Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
3. dec 2009

jani. ja som ešte nekúpila nič, ale mám od sestry odložené vrecia vecičiek po synovcovi a sú tam aj také, ktoré vôbec neboli oblečené...
no dne som bola aj v obchode a musela som sa kochat v detskom oddelení, vecičky pre chlapčekov a pre dievčatká, malilinké topánočky, dupačky, kompletíky... juuuuj, tak som si hladkala bruško.... 🙂 ale nekúpila som nič, dala som si slub, že až po novom roku... respektíve, ak by som sa dozvedela čo to bude skôr, tak už niečo máličko kúpim 🙂

brisilda
3. dec 2009

ahojte kocky sorry ze som sem nenapisala ☹
peti mrzi ma to ☹ ale ako vidim dobre to znasas podla mna bude najlepsie sa vazne odreagovat a to cakanie na dalsie snazenie bude asi najlepsie po tom co sa stalo 😒
nadi blahozelam k praci a ten rozbity teplomer hadam uz nebudes potrebovat a vazne je to znamenie ako spominaju kocky 😉 tfuj tfuj aby to tak aj bolo 😉
ja mam traumu s toho, ze napracujem uz mi to lezie na nervy 😠 no mod januara zacinam chodit na kurz uctovnictva tak sa hadam odreagujem a ked skonci kurz tak pojdem rodit a po pol roku zacinam zhanat pracu dufam, ze kriza dovtedy pominie
janka krasne brusko len tak dalej 😉
shami ja kupujem vo velkom uz teraz no pre zmenu ma teraz taha na dievcenske vecicky 😠 a neviem poreco ked to bude maly Sebastianko 😀 dokonca sa mi obcas smykne a pomenuvavam ho v zenskom rode 😀

miskahryzka8
3. dec 2009

ahojte 🙂 , ja som vobec nestihala sledovat a pisat 😒 az ma to jeduje..., dnes nocujem u maminy tak som si dala smrados rozok so sunkou, cibulou, cesnakom, chrenom a olivami, snad mi nebude zle 🙂 , ale mnam 😀 , tak idem skusit rychlo precitat 😵

miskahryzka8
4. dec 2009

siska, super, ze vsetko ok 😵 😵 😵

luci, do kelu keloveho aj s ovulou 😠 , a ake lieky mas brat na foli? Prid ich ku mne rozzumbovat na hodinu alebo zumba vikend 😉 😅

dzou, trosku mam mismas z toho riesenia veci okolo tehu v UK... a vy to uz chcete riesit cez lekarov 😕 ?

groka, jj tie pluska su poz. ovu testy, ale uplne haluzne vysli a nevysli 😕, nech sa rychlo v robotke zabehas 😉 a to mas vazne taky intenivny hlien 😕, ale dobre, ze je 😉

peti, ja teraz este citam 2.12., tak dufam, ze sa docitam dobre spravy 😵 😵 😵

groka asi ja som trosku na rovnako s tebou, sest dni po ovu, ty den ci dva po 🙂?

nadenka, dufam, ze si nerozbila ortutovy teplomer 😕, my este taske mame, ale ja meriam s digy 😀

sharni, to ako sa stratil tej tehulke teplomer vo wecku 😅, si merala teplotku a pri tom zaspala a ho "vcucla" a potom vycikala, ci ako, inak si to neviem predstavit 😀 a ozi nadenka "crepy prinasaju stastie" tak mozno to plati aj na rozbity teplomer 😉

siska, tak ja som zatial teplomer nestratila ani nerozbila, ale tie haldy vloziek mam a pamat, ze to janulka pisala, ze ich mala do zasoby a testik poz. 🙂 😵

tea, zelam zdarnu ovulu 😵

groks, fsakt mas divoky grafik 😕

uf peti.................................................................................................... ☹ ☹ ☹ ☹, takze sa ti vlastne ani fazulka neuhniezdila, ked ziadne znamky v maternici, ci ako, nerozumiem? Ale dokelu, mrzi ma to a poloviciak prec..., ale neboj, bude dobre a o to viac si to budes vazit 😵, dufam, ze to neznie ako klise..., ale proste, je to tak, vzdy je to tak 🙂

a inak, mne nevadi, ze menej pisete, ja mam vzdy "stres", ked nestiham citat, ze mi nieco uslo, ale v dobrom, lebo som sa na vas tak nejako psychicky napojila, ze sme na "jednej lodi" 🙂

janulka gratulky ku kuchyni 🙂

cheer, rychlo sa vyzdrav 🙂

nadenka, grsatulujem k novej robotke a otehu nechajte teda volne plynut - na osud, a bude radost ak sa podari a ok aj ked trosku pocka kvoli novej robotke teda, ale ja som za tehu 😉 😵

luci a aky stary je hafan? Inak toto iste mala nedavno kamoskyna retrieverka, ked zjedla vonku nejaky jed a este bola dezorientovana, tak dufam, ze hafan je ok, kamoskyna zoe sa z toho tiez dostala 😵

janulka, no pozeram foto, podlsa mna seeexi brusko 😉 a drobcekovi je aspon pohodlne 😵

petka, super napad ist k rodicom, zelam prijemny pobyt 🙂 a super, ze to zvladas dobre v ramci moznosti... 🙂

bris, tak aj pri kurze aspon zmestnas pracovne mysel 🙂

fuuuf slniecka, teraz to odoslem a bude z togo dertizacna praca 😀 😀

a inak moj graf takto 🙂: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed

dobru nocku a dobre ranko 🙂

groka
4. dec 2009

Ahojte

miska podla mna tam bolo ip pokles,drzim palce

baby ja som mimo z toho mojho grafu a preco?vcera som mala v robote hrozne boleti ovulacne a dnes som si skusala davat teploty na ktory den mi vyznaci ovu a vyznaci mi ju na 17DC a to sme nemali sexik,jedine dnes ked bude to mozme zachranit,ale podla mna vajko uz prasklo,nechapem tomu

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

ja som uz vcera nemohla prist,lebo som sa ratala v robote a domov som prisla o 22:15 a to som sa nazrala a isla spat

dnes upratujem,musim umyt dlazky,navarit obeddik,bude karfiol s opekanymi zemiacikmi a cesnacka,mam pokazenu pracku,na total,takze dnes mi ju mm ide opravovat a ked sa nebude dat tak si doniesieme novu,uz musim prat konecne

pobede mam jazdu,takze mi pride pri maleho svagrina

groka
4. dec 2009

baby ja ze vas idem citat a vy ste zapisali necelu 1 stranu od vcera?????? 😕 😕 😕 😕
sa polepsite

groka
4. dec 2009

normalne dnes budem donutena aj upratovat ked tu nikto neni,nemam s kym pisat...
ale pisem aj do Bt cakam na nazory tam

lucialen
4. dec 2009

Ahojte 🙂 Dnes v noci sa mi narodil chlapcek, taky tucnucky 😀 Som ho kocikovala, ale niekde, kde sa rozprava po anglicky, nie tu v SR 😀 A mala som tmavomodry kocik 😀 Uz mi asi z toho vsetkeho prepina 😀 😀 😀
Groka, no tie teploty vyzeraju divne, vyzeralo to ze 15DC jasna ovulka a teraz blbnu teploty 😒 Zeby ovu bola iba dnes? 😒
Miska, neviem, co mi daju, asi clostilbegyt, ze ten sa dava ked nieje ovulka 😒 Ale tiez som citala, ze sa po nom robia cysty 😒 Inak sa uz tesim, konecne budem mat sancu otehotniet aj ja 🙂 A dufam, ze so psom to bude ok, ona ma len rok a pol, ze to mohol byt aj epilepticky zachvat, alebo mala take bolesti, pretoze zjedla penu z matraca, alebo nieco este komplikovaniejsie, co si uz nepamatam 😒
Inak baby, dufam, ze sa tu ukazete castejsie, lebo budem 2 tyzdne sama doma, tak tu budem len rozmyslat a rozmyslat nad blbostami 😖

groka
4. dec 2009

luci nic ine mi neostava len trtosit dnes wunschkinder mi dava ovu na od 17DC do 19DC takze si vyber,ale tie bolesti co som maal vcera vyzera to ze dnes predsa,ale to len podla bolesti,ale ved som aj blbie merala za tu robotu a aj v noci vstavala v kamelmu ked som ho davala cikat

groka
4. dec 2009

no nic babule,ide na to,idem uymta par riadov,dam varit zemiaciky a karfiol,do toho si pustim pekne pesnicky vianocne a budem kmitat,pridem vas kuki tak cmarajte,cmarajte,nech mam co ciatkat babulky

deej
4. dec 2009

luci, ahoj neprepina ti, mne sa za posledných pár týždňov sníva nonstop o deťoch a to sa snažíme vyše roka... stále sa mi snívalo o dievčatkách ale myslela som si, že kvôli tomu, že švagrovej sa má narodiť dievčatko, dnes v noci sen o blonďatom modrookom chlapčekovi, ktorý sa stratil a ja som ho našla a zobrala k sebe... o svojich snoch s deťmi by som vedela popísať ajajaaj

lucialen
4. dec 2009

Deej, dakujem, uz sa mi snivalo 2 krat predtym, sranda, ze vzdy mam chlapca, asi uz na to myslim privela 😒 My zatial ideme len na 9mesiac snazenia, ale aj tak dost 😒 Nechces sa k nam pridat? Nie vsetky sme zacali v july, takze kludne s nami popis, uz asi potrebujeme niekoho noveho 🙂

groka
4. dec 2009

tak tak,niekoho noveho...
luci 9 mesiacov je na mna dost

majuska7979
4. dec 2009

ahojte baby, 😉 tak vidim ze pekne snicky mavate, ja to nemam ziadne

lucialen
4. dec 2009

Groka, na mna boli dost aj 4 mesiace 😀 Ale kedze do roka je to ok, tak ok 😒

lucialen
4. dec 2009

Maji, ja som uz tiez dlho nemala az dnes, tak dufam, ze mam aspon na pol roka pokoj 🙂

majuska7979
4. dec 2009

lucia, to moze byt vianocny darcek, v mojej teme sa to nejako roztehulkovalo 😉 takze to vypada ze vianocna nadielka sa uz zacala rozdavat 😀 😵

majuska7979
4. dec 2009

tak baby pekne cakajte, caro vianoc je tu 😵 😵 😵

deej
4. dec 2009

len pre zaujímavosť čo sa týka tých snov... vo viacerých snároch výklad toho či sa ti sníva o chlapcovi alebo o dievčatku vôbec nezáleží, väčšinou je to o súvislostiach, ak vidíš vo sne dieťa na rukách muža tak je predpoklad, že sa narodí chlapec a ak dieťa na rukách ženy tak by mohlo ísť o dievčatko. Ja som teraz 29 deň cyklu, takže už len čakám či mrcha príde alebo nie... ak sa niečo zadarilo, tiež by to bol pekný vianočný darček

majuska7979
4. dec 2009

deej, super, 😵 dufam ze ti nedojde, a meras teplotku ci nie??? 😵

dzou
4. dec 2009

ahojte kocky no vazne nejak malo pisete ale kazdy ma uz asi predvianocny zhon... no ja som dnes doma akoze oslavujem 😀
ale idem tiez najprv. do obchodu potom upratovat potom vianocna vyzdoba a potom piect ale budem tu a kukat ci sa niekto ukaze
miska no zatial to este nechceme riesit cez lekarov ale som si len zistovala ako to tu prebieha... aby som bola v obraze
luci aj mne sa snivalo ale mne sa zatial sniva len o poz. tehu testoch a detickach zatial nie 😀
a inac maji nasla som ten wallman v Boots ho maju a dokonca maju novinku ze dvojite balenie pregnacare conceptiona a wellman v jednom baleni na mesiac a ked to takto kupis spolu usetris cca £3... ale aj to je nieco ako ked to mas kupovat oddelene 😉

dzou
4. dec 2009

jaj a inac ahoj deej vitam ta u nas... my sa snazime 7.mesiaco teda toto bude 7.pokus a tiez uz mi z toho doooooooooost hrabe 😅 😀

majuska7979
4. dec 2009

dzou, diki za radu ale pojdem to kupit az ked budem mat volno, vcera som zjedla poslednu tabletku takze idem to nahradit tymi Q10, proste tento mesiac to necham tak, idu vianoce a 😵 a ak to kupim od noveho roku 😵
a kupila si si to??? ale moc diki, urcite sa na to pojdem kuknut 😵

deej
4. dec 2009

majus teplotu meriam asi posledný pol rok aby som vedela ako fungujem a či vôbec fungujem

dzou díky u nás je snaženie od augusta minulého roka, taže trochu dlhšie ale boli nejaké problémy takže také "ozajstné" snaženie je tak posledný pol rok

janulka04
4. dec 2009

ahojte babulky....
miska, tak ta tehulka, ktora si zabila teplomer v zachode som bola ja, on mi tam nestastne vypadol, ked som ho cistila...lebo som si premeriavala teplotu aj cez den, sa mi nezdao, ze neklesa...tak mm aj so mnou muse ist do lekarne, 5min. pred zaverecnou a este som si aj tie vlozky pokupila a aj test a na druhy den som testovala o druhej v noci, lebo som nemohla spat a vyslo mi, Schwanger 1-2...tzn., 1tt az 2tt, takze uz som nepouzila ani teplomer ani mega balik vloziek 😀 😀 😀
groka....mne sa zda 9 mesiacov oki este...my sme male sulali 11 mesiacov a az na 12ty vyslo a takisto aj mm sestrenica sulali moje krstnatko...mna skor prekvapilo, ze sa da otehu aj skor 😀 😀
groka a co varis? Ja uz mam luskovu mliecnu polievku, k nej len parky zohrejem a basta...este idem taky piskotovy tvarohovy rez s broskynami piect...len tu mali len platkovu zelatinu, tak snad to nezbabrem, doteraz som pouzivala len sypanu 😒
deej, vitam ta 😉 😉
lucka....podla mna uplne normalny sen 😵

lucialen
4. dec 2009

Dzou o pozitivnych testoch sa mi tiez uz snivalo 😀
Deej tak to drzim palce, tebe by som sa necudovala, keby sa ti teraz sniva o detoch 😉 A mate uz za sebou aj nejake vysetrenia?
Majus a ty si ktory DC? Asi este len zaciatok cyklu co?

majuska7979
4. dec 2009

no dnes som 5dc 😉 uz som domrchovala, tak sa tesim na vecer 😵 😵 dufam ze ak dojdem v noci to mm bude este hore 😵

dzou
4. dec 2009

maji nekupila som zatial lebo mam teraz skoro cele balenie pregnacare a mm selen ACE... ale bud. mesiac kupim ak sa nezadari
deej tak drzim palce 😉 aby to cim skor vyslo
jani joooooooj dobre ze si prisla tusim ze ty si raz varila spagety bolognes... ja som to este nerobila a mm si nakazal a ze mam najst na nete recept tak takto to bude easy ako sa robia? hod mi recept please
idem sa osprchovat hned som sp5t

deej
4. dec 2009

luci, vyšetrenia zatiaľ žiadne, v prvom rade sa musím dať na poriadoch psychicky, venuje sa mi homeopatička, ktorá robí aj akupunktúru a beriem materskú kašičku,kyselinu listovú a magnézium ... a čakám

majuska7979
4. dec 2009

jani to akoze vazne??? 😵 😵 😵 ty to si agentka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre