Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
31. okt 2009

xena no tretie ako tretie ak tomu mojmu mrnuskovi narastie pindurik tak sa dam nahovorit aj na tretie no v takom pripade bude max. 3 rocny rozdiel 😀

xena1
31. okt 2009

bris....a uz vies pohlavie?ten rozdiel je skoro idealny.... 😀

brisilda
31. okt 2009

xeni zatial neviem no hadam ho o 3 tyzdne ak pojdem na poradnu budem vediet 😉 no tak ci tak ja budem najradsej ak malinke bude v poriadku na pohlavi mi akosi nezalezi 😉 cim dlhsie som tehotna tym viac mi je to jedno len nech je uz primne a oslavujeme 1 rok

xena1
31. okt 2009

luci,ja som v stredu bola 8DC a mala som folik 13,9mm a v pondelok idem znova....povedal mi ze najprv to skusime s IUI,a potom laparku a tak...chceli sme si dat so konca roka pokoj ale akosi ma to v den mrchy polozilo a objednala som sa k dokimu....

lucialen
31. okt 2009

Xeni, tak to ti rychlo rastu tie folikuly, ja 12DC a len 13mm 😒 No dobre si urobila 😉 A IUI je to streknutie spermii v case ovulky? Ci ako to prebieha?
Bris, to uz budes vediet co to bude? 😵

xena1
31. okt 2009

Luci,ano tak rychlo mi rastu a možno uz v pondelok bude prasknuty....uvidime...Ano IUI je streknutie spermii v case ovulky,neviem ci sa musi aj stimulovat ale vraj je to najjednoduhsie riesenie kym sa podujmeme na tazie ak to bude potrebne....ak mozem vediet ku ktoremu dokimu si chodila a ku komu teraz?

lucialen
31. okt 2009

A ty poznas z HA doktorov?

xena1
31. okt 2009

ano poznam.....pracovne...

lucialen
31. okt 2009

Chodila som k Borkovej a teraz k Durkechovi. No proti Borkovej som nic nemala, ale Durkech je mamin sused, a vseobecne si ho chvalia, tak mi vybavila nech idem k nemu, ale Borkova ma hrozne vela pacietek.
Tak pracovne chodis do HA? Teraz si spominam, ze si robila alebo robis v zdravotnictve, alebo podobne 🙂
A odkial si?

xena1
31. okt 2009

tak to si v dobrych rukach.....chodim aj do HA,robim pre farmaceuticku firmu a pracujem aj s gyndosmi...

lucialen
31. okt 2009

No diky, ja som chodila 10 rokov k Borkovej, tak bola som tam asi 10x 🙂 V nemocnici doktorov velmi nepoznam, nikdy som sa tym nezaoberala a aj som nebola na SR ked primar prisiel, takze vela o nich neviem, az ked som bola na kyrete, tak som to tam trochu spoznala

xena1
31. okt 2009

ja mam tiez super dokiho,a velakrat zbieram infosky aj u inych s ktorymi sa stretavam v praci...

lucialen
31. okt 2009

Tak to mas dobre tolko info 😉 Ja si niekedy myslim, ze uz viem z tejto oblasti az vela a predtym, ked som vedela, ze deti treba robit cez ovulku, ktora je v strede cyklu, to bolo jednoduchsie 🙂
Tak drzim palce na pondelok, 🙂 zase si vymenime info z folikulometie 😀
Idem si lahnut, lebo ta komedia na markize ma vycerpala 😝

xena1
31. okt 2009

presne tak cim clovek viac vie tym sa tym viac zaobera a ked to nevychadza aj trapi...ale niektore info nie su na skodu......idem aj ja do hajan a v pondelok si teda preberieme foliky.... 😀 ja som ju zacala pozerat ale ma moc nebavila...dobru..............

sisa2
1. nov 2009

ahojte babulky, ja sa klasicky hlasim uz rano .. vecer nie som schopna sa prebrat, maximalne sa presuniem z danielkovej izby do spalne. strasne so mnou. co ja budem robit, ked budem tehu??? 😕

veronika, dzou - teploty a negativne testy ma teda vobec netesia 😠 som zvedava, ako ste na tom dnes.

ja dnes takto http://fertilityfriend.com/home/sisa2 - zatial to vyzera celkom nadejne, ale akosi tomu neverim. o tretej som bola hore, danielkovi sa nieco zle snivalo, tak plakal. tak to asi tiez moze skreslovat. uvidime, co bude dalej.
ta minula LF 17 dni bol extrem, ako cely ten cyklus. neviem, ci cakat, ci testovat. nastastie nemam doma ziaden test, tak ma nesvrbia prsty 😀

k teme "vaha" sa radsej nevyjadrujem, my doma radsej nesvietime 😀

sharmana
1. nov 2009

ajojte kočky, nejako sa neviem dostat k netu, vždy len stihnem niečo napísat a utekám preč...
čítala som že cheer pribrala 2 kilečká a to je už 19tt a janulka trosku viac... no jani ja ta podporím, ja budem druhý hroch, pritom som pôvodne drobné žiena, už mám cca 4 kg navyše.. niečo v bruchu, tam asi najviac, prsia, ale aj stehná a zadok... no nezbláznim sa.. neprejedám sa nejako, ale ani nemôžem cvičiť... len sa sem tam prejdem.. momentálne mám 62kg čo som v živote nemala, ja som mávala normálne 55, 56, ale pred tehu som pribrala na 58kg a už som nestihla schudnúť 😀
tá váha je individuálna, nedá sa to tabulkovat, každému reaguje na hormonálne zmeny telo inak... videla som foto, kde niektoré tehotné ešte ani v 20tt nemali brucho..
mne vyskočilo už v 7 tt.. 🙂

janulka04
1. nov 2009

siska, grafik super, ved zajtra uvidime...drzim vsetko, co sa da 😉
a neprehanaj s tou vahou 😉
a miska k tej vahe a vyske....ja mam 166, takze teraz vyzeram uz nezdravo...tych 62kg bolo dobrych... i ked asi mam tazsiu kostru, kedze, ked som v tej dobe niekomu povedala, ze mam 62kg, mi neverili, ze si pridavam 😕 😀
a babulky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sisa2
1. nov 2009

jani dik a chytaaaam 😵 uvidime, co z toho bude.
s vahou neprehanam, fakt som tucna. ked som pred 6 rokmi vysadila HAK, strasne som zacala priberat. najskor mysleli, ze kvoli stitnej zlaze, ale tu mam v poriadku. mam sice 180 cm, ale aj tak mam nadvahu 😔

sharmana
1. nov 2009

ahojte babule, riešite váhu? sisa a cítis sa aj pribratá alebo to len podla váhy usudzujes? neviem kolko vážiš.. ale napríklad u mna váha nerozhodovala, ale to ako som sa zmestila do riflí 🙂

janulka04
1. nov 2009

Ja som praveze mavala volakedy 56kg, ale po uzivani HAK mi to za pol roka vystupilo na 65 pred prvym tehu..a odvtedy to neslo dole, az tento rok som mala 62...
a ani ja som neni a nebola pred tehu chrust, sice v nohach asom velmi schudla, ale brusko mam stale...ja sa nedonutim cvicit, nemam pevnu volu 😒 ...
ale sharmi, aj ja som teraz taka bokata 😠 ...mm si zo ma utahuje, ze som Venusa 😀

lucialen
1. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Este stale kecate ake ste pribrate? 😀 Ja som vzdy po skole mavala 54kg, ked som isla do UK tak som to vytiahla na 56kg a to som myslela, ze sa na mne ryfle roztrhnu 😀 Minuly rok ked sme sa vratili som sa vratila na 54kg, ale ked som bola tehu tak za 2mes +2kg a teraz mam 55kg, jem vsetko co sa da, velmi sa nehybem, necvicim a nepriberam 😵 Ale pocas tehu sa pridam k hrochom, ci k velrybam? 😀

rhodosbb
1. nov 2009

dobre rannko,

moja uzasana teplota dnes takto, dnes by som mala dostat mrchu, najneskor zajtra: http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

sisa, prosim ta ako sa znaci do grafu, ze pred meranim som spala len 3,5 hodiny 😝

rhodosbb
1. nov 2009

dzou, mrcha este nedorazila? dufam ze nie 😉

ja som pri sofii pribrala 12 kg, vobec sa vahou netrapte, dolezite je, aby ste tehulky boli v psychickej pohodicke 😉 a aj my snazilky 😉 ja mam 51 kg a rada by som pribrala, ale neviem ako 😒 proste ja ked sa najem tak moje brucho uz nic ine neprijme, mozu predomna postavit hocijaku dobrotku, jednoducho nevladzem 🙂

jani, dakujeme za virusiky 🙂

groka
1. nov 2009

caute

http://www.fertilityfriend.com/home/groka baby vcera vecer som pila alkohol spat som isla o 1:00 a o 6:15 meriam moze to mat vplyv?lebo mam dnes strasne boleti ovulacne aj v krizoch takze ovu je dnes stopro

ideme palit sviecky mame toho vela takze vecer pridem

miskahryzka8
1. nov 2009

ahojte, juuuj ake spave pocko 😲 , dnes sa ale tesim, idem zumbovat vecer, sa preberiem a vecer sa stretavame partia u kamosky spolocne pozerat superstar 🙂 🙂

ja mam takto, stale vysoke teploty, to som pred tym ani netusila, ze to v priebehu mesiaca tak lieta 😲 :

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

idem citat 🙂

miskahryzka8
1. nov 2009

sisa supeeer aj to pekne uhniezdovacie vecko 🙂

sharmi, ja som mala taku kamosku, narastli jej vnady uplne super, stihla ako prutik, brusko az siestom mesiaci bolo trosku vidno, mala sa narodila 3,6 kg 😀 a kamoska 3 mesiace po porode ma postavu ak pred tehu a uplne ploche brusko, ale to su podla mna vynimky 🙂

jani, vaha je velmi individualna, presne, ked su tazsie kosti, tak to klame, ja sa skor vazim aby som videla kolko to islo hore :D a podla mna cez tehu je to jedno, jasne nie je dobre pribrat extremne kvoli zdraviu, ale ja sa cez tehu obmedzovat nebudem, len dufam, ze budem moct mat pohyb, lebo som na neho strasne zvyknuta 😕

ja sa neviem kil zbavit, ako som prestala fajcit, ako som uz pisala, ale paradoxne mam kondicku taku, ze obcas baby na zumbe, ze uz nie rychku pesnicku, uz pomalu 😀

rhodos, tfuj, tfuj mrcha nedoraz 🙂

groka podla mna to ma urcite vplyv 🙂

dzou
1. nov 2009

caute kocky no teplota klesla brutaaaaaaaaaaaaaaalne http://www.fertilityfriend.com/home/dzou v nici som sa zobudila na hrozne krce tak som este skocila dole pre ibupr. a aj tak takato nizka teplota... ze druha ovulka 😀 😀 😀 😀 😀 no brucho ma pobolieva mrcha zatial nikde ale uz ju cakam kazdu chvilu...
sis moc drzim palce 😉 verinonika aj tebe nech to este vyskoci 😉

petafr
1. nov 2009

caute baby, som naspat z vikendu... krasne pocasie vyslo...
som si myslela, ze kolko novych tehuliek tu najdem a vy nic! Dzou teba to poriadne tento mesiac natahuje...
Sisa, dufam, ze to vyjde!!! Ostatnych docitam postupne... ale asi az zajtra rano 😉
ja sa k ovulke este len blizim... tak vam dam vediet!

sharmana
1. nov 2009

ajojte kočky, tak už sme naspät v BA a len čo sme vybalili veci, tak sme ešte zabehli na kafé do Polusu.. kávu normálne nepijem, ale raz za týžden si dám caffe latte... proste mi to chutí a neverím že by to nejako uškodilo, ved doteraz som sa káve fakt vyhýbala..
jani. ja mám zas pevnú vôlu a ked sa rozhodnem na cvičenie, tak viem dobre schudnút, už teraz plánujem, kam budem chodit aj s mimi na cvičenie... láka ma to do avionu, je tam vela steperov a super sa pozerá zhora na ludí ako nakupujú 🙂

janulka04
1. nov 2009

no ved sharmi, dufam, ze ma budes aspon takto na dialku hecovat, ze kolko uz mas dole....a pojdem sa mucit aj ja... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre