Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
21. nov 2009

a grafik nemas? sak si tusim merala nie?ale to com som pisala ze tea a veronika a ja tak my sme na cakacke teraz...

majuska7979
21. nov 2009

aha, 😀 no to drzkam palceky 😉
no merala som ale teraz som na dovolenke tak som prestala 😉

dzou
21. nov 2009

jaaaaaaaaaaj hej sak si pisala ja som zabudla tak si to uzivas co nase slovenske dobroty mnam mnam aj ja by som si dala 😵

majuska7979
21. nov 2009

no momentalne polske dobrotky 😀 zajtra rano vyrazame na svk 😀

dzou
21. nov 2009

jaj hej a ty si sa inac zoznamila s tvojim mm v UK alebo este doma?

majuska7979
21. nov 2009

no v UK 😵 😵 haluz 😀 ale super ze som ho spoznala, teraz sa troska nudim lebo on siel robit plot okolo domceka 😒 ale mal by prist kazdu chvilku 😀

dzou
21. nov 2009

jaj tak to mas super a ako sa rozpravate? po polsky, po svk alebo po anglicky?a ako dlho ste spolu?

lucialen
21. nov 2009

No bola som si prevetrat hlavu a pokracujem este hodinku 😒
Xeni, no on je zlaty, ked sa dobre vyspi 😉 Niekedy je taky nemastny neslany 🙄 Ale inak ok
Majus, tak ty mas mm poliaka? 🙂 Tak to je super, dovolenky v polsku, co? 🙂
Dzou, ale ved ty nezvyknes testovat 😕 Ved je to fakt jedno kedy bola ovu, vy to istite cely mesiac, ty by si ani merat nemusela 😉 🙂

majuska7979
21. nov 2009

no dzou, rozpravame sa ako kedy 😉 vacsinou po pl, dakedy svk, proste asi mame taky svoj mix 😀 😀
no lucia vzdy musime delit dovolenku na 2 kraje 😒 nehovorim ze to je zle super, ale dakedy troska unavne 😅

dzou
21. nov 2009

jaj luci ale sak ide o to ze ja netestim lebo tak na 12dpo my vacsinou zacne klesat teplota tak naco... ale ak bude vyssia tak na 13-14dpo tak by som aj testla, ale co ak budem len 10-11dpo chapes.. tak nebudem vediet ci mam testovat alebo nie ale tak mozno ani nebude co ked klesne

majuska7979
21. nov 2009

dzou a kolko mas 😕 dni do mrchy???

groka
21. nov 2009

no nic babule,za chvilu mi pridu chalapi,hribyky sa varia,asi niekam pojdeme,aj ked neviem kde,mozno aj nikde,uvidim ako dlho bol maly vonku,vecer pridem papa

dzou
21. nov 2009

no ja som pisala vyssie teraz som 7dpo... ale na 13dc som sa opila a den potom cize 14dc som merala o hod neskor po opici a ani neviem kolko som spala to som mala teplotu 36.7 ale zaznacila som taku istu ako den pred 36.4 lebo si myslim ze vtedy bola ovu a este k tomu uz mam odskusane ze ked meriam o hod neskor tak teplota mi veeelmi vyskoci tak preto som ju dala nizsiu ... ale ak by som zaznacila taku aka bola tak by ff vyznacil ovu az na 17dc a tym padom by som bola len 4dpo...ale to si moc nemyslim lebo teplota je dost vysoka na ovu takze teraz neviem ci som 7dpo alebo 4dpo 😅

majuska7979
21. nov 2009

dzou,aha, no to mas riadny chaos teraz 😉ja som si tiez vypila drink predvcerom 😀 ale iba jeden 😀

dzou
21. nov 2009

hej mam noooo 😅 ale tak je to jedno lebo sexik bol aj aj 😉 len ide o to ze teraz neviem kedy ma prist mrcha ... ale skor na 14dc bola ovu podla dlzky mojich cyklov a lf... no uvidime ako sa to bude vyvyjat

lucialen
21. nov 2009

Majka uplne rozumiem, ja takto musim absolvovat dovolenky v Litve, aspon raz za rok tam idem, nech si nemyslia, ze ich nechcem vidiet 😒 Ale ty jeho rodine aspon rozumies a ja mojho rodine ani makke f 😀 Teda zopar slovicok a slovnych spojeni viem, ale velmi to tam nevyuzijem, kedze neviem, o com sa toci 😀 A to sa vzdy s mm pohadame, lebo som stale ticho a tvarim sa nahnevane ale tak co sa mam stale usmievat? Inak doma vela rozpravam, takze ked tam idem mam nervy, lebo nemam s kym 😀

majuska7979
21. nov 2009

a povedz mi ako vies kolko ma byt lf??? lebo ja netusim ??? 😕

majuska7979
21. nov 2009

lucia, no tak v tom mam fajn, lebo ja to si s mm rodicmi pokecam o vsetkom 😎 ale moja rodina je moja rodina 😵 😵 ale viem o com rozpravas, viem si to zivo predstavit 😉

dzou
21. nov 2009

jej a luci a vy ako sa rozpravate?
maji no lf je naj tak 12-14dni... ale ja som mala min. az16dni ale to neva najviac by mala byt 18dni

majuska7979
21. nov 2009

aha, no diky 😀 ja padam mm prisiel ideme si posediet, tak papapap ozvem sa vecer 😀 😉

lucialen
21. nov 2009

My sa rozpravame po anglicky, a jednoduche konverzacie po slovensky 😉 Ale moj rozumie celkom dobre po slovensky, ved uz sme tu viac ako rok, len rozpravanie mu robi este problem, aj ked uz povie vsetko co chce ale nevie sa vyjadrit tak uplne presne. Ved vies ake to je ked chces niekomu dobre vynadat v ang ale nevies tak presne ako by si chcela 😉

dzou
21. nov 2009

joj no to viem uuuuuuuuplne presne 😀 napr. vcera si zo mna este v robote jeden robil srandu kvoli tomu co som na seba vyliala tu polievku(to oni maju taky zvlastny zmysel pre humor, sak vies) a furt ze co budes mat na obed co budes mat na obed.... no a tak som mu chcela povedat ze je uz traaaaaaaaaaapny ale som sa v tej zlosti nejak nevedela vyjadrit 😅 😠

miskahryzka8
21. nov 2009

ahojte 🙂 , tak ja som uz uplne vyzumbovana z trojhodinovej zumbaparty 😅 a vymojkana vo vani, tak by sa mohla zadarit rybicka malicka do briska 😀 , aj ked este asi nie je ovula, ale priroda je nevyspytatelna 🙂 ,

tea, dnes sme boli rozhodit letaciky po okoli, tak mate uz aj v zalesi v potravinach 😉 🙂 , ideme teraz na oslavu, tak neviem ci si vas stihnem precitat 😕 , ked nie, pekny vecer 😵

tea333
21. nov 2009

jaaaj miska keby si to nedoplietla, ja byvam v studenom (most pri ba) 😀 😀 😀

dzou
21. nov 2009

to tu bolo tak mrtvo 😕 a ja ze nebudem stihat docitavat... noi skusala som ten ff este raz a ja som to zle urobila lebo som vymazala aj watery hlien ale ten bol na 14dc tazke je to dobre bud bola na 13dc alebo 14dc 😉 fuuu hned sa cotom lepsie 😉 ale uz ma zacinaju boliet prsia a to nie je dobre 😠

dzou
21. nov 2009

ale uz mate zo mna misuge coooooo 😀 no aj ja ale teda ovu bola na 13alebo 14 veeeeeeeelmi pochybujem ze by bola na 17dc...

xena1
22. nov 2009

dobre ranko....
nebojkaj dzou,sexik bol a ak je vsicko ok,spermijky si vajko nasli...
ako sa mavate????ja som bola vcera na stuzkovej ,tak som si zaspominala...

lucialen
22. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Tak velmi ste sa vcera nerozpisali 😒 Ja som isla vcera na basketbal a prisla som az vecer s opitym mm, takze sme sa pochytili ani som nechapala o com, ale to je tak, hadat sa s opitym 😒 Dnes uz sa pekne ospravedlnil a isiel do roboty 🙂 A mne ostava este dva dni ucenia a mam oddych 🙂

xena1
22. nov 2009

luci,aspon ze sa ospravedlnil.... 😎 este nemas vysledky,vsak???a co folikulometria???necitala som dozadu,ci si mi odpisala ze ktory durkech to je??

sharmana
22. nov 2009

dobré ráno kočky, tak ako sa máte?
janka. nepamätám si už tú tabulku kde je priradená výška hcg k zodpovedajúcemu tt, ale zbytočne ta vystrasil... musí ti odmerat hcg, aby porovnal či stúplo, zatial bolo jeho vyhlásenie absolútne neprofesionálne... ak sa ti hcg zvýši, tak zmen lekára a radšej prežívaj tehotenstvo s niekym normálnym... 😉 verím že je u teba aj mimi všetko v poriadku, takže si to nepripústaj a hlavne klud 😉

ja som bola včera na oslave jubilejných narodenín starých rodičov mojho mm, bolo super, pekná reštika, všetko upravené, kamera, foto, každý sa ma vypytoval na tehu, pozerali foto zo sona.. a najviac sa mi páčilo, ako moja svokra čítala starým rodičom vinšovanie, ako ich dcéra, kde krásne opísala, ako sa dali jej rodičia dokopy, svadba, ako sa narodila ona.... a až nakoniec dodala krásnu vetu "a až vám pravnúča rúčkou na dvere zaklope" a v tom sa rozplakala.. bože ja som mala slzy na kraji, aj moj mm, lebo to bolo o našom drobcovi čo ho čakám v brušku 😵

prajem vám všetkým snažilky, aby ste aj vy čoskoro zažili takéto pekné chvílky s rodinou a mohli sa tešit ako sa ja teraz teším 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre