Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
7. nov 2009

ok kocky pekny vecer idem sa tulit k mm a snad aj pokrstime nasu novu postelku 😉

xena1
7. nov 2009

sharmi,drzim palceky...
nadi...pokrstite poriadne a potom budete krstit aj vysledok 😀

sharmana
7. nov 2009

no veru, aj ja idem hodit sprsku a natiahnut sa na postielku, som unavená... papa a dobrúúúú

xena1
7. nov 2009

dobruuuuuuuuuuuuu

groka
7. nov 2009

idem uz spat,uz nevidim na to,doteraz som testovala,baby ja som tupa jak delo,posledne 3 testy som robila od 45 po 48 bodov,ved to je nic,ved len pri 48 bodoch budem moct nieco vyspekulovat s nejakym tym panom policajtom

zajtra sa hlasim papapa 😔

miskahryzka8
7. nov 2009

ahojte 🙂 , fiiha tea ty si vcera koncila-zacinala fakt zaujimavym casom 🙂
groka super, teplotka ide hore 🙂
peti aj tebe sa drzi teplotka vysoko 😉 , no veru som si vcera pozerala tehu grafy uspesne a niektore to tam mali, dnes uz ale: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, lenze v stredu a vo stvtok som spala doma v bratislave, kde je teplejsie a vcera v malinove, kde je chladnejsie, takze to ma asi vplyv 🙂 , len nemam ziadne mrchovske pocity, len tentorkrat chcem aby prisla co najskor aj kvoli dalsiemu snazeniu a skoncila este pred zumba vikendom 😅
luci, tak dufam, ze budes mat dobry hormonalny profil, alebo len male nieco na co daju "zazracnu tabletku" a budes hned tehu 😉
inak baby vraj ked su tehulky tehulkami uz dlhsie a potom ocikaju tehu test uz to neukaze dve ciarky 😕 😉 , klesa nejaky ten uhniezdujuci hormon a ci co 😕
groka gratulujem k robotke 🙂 a aj ja som sa ucila na vodicak doma 😉
jeeeej som cakala, kedy uz bude pisat sisa, ze je ok, tak super 🙂 ... tak aspon uvidim na tomto prvom grafe mojom, kedy BT klesne pred mrchou 🙂

juju docitam vas zajtra, dnes sme boli vonku pizerat ako poloviciakov synovec a deti sutazili na konoch, sme vymrzli, dufam, ze mi nic dolezote neuslo, zatial papa 🙂

tea333
8. nov 2009

Baby je to mozne? merala som teplotu (po 6 hodinovom spanku) a je to 36,2..je to mozne??
Ja som studenokrvna 😎 ..asi je to tym ze som spala len 6 hodin alebo ze je tu zima trochu v spalni,..
inak som 9.DC

motylek17
8. nov 2009

ahojte, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30....

motylek17
8. nov 2009

babulky, vidim, ze ste preberali stitnu zlazu, ja mam znizenu funkciu, uz vyse 15 rokov chodim ku endokrinologicke.... ta mi povedala, ze ak by som bola tehu, tak hned prist k nej... 😒

lucialen
8. nov 2009

Dobre ranko, my sme boli vcera trochu vonku sa odreagovat 🙂 3dc vinka a zacinala som byt mimo 🙂 Nastastie som sa stopla a teraz mi ok, aj ked som trochu unavena.
Motylek, takze este ziadna ovulka? Vyzera to tak 😒 No ked bol test pozitivny pred 2 dnami tak ovula musi byt najneskor dnes 🙂 😉 Takze sa nevzdavajte a snazilkujte 🙂
Miska, som nevedela o tych tehu testoch, zaujimave 😉

lucialen
8. nov 2009

Tea, neboj, niektore baby proste mavaju take nizke teploty ako ty 😉 🙂

groka
8. nov 2009

miska tebe to ide ako hore?ja som veeeeelmi zvedava ako to dopadne

groka
8. nov 2009

rano som spravila ranajky a mm isiel dnes na hodinku nieco este dorobit do jedneho domu a samozrejme nablaznil maleho ze su tam deticky tak isiel s nim,idem postavit polievku zeleninovu a nejake halusky tam nahadzem,asi len muka,vajco,sol a nastruham,len sa mi taaaaaak nechce,som to ja leniva zenska

vcera mi mala volat ta pani z roboty ci mam v pondelok prist na jeden tovar sa kuk co pride a zaucit a nevolala mi,hmm

janulka04
8. nov 2009

babyyyyy, cauteeeeee
my sme nasli byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyt!!!!!!
Viete, ako sa tesim? Bez kaucie, komplet zrenovovany, cez 100m², obrovsky preskleny balkon, takze na jar mozem muskaty sadit do okien, ako sa to tu v Bayerne robi, ja som KVETINOVY MANIAK a mozeme tam mat psika cez noc, aspon nebude po byte neplechu stvarat...deti im nevadia, pes? sa tesili, ze to je taky mily, maly, ze oni maju velkeho, takze ani velky pes, ze by nebol problem....4 krasne slnecne izby, nove plastove okna...baby, prepacte, ze vam to tu tak opisujem, ale my sa konecne pohneme z tohto kamrliku!!!! mozme sa nastahovat, ze hned a mesiac neplatime, ale pojdeme az k 1.12., skolka je uplny kusocek, 3 min. cesty, 10 minut mam nemocnicu, ja som taka stastna, holky mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

groka
8. nov 2009

janul tak vam gratulujem,tesim sa s tebou,keby sme mali my moznosti hned beriem,mozno raz vyhram Loto 😀
a kde ste byvali teda byvate teraz?inak rozloha je to pekna a co to je byt?

janulka04
8. nov 2009

hej, goka, bytik, na druhom poschodi, takze sa to da...
byvame v dvojizbaku, mam sice dom na SVK, ale ten teraz uziva svagrina, kedze ja tu planujem zostat a ona nemala kam ist...
toto bolo take, ze mm, ked tu pracoval, mal sluzobny 2+1 byt, mno ale akoze pre 4 je to strasne malo, sme mali stale problemy, lebo niekto nechcel male deti, aby sa tam stahovali, niekto psa...akoze z civavy robia take halo tu....
ale konecne po pol roku tlacenice budeme dychat...najom je uplne super, lebo tolko teraz davame za tento dvojizbak...a pani bola mila, sa velmi z malych tesila.... 😵 😅

janulka04
8. nov 2009

a navyse je to vacsie mesto a mm ma blizsie do prace, takze dalsie plus 😅

lucialen
8. nov 2009

Jani tak gratulujem 🙂

groka
8. nov 2009

aaaaaaach,dovarila som polievocku a dotestovala som,som tupa jak delo,no nic,idem sa namalovat a trosku sa dat do poriadku a co chvila pridu moji chlapi a napapame sa a chcela by som ist niekde si zajazdit,dufam,ze ma nechytia,lebo si to mozem hodit

fazulka1512
8. nov 2009

ahojte babule
jani je to super, gratulujem, mne dnes dorazila mrcha-konecneeeee

tea333
8. nov 2009

fazulka tak hor sa na dalsi cyklus 😉
jani super ze ste nasli taky paradny byt 🙂

dzou
8. nov 2009

ahojte kocky moje... jani tak super moc sa tesime s tebou... ja na jar mam tiez kvetinovu maniu kazdy rok... ja mam na terase zavesene kose a tento rok som sadila aj cibulky tulipanov...tak dufam, ze porastu bud. rok na jar 😉
ja uz meriam ako este len 8dc ale vyzera to hrozivo 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ako to sa zmeni, a tiez kazdy den sme mali inak teplotu v izbe.... a vcera som nemerela to vino by to aj tak skreslilo ale tak uzkazujem vam ze aka haluz 😀

kkatkaa
8. nov 2009

janulka to je strasne super sa tesim moc s vami ze sa vam konecne zadarilo. ja tiez dufam ze aj my sa k 1. 12. uz budeme stahovat do toho noveho bytika tak si viem zivo predstavit vasu radost jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

janulka04
8. nov 2009

dakujem, babulky... 😉
konecne sa dari, ono nas asi to babatko nastratovalo...
groka, tak teda prijemne jazdenie, u nas zase sype...pada sniezik, takze my dnes ideme ku znamym pozriet len a inac budeme iba doma brrrrr!!!!
kati, tak tfuj tduj tfuj, nech to vyjde aj vam 😉
fazulka...mrcha jedna...dobre si zahravala....
tea, ty ako?

motylek17
8. nov 2009

janulik pridavam sa ku gratulaciam.... krasny darcek k vianociam.... 🙂

janulka04
8. nov 2009

Dakujem, majka....ty ako vikendujesß

kkatkaa
8. nov 2009

diky janulka 🙂

rhodosbb
8. nov 2009

janulka, som velmi rada, ze sa to nakoniec podarilo s bytikom 🙂 vidis, ten predchadzajuci vam nebol sudeny, lebo na vas cakal este lepsi 😉
fazulka, tak konecne prisla mrcha jedna, takto ta natahovat...
katka, aj vy sa idete stahovat? som nevedela 😕
my sme vcera oslavovali, tak som bola normalne ze opita z toho vina 😀 ale dobre mi to padlo, aj sme mali keksik, uplne inaksie to bolo, ked som vedela, ze este nemam plodne dni, tak som sa vobec nezameriavala na to, ze ideme robit baby 😵 😵 😵

cheerlady
8. nov 2009

motylek uz si citala,ze dare zrusili tie vianocne koncerty na slovensku???? ☹
tu je o tom viac... http://www.topky.sk/cl/10/603120/Podraz-na-Daru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre