Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
26. nov 2009

sisa nie zomna vtedy hovori strach 😀 alebo som im sympaticka 😀 no zatial som ani problemi na pohotovosti nemala a to som mala tu drzot poziadat o antibiotika ktore som vedela ze mi zarucene pomozu 😀

motylek17
26. nov 2009

sisus ahojky.... mrzim cim prechadzas, ale verim, ze vsetko dopadne tak ako ma.... 🙂 hlavne vela oddychuj a nestresuj sa....
peti... ☹ normalne sa bojim za teba... strasne ti moc moc prajem, aby to dopadlo co najlepsie.... davaj na seba pozor....

cheerlady
26. nov 2009

bris no ona by asi nechcela zazit tu hanbu,co by zazila keby sa o nieco take pokusila a navyse v meste ju dost ludi pozna-tym by to bolo pre nu este horsie,kedze to nie je pre nas cudzia osoba,mm by jej to urcite nedaroval,takze toho sa nebojim 🙂

sisa dakujem 🙂 ja viem,ze potom budem frflat,ale nech,aspon budem vediet,ze je mimco v poriadku 😉 doma ok teraz,uz sa tesime do domu,lebo uz to tam zacina nejak vyzerat,buduci tyzden sa maluje 😀 tak sa uz setri,hlavny je mrnus v brusku 😵

groka
26. nov 2009

idem po maleho do skolky,nech uz je pri mne domka,budeme sa ihrat a cakam na tata,paralen mi trosku pomohol,fu

motylek17
26. nov 2009

vcera som si citala ze pri MMT hodnota HCG rastie strasne pomaly.... ☹ ☹ ☹
ja len nechapem, ze ty doktori sa takto spravaju... je to strasne ... ☹ ☹

cheerlady
26. nov 2009

motylek ja nechapem preco petu nevysetria dokladne,nech jej spravia aj sono vajcovodov a budu si isti a nie,ze teraz ju budem 3tyzdne volavat na krv,ved to nie je normalne 😖

sisa2
26. nov 2009

majka - dakujem 😵

inak paradox je, ze mame s petou rovnakeho lekara. nerozumiem tomu, lebo mna pozrel fakt dokladne, bola som tam asi pol hodinu ... a pritom petka je samoplatca, tak by aj mohli byt radi, nie? 😕

cheerlady
26. nov 2009

ale vraj pri mimomaternicovom byvaju aj silne bolesti 😕

motylek17
26. nov 2009

cheerly pokial sa nic nestane, tak oni tu na slovensku nic neriesa, ale ked sa daco stane tak su vsetci ...... .
ako keby sa taketo daco stalo mne, tak taky cirkus urobim, ze vidia.... ja ked som mala problemy s cystami a lezala som v MA v nemocnici tak som mala taky komfort, ze dovi... lekari okolo mna skali, ze som nechapala... potom som dostala zachvat v BA a odviezli ma na pohotovost do ruzinova, baby doteraz nechapem ako tam mozu baby rodit... styria gyndovia na mna pozerali a nic sa nedialo.... pomaly som sa tam skrabala po stenach od bolesti... nieco strasne.... takyto pristup som este nezazila... cize podla mna vsetko zalezi od lekarov a od ich pristupu... ale je smutne, ze sa takto chovaju....

motylek17
26. nov 2009

aj to som pocula cheerly ale pri kazdej to moze byt individualne... ja len dufam, ze buduci tyzden jej hodnoty naskocia do takych cisiel ako maju byt.... strasne by som jej to priala...
je nespravodlivost, ze ty sa pokusas o babo neviem kolko a potom pride toto.. 😢

sisa2
26. nov 2009

cheer - to som aj ja pocula. tak hadam take nieco petke nehrozi.

cheerlady
26. nov 2009

motylek no ja sa chystam rodit v ruzinove - boli tam skoro vsetky kamosky a zname a kazda si pochvalovala a nemali zaplateneho ziadneho lekara. tam su vraj vsetci dobri,iba jeden je tam taky ufrflany.tak ja dufam,ze to bude ok.viem,ze by to tak nemalo byt,ale pri porode asi citia vacsiu zodpovednost - za dieta a matku ako pri cystach a podobnych problemoch 😒

sisa2
26. nov 2009

maji - bohuzial to vsetko zalezi od pristupu lekara 😖 ty mas s tymi cystami uz vsetko ok?

motylek17
26. nov 2009

sisus ako dufam, ze hej... nechcem nieco zakriknut... kvoli nim som brala dva roky HA... teraz mi lekarka povedala, ze pre moje dobro je aby som co najrychlejsie otehotnela a vidis, zatial nic...

cheerlady
26. nov 2009

motylek a odkedy sa snazite-od jula? 😕 jaaaj,dnes je to tazke,ja som velmi stastna,ze sa nam to podarilo tak skoro bez nejakych problemov a dufam,ze tak to pojde aj dalej,klop,klop,klop 🙂 jedni nasi znami sa snazili 2roky a otehotnela az po tych 2rokoch a pritom mlada baba 22-rocna,tak to uz co potom je,ked sa ani mladym tak dlho nedari,co maju hovorit baby po 30-ke 😔

motylek17
26. nov 2009

ako cheerly nehovorim, ze ma to netrapi, ale tak co mam robit... nejako ma to prestava brat - kedy to bude - vtedy to bude... cim viacej budem na to mysliet, tym to bude horsie a bude si to odnasat moje okolie...

cheerlady
26. nov 2009

motylek mas pravdu,najlepsie je od toho sa odputat a vtedy to pride samo,ja som tiez otehu v mesiaci,kedy sme mali svadbu,keksik sme mali mozno 3x za cely mesiac,lebo bol kopec vybavovaciek a stresov,tak som mrchu fakt cakala no a zrazu bum 😀

motylek17
26. nov 2009

ako uvidim, ci to vypukne cez vianoce alebo sa budeme snazit az v novom roku...

cheerlady
26. nov 2009

kde ste vsetkyyyyy? 😕

motylek17
26. nov 2009

ja som tu... teda obcas.. 😀

brisilda
26. nov 2009

cherlady tuuuu 😀 motylek jezisko vam asi pod stromcek da mrnuska 😉 a ak nie osobne vam ho vsetkym pricarujem 😉

cheerlady
26. nov 2009

jaaaj,mne sa dnes uz tak nechce,uz som cela zblbnuta z tych neoniek aj z toho pocitaca,uz nech som doma 🙄 ale este si pockam-oficialne koncim o siedmej,ale zabalim to skor,dufam,ze ma mm nenacapa 😀

motylek17
26. nov 2009

bris ked to vyjde mas u mna obrovsku cokosku... 😀 ale skor s nou nerataj 😀
cheerly do siedmej?? ty kokso, nezavidim

cheerlady
26. nov 2009

motylek no to preto,ze zacinam o desiatej 😠 ja by som radsej skoro zacinala a skor koncila,len neviem aky zakaznik by dosiel rano o siestej 😀

bris no ked ti to vyjde,tak mas tu cokinu aj odo mna! 😀

sisa2
26. nov 2009

aj ja som este tu 😖 snazim sa dat veci doporiadku, kedze od pondelka sa sem nechystam ... ach jo, som skratka blba a prilis poctiva.

cheer - robis s mm? to ta tam tak dlho necha? 😕

sisa2
26. nov 2009

bris - dufam, ze z teba bude dobra bosorka 😀 ja by som to vsetkym nasim snazilkam tak moc priala 😵

kto je teraz na rade s testovanim? dzou???

lucialen
26. nov 2009

Sisa, co sa nazis dat doporiadku? A kde sa nechystas od pondelka? 😕 Nechapem 😀
Inak som spat 🙂

sisa2
26. nov 2009

luci - veci v robote, nech sa tu v tom vyznaju, kedze od pondelka budem doma. lekar mi odporucil PN, tak idem zalahnut a vylozit nohy, snad to pomoze.

lucialen
26. nov 2009

A ty si v robote? 😕 Ja ze pekne doma odpocivas 😒

sisa2
26. nov 2009

hej, hej, v robote. doma budem az od zajtra obeda 😖 a to som este zvedava, ako sa poriesia niektore veci v robote, i ked by ma to zaujimat nemuselo, ze ano...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre