Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
7. okt 2009

ahoj dzou, no ja som dnes tiež super spinkala, ale keksik nebol, zatial sa nejako bojíme 🙂

nadenkaaa
7. okt 2009

sharmi myslim ze pokial nemas ziadne gyn . problemy tak jemny sexik nebude problemom 😉 🙂

janulka04
7. okt 2009

musim dat nadenke tiez za pravdu, ja som mala straaaasnu kyselinu a obe male mali huste cierne vlasky, zlate boli...a teraz su blond 😀
sharmi, my s m keksikujeme normalne, sice sme tiez cez dva tyzdne nic, ale to skor, lebo som nemala chut 😝 , potom sme to za tri dni dobiehali 😀 , a asi ma aj nakazit stihol 😖
baby, ja zase ddo siestej spala a zobudila som sa cela spotena 😒

sharmana
7. okt 2009

nadi. no len bojím sa kvôli tym problemom, co som mala predtym, radšej ešte vydržím...

dzou
7. okt 2009

no ja si neveiem prestavit mm ze mu poviem ze nbude keksik ak nebudem mat problemy 😉 ako jasne ze by sme to nejak inak vyriesili, ale bolo by to pre nho rana pod pas ale na sestonedelie som ho uz pripravila 😀

sharmana
7. okt 2009

ahoj jani. no prave sme sa s mm rozprávali o keksíku, uvidím po najbližšej prehliadke, ved je pravda, že nechcem mm trápit, ale sa mi zdá, že on sa bojí ešte viace než ja 🙂

dzou
7. okt 2009

sharmi hej chlapi sa niekedy boja moja segra ked bola tehu chcela a jej mm nechcel 😀 sa bal ze mu bude buchat potom po cele 😀 😀 😀

janulka04
7. okt 2009

ch ti chlapi, mm zase povie, ze treba ho dorobit 😀
ale chapem, ze ked sa nesmie, tak treba vydrzat,,,ja som n evydrzala ani sestonedelie 😔 😀

dzou
7. okt 2009

no jani ja mozno tiez nevydrzim......ale tak som sa smiala ze ked nebude moct vydrzat pojdem do sexshopu a kupim mu umelu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharmana
7. okt 2009

noo ved uvidim, nebránim sa, ale keby som nemohla, tak vydržím, toto je pre mna dôležitejšie..

dzou
7. okt 2009

no sak jasne ze ak by to bolo kvoli nejakmu problemu tak urcite vydrzime aj my 😉 ale kedze tu pojdem na utz az v 12tt prvykrat tak o nocm vediet nebudem...a 2 mesiace (ak odpocitam ten cyklus co sa podari) ho urcite trapit nebudem.....

miskahryzka8
7. okt 2009

jeeeeej kocky, vy ste ukecalkovane 😕 😀, no vcera som dosla az po deviatu stranu 😅, ale toho je hrozne vela, to sa neda precitat, ved budem mat co robit precitat si dnesny den 😵, no ale som si potom aspon nalistovala prvu tehulku sabiatko, ako si robila druhy test v piatok a boli tam dve // 🙂, tak gratulujem, aj ked uz pekne dodatocne 😅, bolo to napinave citanie aj zabavne - s ukladanim pipikov v spravnej polohe do plienky aj kupovanie tehu testov v madarsku :D, fakt ste tu vsetky simposky 🙂

dzou
7. okt 2009

jeezis miska...to bu i mala co robit.... tato tema je pomerne mlada a uz ma vyse 16000 prispevkov...mas prvadu sme tu same simposky tak sme si nejak sadli, ze baby? tak sa kludne pridaj k nam.... ty sa tiez snazis od jula? no ja od juna ale nastastie ma nikto odtialto nevyhodil 😀

dzou
7. okt 2009

ale ako tak kukam(som citala asi 3 strany dozadu ) ze vam chybali moje preklepy tak uz sa mi nejake podarili 😀 😀 😀

sharmana
7. okt 2009

veru, tu su všetky sympatické kocky a je úplne jedno, odkedy sa ktorá snaží 😉

groka
7. okt 2009

baby tak uz som si dala aj boelst prs tie ruzove policka su oni 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

groka
7. okt 2009

neviem sa na to vynadivat 🙂

dzou
7. okt 2009

a kolko mas pst groka?a inac uz ti je lepsie?

groka
7. okt 2009

dzou co je pst?no hadam aj ano je mi lepsie na mandliach ,ale som taka unavena ako keby a mierne sa mi kruti hlava,jak keby som maal nizky tlak v kuse

dzou
7. okt 2009

nooo mas vip a ff? ak ano tak pri early pregnancy signs by si mala mat nejake cislo a taku zelenu ciarku... to je ale len teoreticky ze na kolko % si tehu....

groka
7. okt 2009

no pockaj ja to idem pozriet ale nevime ci to najdem

groka
7. okt 2009

mam tam 23pts

groka
7. okt 2009

este mam na 3 dni vip ono to ukazuje kadzy den ine cislo?respektive neni to stale len 23? zajra to moze byt viac alebo menej?

nadenkaaa
7. okt 2009

dzou ja som mala minuly cyklus vacsi pts a predsa to nebolo tehu takze na to sa nejak nedrzim

groka
7. okt 2009

nadena kolko si mala?tak keby som tam poudavala aj vracacky,nevolnosti a co ja viem co este isto by som uz mala 100 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

no ja som mala tusim 28 a tiez som tam vobec tieto ostatne priznaky neudavala

groka
7. okt 2009

tak ja sa na nejake cislo nespolieham spolieham sa tento mesiac na moj zensky instinkt 😉 😉 😉 a ked nic,tak sa pojdem dat liecit 😀 😀 😀

dzou
7. okt 2009

no ja som mala dokonca 60pts a nic, lebo ja si znacim aj krcok 😉 ja len tak prezauijmavost....

andzi
7. okt 2009

ahojte o čom kecáte? Ktoré snažilky sú teraz na rade s testovaním? Ja nič, ja som 2.DC, takže mrchujem a v pondelok ideme s mm na SPG.

groka
7. okt 2009

babulky ideme s mm pozerať panelak a potom este pridem s vami popisat ak tu niekto bude,malinky nam uz spinka a zajtra by som chcela utriet dlazky,navarit zas,zehlit,dufam,ze ma zas nebude tahat spat,dnes som zas drichmosila dlho,ale asi to pomohlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre