Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
1. okt 2009

nesoli 😒 sopli 😉

janulka04
1. okt 2009

ozaj....dzou nikde? fuuuha...dufam, ze nech to dopadlo akokolvek, je v poriadku 😒

groka
1. okt 2009

baby a kde mala ist dzou?

janulka04
1. okt 2009

groka, dzou dnes mala zmerat BT a testnut, ak jej mrchy neprisli ☹

lucialen
1. okt 2009

Jani, zase z prechladnutia sa nic nestane, ale take 4dni v horuckach a nejaky ten virus to je nebezbecnejsie 😉
Aj ja tu cakam na Dzou ako dopadla 😒

andzi
1. okt 2009

ahojte

nadi: ja si myslím, že na tvojej teplote je všetko OK, pomaličky stúpa, zajtra bude určite prudší vzostup.
Mne sa teplomer zasekol

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

andzi
1. okt 2009

rozmýšľam, že zajtra si vezmem dovolenku a pôjdem na folikulometriu, nejako sa mi to nezdá, že by bola ovula

lucialen
1. okt 2009

Jani neboj, teraz tu nemame nijaky agresivny virus, aspon teda v SR 😉 A moja kamaratka bola pocas tehu 4krat na antibiotikach a mala uz ma pol roka a zdrava ako buk 🙂

michelle
1. okt 2009

luci, prosim ta davaj si bacha na to vase maciatko... ak beha po vonku, hrozi toxoplazmoza... tak neprid do styku s jeho vykalmi... dobre?

janulka04
1. okt 2009

no ved len sa bojim, aby to do takej fazy nepreslo.... ☹ , luci...ten vlhky kasel malej k tomu aj smeruje....
no, ved dufajme, ze dzouje v poriadku....

michelle
1. okt 2009

andzi, podla mna uz mas po....

rhodosbb
1. okt 2009

janulka, nech sa dievcata rychlo vyliecia...
teraz vsetci soplia a su chori; namiesto toho, aby sa liečili doma, tak roznasaju chorobu 😠 ja osobne neznasam podavanie ruk, podla mna je to taky blby zvyk, ktorym sa najlepsie roznasaju bacile, ruky si chodim pravidelne drhnut mydlom - ale to asi tiez nie je celkom normalne 😀

lucialen
1. okt 2009

Michell diky, som si vcera nastudovala toxoplazmozu, ze sa to prenasa vykalmi a nedostatocnou hygienou. Zatial je len vnutri, lebo je malinky, a potom bude uz len vonku . Aj ty mas macku vsak? Sa mi zda ze som videla na fotke 🙂 Inak ked mi brali krv, bola som negativna na toxoplazmozu, tak dufam, ze to tak aj ostane 🙂

lucialen
1. okt 2009

Andzi ja myslim, ze ten doktor ta mal objednat na dalsiu folikulometriu, ci ten folkul rastol a hlavne ci vobec praskol 😒

michelle
1. okt 2009

ano, aj my mame macku, ale ta cely zivot zije len vo vnutri, tak sa nema kde nakazit. ale aj tak jej ja necistim wecko... pre istotu.. aj ked ak ju kedysi mala (toxoplazmozu) a ja som to od nej chytila, uz by som ju mala mat prekonanu... horsie je, ked sa nakazi tehotna zena, to je velke riziko, ze sa narodi postihnute dieta. tak fakt si daj na to velky pozor..

lucialen
1. okt 2009

Aspon sa mam na co vyhovorit ked bude treba cistit piesok 😀 😉

michelle
1. okt 2009

luci 😀 😎

andzi
1. okt 2009

michelle, luci: ja si tiež myslím, ale doktor sa na to vyflákol, ja tam však zajtra asi pôjdem, chcem vedieť, čo sa so mnou deje, podľa mňa ovula nebola. Nie je predsa možné, aby teplota tak prudko vyskočila, keď minulý mesiac som mala stále cca 36.5.

motylek17
1. okt 2009

ahojte... chcem sa spytat ci tu niektora z vas ma problemy so stitnou zlazou... chodi niektora z vas k endokrinologovi???

dzou
1. okt 2009

Ahojte babule vidim ze sa starate kde som, to je zlatee 😉 no ja uz mam volno tak som si pospala 😀 dobre spravy nemam ale v pohode som tu je graf, uz len cakam kedy sa to riadne spusti http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale som velmi rada lebo vdaka bt som tenot cyklus nepouzila ani jeden tehu test 😀
jani dufam ze male sa coskor vylieca

michelle
1. okt 2009

andzi, tusim groka spominala, ze ma... a neviem ci nahodou aj cheerlady nie...
andzi, skoda, ze si si castejsie nerobila opk testy, o to by sa dalo opriet...

michelle
1. okt 2009

to prve patrilo motylkovi 😉
dzooou, do kelu!! vyzeralo to tak nadejne... mrzi ma to... ☹

janulka04
1. okt 2009

no do kelu, dzou....pekne, potvora mrchata....tak teda vela sil do dalsieho kola 😉

groka
1. okt 2009

motylek ja mam problemy ale napisem,chodim aj na endokrinologiu,beriem lieky na znizenu funkciu stitnej zlazy
utekam n afolikulometiu,pobede sa ozvem papa, drzte mi palce 🙂

dzou
1. okt 2009

diki jani 😉 ja som uz teraz v pohode najhorsie to bolo vzera ked som sla domov z roboty...taka som bola nasr....a som soferovala jak blazon 😀 ja som s tym uz ratala... tak dalsie kolo.... no co uz...len zacinam mat strach ci ten moj ma dobre spermijky 😒

motylek17
1. okt 2009

dakujem groka... drzim palecky...

janulka04
1. okt 2009

neboooj, dzou, urcite ano, ved nesnazilkujete dlho, ci ano?
groka, tak drzim aj ja palce 😉

dzou
1. okt 2009

nie len 4. cyklus bol toto ale sak sme snazilkovali jak blazni a nic 😒 mozno treba trochu menej aby boli silnejsie 😀
groka aj ja 😉

michelle
1. okt 2009

babeny, som si zaznacila do grafu den ovu podla seba... lebo som si ista, ze to tak bolo. kuk ako to vyzera teraz:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a

janulka04
1. okt 2009

no ved to nieje este take zle.....mozno menej, bude viac, dzou....alebo ako si vravela, ze ste sa aj tak netrafili do dna D...skus..uvidis 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre