Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
27. nov 2009
groka
27. nov 2009

lauritka tak citologia sa to vola?ja ani neviem,viem len,ze to strasne boli ☹

groka
27. nov 2009

a prve co ma napadlo v tej bolesti bolo,ze uz nechcem rodit,ale potom ma to preslo,ja a bolest sme neni kamarati

groka
27. nov 2009

vysledky budem mat o 3 tyzdne a sestricka mi posle sms ako to bude dobre,tak som sa s nou dohodla,ak nie,tak mi bude volat

lauritka
27. nov 2009

no jasne groka, takze si pred ovu 🙂 ano vola sa to cytologia, ci nemas nejake zmeny na krcku maternice. trosku je to neprijemne to je pravda 😖

dzou
27. nov 2009

zase sa mi vypol comp 😠
no vysetr. krcka maternice je jedine co robia v uk pravidelne a to zenam nad 25r. kazde 3roky cize ja idem zase na bud. rok, potom po30 tusim kazde 2r a potom po 40 uz kazdy rok...aspon daco tu robia...
inac s tym zubarom ta trochu chapem ja sa tiez bojim ako cert svatenej vody ale potom som na to aj doplatila 4 zuby my museli vytrhnut lebo boli v takom zlom stave teraz 2 boli vedla seba mam tam dost dieru ako nevidni to nastastie ale hanba jak svet 26r. zena a taky chrup ako ja teraz uz chodim poctivo a ak aj nieco robia bez injekcie ani za svet a tak som prezila aj trhacku=rezacku zuba mudrosti.... ja chapem ze sa bojis ale neplati sa cakat hovorim z vlastnej skusenosti...
a s tym chlapom 😒 hmmm no to ti neporadim ty musis vediet ako je to medzi vami

dzou
27. nov 2009

a teda odkedy chodim pravidelne posledne dve kontroly bez kazu 😀 to sa mi nestalo od ZS 😀

groka
27. nov 2009

lauritka neprijemnejsie?ano a strasne bolestive,nechutne,no hroza a nevies mi povedat,napisat ze z coho spinim?a na hnedo od ranaa neustupujete to

brisilda
27. nov 2009

groka mna to tiez bolelo pri prvom vysetreni ale to bolo tym, ze doktor bol neopatrny terajsi doki ked mi robil vyter tak som nic necitila 😀 ktovie ci aj krcok na tom nema nejaky podiel mozno ked je makky tak je povolnejsi a vtedy to asi clovek tak neciti 😀
manzela si nevsimaj su to chlapi s tym nic nenarobis ten moj sa ma tiez nepyta co a ako ja sa mu stale prva pochvalim 😀 obcas mam pocit ze ma pracu radsej ako mna no ked mi bolo najhorsie tak sa otocil o 180 C 😀 varil upratoval staral sa o vsetko 😉 dokonca aj zehlil a vasel poprate pradlo 😀

dzou
27. nov 2009

tak ja neviem ako to robia tu ale ja som nic necitila pritom 😕 teda si aspon na to nespominam 😕

lauritka
27. nov 2009

groka no moj lekar to robi dost sikovne, mna to trosku stipne a je to. asi fakt zalezi od lekara ako hovoru brisilda 🙂

groka
27. nov 2009

a to akoze minuly rok mi robil len stery a cito nie?cito mi spravil tento rok lebo minuly nerobil?ci ako?lebo mi povedal ze minuly rok som mala nieco v poriadku a vy pisete ze cito sa robi kazde 3 rok ci ako,tak potom mozem aj zle ocakavat nie?ked minuly rok mi nebral na cito

groka
27. nov 2009

on vsetko robi tak ze necitim,ale ja som citlivka ale mna to ozaj dnes velmi bolelo,on je inak perfisny doki

dzou
27. nov 2009

bris aj ja si dakdey myslim ze ma robotu radsej jak mna 😉 le nie ja viem ze ma moooooooooc lubi 😵 len teraz sa konecne stal jeho konicek aj jeho pracou a fuuuuuuuuuuuurt o tom keca a ja uz mam hlavu jak melon dakedy...
inac dnes v robote som zase rozmyslala nad tym ze aka som rada ze vas tu mam sak sa vobec nemam s kym o takychto snazilkovskotehulkovskych veciach rozpravat asi by somsa zblaznila tak sama so svojimi myslienkami 😅

brisilda
27. nov 2009

no a co sa tyka zubarov tak ja som tam bola naposledy ked som porodila syna 😀 vtady mi zablomboval vsetke zuby a pomenil skarede plomby za kasne biele 😉 samozrejme vsetko pod injekciou 😀 teraz sa tam bojim ist a mam strach uz teraz s toho ked mi jedneho dna bude treba protezu 😀 resp. implantat na umele zuby 🙄 doteraz mi este ani len zub netrhali cize ani to neviem ako prezijem mam s toho taky strach ako keby mi mali n ieco amputovat 😝 cize groka chapem ta

dzou
27. nov 2009

jaj no mne tiez asi brali len steri 😕 uz nechapem ale asi ak su stery zle tak potom sa robia dalsie to cito ci nie?

lucialen
27. nov 2009

Aj mne to robili pred dvomi mesiacmi, mala som 2 a aj minuly rok som mala 2, ale sestricka povedala ze dobre, len mama bola vyplasena ze preco mam 2 ked ona ma stale 1 😕 😀 Mne to bolo len trosku neprijemne, ale nemozem povedat, ze by to bolelo 😒

groka
27. nov 2009

ja mm milujem,ale nie som stastna,asi som si myslela ze nam babo pomoze,ale ja chcem aj babo,kvoli malemu,kvoli sebe,chyba mi mimi

dzou
27. nov 2009

no mne dokopy trhali az 5 zubov ked ratam aj zub mudrosti takze ja veeeeeeeeeeelmi dobre viem ake to je 🙄 ale tak s umrtv. sa to da prezit

brisilda
27. nov 2009

dzou nesi sama ja ked komunikujem s manzelom tak sa tvarim, ze ma nesmierne zaujima co bolo v praci a ake polena tam su 😀 ale inak ked je najhorsie tak sa omna vie postarat lepsie ako ja onho 😀 neraz mi do postele priniesol cajik a jedenie 😉 hlavne ked som chora vtedy ma asi pocit ze je potrebny a musi sa o mna starat 😀

dzou
27. nov 2009

groka ak ho milujes tak je vsetko v poriadku a urcite sa to vyriesi nic sa neboj laska prekona vsetko 😵

lucialen
27. nov 2009

Vsak stery z krcku maternice su cyto, nie? 😀 Mne to robia vzdy v ramci preventivnej prehliadky kazdy rok 😉 Teda, ak tam idem, ale posledny rok aj daco som tam pomerne casto 😒

dzou
27. nov 2009

hej ja on sa o mna vie postarat mozno lepsie ako ja o neho ale az ked umieram predtym ked si este mysli ze simulujem tak tie reci okolo toho 🙄 ale stara sa nemozem povedat ze nie 🙂

groka
27. nov 2009

gzou ja ocakavam nieco viac od vztahu,to co mi dava mm mi nestaci ani zdaleka
o sexe ani nevravim...
no doki mi povedal ze z krcka sa to robi nejakou kefkou ci co...

dzou
27. nov 2009

jaj no ja uz neviem ze co je co ale proste robili my vysetrenie z krcka maternice a hotovo 😀 a nenapisali mi cislo len ze je to v norme... a ze ma zase zavolaju o 3roky . ... ale ze keby daco jasne ze mam ist k dokymu no aj pojdem asi ale kvoli otehu ☹

groka
27. nov 2009

a stery to je len taka palicka ktorou kuzi dnu to ma steklilo,ale som citila ako si potom nieco otvoril a skoro som skolabovala

brisilda
27. nov 2009

ano luckas ma pravdu pravidelne kazdy rok sa robia stery ( na tu rakovinu 😝 ) ved preto to je preventivka takze groka neboj bude to OK vramci preventivky to musi byt a zeny ktore cosi nemaju dobre chodia kazdy polrok na kontrolu vramci vyteru

groka
27. nov 2009

tak ale je to jedno,urobil mi nejake vysetrenie a je to...pridu dobre vysledky a basta
boze sa vobec nebavime s mm 🙄

brisilda
27. nov 2009

groka to ti robil vyskrab s krcka 😝 juuj nezavidim

groka
27. nov 2009

bris ok,tak som to pochopila,len ma mylilo to ze kazde tri roky 😅
baby idem kuk a pojdem si lahnut s malym,rano mam jazdu a nemam naladu byt ani hore a som unavena,som hore od 5:00

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre