Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
24. nov 2009

no ja nemam este nic nabud. tyzden mam dovcu 2 dni tak nabehnem do obchodov 😉

mata1001
24. nov 2009

jeeej ty sa mas...ja uz mam dovcu nechanu len na Vianoce.ale to ubehne,ved uz len mesiac

dzou
24. nov 2009

no toto boli moje posledne 2dni okrem vianoc tak som si zobrala ze aj napeciem uz daco a pozdboim dom a tak 😉 uz sa neviem dockat 🙂

mata1001
24. nov 2009

to sa mi paci-vyzdobene domy.oni v UK maju take vyzdobene a vysvietene domy,vsak?

dzou
24. nov 2009

hej 😉 je to moc pekne ale niektory to az prehanaju a maju to straaaaaaaaaaaaaaasne vela 😀

mata1001
24. nov 2009

to je take az gycove ze?

dzou
24. nov 2009

hej je 😉

mata1001
24. nov 2009

dzou ahoj ja koncim...pa a ked budes mat // tak daj vediet.drzim palce aby si mala

dzou
24. nov 2009

tak pa jasne ze dam vediet a ak by si aj ty mala tak daj vediet 😉 😀

brisilda
24. nov 2009

jani tťak teda sa drz u dokiho 😉 tehu knizku ti uz podla mna musi dat niekto dava na druhej poradni a niekto az v 12 tt 😒 + by si mala dostat prenatal box 😉 co sa tyka tehu podprseniek tak ja si kupujem klasika v obchode len o cislo vacsie 😀 a dojcensku mam este po prvom a vobec som ju nevyuzila 😀

groka
24. nov 2009

ahojte babule,neviem ako mam dat hlien,neni taky zlty ako vcera ci predvcerom,je viac do biela a mam ovulacne bolesti a krcok mam dole a tvrdy a otvoreny prepokladam,kuk graf,aj ked teploty su tam neni, viac bolest hlavy,ale mne to asi neda a budem meriat,lebo si myslim,ze ten caj mi posunie ovulaciu dopredu,ja ani hlien tusim nemavam po mrche cize ju budem mat skor,uz len preto,lebo som 8DC a uz ma boli brucho 😕 a inak ma boli na 10DC

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

groka
24. nov 2009

mata ahoj,aky dlhy mavas cyklus?boze mne keby stupla teplota na 12DPO uz testujem jak diva

dzou
24. nov 2009

caute kocky no ze ste sa tu aj ukazali 😉 ale groka pocas ovu ma byt krcok hore a makky tak neviem 😒

janulka04
24. nov 2009

diik, bris....len ja nemozem natrafit na take bavlnene, ktore by aj podopierali a za prijatelnu cenu...lebo vsade su len krajkove a to ja teraz neznesiem, by som sa udrapala asi...

dzou
24. nov 2009

groka no matak berie nejake horm.lieky lebo nemala vobec ovu tak preto ma take vysoke teploty 😉 ja som zvedava ako to so mnou dopadne 😨

groka
24. nov 2009

hmm dzou uz viem v BT mi napisali,tak ale dnes nie je ovu,to moze byt ak by som mala tak skoro mozno zajtra pozajtra si myslim,ale to robi ten caj

dzou
24. nov 2009

a to mas ten zensky hej? no ved uvidis a preco nemerias?

groka
24. nov 2009

dzou nechcela som sa stresovat a nehat tomu trosku volnejsi priebeh kvoli psychike,ale tak tento cyklus mam nejaky divny ozaj

dzou
24. nov 2009

no ja prestavam meriat od bud. cyklu tiez 😉 ovu uz viem ze mam tak tiez nehc je to take volnejsie i ked urcite obcas premeriam 😅 😀
ako sa inac mate?

groka
24. nov 2009

dzou ja sa mam dobre,az na bolet hlavy,navaly tepla,zaludok na vode,tocenie hlavy

dzou
24. nov 2009

hej som citala o tej hlave 😒 takdufam, ze sa ti to coskor napravi a bude ti dobre 😉

dzou
24. nov 2009

ja som inac dnes zase tak unavena a to som sla spat vcera este naschval o polhodku skor a nepomolo 🙄

janulka04
24. nov 2009

dzou...v pohode, male sa vzajomne topia vo vani, tak mam na chvilku klud 😀
dnes sme si boli sadnut na obede a po duchaplnej debate, cim sme chceli byt, sme sa opytali Lindy, ze co bude, az bude velka....? A ona, ze:" Pit kavu" 😀 😀

groka
24. nov 2009

strasne tlaky dostavam do hlavy,nad uchom a stupa mi to hore,do slich,hned na to sa mi zakruti hlava,je to neprijemne,niekedy som neni schopna nic,ani otvorit oci

dzou
24. nov 2009

jani boze tie tvoje male su bohovske 😀 😀 😀 nemozem z nich a aj ja chcem pit kavu 😀 😀 😀 😀
groka 😒 to nevyzera dobre a nechces zbehnut k lekarovi ze co to je?

janulka04
24. nov 2009

groka, chudatko, daj sa do poriadku...nejdes k dokimu? Mne sa to obcas ozve tiez tak, az mi je z toho na zvracanie a toci sa mi cely svet....a doktor mi raz povedal, ze to mam malo magnezia...a ked som si dala sumive, tak mi to trosku zmiernilo...ale v tehu sa to vzdy zhorsi...a pri malych mi aj zistili, ze mam bloknutu chbticu nejako...a ze to aj z toho moze byt, tak si vyber, ale byt tebou, skocim k lekarovi

groka
24. nov 2009

dzou janulka vo stvrtok idem,ale ten lekar mi nepovie vobec nic vseobecak

dzou
24. nov 2009

no inac dnes mi kamoska pisala v maili ze jedna jej kolegyna nemohla otehu a ze potom jej zistili ze ma nejaku krivu chrbticu ci co zo sedenie pri compe a ze potom chodila k chiropraktikovi (zaplatila asi 20000sk) a ze nejak jej to napravil a uz ma synceka maleho tak neviem co je na tom pravdy

dzou
24. nov 2009

ja som myslela ze vo stvrtok ide na gyndu

dzou
24. nov 2009

na chvilu my vypadol kon aj vam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre