Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
28. nov 2009

luci,recept neviem....papam femibion a som vo vecnom strese 😀 vcera som kecala s tym tvojim dokim,dohadovali sme porod... 😀 moj doki ma chcel poslat na IUI ale doktorka v heliose povedala ze mozno bude nacasovat styk...tak neviem...zajtra rano picham pregnyl,podporuje prasknutie folikulu 36hod po aplikacii...
to s tym hlienom je zaujimave

lucialen
28. nov 2009

Mi to nepridalo prispevok 😒 Tak nech len prasknu obe a su oplodnene 😵 😵 😵
Ja som zvedava ako sa budu moje spravat tento mesiac, ci aj nieco praskne 🙂

xena1
28. nov 2009

luci....nemstras....ze oba....ja som skromna..... 😀
drzim ti teda palceky na pondelok a potom budeme spolu absolvovat LF 😀

lucialen
28. nov 2009

No dobre, tak nech nam to vyjde 🙂 Na zdravie 😀

xena1
28. nov 2009

budeme sa navzajom podporovat....budeme to potrebovat a hlavne ten tyzden pred... 😀

miskahryzka8
28. nov 2009

Ahojte 🙂 , bris, preco uz nemas foto 😕 ?
moj graf je zahada, vcera som mala len uplne slabulinku ovu ciarku a dnes uplne najsilnejsiu doteraz 😕 a nechapem ani pozitivnu z toho 22.11., FF mi pise ze ovula moznost od 12DC po 20DC 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, idem citat 🙂

lucialen
28. nov 2009

Ahoj Miska 🙂 No teplota ukazuje, ze ovu bola vcera, tak ...mne sa zda, ze ovu testy su nejake posahane 😕 Baby v grafoch dnes testovali ovu testami, teda tie co su okolo 10dpo a maju pozitivne ovu testy 😕 Takze som zvedava, ci su naozaj tehu a ako je to vlastne mozne, ze ovu test ukaze tehu 😒

miskahryzka8
28. nov 2009

Petka doktor zakazal keksik 😕 ? A uz ti teda robili nejake testy? A na vianoce nebudete s mm 😒 ?

Majuska, odkedy sa snazilkujete 🙂 ? Drzim palce 🙂

Peti a tvoj poloviciak je francuz?

Cheer ach boze ☹

dzou, ale ved to nemas az taku nizku teplotku 🙂

mati, to som si aj ja myslela, ze to bude hned, este s mojou povahou 😀, som sa citila velice tehu prvy mesiac snazilkovania 😀 a potom to sklamanie 😠 , potom som to brala uz trosku lepsie kazdy mesiac, aj ked to uz tva dost dlho na moj vkus 😠

tea tak super, ze uz ste zdravi 😵

sharmi jeej, ze rybky 🙂

preberali ste farbenie vlasov, ja si farbim henou, tak to budem moct aj cez tehu, ze 🙂 ?

xeni to ked su dva foliky, z toho mozu byt aj dvojicky, ze 🙂 ? A ked nie je ovu, aj tak je na ovu testikoch ciarka?

miskahryzka8
28. nov 2009

ahoj luci 🙂 , no mne bolo dnes cely den zle, uz to nastastie preslo, tak mozno som len mala zvysenu teplotu 😕 , uvidim pri dnesnom merani..., to o tych poz. ovu testoch v tehu som uz pocula, tak som aj ja zvedava potom napis ako tie baby dopadli 🙂 , ozi si mi potom neodpisala na IP 😉

groka
28. nov 2009

ahijteeeeeeeeeeeeeeee

miskahryzka8
28. nov 2009

ahooooj 😀

groka
28. nov 2009

miska 😀
naby a som ozrta akodelo 😀

groka
28. nov 2009

mam pred plodnym dnami a ani sexovat nejdem,púracepodobne,normalne kaslem na to

groka
28. nov 2009

kukala som len na grafy takze

maujuska,no neviem co pvoedat...

dzou mozno sa tam nieco risuje...uvidime

groka
28. nov 2009

nikde nikoho,.ja ledva kukam na monitor,idem si lahnut,lebo rano robi havadzou vybornu poliecoku,mne padne dobre na zaludok a kuracie prsicak na smotane s knedlou,mnamka velika,dnes som robila strudlu jablkovu so skoricou a tvarohovu s hrozienkami ale vrch mi chytil ale vnutro sa neprepieklo,no nedavi,napila som sa u maminy mojej,akoze super,riadov mam kopec ale mm mi slubil ze umyje,ak som zvedava,varit budem isto az okolo 9
:00 rano pridem k vam,,,,
idem spat a mozno este tutumutu bude,ja mam chut,ale chut,nie sa sustredovat na snazilkovanie,nejake mi je to uz jedno

papa

groka
28. nov 2009
miskahryzka8
28. nov 2009

grokaaa 😀 , no ti preskakuju nejako pismenka 😀 , ja som sa jedovala na inej stranke, ale som tu ale ty uz prec 🙂 , ale idem aj ja hajit, som bola cely den znicena a som sa vecer prebrala, stale to hovorim, ze som bola v minulom zivote nocny zivocich 😀

lucialen
29. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Ja som nejaka podchladena tento mesiac, taketo nizke teploty som este nemala http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

groka
29. nov 2009

ahojte baby kedze som vcera pila teplota je takato http://www.fertilityfriend.com/home/groka a teraz neviem ci tam mam dat prazdny kruzok alebo nie

groka
29. nov 2009

luci mozno ovu zatra

miska ved som si vsimla ze som nejak cudne pisala 😀

brisilda
29. nov 2009

ahojte kocky miska od foto som si dala na par dni pokoj 😀
luci mne napriklad dodnes ukazuje to moje flusatko papradie cize nieco na tom bude ze aj ovu test ukaze tehotenstvo 😉

groka
29. nov 2009

ozaj bris preco nemas foto?co ta niekto nasiel?

groka
29. nov 2009

ja som dnes rozmyslala ze ked sa nahodou podari tento mesiac,tak pod stromec spravim balicek prec tatina a drobca spolocne a v nom budu male topanocky take tie platene podarene,jaj ake by to bolo peknucke

miskahryzka8
29. nov 2009

ahojte 🙂 , jeeej dnes vas v pohode stiham citat 🙂 , tak moj graf je uplna zahada: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, vcera som mala uplne njsilnejsiu ovu ciarku doteraz a pri tom uz bola stupnuta teplota 😕 a nechapem tu z 22.11., myslite, ze moze byt aj viac ovuli v priebehu cyklu? A ako to, ze niektore kocky otehotneju cez mrchu, ved to je proti grafovej logike 😕 😀 ?

Luci to uz moze byt ovulacny pokles na patnasty den, nie 🙂?

Fiiha groka, to si pila tequily, ze ta to tak prehrialo 😀 ? No a ovu testiky si nerobis, ci si mala na tej 11 den?

Bris, no aj taka fialova si pekna 😉 😀 , ja uz flusatko vobec neriesim, moje ukazovalo papradko uplne svojhlavo a niektopisal, ze ho dal aj poloviciakovi a jemu ukazoalo tiez papradko 😀 😀 😀 , ale mne uz cikacie ovu testy dosli, by ma zaujimalo, co by tam bolo dnes!!!!! Tak oliznem flusatko, ked ho uz mam 🙂

groka, ja som mala uz dvno vymyslene detske topanocky ako oznamenie, ale zaujal ma aj ten siskin diar, minule som v tescu taky videla 🙂 , juj ja by som tak cchela, aby sme vsetky mali darcek pod stromcek, to by boli augustiatka 🙂 🙂 , co sa hovori, ze detom zle vychadzaju roky kvoli skole, to su spetembr, deticky, ze 🙂 ?

fazulka1512
29. nov 2009

ahojte dievcata, dnes som 22 dc, a rano som si nasla na spodnom pradle maly krvavy flak, myslela som ze predcasna ms ale nie ms nemam
neviete mi poradit cim by to mohlo byt ☹

lenka2112
29. nov 2009

ahojte babuľky,

nestíham vás prečítať,mám toho veľa zameškaného. 😔 krpec sem-tam poobede nespí,tak nestíham ani PC zapnúť.
my sa snažíme o 106,celý týždeň. 😉 🙂 dnes som 14 DC,tak uvidím.kamoška mi požičala aj taký Lady test.mala ste to niektorá?so slín sa zisťujú plodné a neplodné dni.

lenka2112
29. nov 2009

no práve som sa dočítala,že "gebrošíme" viaceré. 😀 juj baby len aby nám to aj pomohlo. 😉

sharmana
29. nov 2009

ahojte kočky, tak ja som včera išla velice pozerat jamesa bonda a som zaspala asi za 10 minút... takže zas neviem o čom to bolo 🙂 ja už večer niekedy nevládzem pozerat nič...

mm maká v spálni, zase sa niečo stalo na jednej stene s omietkou, tak to ide prerobit, ale pevne verím že do 2 týzdnov sa aspon do spálne stahujeme a potom v januári dorobíme obývačku a chodbu...

babulky snažilky tak už teraz fakt nech ste všetky úspešne oplodnené TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀

ešte by ma zaujímalo, ako je na tom dzou s teplotkou 😉

groka
29. nov 2009

leni ja asi nechapem po vcerajsku ako gebrosime? 😀
a ten tester,no pocula som ze to dost casto zvykne blbnut,ale zas tehotnym to stale ukazuje papradie ci co,aj teraz ro bris tusim pisala
fazulka tak to je potom mozno uhniezdovanie,drzim palce,mas po ovulke nie?
tak akoze my s mm ani nespavame s polu teraz nejako a mali by sme,ale dnes planujem ako vzdy,ja len planujem 😀
my sme spapali polievocku a este dovaram kuracie prsia na smotane s knedlou a potom idu chlapi prec,umyvat auto a von a a idem testovat sa ,lebo som dlho do toho ani nekukla 😖

groka
29. nov 2009

kde ste dnes vsetky?pridete ,nakuknete a nenapisete 😠
tak ja idem nieco robit,ale skor ma lame na spanok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre