Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
23. nov 2009

dzou, tak to je ina rekordmanka 😀 😀 😀
baby, je mozne. ze LF moze byt jeden mesiac dlhsia a druhy kratsia? ja som myslela, ze dlzka LF sa nemeni...
to znamena, ze ked mavam 27 dnovy cyklus a ovu bola tentoraz uz na 11 DC, tak LF budem mat az 16 dnovu 😕
ale ste toho popisali spisovatelky 😀
tea, ty uz mrchujes??? to co??? mrcha jedna 😖

dzou
23. nov 2009

jaj no ja som to videla teraz len dakedy....
no musim on by sa nasral ze maso je uz vonku vybrate a ze on este ''pracuje''lebo to isli kupit nejaky kompresor ci co 😖 to ho poznam moc dobre ze na just si to nemozem spravit to by bolo este horsie😠

nadenkaaa
23. nov 2009

tak to uz by ma asi slahlo tolke peniaze vrazit do testovania 😀

groka
23. nov 2009

dzou ja som tu teraz
dzou mna to nebude trapit ked pride mrcha,ale na druhej strane mozno prave preto budem taka rozcitlivena pre tia vianoce a pride mi to luto,no tak ale,spolieham sa na cajik,ze mi pomoze,ak nie,tak v januari opat skusim caj na plodnost a popripade zbehnem za doktorom kurnik teraz som si spomenula ze ved ja mam ist na prehliadku teraz v novembri,fu,no tak do decembra to musim stihnut

dzou
23. nov 2009

veronika ja som mala jeden cyklus lf14dni a potom az16dni 😉 tak uvidim aka bude tento mesiac sak prave preto ani poriadne neviem kedy ma prist mrcha najneskor 1.12...

nadenkaaa
23. nov 2009

veronika zvycajne by to tak byt nemalo max. 1 az dva dni by mala byt odchylka nie ze jeden mesiac by sii mala lf 11 a potm zrazu 16lf
aku mavas LF?

groka
23. nov 2009

nadenka ale on ma dzube za take hovadiny,ze pri nom mam volant drzat za desat dve,ze pri inom mozem ako chcem 😠 a pri policajtovi mam ako drzat potom volant?
este 7 jazd ma caka a koniec a baby neviem ci so to neposuniem az na januar,zvazujem,alebo ked budu skusky tak okolo 16 decembra

dzou
23. nov 2009

ej ona tu niekde pisala ze vykupovala e-lekarne a klasicke lek. a kauflandy a ze aj chodila kupovat do inych miest lebo sa uz hanbila 😀 😀 😀 ale iny maniak nooo
groak sak jasne ze aj tak mi to bude luto ale aspon budem mat trosku povznesenejsiu naladu 😵

groka
23. nov 2009

ja mavam tusim 14 dni stale a v tom oktobri to bolo asi 15 alebo 16,alebo viac?neviem

nadenkaaa
23. nov 2009

inak ja som mala vzdy lf 14 dni a teraz som mala 16 dni takze moj cyklus bol tento krat najdlhsi 31 dnovy predtym 29dnove

groka
23. nov 2009

tak ja sa vzdy velmi tesim na vianoce,ale teraz neviem ake budu kvoli financiam a k svokre sa mi nechce ist

groka
23. nov 2009

inak mne sa blizi ovulka a nejako rychlo podla mna tento krat

lucialen
23. nov 2009

Tak som spat 🙂
Petka, nezda sa mi to velmi dobre, ved hcg by malo rast rychlo na zaciatku, ale zase niektorym zenam rastie pomalsie a tvoje predsa len podrastlo a neostalo na tom istom 😒 Zelam pevne nervy do piatku 😉
Tea, ved mne sa aj zdalo ze si kedysi pisala, ze mas kratke cykly aj kratku lf 😒 No ja mam tiez lf len 10 dni, akurat ked som brala duphaston som mala 12dni. Tiez nie som z toho velmi stastna, ale este pockam na vysledky z krvi a potom poviem dokimu. Len nechcem pred nim vyzerat ako nejaka hysterka 🙂
Motylek, ja som pocula o tom sarapise a o gynexe, ten je tiez dobry, chvalia si ho baby. Ja som mala gynex v septembri, a akurat vtedy som nemala ovulu 😠 A stal okolo 25e co je dost vela na mesiac 😒

janulka04
23. nov 2009

cute...baby, ja mam take nervy...tie moje mae si zmysei, ze budu vsetko opakovat...ci TV, ci mna, ci jedna druhu...robia to uz od rana..mna poraza z toho...to ide inac na nervy 😠 ... 😠 😠 😠 😠 😠 ale co s tym??? 😕 😢

rhodosbb
23. nov 2009

nadi, ja som doteraz mala 14 dnovu LF...takze ani ja vlastne neviem, ci mam mrchu cakat v piatok alebo az v pondelok 😒

nadenkaaa
23. nov 2009

myslim ze policajt si to nebude tolko vsimat hlavne len ho drz oboma rukami 😀 na to su polisi alergicki ci uz budes ho drzat o 10 dve alebo tak kao chces hlavne len oboma rukami 🙂
preco to ches posunut? radsej to urob teraz nech uz to mas za sebou 😉

dzou
23. nov 2009

no mne celkovo to doteraz velmi rychlo preslo od mrcy ale tebto tyzden sa uz bude vliect... ale tak na 12dpo bude prva rozhodujuca teplota vtedy som zacala klesat takze ak aj teraz klesne(to bude vo stvrtok ) tak je to v r...i

groka
23. nov 2009

janul 😀 😀 😀 😀 daj ich spat uz 😀 😀 😀

groka
23. nov 2009

ozaj uz viem z coho som mala tu zapchu,z toho liptona caju,ved to je cierny caj 😀

dzou
23. nov 2009

jani 😀 si viem predstavit... no teraz ste prisli ked idem robit to maso 😠 no rychlo to zbucham dufam a hned som sp5t 😉

janulka04
23. nov 2009

uz idu, len este vecerali 😵

janulka04
23. nov 2009

dzou, pevne nervy 😀
ja som bandu dnes okaslala s granadyrom 😀

nadenkaaa
23. nov 2009

ja som mala uz dnes mokro v gatkach 😅 sorry za opis 😀 cudne inak ovu cakam az buduci tyzden 😀
podla mna je dost mozne ze tento krat by si mala mat kratsi cyklus ked ovu dosla 11DC takze by si mala mat 25dnovy cyklus ale je mozne ze sa lf predlzi ale max. tak dva dni 😉 drzim palceky nech to uz nemusis rieist veronika 😵
janul daj ich uz do postielok 😀

lucialen
23. nov 2009

Rhodos, tak 14 dni od ovulky, takze nepride skor 😉

nadenkaaa
23. nov 2009

presne ako hovori lucka 14 dni od ovu takze najskor ten 15 den necakaj 😵

janulka04
23. nov 2009

a este k tym kosikom, aj ja panujem kupit z druhej ruky, ako dzou a povlecko si spravim sama...ak bude cas...

dzou
23. nov 2009

no a kedy mam cakat jaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 ja sa asi zblaznim z toho a tiez by som chcela vediet preco som min. cyklus mala az 16dni lf

janulka04
23. nov 2009

a dufam, ze uz ziadnej mrcha nedorazi na najlizsich 9 mesiacov 😉

nadenkaaa
23. nov 2009

dzou tak skus necakat uz uz ked uplynie 14 dnova LF 😉

lucialen
23. nov 2009

Presne ako hovori nadenka, dzou tak 14 dni po ovule zacni neocakavat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre