Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
16. nov 2009

peti 😵 😵 😵 drzim vsetko, co sa da!!!! daj potom vediet.

sisa2
16. nov 2009

majka - len nech sa pekne drzi hore! zatial to vyzera velmi pekne 😉 ked budes niekedy v tyzdni stihat ten obed, tak daj vediet.

groka - sakra aj s teplotou! nechapem to. ako je mozne, ze je vidiet na teste tien a nakoniec toto??? 😕 ja som take nastastie nikdy nemala. bud bol test absolutne biely, alebo teda boli //, ked som bola tehu. nic medzi tym. fakt by ma to zaujimalo.
a neboj, s mm to bude dobre. ja som tak vrieskala v sobotu 😔 nastastie ma moj mm pochopenie. ked sa na to spatne pozeram, bola som fakt protivna 😅

luci - tak by ma zaujimalo, na co niektori ludia robia s ludmi, ked ich to nebavi 😠 to si bola na hormonalny?

dzou - som zvedava ... a ziadne cakanie mrchy! treba mysliet pozitivne!!! 😉

sisa2
16. nov 2009

groka - to co su za vlozky??? 😕

groka
16. nov 2009

siska neviem je to nejaky novinka,ani znacka neviem aka to je 😅 mne uz o nich vravela moja mamina,ale nevnimala som ju,v piatok mi ju dala kamoska,tak vyskusam

lucialen
16. nov 2009

Sisa, na hormonalny 😒 Ja tiez nechapem, a mala by byt stastna, ze ma taku dobru robotu 😒
Inak mne tiez nikdy nevysiel falosne pozitivny test, ale tu na konovi je vela bab, ktore take testy mavaju 😒
Siska a kedy volas pre vysledky?

tea333
16. nov 2009

moj graf baby, teplota stale leti hore 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

lucialen
16. nov 2009

No krasne tea 🙂 Este pokracujes v merani? 🙂 Uz ta to zacalo bavit hm? 😀

petafr
16. nov 2009

groka!!! to nechapem, ako je to mozne, taka nespravodlivost!!! Ja som sa tesila, ze budeme mat rovnake vysledky a len si porovname ciarky! TAk mi je to hrozne luuuto!!! moja! ako vravi sisa, neboj, zajtra bude lepsie, zase sa do toho pustis s odhodlanim. Tak na teba myslim!!!

Tea, krasny graf! len tak dalej!

Mne je aj blbo teraz hovorit, ze mam peknu druhu ciarku, Jarka, teraz mi to pripada sebecke sa z nej aj tesit... je trosku silnejsia ako pred troma dnami, ale odfotim trosku neskor, dobijam baterky na fotak...
poriadne citim podbrusko, aj mi je kus na grc, tak dufam, ze sa to ukludni... buduci utorok idem na gyn. tak snad tam nieco bude.
Baby, vratila som sa akurat aj od doktorky, vseobecnej tu v probiose, to si neviete predstavit, aka je super. Mila, ochotna, vsetko pochopila, vsetko mi povedala, co a ako, blahozelala mi normalne, chapete? Ja po tej sobotnajsej vobec nie. Chcela ma vypisat na tri tyzdne, dokonca, vraj mam vylezat a klud, najvacsi risk je vraj medzi 8. a 10. tyzdnom, tak dufam, ze budem v poriadku. Nakoniec som sa nechala vypisat na dva tyzdne, snad to moj sef rozdycha, mala som ist s nim do Poznane, ale som rada, ze ten jeho hnusny ksicht neuvidim... ale fakt som si nevedela predstavit ist autom sama tak daleko, ved keby mi prislo zle alebo by som zacala krvacat, nevedela by som si poradit, takze zbytocne sa nechcem stresovat. Povodne som chcela zostat len tyzden na PN, ale dva budu fajn, naozaj si budem moct oddychnut a odstresovat sa... a tesit sa na zubrienku...

sisa2
16. nov 2009

tea - super! len ak budes mat aj zajtra teplotu takto hore, je mozne, ze ti FF oznaci ovu az na 15DC ... tam je totiz ten jasny narast teplot. som zvedava, co to spravi.

sisa2
16. nov 2009

luci - niektori ludia by mali asi radsej sediet doma a neprichadzat do styku s ostatnymi 😠

volam po desiatej. stres, panika 😔

petafr
16. nov 2009

sisa, bude dobre,neboj!!!

sisa2
16. nov 2009

peti - gratulujem!!!! 😵 tak mooooc sa tesim s tebou! uz nespinis?
super, ze lekarka bola v pohode, je to teda riadny rozdiel s tou, co si spominala v sobotu. kasli na sefa, i ked zrejme nebude nadseny. vyloz nohy, relaxuj, pohladkaj brusko, nech babatko rastie. juj, super!!!! 😵

petafr
16. nov 2009

nie, zatial nespinim, ale strasne sa bojim, ze zacnem, hotova panika, vzdy ked nieco citim, tak sa mi rozbucha srdce, ze az... ty si spinila kolko, uz nespinis?

sisa2
16. nov 2009

peti - presne viem, o com pises. ja stale ☹ je to ale menej, odkedy beriem duphaston. vcera fakt uz len malilinko poobede, dnes zatial nic. tak hadam je vsetko ok. ale ked citim, ze zo mna nieco tecie, tak mam stale z toho zly pocit a na zachod chodim s malou dusickou 😔

petafr
16. nov 2009

tak to sme na tom rovnako.., musime vsak pozitivne mysliet.
Dala som foto baby, vidno rozdiel, ostestujem nanovo o dva dni, aby bol este krajsi rozdiel... 🙂

groka
16. nov 2009

Petka,ja sa naopak tesim z teba,ma to posilnuje,a tesim sa na tie //ked odfotis,vobec to nie je sebecke,mne to tiez tak pripadalo minuly mesiac,no aj tak nic z toho...vobec sa netrap kvoli mne,prosim ta,cmuky
a je super ze ta vypisala doktorka,ma moj obdiv...takze ty posluchaj a klud hlavne...

ja musim nieco robit,uz som poumyvala cely byt=dlazky,vyvesala pradlo,pojdem si urobit ovocnu misku s jogurtom,zacnem sa trosku stravovat lepsie ako pred tym,som to flakala a nastartujem si steper,nech si vybijam energiu a kupim si cajik zensky,to mi bude stacit

hadam december bude pre nas ten stastny mesiac ako s malinkym a s anjelikom ktory odidiel sice v 11tt ale tiez bol splodeny v decembri 🙂

groka
16. nov 2009

peti,vidim foto,ciarka silnie,takze super 😉

sisa2
16. nov 2009

peti - veru silnie 😵
ja viem, ze treba myliet pozitivne, ale obcas to nejde 😖

sisa2
16. nov 2009

jarka - ja to ale aj tak nechapem, preco ti test ukazuje // ked nie si tehu, ako to je mozne? vsak ukaze len pri zvyseni HCG, nie? kedy si mala ten kyret? lebo teoreticky by to mohlo byt aj preto, nie? robili ti hormonalny?

petafr
16. nov 2009

sisa, ja si myslim, ze jarke sa to znovu neudrzalo, ako mi to hovorila ta sprosta doktorka, ze to tak byva, moze sa ti produkovat Hcg par dni a potom prestane, lebo sa to neuchytilo...
Jarka, ty si mala predtym anjelika? To mi je luto, ale som rada, ze si aktivna, aspon vybijes zlu energiu, ta obdivujem, ako sa vies rychlo pozbierat, aj minuly tyzden si sa rychlo dala dokopy, zivot pokracuje aj po sklamaniach... drzkam ti vsetky moje palceky, od buduceho tyzdna vam budem posielat virusiky uz aj ja, ked mi to potvrdi gynekolog, zatial len tak potisku...
sisa, desat hodin, cakam s tebou 😉

sisa2
16. nov 2009

POZITIVNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petafr
16. nov 2009

SISKA!!!!!!! gratulujeeeeem! Tak oficialne, je to tu! nadhera, tesim sa s tebou!!! to musi byt ulava, co?
tak bude vecer oslava?

sisa2
16. nov 2009

dakujem peti. ani si nevies predstavit. padol mi obrovsky kamen zo srdca. tak uz len verit, ze bude vsetko ok, ked to zacalo tak neslavne.
mam prist na kontrolu o 10 dni ... myslim, ze uz ku nej nepridem 😀

malalady
16. nov 2009

ahojte baby🙂 tak sa vám chcem pochválit.. s tých treeple testov mám výsledky v poriadku🙂 tak už nech len zistia,že je to dievčatko 😀 xi.. ale nie srandujem.. som štastná,že je všetko v poriadku 😀 😀 😀

malalady
16. nov 2009

sisáááááá gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmm ofisoš 🙂 a nech drobec poslucha v brušku 😀 😀 😀

sisa2
16. nov 2009

malalady - super, gratulujem k dobrym vysledkom!!!! a nech to je teda dievcatko na zelanie 😉 😵

...a dakujem 😵

petafr
16. nov 2009

malalady, parada!!! tesim sa s tebou a nech ti vyjde dievcatko!!! a co ti chuti, slane ci sladke?

malalady
16. nov 2009

sisa.. nooooooo nebolo by od veci keby povedali,že to dievčatko je 😀 😀 😀 😀 😀 juj ako sa cítiš tehulka naša dalšia??? 😉 😀 len nech ti je fajn tie prvé mesiace bo mne bolo strašne 😠 ale už to mám za sebou 😉 a už sa idem tešakovat poriadne s tehu 😀DDDDDDDDD

sisa2
16. nov 2009

a kedze je to uz oficialne, snazilky nase, chytajte

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dufam, ze sa ujde kazdej, ak nie, tak napiste, poslem doporucene 😀

malalady
16. nov 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

no aj odomna🙂 aj ked to je asik už otrepane no 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre