Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
13. nov 2009

fakt si myslis, ze peta je tehu???

groka
13. nov 2009

motylke hej,na 80 percent

groka
13. nov 2009

za hodinu idem jazdit,vcera som sa kupala a nehala si volne vysusit vlasy,teraz mam taky vybuch na hlave,zehlit sa mi to nechce,a neviem co s tym mam urobit,dnes chcem robit masko na hribykoch s ryzou,takze ked na obd pridem ,idem varit a cinit sa ,lebo je na case aby som nieco robila uz a nie len sedela za pc 😅

nela00
13. nov 2009

groka dnes si nemerala?

lucialen
13. nov 2009

Dobre ranko, ja som sa zasekla http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 😒
Nieco som chcela, ale zabudla som 😒

groka
13. nov 2009

nela merala

groka
13. nov 2009

aha nela mam tam nejaky kix,idem to kuknut kde som spravila chybu,dnes je 13 ze?

groka
13. nov 2009
lucialen
13. nov 2009

Petka, zatial je to pekne, uvidis cez vikend 😉 🙂
Majka zacinas ako ja s tou 37🙂

lucialen
13. nov 2009

Ja idem za chvilu do mesta kvoli tej robote, ale okolo obeda som spat 🙂

motylek17
13. nov 2009

luci ty kokso, to co mas za teplotky??? krasa... 🙂

petafr
13. nov 2009

luci, pekne si sa zasekla 😉 zatial si super s tym anovulakom... Groka, tak na tehulu ma vidis, poviem ked budem vediet. Tebe to tiez kus kleslo, ale minule tiez, tak dufam, ze aj ty si tehula, ale ved si uz dve ciarky nasla vcera, tak hadam sa to uz nezmeni...
ja som od rana na nervy, som zlostna, je mi blbo od zaludka (mam plyny), nic sa mi nechce, najradsej by som na mm navrieskala, nieco hodila o zem a tak... no ale nemam zamienku 😀 , nie, nie, na mm som mila... ide mi to na nervy, uz by som chcela vediet, straaaasne chcem dve ciarky.

motylek17
13. nov 2009

peti ja som taka uz aspon stvrty den... 🙂
cize ta chapem...

lucialen
13. nov 2009

Ja mam pocit ze coskoro klesnem, uz mozno zajtra 😒

motylek17
13. nov 2009

luci aku mas LF???

lucialen
13. nov 2009

Peti 10, 12 dni, mam na vyber 🙂
Dobre, uz musim letiet, drzte palce 🙂

rhodosbb
13. nov 2009

dobre ranko dievcatka 🙂

lucy, ty mas riadnu rovinku v grafe 😉
dzou, ty mas dnes ovulu, ze? ja som dnes 12 DC a zajtra cakam ovu, uz vcera mi ovu test vysiel pozitivny, o chvilu idem testnut znovu...
peta, drzim palce na // 😉
miska, tebe prajem krasnu lyzovacku 😉

baby, citala som tu temu o tych rozdelenych dvojickach, nemam slov k tomu a este nema problem to zverejnovat a brat to ako uplne normalnu vec, fuj a to dievcatko je take peknucke chudatko 😢 som si hned pomyslela na nasu janulku a na jej dvojicky, ty musis jani najlepsie vediet ako su dvojicky na seba naviazane...

rhodosbb
13. nov 2009

groka, pomohla ti vcera nadenka s ff? mne sa vcera nedalo prist, mala som frmol v robote, dnes to uz bude kludnejsie, dufam 🙂

sisa2
13. nov 2009

ahojte babule, takze krv odovzdana, sestricka bola nesmierne "mila", ze si mam zavolat az v pondelok, vsak to nie je dolezite, takze toto nedavaju na urgentny rozbor 😠 tapa blba, jasne, ze to je dolezite. pozerala na mna ako puk, ked som jej to povedala. ja nechapem, v tejto dobe a v mojom veku je to uz asi logicky chcene tehotenstvo, oni sa spravaju, ako by som to babulko nechcela 😠 😠 😠
ale robila som kontrolne uz x testov, na kazdom je druha dostatocne viditelna .... tak hadam bude vsetko v poriadku. skusim tam zavolat okolo pol jednej (dlhsie samozrejme nerobia, vsak je piatok), dufam, ze uz budu mat vysledky. lebo cakat do pondelka nevydrzim 😔

petafr
13. nov 2009

no baby kto tu ste, rata sa duch na mamateste? Idem si oci vyocit, ale duch tam je... fotim uz polhodinu, ale na ziadnej fotke nie je vidiet... 😠
Baby, asi to vyslo, este sa straaaasne bojim tesit....

sisa2
13. nov 2009

peti - ja som tiez zlostna, mm si to uz parkrat odniesol. tiez neviem definovat co mu je, ale obcas by som od zurivosti jacalaaaa 😔 😀
grafik je super! moc moc drzim palceky. tak rada by som ta oplula teckami pre stastie, ale vzhladom na okolnosti si netrufam ☹ kedy sa chystas testovat? zajtra???

sisa2
13. nov 2009

peti - uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! jasne, ze sa rata! jaaaaj, moc moc drzim vsetko co sa da!!!! 😵 duch tam bol v limite, ci az neskor?

rhodosbb
13. nov 2009

sisa, neboj sa bude to v poriadku 🙂
pre tu sestricku je to uplne rutinna praca, jej bohuzial nezalezi na tom , ci bude vysledok pozitivny alebo nie , takze jej je jedno, ci to bude este dnes alebo az v pondelok, ona sa nevie vzit do toho, ze pre teba tie dva dni predstavuju vecnost 😒

petafr
13. nov 2009

sisa no asi uz budem vediet preco... kuk moj album, neviem, ci to zbadate, ja mam pocit ze este pat minut budem na ten test hladiet, a zostanem skulava... zajtra rano testujem znovu...

rhodosbb
13. nov 2009

peti, no ja tam tu tvoju druhu ciarku...................................................................
..............................................................................................................
VIDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sisa2
13. nov 2009

luci - na anovulak su teploty az moc pekne 😵 drzim palceky!!!!!!!!!
maji - u teba tiez super! ja sa uz fakt moc tesim na tu tehuvlnu, co tu bude 😵

motylek17
13. nov 2009

peti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
krasne.. len nech vydrzi a pekne silnie... 🙂

petafr
13. nov 2009

Veronika, fakt vidis??? Naozaj? Baby vidite to tam? Ja sa neviem dockat zajtra rana, testujem hned ako vstanem... baby mm ma zajtra narodky, to je ale darcek. Navyse mi tu pobehuje, strasne mi taha kutiky, chce sa mi rehotat ako sprostej, tak neviem, ci sa zdrzim, chcem este pockat, ale asi to nevydrzim...

rhodosbb
13. nov 2009

sisa, aj ja sa uz tesim na tehuvlnu 😀 len skoda, ze som az na samom konci tej vlny, ale neva, ja vas v poho dobehnem 😎

petafr
13. nov 2009

to je vdaka Lucke, ta mi hovorila, ze mu mam dat takyto darcek, tak to vyslo!!! Ja ani neviem, ako sa mam citit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre