Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
17. dec 2009

ahojte, juuuj to je dnes kosa, brrr 😠
majuska, potom daj grif na to ako si nenechala spadnut teplotu 😅 😉
bris, tak ani nemusim ani citat, viem si predstavit, uz som pocula ake postupy maju sbskari, zakomplexovanci jedni 😠 😠
luci tak foliky treba rozzurovat na vianocnych trhoch 😀 😉
motylek, tak to by ste mali pekny augustovy darcek 😵

akurat pozeram ako som prezil, to bude, ked tie nase babatka malicke zlatucke pridu do puberty 😕
no tehulky nase, mate tho dost pred sviatkami... je aj take spave pocasie, ale ja si robim ocistu, tak ani tu rannu kavu si nedavam a ani ten redbull dnes pred cvicenim, ale som este taka oslabena z tej choroby, tak neviem, ci mi bude kava a redbull chybat aj potom 🙂 a dnes som si prvy krat kupila sojove mlieko v prasku, ja klasicke nevypijem ani za nic, ale tato sranda mi chuti 🙂 , a biele activie a syry 🙂 a na vajicka mam chut a som rada, ze mi teda po hosukoch pokusoch ani tie cigy uz nechutia a a este soju a zeleninku, idem zit zdravo 😵

cheer, kedy budes vediat vysledky zo skusky 🙂 ?

jeeeej janulka "moj" darien vyhral, to je super 😀 😵

fuuha, to ako som prezil zacalo byt drsne ☹ , som sa zakukala a nestihla aj ja pisat 😠 😀

jeej a som sa zakecala s polovciakom, dnes nedocitam 😀 , no nic, dobru nocku 🙂

dzou
18. dec 2009

ahojte no groka supeeeeeeeeeer 😵 krasny vianocny darcek si si dala 😵
no ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou teraz cez vikend asi zase nebudem merat este uvidim...
no musim dnes ficat mm ma ide odviezt do roboty lebo tu vcera normalne snezilo... a to veeeeeeeelka katatrofa tu je 😀 no a teraz je -5 a vsetko je zamrznute a ja nemozem takto jazdit lebo by som sa zabila 😅 a sak je doma tak co bude robit 😀
no dufam, ze cez vikend budem mat cas nakuknut zatial sa majte krasne 😉

tea333
18. dec 2009

groka krasne 🙂 😀 🙂 fakt najkrajsi darcek

tea333
18. dec 2009
sisa2
18. dec 2009

groka - krasne ti ta ciarka silnie 😵 tesim sa s tebou, naozaj uprimne. kedy sa chystas k lekvosovi?

sisa2
18. dec 2009

majka, tea, dzou - drzim palce! nech sa teploty pekne drzia hore a coskoro sa dockate vytuzenych // 😵
xeni - som zvedava na tvoje vysledky, co z toho bude. ale super, ze sa ti podarilo vybavit si tie vysetrenia este teraz.

motylek17
18. dec 2009

dobre ranko... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... teplota po piatich hodinach spanku a po litroch tequilach.... baby umieram je mi zle ☹

sisa2
18. dec 2009

maji - kde si bola na zatahu? 😕 😀 si v praci? fu, nezavidim ti.

motylek17
18. dec 2009

groka krasne ciarocky.... 🙂
tea, dzou moc drzim palecky.... 😉

motylek17
18. dec 2009

mali sme vecierok - cela grupa.... hej, som v praci, teraz som prisla.... tak mi zle pekne dlho nebolo... 😀

sisa2
18. dec 2009

jaj, tak drzim palce, nech ti je lepsie. alebo nech aspon nemusis sediet dlho v praci 😉

motylek17
18. dec 2009

dufam, ze sef bude solidarny... on vcera nebol, cize nemu je sveta zit a moj kolega tu chudak este nie je, som zvedava aky pride.... 😀

motylek17
18. dec 2009

sisus a ty ako??? lepsie o nieco????

sisa2
18. dec 2009

tak to vam bolo veselo, co? 😀

ja .. no lepsie. snazim sa cez to dostat, vsak nic ine mi neostava. bola som vcera na kontrole vraj je vsetko ok. brucho ma stale trochu boli, dal mi aj lieky od bolesti. zatial slabo krvacam, ale som len 3 den po. strasne sa bojim toho, ako sa mi nastartuje cyklus, vsak tie moje cykly su des 😖 musim dnes este zbehnut do nemocky, lebo mi nepichli rheu, ci ako sa to vola - mam KS RH neg, manzel je pozitiv a gyndos na tom trva, ze by som to mala dostat. po porode mi ju dali, lebo aj drobec je RH pozitiv, ale netusila som, ze sa to dava aj po kyrete. a to som dufala, ze nemocnicu dost dlho neuvidim. ale inak lekvos ma potesil, ze uz v marci mozeme zacat snazilkovat. tak uz len budem dufat, ze sa aj zadari a nebudeme zasa musiet cakat rok, ako pri oboch tehu.

motylek17
18. dec 2009

sisus lekari vedia co robia... lepsie takto ako keby mali daco zanedbat.... a to je dobre ze mozete coskoro opat snazilkovat... nebojkaj, vyde to raz aj nam... 🙂

sisa2
18. dec 2009

ved jasne. ale nechapem, preco na to nikto nemyslel v nemocke? 😕
vam to vyjde, verim tomu. u nas este nad tym nerozmyslam. este je to vsetko velmi cerstve. ale danielko "pisal" jeziskovi, ze bude posluchat, aby mi priniesol sestricku lucku 😵 😀

janulka04
18. dec 2009

ahojte, babulky moje krasne...
ja som sa dnes do ruzova naspaa, kedze som len pred pol hodinou vstavala...
takze majka...chudatko....takto si sa znicila? Kazdopadne, velmi sa mi paci tvoja hadica a drzime ti s potapacom pasti, lebo, ked som to pisala, tak ma zduralo...tak asi, ze aj neho mam spomenut 😉
jarka, kraaaaasa, tvoj albumcek....kedy to ides k tomu doktorovi?
siska, ahoooj, takze uz v marci?? Velmi ti prajem, aby sa to podarilo na prvy sup....a som rada, ze som na teba natrafila...a gratulujem, k prehliadke, ze teda je vsetko v poriadku 😉

motylek17
18. dec 2009

janulik dakujem pekne.... 🙂 uviidme... uz o tri -styri dni sa vsetko dozvieme.... sisus, cize danielko chce lucku??? krasne... 🙂

lucialen
18. dec 2009

Ahojte 🙂 Ja len na skok idem ku kozmeticke 🙂
Maji, chudiatko, ale teplota je ok 🙂
Siska, vidim na tebe velky pokrok, uz aj rozmyslas na dalsim snazilkovanim 😉 Uz to bude len lepsie a lepsie 🙂

sisa2
18. dec 2009

jani - dakujem. uvidime casom, co bude. necitim sa na to a predstava, ze by som si tymto mala prejst este raz 😔 fakt neviem, ci neostaneme len pri jednom.
jaj, tesim sa, ze potapac uz takto komunikuje 😵 musi to byt super pocit. hlavne, ze je vsetko v poriadku.

maji - tak silno drzim vsetko, co sa da. zatial to vyzera velmi slubne 😵
hej, hej, danielko chce lucku, o inom nerozprava. myslim, ze aj tie ostatne darceky by ozelel ☹

motylek17
18. dec 2009

ahoj luci.... no neviem neviem... podla mna uz bude klesat od zajtra....

motylek17
18. dec 2009

sisus musim mu povedat, ze jezisko darcek zabudol a pride o rok.... nebojkaj docka sa, tak isto ako aj ty...

sisa2
18. dec 2009

jaj babule dakujem, ste fakt zlaticka.
letim do nemocky, vobec sa mi nechce 🙄

motylek17
18. dec 2009

tak utekaj, nech si cim skorej naspat.... 🙂

janulka04
18. dec 2009

to ti verim, siska, ja som si po porode povedala, ze nemocnicu uz nechcem vidiet a bola som tam do roka styrikrat, raz kvoli cyste, potom kvoli nejakemu kokovi v krvi, to som myslela, ze uz uderila moja posledna hodinka, teploty som mala cez 40 a ani za svet dole...a oboje kratko po VIanociach...2.1 a potom vo februari...a potom toho roku este aj s malymi... 😖
clovek sa im radsej zdialky vyhyba....drzkaj sa 😉

cheerlady
18. dec 2009

ahojte babule 🙂
moj maly je uz dole hlavickou podla 3D a to bol este pred mesiacom presne naopak 😀 tak ja len dufam,ze tak ostane,kedze chlapci sa nemozu rodit KP 😨
ozaj a inak mm ma zas novy objav v menach - filip 🙄 ja som tym moc nadsena neni, mne sa paci Alex a Dominik..

janulka04
18. dec 2009

ahoj, cheer...preco sa chlapci nemozu rodit KP? 😕 Mojej kmotry svagrina tak rodila chuderecka prve a to mal maly 4, 5kila... 😒

cheerlady
18. dec 2009

jani no ja som citala,ze sa nemozu kvoli vajkam.. 😕

janulka04
18. dec 2009

no, mozno, ze novinka.. 😕 lebo maly uz bude mat v marci 6... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre