Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
1. dec 2009

ahoj siska a ten 9tt co mas v pase priblizne suhlasi?? 😕 lebo mne v nejakom 7tt tiez nevidel srdiecko a na dalsie sono ma zavolal az o 3tyzdne,takze mne ho potvrdil az v nejakom 10tt,tak treba verit 😉 a predchadzajuce vysledky krvi ako-HCG stupalo?

lucialen
1. dec 2009

Ahoj Siska 😔 No neznie to dobre, ale ked mu doki veri, musis aj ty 🙂 Mozno sa fakt len hra na schovku 🙂
A z coho by rastlo hcg, keby nieje babo? To je mozne? Kolko si mala hcg naposledy? Urcite ti vsetky drzime palce, verim, ze male sa ukaze uz ako obor s rucickami a nozickami 😉

sisa2
1. dec 2009

cheer - no v pase mam tt podla ovu, co som mala. ale zjavne to nesedi. krv na HCG mi zatial brali len raz 13.11. (vyska 894) a dnes. tak uvidim zajtra, co mi povedia. netusim, z coho by bolo tak vysoke HCG, ked tam nie je babulo.

sisa2
1. dec 2009

luci - vobec netusim, ako to je s rastom HCG. uvidim zajtra, kolko budem mat. moc dakujem, si zlata. mne je fakt nanic. jedine stastie, ze som doma, idem do postele a tam mozem plakat do vankusa, kedze som sama doma 🙂

janulka04
1. dec 2009

ahojte babulky, ja som spat z odberu, trosku som sa este natiahla a pospala, taketo skore vstavanie a k tomu tie odbery..to nieje na mna 😀
siska, ahoj, aj ja sa pripajam a drzim palceky...verim, ze mrnus je v poriadku, len maminku testuje a niekde sa zavrtal...
ja az na dalsiu kontrolu 14.12., aj ma odvazili a 72kg som mala aj tam...chcel mi predpisat aj Folio...to bude asi kyselina listova, podla mna..ale ze ked beriem Femibion, tak je to ok...a cakam mm, lebo mu maju volat za vysledky

sisa2
1. dec 2009

ahoj jani, ake odbery ti robili?
dakujem, ja tiez dufam a verim. vsak mi nic ine neostava 😔

cheerlady
1. dec 2009

siska dr.maju na to tabulky-kolko ma byt hcg v ktorom tt.ale myslim,ze to urcite najdes aj na nete,sa mi zda,ze uz som to tu aj niekomu v albume videla.
jani to mas moju vahu 😀 teda spred 3tyzdnov,uz sa musim odvazit,sama som zvedava kolko som pribrala 😠 a inak 14.12. idem ja na 3D 😵

motylek17
1. dec 2009

sisus moc ti drzim palecky, uvidis, dobre to dopadne.... 😉

janulka04
1. dec 2009

cheerly, ja uz neriesim, vahu, len mi vadi, ze mi to "vraza" do zadku a stehien a nic neobleciem, mam zadnicu jak Kentaur 😀
siska, krv...ale ja to nenavidim, no a kedze mi este vlastne nerobili ziadne odbery, tak mi jej bral na moj vkus az moc, ale zase bolelo len pichnutie a iso to same....to na SVK mam vzdy ruky dopichane, co im to prestalo tiect 😀
mne zobrat krv je totiz zazitok a vyzva pre setricku zaroven 😀
sisus, poslem ti tu tabuku, oki..IP

cheerlady
1. dec 2009

jani asi malo pijes,ked im to pomaly tecie 😀 mne odbery nerobia problem,ja som uz taka dopichana,chvalabohu mne uz asi nebudu brat krv,mozno este na konci tehu sa berie?neviem 😝 mne brala aj endokrinologicka uz 2x okrem gynda.

miskahryzka8
1. dec 2009

ahojte 🙂 , tak moj grafik takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, nie su tie teplotky nejake moc nizke 😕 , co cez noc hybernujem alebo co 😀 ? Idem citat 🙂

janulka04
1. dec 2009

a sisus..neplakat....kvoli babatku, prosim ☹ ...zatnut zuby a najst si nejaku cinnost...sup sup 😉 😵

nadenkaaa
1. dec 2009

sisuska to hcg je dost vysoke na to aby tam nebolo mimco uvidime zajtra ale podla mna si tehu len mimco ta trochu natahuje to bude riadny loptos 😉 musis mu verit okrem toho niektore zeny spinia cele tehu takze z toho by som si taku hlavu nerobila a okrem toho u teba je dost problem zistit v ktorom obdobi tvojho cyklu si otehu kedze tie tvoje cykly boli vskutku dlhe takze ja to skor pripisujem tomu ze si proste otehu neskor takze este nemozes byt v takom tyzdni aby bolo srdiecko takze hlavku hore uvidis dobre to dopadne 😵 😵 ver svojmu mrnuskovi a dohovor mu nech uz sa s tebou nehra na schovku 😀

janulka04
1. dec 2009

cheerly, pijem dost praveze...ale mne to vzdy robilo problemy a potom som cela ako dobita 😀 , mozem zatlacat ako chcem, vzdy som sama modrina

miskahryzka8
1. dec 2009

groka tak sup na konika 😀

musim ist citat zo synovcom poloviciaka, lebo ma ovcie kihane a je u babky a vobec mi to nevyhovuje, ale ona pecie, tak budem za nevdacnu, vrrrr, potrebujem robit ine veci a dnes mam este dve zumby 😠 , docitam potom

cheerlady
1. dec 2009

ja si tiez myslim,ze u sisky ten mrnus je 😵 uz som zvedava ake zavratne cislo hcg sem zajtra napises 😀

monikapd1
1. dec 2009

baby mohli by ste mi poslat zoznam co treba do porodnice?? hm nejak to neviem na nete najst napisane v kope, len tak obsirne 😠

lucialen
1. dec 2009

Moni, uz sa chystas do porodnice? 😀

janulka04
1. dec 2009

ahoj, moni, to by ti mali dat v tej konkretnej porodnici, lebo kazda to ma inac..tie zoznamy su vetsinou dost podobne

cheerlady
1. dec 2009

moni ak ma porodnica web-stranku,tak tam to zvyknu davat,ruzinov napr.ma presny zoznam na nete,tak skus kuknut 😉

monikapd1
1. dec 2009

luci, nie nechstam, len chcem mat prehlad 😉

a baby vam dakujem 😉 😵

sisa2
1. dec 2009

dakujem vam vsetkym, moc moc moc. ja viem, ze musim byt kludna atd, ale skratka to neviem. bojim sa.
robila som si teraz pre istotu aj test (sibe mi, ja viem), druha nabehla hned, ako prebiehal test, skratka som ju videla skor, ako tu kontrolnu a je hrubsia a vyraznejsia ako kontrolna ... tak hadam sa o tyzden uz babulo ukaze v plnej parade.

jani - ja mam tiez problemy so zilami, nie je mi ich vobec vidno, takze vacsinou vyzeram ako narkoman, ked mi maju zobrat krv. teraz som bola prekvapena, ze sa sestricka trafila na prvykrat ... no mam sa este na co tesit 😀

cheer - zalezi aj od krvnych skupin, ake s mm mate. ak si ty negativ a mm pozitiv, tak sa berie viackrat. ale inak by ti uz asi mali brat len raz.

miska - teploty mas sice nizke, ale ved to neva, hlavne ze je pekne vidiet narast po ovu. drzim vsetko, co sa da! 😵 toho 28.11. si mala este pozitivny ovu test???

groka
1. dec 2009

ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/groka uz mam aj ukaaaaaaaazkovy hlienik,no krasa 😀
idem vas precitat

groka
1. dec 2009

sisa,neplackaj,nesmut tak velmi,ved ty si mala dlhe cykli,takze tie 2tt si kludne mozes dat dole,ak nie 2 tak jeden urcite a to sa stava este ze v takom tt nevidno,ale v 9tt by mali vidiet,v kazdom pripade musis cakat,ale ja si nemyslim ze si v 9tt,ked si si robila testy mala si ich pekne pozitivne?

janulka04
1. dec 2009

no, siska, veru, ako narkoman 😀
baby, piste, ja pri vas varim obed, take maskove balicky do truby...v kazdom nieco ine bude, lebo som mala maga plech ryzoveho nakypu zo vcera a nejako sa to sprasilo 😀 😀

sisa2
1. dec 2009

groka super! tak nech to dnes vyjde! 😉 😵

sisa2
1. dec 2009

jarka - dik. no ja viem, ze som mohla neskor otehu ... lenze u nas uz po ovu nic nebolo, tak neviem, kedy a z coho by som mohla ostat tehu neskor - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

prve dva testy mam v albume, ten velky bol robeny na 14DPO poobede, druhy 15DPO rano ... ine som uz nefotila. ale take naozaj pozitivne boli az neskor.

janulka04
1. dec 2009

inac, mne vcera doki vyratal termin na 28.5 😀
a co sa s nim mam hadat, ze mne vychadza na 25.5? ved viem kedy sme zamiesai, ne? 😀

sisa2
1. dec 2009

jani - co to varis??? ja som vcera robila konecne tu kapustnicu, o ktorej som snivala dva tyzdne, len som ju nemala kedy robit. takze si dam aj dnes. a zajtra neviem co budeme jest 😖

groka
1. dec 2009

sisa podla mna tam par dni lieta stale,ale tak si 8+nejake dni tehotna?viacermy zenam ukazalo srdiecko aj v 9 dokonca v 10tt teraz mam jednu kamosku taku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre