Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
14. nov 2009

bola som so sestrou v MA... bola som jej daco kupit k vianociam.... a tak... teraz periem a idem upratovat, vecer na oslavu 😠

groka
14. nov 2009

aha,tak ta nebudem rusit a ja pojdem si testovat teda

motylek17
14. nov 2009

co sa ti vlastne deje??? preco tie depky???

motylek17
14. nov 2009

ale prestan, len musim ist umyt auto, bo zajtra chceme ist do brna na nakupy a tata mi nepuci auto, pokial ho neumyjem 😠

groka
14. nov 2009

motylek 😀 tak ho chod poriadne vyglancovat
ja ani neviem,pocasie,babka,moje tehu=netehu,neviem na com som,testy na ktorych nie je jasna ciarka 🙄

lenka2112
14. nov 2009

ahojte,

groka-nedepkuj,ja mám tiež deň o ničom,ale aspoň som okná vydrhla,závesy poprala,kúpeľku nakomplet vyumývala len,aby som to nejak zahnala. 😉 neboj,raz sa dočkáme.a pozri na svojho krpčeka doma a hneď zasvieti slniečko. 😵 😵

dzou-tak všera bolo párty vo dvojke? 😀

baby vy si všetky meriate teplotu a kontrolujete krčok?ja stále neviem,či začať lebo potom to už bude taká rutina.my zatiaľ pozvoľna,nemôžem povedať,že stále a keď mám cez ovulku taký ten blee výtok,tak vtedy nahustíme tempíčko. 🙂

na druhej strane,zoberte si,že keď to tento mesiac víjde,máme darček pod vianočný stromček. 😵 😉

kkatkaa
14. nov 2009

baby ako vyzeraju tie spacia vaky? si to neviem moc dobre predstavit 😵

groka
14. nov 2009

lenka kaoze cakam na zajtra rano,len na tu blbu teplotu,ak klesne konecne sa ukludnim,mi odlahne...myslim to tak ze uz budem vediet na com som,no ak by isla este hore,tak to bude som mnou este horsie... 😅

xena1
14. nov 2009

groka.....najhorsia je neistota,ked clovek vie na com je,tak sa tomu prisposobi aj ked to trapi...ja som tiez na cakacke,je mi divne,mozno PMS,neviem...ale testnut sa bojim...

lenka2112
14. nov 2009

groka-tak nezúfaj ešte máš šancu. 😉

lenka2112
14. nov 2009

xena-ja si stále hovorím,že na budúci mesiac sa testnem,až keď mi bude meškať.a aj tak to nikdy nevydržím. 😠

kkatkaa
14. nov 2009

leni dakujem za foto bo ja som si to nevedela ani predstavit ale uz viem co to je vdaka vyzera to sikovne a prakticky

baby ja som tiez zufala z toho mojho cyklu aj tak ho mavam dost dlhy a terza ma ide z toho urvat ved som uz 35 a to som mavala najdlhsi 32 a bolesti na ms stale ziadne 😢 radsej nech uz pride a mozem zacat dalsie kolo ale takto je to uplne o nicom

motylek17
14. nov 2009

dorobim a o chvilu som spat, snad sa mi podari za vami dostat cim skorej.. pa

xena1
14. nov 2009

leni ja to vydrzim zo strachu pred sklamanim......len dnes mam akusi depku...
a ty si ktoryDC?si testla?

lenka2112
14. nov 2009

no ja by som tiež už chcela mrchu.prsia ma bolia príšerne,bradavky ešte viac a stále nič. 😒 ale aj mám dostať až v pondelok.naposledy som mala presne na 28-mi deň.

xena1
14. nov 2009

ja mam dostat v utorok,tiez na 28DC...nejako citim podbrusko,tak asi je to pase...

dzou
14. nov 2009

caute kocky... no ovu je podla mna dnes alebo zajtra bude sexik sme uz dobehli 😀 a teda bola som uuuuuuuuplne mokra 😅 a teda leni hej party v dvojke 😉 a vina jak pre4-och 😀
groka hlavu hore 😉 vsetko bude dobreeee
ja idem teraz robit zem.placky prvykrat tak dufam, ze sa mi podaria 😵
maji nechces auto umyt aj mne? 😀 ja mam taje zasrane a pritom som ho umyvala pred 2 tyzdnami ale ja mam nizkoprofilove gumy tak cele auto je nizse posadene a strasna sa tak spini 🙄
no tak zase nakuknem ako sa mate 😉

sharmana
14. nov 2009

babule nedepktujte, určite sa to podarí...
práve som došli z nákupu a ideme robit pizzu, mm robil prvý krát cesto na pizzu tak dufam že sa vydarí.. 🙂

groka
14. nov 2009

keby som tak mala doma 10 citlivost,ta mamtest mi to stopro nezachytila,len beham na wcko a vzdy len curam a curam a nepijem,tak z coho?a boli ma lave vajco ale na mrchu prekvapujuco nie
dokukam vyhodnotenie minule som nevidela a pojdem do obchodu a nahadzem halusky,u babky sa mi nechce varit som sa rozhodla...tak to doma spravim,tak len chvilku pobudneme a pojdeme domov pekne,kupkat sa a tak...

groka
14. nov 2009

sharmana ja som dnes jedla len rano chlebik a na obed mandarinku,nic ani nechcem ine...a trosku mandiel som zjedla

xena1
14. nov 2009

co je s petkou?ako to dopadlo?ja som sa dnes odsudila na mrchu...

sharmana
14. nov 2009

groka. nekupuj si 10ml/U citlivost, lebo tie ti skôr neukážu druhú čiarku ako tie, čo sú citlivosť 20... akým testom si testovala vlastne?
inac ja ked som testovala, tak poobede som mala vždy silnejší test než ráno, neviem prečo 🙂
aj mna by zaujímalo čo je s petkou 😨

lenka2112
14. nov 2009

jáj baby,ja som si už aj naplávovala sexík na ďaľší mes. 😀 😀 😀 keby to tak mm čítal. 😀 ale nie,ak budem mať aj teraz 28 dňový cyklus tak od 27.11-1.12.zničím a uzamknem každú spermiu. 😀

dnes asi všetky nálada o ničom.

kuchárom,príjemné varenie. 🙂

dzou-ja milujem placky,len to je také nevďačné.lebo jeden chudák to robí a ostatný mu ich ešte teplé kradnú.po pol hodke státia nad panvicou zistíš,že máš 3 placky. 😀

groka
14. nov 2009

nieco na tom mozno bude,len pred vceraom som testovala na obed,minuly mesiac tiez na obed

testovala som mamatestom,

xena1
14. nov 2009

lenka,je to fajn napad ako sa dostat z depky,naplanovat si dalsiu cestu...
groka a kolky DCsi dnes???

tea333
14. nov 2009

groka testovat na obed nononoooo...pockaj na rano, drzim palec 😉
nadi tebe drzim palce s tou teplotkou, nechsa udrzi 🙂

ja som u svokrovcov prisla rodina, tak sme sa akurat vsetci napapali a uz len odfukujem 😀

sharmana
14. nov 2009

lenka. presne s tými plackami, mne ich takto mm vyjedá ešte za chodu 😀 a je to piplačka, nebaví ma strúhanie zemiakov blee 😝 aj ked jest ich jem rada 🙂
groka. mamatest je fajn, ten mi vyšiel velmi pekne... ozaj, ktorý DC si testovala?

xena1
14. nov 2009

baby narobili ste mi take chute na tie placky....

sharmana
14. nov 2009

xena. a ty si odkial? nemáš v pase uvedené...
no nám tu už pizza rozvoniava.. mnaaam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre