep 2009

no moja segra je tiez dost kompikovana ale v tom boli aj ine veci sme sa stahovali z vychodu do ba ked on akyrat sla do puberty ..tak to ju dost ovplyvnilo...
joj jani a vydrz to to sa urcite maternica roztahuje 😉

janulka04
15. sep 2009

viem, na toto si pamatam....a zabudla som vam napisat, co mi ten moj vtipny mm povedal rano...ze : a dufam, ze su tam zas dvojicky...no hahaha..som mu povedala, ze v tom pripade je teraz na materskej on

dzou
15. sep 2009

no on ked to povedal normalne som sa skoro zacal smiat... by kukal ze co sa deje 😀 😀 😀 😀 no nic na chvilu vas musim opustit ale ja sa vraaaaaaaatim 😉

janulka04
15. sep 2009

aj ja idem..cele doobedie konikujem a teraz musim dobiehat stratene...no nic baby, ja sa este tiez ukazem..tak zatiaaaaaaal 😅

diamond_doll
15. sep 2009

no ved jasne ze je to jedno..len mne to nedaa ..ked sa ma niekto spyta v ktorom som neviem co mam potom povedat..ale spytala som sa nato gynekologa na jednej stranke tak som zvedava co mi potom nato napise.. 😀

michelle
15. sep 2009

ahojte babule 🙂
janulka! strasne moc ti gratulujem!!!!! a zaroven drzim palceky, nech ide vsetko ako ma 😵
moja dnesny status nudny: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

dzou
15. sep 2009

ooo miichel este som tak nakukla... no to ma mrzi, ale tak uz ten dalsi mozno bude uspesny 😉

sharmana
15. sep 2009

diamond. ved hovor taký týžden ktorý sa tebe viacej páči , aj tak o tom vieš len ty a dr 🙂 presný odhad môžeš vediet len ty, lebo vieš kedy ste snažilkovali a aj tak je tehotenstvo v skutočnosti cca vždy o dva týždne kratšie, lebo predpokladám že v den ms si nesplodila babo..

michelle
15. sep 2009

divecata, mate niekto link na toho jonasa? ak ano, pls hodte mi ho sem... dakujem.. 🙂
btw dzou, ak z toho vasho snazenia nic nebude, tak uz potom neviem neviem 😎

dzou
15. sep 2009

inc strasne vela vas teraz mrchuje albo uz tehuluje 😉 mam pocit akokeby som tu bola jedina v strede..ale sa mi zda ze luci len neviem co ona s tym folikulom ☹

dzou
15. sep 2009

mich 😀 😀 😀 tu je link na taku stranku jednu http://www.antear.sk/link2.html nie je to presne jonas ale je to podla to astrologickeho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre