Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
21. dec 2009

😵 miskahryzka, no dufam ze sa budu rozdavat vianocne pozitivne testiky 😵

tea333
21. dec 2009

majuska no to si predstav, ze by to vyslo a ty by si ciarky uvidela den pred vianocami..krasne sviatky 😉

majuska7979
21. dec 2009

no tea bolo by to super 😵 ale nejdem si nic namyslat, idem len pozorovat teplotku, 😅 to je jedine co mozem teraz robit 😀
to by boli najkrajsie vianoce 😵

janulka04
21. dec 2009

ja vam, babulky drzim palce....na tu teplotu a na // krasne pod stromcekom 😵

lucialen
21. dec 2009

Ahojte, som spat 🙂 Takze mam jeden folik, zase napravo, ale este ma len 12mm, tak ak sa mu podari dorast a prasknut, tak mozno piatok, sobota bude ovula 🙂

majuska7979
21. dec 2009

lucialen, super, tak pekne sa snazilkovat v piatok a sobotku 😵 😵 😵

janulka04
21. dec 2009

😉 😵 lucka....tak tfuuuj tfuuuj, tfuuuj, to ja tu uz nebudem, budem pri svokrovcoch na SVK, ale budem mysliet na neho, nech pekne rastie a poslucha

brisilda
21. dec 2009

kocky som tu na skok 😉 drzte mi dnesx palce aby vsetko dobre dopadlo caka ma 4 D 😉

janulka04
21. dec 2009

este si nesla, bris? Jasne, budeme na teba intenzivne mysliet....
P.S.: aj tak to vidim na Paulinku 😀 a neboj, vsetko bude v stopercentnom poriadku.. 😵

tea333
21. dec 2009

luci super 😉
bris daj vediet ako dopadlo 😀

janulka04
21. dec 2009

a kde mame groku? 😕

lucialen
21. dec 2009

Diky baby, ja len dufam, ze si to ten folik nerozmysli 🙂
Veru, Groka by uz mohla podat info 🙂
Bris, drzim palce, aby sa paulinka ukazala 😉
JAni, maly uz kopcuje?

janulka04
21. dec 2009

luci...jasne, po ranajkach aj brucho je...nalacno je take nikde nic.. 😀
asi budem nonstop jest... 😀 😀

groka
21. dec 2009

ahojte

som tehotna,na sone bolo vidiet malu gulocku len taku bodku malilinkavu,no a doki sa mi pacil,na 80 percent som tehotna,tych zvysnych je krv ktora bude zajtra po 11:00,ale tak mame mimco v maternici

no len neviem ako to ten moj doki pocital,povedal mi,ze som tehotna 2tt az 2 a pol tt tyzdna a ze o 5 tyzdnov mam prist na poradnu a to uz budeme v 7tt a budeme vidiet pekny plod a srdiecko,takze mi predpisal ten duphaston a vitaminy napisal mi 4 druhy mam si vybrat,ale kalibrum som hned odmietla,no a mam ostat doma,uzivat si,opatrovat sa,papkat,setrit sa a zdoraznil mi ze teraz a vzdy v obdobi ms nemame mat pohlavny styk par dni

🙂 🙂 🙂

janulka04
21. dec 2009

grokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Z celeho srdiecka ti gratulujem, prajem tebe aj bublinke krasne tehu, mrnuskovi, aby rastlo...jeeee
tesim saaaaa,
a uz oficialne...mame dalsiu tehulkuuuuu!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rhodosbb
21. dec 2009

groka, tak teraz uz mozeme gratulutovat na plno 😵 😵 😵 vsetko dobre ti prajem a nech chrustik rastie do krasy 😵 😵 😵

baby, ja som prave zaznamenala slabe spinenie...zeby uz prichadzala mracha? ale este je skoro a ani ma neboli brucho, ale curat chodim kazdu polhodinu, uz ma to otravuje...

groka
21. dec 2009

taka som dosla vymrznuta baby,ze som si prsty necitila uz na nohach,pomali som utekala domov,na zastavke som rano bola uz 6:00 volala som hned aj do roboty ze uz nepridem,prisla som domov,najedla sa niecoho spravila som si teraz kavu slabu take len kakavko,citronikovy cajik,varim zemiaciky ukuchtim rychli obedik a pojdem po maleho a pobede musim ist nieco vybavit a do lekarne,vecer budem robit karamelove kosicky uz som si vybrala palmarin na zmaknutie,zajtra sa musim ucit ucit ucit,mam posledny den a musim ist do banky,vsetko musim cim skor obehnut lebo stredu mam skusky a neviem dobre tieto testy

janulka04
21. dec 2009

veronika, myslis, ze mrcha? ved BT neklesla...podla mna to mrcha nebude...neprechladla si? 😕

groka
21. dec 2009

janulka,rhodos dakujem vam cicky 😉 rhodos kedy mas termin ms?

majuska7979
21. dec 2009

graka, gratulujemmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵
super dalsia tehulka 😵 😵 😵 😵

rhodosbb
21. dec 2009

janulka, mas krasne brusinko 😵 a aj ja chcem uz mat take prsia 😵 pri sofii som bola ako herecka sexbomba 😀 nezabudnem ako mi jeden chlapcek na sofiinych krstinach povedal "teta, ty mas ale velke prsia" sme sa skoro popucili od smiechu 😀 a teraz mam take vacsie nulky 😀 😀 😀

janulka04
21. dec 2009

no, groka, mas toho vela...ale uz budes len doma, tak je dobre...
aj ja dnes len taky rychloobed....som spravila francuzaky a dovi dopo... 😝

rhodosbb
21. dec 2009

jani, nie som prechladnuta a termin mrchy mam 24.12. 😀 podla ff, ale ak bola ovu uz na ten 12 DC ako si ja myslim, tak termin mrchy mam presne dnes 😅

janulka04
21. dec 2009

no, veronika, ja take, ako som mala pri malych uz nechcem...nohy som mala jak droty do betonu a len hore, ze patky... 🙄 , vyzeralo to hrozne, kazdy, ked som s niekym debatovala mi kukal....viete kam... 😠
tak teraz su to stvorcle 😝 , mm sa tesi a ja sa modlim, nech uz nerastu 😀 😀
chichi, veronika, ze sexbomba 😀 😀

janulka04
21. dec 2009

veronika a co tak testnut? resp., kedy chces testovat? 😕

rhodosbb
21. dec 2009

jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀

groka
21. dec 2009

tea je inak tehotna baby,viem to 😉 😉 😉 😉

janulka brusinko chutnucke,nemam daleko od teba,posledne 3 dni som jak balon 😕 doki povedal ze to sa stava 😕 tak ked ho budem mat taketo stale ani nikto nebude vediet ze som tehu 😀

rhodosbb
21. dec 2009

prave som sa vratila z lekarne so zasobami testov 😀 ale chcem skusit az na stedry den rano, len neviem, ci vydrzim 😅 asi uvidim podla zajtrajsej teploty...

janulka04
21. dec 2009

veronika...co sa smejes? 😀 akoze, to je na smiech...?
este aj moja mama sa mi nepozerala do oci... 😠
a ked som potom tak rapidne schudla a dosla k nej asi po tristvrte roku, tak na uvitanie mi moja mama, ze: Kde mas prsia? 😠 😠 😠 😠

janulka04
21. dec 2009

mne sa zda, e´ze tea je stopro, groka...ale nechcem zakriknut...to ma za to, ze chce ist v lete s kamoskou prec...tak nikam nepojde 😀
veronika a ty testni do stvrtka, lebo potom tu 12 dni nebudem...a to nevydrzim.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre