Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
8. okt 2009

idem baby od vas zatial papa

nadenkaaa
8. okt 2009

mne sa odpojil fiber net

sharmana
8. okt 2009

dzou. no dala som 😒 lebo som netrpezlivá a už som si myslela, že mi dá temrín na poradnu a že mi povie, že aké odbery atd bude robit... ale asi až nabudúce to preberieme... no ja som dnes podla utz asi len 7+0tt, podla ms už 7+5tt, ale on ráta podla utz, ale nejaký bol dopletený, lebo stále hovoril že som 6 týžden, ale ja už idem do 8 aj podla utz... on mi vlastne nerobil sono, len pozeral na ten obrázok, co som bola minulý týžden..
no ale už nejako vydržím, hlavne že sa cítim dobre, tfuj tfuj.... nezakríknut.... a budúci víkend ideme ku svokrovcom, oznámit novinku 🙂

sharmana
8. okt 2009

baby a ešte dalsia vec, ja som hrozne pribrala, normalne do bokov, do zadku, stehien, ale prisahám, že sa vôbec neprejedám, jem ako predtým, je pravda, že mi chýba teraz pohyb, lebo som doma, ale aj mama si všimla že som pribrala a už aj mm... ja sa bojím že budem ako slon, ale diéty teraz predsa držat nebudem...

dzou
8. okt 2009

shaarmi ja furt tvrdim ze ten tvoj doki je volajaky cudny 😒 ... na chvilu vas este opustam musim zbehnut do obchodu 😝

lucialen
8. okt 2009

Sharmi, aj ja som prve dva mesiace pribrala 2kila 😉 Ale zase som byvala hrozne hladna 😀
Neboj, ked sa zacnes trochu hybat, tak to nebude taky rychly narast 😉

sharmana
8. okt 2009

ajoj luci, no ja som taka spuchnuta okolo toho brucha, ze hroza, mm sa smeje, ze to budu aj tak dvojicky, ja som vzdy mala okolo 55kg, v poslednej dobe som sa vysplhala na 57, 58, ale teraz ked som sa vazila, tak mam 60, to som v živote nemala... tak ale zacnem na tie prechadzky chodit, nech to nejde hore tak rychlo..
luci ako si na tom s grafikom?

motylek17
8. okt 2009

dobry vecer babule.... 🙂

sharmana
8. okt 2009

ahoj motylek 😉

groka
8. okt 2009

ahoj motylek,ja som len na skok,idem do postele pred tv,maly okupany,ja tiez,ideme kuk ordinaciu,odsudene,my to lubime kukat

sharmana,pocuj zlatko,krot sa trosku,4 kila je dost,ale nemas velku startovaciu vahu,take aj pohoda,no ale zacni chodit na prechadzky,to ti pomoze a jedalnicke tehotnej zeny si precitaj v oktobrovej mama a ja,teraz to tam je a aj 2 mesiac tehotnestva rozpisany,ale ideal je 6 krat denne jest,
ranajky,desiata,obed,olovrant,vecera,druha vecera,samozrejme plohodnotne jedla+prechadzky a je to,budem priberat tak ako mas

nadenkaaa
8. okt 2009

sharmi no snad sa to nejako upravi ale to je pravda ze drzat dietu pocas tehu je blbost najhrubsieho zrna tak snad sa to nejako da do poriadku ved realne nazdravsie pribratie v tehu je 10-13 kg

lucialen
8. okt 2009

Inak tie tabulky na priberanie v tehotenstve je riadna blbost, ze prve tri mesiace by sa nemalo pribrat, haha 😀 Moja mama so mnou pribrala 29kg, myslim ze ja tak podobne dopadnem. Ale zase pred tehu mala 50kg 😉

sharmana
8. okt 2009

groka. no ja som nepribrala 4 kila, ale asi 2, ja som totiž už mala asi 58 kg pred otehotnením, len som sa nevázila predtým, ale viem že som pribrala...
no ale ja nejem vela, skôr sa to na mna vsetko lepí teraz.. lebo sa nehýbem, to je jasné... žiadne spalovanie..

lucialen
8. okt 2009

Sharmi graf v pohode, som 2DPO a uz teraz by som najradsej testovala 😀

lucialen
8. okt 2009

Inak ten tvoj doktor je fakt nejako mimo 😒 Kolko ma rokov? 😀

sharmana
8. okt 2009

luci. super, držim palce ..
no a trochu som zanedbávala mlieko a mliečne výrobky, lebo mi to nechutilo, dúfam že to neohrozi mimi.. ale už som začala, kvôli vápniku..
a teraz ma trápi syndrom nervoznych nôh, už pár dní, najskôr som si to neuvedomovala, ale už áno, lebo aj teraz ma trápia.. neviem dlho zaspat, stále hýbem nohami... čo na to pomáha?
teraz som čítala, že sa to objavuje v tehotenstve..

dzou
8. okt 2009

uz som sp5t... luci sak aj ja som sa uz sharmi pytala ze kolko ma rokov ten jej dr 😅

kkatkaa
8. okt 2009

hej nadi este k tej mojej robote - kolektiv sa da ale cely kolektiv nici jedna zla zena - o to je to horsie
to nevadi ze uz mas vymyslenu novu kupelnu, ved my zeny sme take. ja uz tiez cakam na ten nas bytik konecne a potom sa to tiez zacne - teraz som v rovine planovania a predstav a potom uvidim co financie dovolia kedze nas to dost vyzmychalo obstarat si ho. takze zo zaciatku to bude aj trochu improvizacia 😀 ale konecne nase vlastne tak sa uz tesulenkam 🙂

dzou
8. okt 2009

kati viem o com hovori my ked sme sa nastahovali do naseho teda kd sme dostali kluce a zacali stahoat skoro som svietila od stastia je to super pocit 😉 😵

lucialen
8. okt 2009

Vapnik este nieje tak dolezity na zaciatku, ale vzdy som si dala pohar mlieka za den, aspon nieco 😉 A nutila som sa jest ovocie, co ja velmi nemusim 😒 Este v lete ano ale v zime mi ovocia a zelenina velmi neberie 🙂

dzou
8. okt 2009

je teda ak nemam jedno jabko denne tak som asi nezila 😀 ja som na nich zavisla 😀 😀 a potom co pride akurat zeleninu moc nejem akurat paradajky aj tie by som jedla na kila 🙂

kkatkaa
8. okt 2009

dzou presne tak myslim si ze aj my budeme ziarit ked dostaneme kluce od bytu - dufam ze to bude este do konca tohto roka strasne sa na ten pocit tesim lebo uz sa nevieme dockat sa doma tlacime a uz je to aj o nervy

lucialen
8. okt 2009

Baby, raz ste tu viedli rozhovor ake bylinkove caje nie su dobre v tehu. Zda sa mi ze Petka pisala ze jej mamina sa v tom vyzna 🙂 Takze pamatate si este? Ja mam rada bylinkace takze som chcela vediet 😉
Idem uz pozerat ordinaciu, drahy pozera snooker a ja idem do spalne sa vyvalit 🙂

kkatkaa
8. okt 2009

aj ja idem pozerat ordinaciu a potom urcite zaspim
ale som rada ze som s vami zasa po takom dlhom case bola tak sa majte krasne
a nech mrcha nepríde!!! papa

dzou
8. okt 2009

joooj luci ja nepametam 😒 ale dakto to tu pekne rozpisal to si pametam 😀

lucialen
8. okt 2009

Boze ale ja to tu na 550tich stranach nenajdem 😒

groka
8. okt 2009

v tehu sa ma priberat,ale normalne ziadne prezieranie,to neni dobre,vsetko co je okolo babatka+ babatka vazi spolu cca 10 kilov tusim,takze akurat tuk v tele moze byt nejake 3 kila,inak je to v poriadku

groka
8. okt 2009

inak baby ja som dobrala ak listovku aj cajik sa mi minul a ten zozeniem len v jednom obchode a tam sa nechystame teraz,ale listovku by som este mala mat ,idem kuknut

dzou
8. okt 2009

luci no to tazko budes hladat..... ale skus dat do vyhladavania podla nicku a bylink.caje a mozno najde 😉
groka.... inac aj ty mas pekny grafik ten pokles by som ani nebrala ako pokles sak je to furt 37.0 nie?

miskahryzka8
8. okt 2009

ahoj kocky, no este som musela nakuknut 🙂 , groka viem ak je materska nieco okolo 5000sk a pokial si niekto plati doborvolne tak prvych 6 mesiacov 16 000 sk, tak je to aj tak velky rozdiel, mne sa zdalo, ze bez platenia 4500 a s platenim max 18500, ale ved oni to aj tak stale menia 🙂 a drzim palce, nech sa rychlo vyliecis, ja idem zajtra k doktorke na kontrolu a chcem ist od nej domov oblukom vychutnat este slniecko, ked sa ma na vikend tak brutal pokazit pocko 😒 Ale furt sa citim ako mechom udreta 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre