Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
15. nov 2009

peti vidim ze dobra naladka to je super len tak dalej 😉

kkatkaa
15. nov 2009

ajoj luci chuda tak ti zelam pevne nervy, ja som sa uz dockala 😠 ale ved ty sa mozno nedockas a to bude super 😉

kkatkaa
15. nov 2009

xeni a ty tiez vyzeras nadejne tak drzim palce

xena1
15. nov 2009

kati dakujem...po roku snazenia uz by sa mohlo usmiat stastie...ale beriem to napriek tuzbe realne...

xena1
15. nov 2009

a groka utekala kupit testik????

petafr
15. nov 2009

katka, hej, uz je lepsie, mne zla nalada ani velmi dlho nikdy nevydrzi, ja sa len bojim, aby sa zase nevratila 😒
tak dufam, ze zostane najblizsich devat mesiacov niekde v supliku!
inac som sa rozhodla, ze sa otestujem zajtra rano aj ja, ale test si pojdem kupit az zajtra... lebo dnes sa mi uz nechce. Si predstavte, ze teraz som si precitala tu spravu z pohotovosti, od tej blbej doktorky a tam je napisane, ze odporuca kontrolu u obvodneho lekara v pondelok - vobec mi to nepovedala, tak nechapem... chcem otestovat, a ak budu ciarky silnejsie ako predtym, asi pojdem a dam sa vypisat... lebo v utorok mam ist do Poznane do polska, a to je dost dlha cesta autom, nechcem to riskovat, neviem, co mam spravit, uvidim zajtra... moznoze pride este aj MS, ach jaj, tieto neurcite obdobia su hrozne... 😒

xena1
15. nov 2009

peti urcite sa otestuj a ak budu dve ciarky utekaj k svojmu gyndosovi...

petafr
15. nov 2009

xeni, ja tu ziadneho nemam, ale uz som sa objednala v piatok, ale az na 24.novembra, tak ak tak pojdem k obycajnemu, tu v probiose, ak ma teda niekto vezme, ani neviem ako to tu funguje, na SK som bola pri doktorovi naposledy v nejakych sestnastich...

xena1
15. nov 2009

ak budes mat dve ciarky skus zajst do centra,mozno budu ochotni,neviem ako to funguje..
drzim palceky...

lucialen
15. nov 2009

Pliaga prisla 🙂 😀

petafr
15. nov 2009

luci 😠 😠 😠

lucialen
15. nov 2009

No ale aspon sa spustila, lebo mne tiez drahy odchadza za tri tyzdne, takze ovulku stihneme v pohode 🙂
A zajtra idem na krv, tak mozno zistia nieco z hormonalneho profilu 🙂

xena1
15. nov 2009

luci,natahovala ta potvora,ale budete mat radost na vianoce...drzim palce na krvicku...
nech zistia ten zadrhel a prec snim...

tea333
15. nov 2009

Luci tak nech je dalsie kolo to stastne 😉

mne sa pacila moja prva vyssia teplota, sak snad porastie, ved sme pekne snazili 😝

lucialen
15. nov 2009

Dakujem dievcata 🙂 😵
Aj ja vam velmi drzim palceky 🙂
Baby ja uz idem do 8meho kola 😲 Ale tie mesiace letia 😒

sisa2
15. nov 2009

luci 😠 😠 😠 mrzi ma, pliaga jedna 😠
veru, mesiace letia, clovek ani nevie ako. dufam, ze toto uz bude vazne posledne kolo a pod stromcekom budu kolajnice 😵

lucialen
15. nov 2009

Podla prstenu by december mal byt priaznivy, aspon pre mna to tak vidi 🙂 Ale velke nadeje si nerobim 😒

xena1
15. nov 2009

luci Vianocne kolajnice su tvoje....

brisilda
15. nov 2009

lucka aj mne je luto, ze ta mrcha prisla ☹ no treba verit, ze na vianoce dostanete krasny darcek 😉
inak ako to je s tym prstenom??? ja som skusala nad foto zo sona , ze co to bude a prsten sa ani nepohol 🙄 inak mam novinku dnes ked som sa konecne zastavila a sadla si za net tak neuverite no citila som maly jemny kopancek v podobe prasknutej bublinky 😀 a creva to neboli na 100% tie uz mam odsledovane 😀
inak idem vas precitat co tu mate noveho 😉

malalady
15. nov 2009

bris a to čo s tým prstenom? to ako ti ukaže že čo to bude? 😀

brisilda
15. nov 2009

malalady tak to neviem to co viem tak vraj sa da obrucka na retiezku a dopredu si povies ze ak sa bude tocit je to dievca ak kolisat z jednej strany na druhu tak chlapcek no mne to nerobilo nic ☹ neviem ako to funguje no kamoska ked mi to robula nad zapastim tak jej vyslo, ze bude dievca 😀 sesterka vyvestila dievca a tak isto aj profesionalna vestica 🙂 takze hadam sa z nimi zhodne aj matka priroda a ak nie tak hlavne aby bolo zdrave tak ci tak sa budeme velmi tesit aj ked nam narastie pindurik 😀

brisilda
15. nov 2009

kocky na ten kolac ste ma tak nalakali, ze som dnes tiez hodila do rury a mnamiky mnam jablkovo skoricovy 😝 len tak blisol 😀 😀 😀

lucialen
15. nov 2009

Bris, ja som pisala o prstene Salute 😉 Ta mi vyvestila december 🙂
My sme skusali s kamoskou ten prsten, ja to poznam presne ako ty, ked sa toci =dievca, ked sa kyva=chlapec, ale zevraj je to naopak, tak kamoske vyslo dievcatko, ale caka chlapca 🙂

brisilda
15. nov 2009

😀 😀 😀 no ja som sa rozhodla, ze si uz ic vestit nedavam teraz vo stvrtok idem na poradnu + skrining takze sa modlim aby bolo vsetko v poriadku no a 21. decembra ma caka 4 D ultrazvuk a to predpokladam, ze sa uz dozvieme co to bude 😀 nech mozem naplno kupovat vecicky 😀

sisa2
15. nov 2009

bris - gratulujem ku kopanceku!!! 😵 juj, to je paradicka. a drzim palce na utz, verim, ze bude vsetko v poriadku.

mne salut predpovedala dievcatko, aj ina vestica hovorila dievcatko ... vsetci ostatni tvrdia, ze chlapcek 😀 mne osobne to je jedno, hlavne, nech je a nech je zdrave 😵

dzou
15. nov 2009

ahojte kocky no ja som uz sp5t... luci 😠 mrcha jedna no ale tak moc drzim palceky aby u teba mala salute pravdu 😉

dzou
15. nov 2009

luci no tak som len tak preletela tu temu s tako jumper a baby su tam celkom spokojne 😉 tak uz my cyba len to miminko 😉 no ja som strasne zvedava co vlastne ta ovu bola alebo nie 😅 o ja som expert meriam aby som vedela ci je a na 14dc to pose...m... 😀

lucialen
15. nov 2009

Baby citam temu zazraky sa deju, tak to su fakt zazraky 😕 😵
Dik Dzou a dufam, ze u teba to Salute nevyslo 😉 🙂

groka
15. nov 2009

caute baby 😠 tak ma natahuje toto vsetko ze ja nechapem,bude som pripad kedy mne ukaze // po tyzdni meskania alebo nechapem...
prave som dorobila test na 10 citlivost teraz vecer,rapiclear ale tycinkovy 2v1 je to zelena krabicka
a mam slabucky tien,takze ak tam ma byt // tak zajtra rano musia byt pekne,teda druha viditelnejsia poriadne ak je to hcg teda najvyssie,ja som vnutry takmer sucha,aj pri krcku trosku hlienu,kremovotahavy...vyberte si co chcete z tohoto,ja neviem stale na com som,brucho neboli,pred tym bolelo,aj prsia ma zacali zas...

dzou
15. nov 2009

luci no to dufam aj ja a teraz som uz uplne namotana na ten tako jumper ked som citala tu temu 😀 😀 😀
groka takze je tam //?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre