Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
9. okt 2009

ahojte,tak my uz dar zabaleny,torta je baby krasna,prenadherna,vecer vam hodim fotky z nej aspon 😅 dnes ideme dary zanasat,jest,pit ci co...ja uz vlasy vyzehlene,musela som,lebo rano som si umyla a potom dala do vlhkych cop a mala som skok na hlave po rozpusteni,takze som s tym musela nieco urobit,

ale..........od obeda mam bolesti na mrchu,keby som dnes nemala vystup,tak som si na beton ista ze dostanem,teraz uz mam aj vela tahave,vajickoveho hlienu,zay je husty,potom nie,takze co sa deje?bude je to PMS alebo uhniezdovanie,a ten vytok bol jednu dobu taky oranzovoruzovy,

janulka04
9. okt 2009

nooo, groka..daj fotule...som veeelmi zvedava...
a s tym hlienom...ja ti neporadim, ja som ho u seba ani nebadala 😖

groka
9. okt 2009

janul u man to bude mrcha,uz sa mi to blizi

sisa,urcite mi to neskresluje teplotu,lebo hned meriam aj pod pazuchou re istotu,ale tam nemam an 37 ledva 36,5

miska dakujem za receptik,ale asi by som to nemohla,dnes mam zaludok ako na vode,ani som nic nejedla len kebab s mm,jednu fasirku a jeden karamelovy zakusok,vecer nas cakaju pecene klobasy,hurky...........

groka
9. okt 2009

janul vecer az,nemam doma mm a potom ideme uz prec,vecer hodim stopro a ja ten vytok mavam pred mrchou,ale sponenie nie

janulka04
9. okt 2009

no ved pondelok bude rozhodujuci...teraz sa nestresuj a hlavne: Mysliet pozitivne... 😉
a dnes kam vyrazate groka?

janulka04
9. okt 2009

my mame oslavu doma..male zistili, ze babo uz nema chvostik, tak behaju po byte od radosti 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

ahojte babule 🙂

groka
9. okt 2009

janul zajtra mame svadbu,dnes sa idu odovzdavam dary
tak ja ratam aj s moznym tehu,preto neberiem lieky na anginu,ale ratam uz aj s moznostou ze zas nic,potom sa dam do kopy,ale ked si nasadim lieky,ovulka nebude pravdepodobne v novembri,ale skusim aspon prirodne cajiky co ste mi odporucali a vela obocia,nechcela by som zas prist o ovulku

groka
9. okt 2009

ahoj nadenka

nadenkaaa
9. okt 2009

groka mne sa vidi ze si tehu ja by som si na tvojom mieste uz robila test 😉

groka
9. okt 2009

nadenka tie bolesti tak ako po minule mesiace svedcia asi o inom a test?ani bohovi,budem sklamana,buduci tyzden ak nepride

inak mas skvely grafik

groka
9. okt 2009

men sa paci len ten pokles a dnes vystup,ale to by bolo krajsie tak na 14DPO nie teraz

nadenkaaa
9. okt 2009

groka ale mne sa zda ze tento mesiac sa citis inak ako minule cykly nie? 😉
ten moj graf nechapem neviem kam sa to chce este vysplhat 😕

groka
9. okt 2009

nadenka hej,pocitujem nieco ine,ale to moze byt aj chorobou,a neriesim,budem cakat,zajtra meriam ,v nedelu nie,pondelok meriam aj utorok,v stredu by "nemala"prist mrcha,ak uvidim

groka
9. okt 2009

ale taaaaaak straaasne by som si priala tehu a este viac,aby to bolo v poriadku,lebo z toho mam najvacsiu obavu,kedze ja som uz zazila MA a preto ten strach vacsi,ked som cakala maleho a bola som v 11tt to bol horor pre mna,ked som bola v 12 balvan mi odpadol

groka
9. okt 2009

a viete co som si priala v tele?aby som mala svadbe uz brusko trosku a nemam ☹ no mozno ????????????? 😵

groka
9. okt 2009

ak budem mat pokles,lamem teplomer

inak babule pisem vela lebo uz tu nebudem do vecera,tak sorry

janulka04
9. okt 2009

groka....ale predpokladam, ze nie ty mas svadbu... 😉
tak to hej, to je vela chystania a vybavovania...to poznam...
ahoj nadi..mas pravdu, tiez sa mi zda groka trosku ina...myslim tym pocity a dalsie veci okolo...ale diven ste tento mesiac vsetky 😀 😀 ospravedlnujem sa za vyraz 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

jarka pokly si den dpo?10?

janulka04
9. okt 2009

groka, ziadne cierne myslienky. Baba budu...do leta vsetky vozime 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

jani neboj sa nabuduci tyzden bude vsetkym zahadam koniec 😀
inak teraz som bola na wc na malej a uz som si myslela ze som dostala mrchu lebo akoby mi islo podbrusko vypadnut do zachodovej misy neviem to popisat

janulka04
9. okt 2009

nadi, ja som mala tiez cudny pocit v den mrchy...akurat sme boli v Cechach nakupit, nervozna ako pes, lebo som bola ako na ihlach a potom som zacitila, ze sa spustaju...tak som bola nasr...a!!!! a ze idem na Wc a v celom nakupnom centre toalety len v mekaci...sila a este ako vyzerali..tak som sa premohla...ale na gatkach bol len taky biely vytok a ked som sla cikat, som mala taky pocit, ze uz sa spustaju, uz idu...a nic....tak co ti ja viem???

nadenkaaa
9. okt 2009

som strasne zvedava 😅 ale urcite musime zachranit junovky 😵 takze dufam ze vsetky co nabuduci tyzden cakame mrchu nepride na 9 mesiacov 😀 😀

janulka04
9. okt 2009

nadi, to dufam aj ja...tusim ste tri gracie...vsak??? 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

nie 😉 sme groka , michelle ,katkka,motylek, miskahryzka a ja teda dufam ze som nikoho nezabudla 😅

janulka04
9. okt 2009

fuuha...a ja som nevedela, ze aj kkatka a miskahryzka...taak to bude teraz aky napinak.... 😲

nadenkaaa
9. okt 2009

inak je sranda ako to tu vsetko spolu prezivame 😉 😀 😵

andzi
9. okt 2009

baby, držím palce, len aby to nedopadlo tak, že tehotné budete všetky a nikto tu neostane

sharmana
9. okt 2009

ajojte babenky, nadi, michelle nadherne grafiky, super...
jani. neboj, verím tomu, že tak vela nepriberieme, len teraz sme obe doma a bez pohybu 😀
okrem toho vám oznamujem, že dnes som hodila "prvú tehotensku tyčku" 😀 😝
babenky, ktore ste chore, sa liecte, aj moja segra je chora, asi sa nieco rozšírilo, ale to je normal, už ide ochladenie, vlhko a vtedy nasa imunita ide do kýbla...

nadenkaaa
9. okt 2009

ahoj andzi a co ta tvoja ovula respektive necakanie mrchy? 😉
sharmi tak gratulujem k prvej tycke 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre