Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
22. dec 2009

tea v avione je obchod alltoys ale urcite je tam aj obchod pre babetka 😉

janulka04
22. dec 2009

siska, tak to bude asi naozaj tym, ze chlapi vsetko horsie nesu 😉 hlavne, nech je cimskor fit 😵
ahoj, nadi...no kde si nam bola?

nadenkaaa
22. dec 2009

janulka sak jak vzdy som v Za 😀 skoda ze nam to nevyslo ako darcek pod stromcek ale mozno je to aj dobre ked teraz 4.1 nastupujem do roboty 😅 a tesim sa na deti 😵

nadenkaaa
22. dec 2009
janulka04
22. dec 2009

nadenka, je prenadherny 😉 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

no aj ja mam z neho strasnu radost 😵 🙂 uz mam napecene 8 druhov kolacov tak este rozmyslam ci am este upiect ten 9 😅

janulka04
22. dec 2009

😵 chichi....no teeeda...a my, ze kde si? a z teba hotova zienka domaca 🙂

janulka04
22. dec 2009

babule, utekam sa ja napapat a idem hodit slofika....paaa zatim... 😉

nadenkaaa
22. dec 2009

pa janulka dobru chut k obediku 😉
no ja neviem bola som tak vychovana 😀

fazulka1512
22. dec 2009

ahojte babule 🙂
z celeho srdca uprimne blahozelam novym tehulkam-tea a rhodos a groka..... tesim sa s vami a prajem hlavne vela zdravia
v usa bolo fantasticky, krasne a trosku zima, darceky som nakupila uz tam takze na vianoce som pripravena
ja som dnes 17 dc, mrcha by mala prist az po novom roku
baby ja nechcem ostat ako posledna co sa zapise do tabulky ze tehotna,,,, ja chcem uz teraz ☹

nadenkaaa
22. dec 2009

fazulka urcite nebudes posledna posledna budem ja 😉 😉 mozno si si uz z usa darcek priniesla 😵

sisa2
22. dec 2009

nadi - naaaadherny stromcek! to si omotala akymi stuhami? si sikulka! 🙂

sisa2
22. dec 2009

fazulka - super, ze ste si to uzili. kde ste vlastne boli? a neboj, urcite nebudes posledna. ja musim cakat min. 3 cykly ... co pri mne bude pomaly aj polrok a ktovie, kedy sa zasa zadari.

fazulka1512
22. dec 2009

na dovolenke nic nebolo ale ked sme prisli domov tak sme si dali do tela, akurat som bola 12 dc a potom 14 dc, tak uvidime
😉
nadi ako chces.. tak ty posledna a ja predposledna
😉

fazulka1512
22. dec 2009

sisa my sme boli v chicagu...... ale sisa uz mas apon jedno a ja este nic
ked sme boli v usa tak sme boli na krstinacha a spali sme u mojho brata a on ma malu kukulienku, ma 3 mesiace, kolko krat som sa na nu pozrela moja tuzba silnela

rhodosbb
22. dec 2009

nadi ahoj 🙂 stromcek je eňo ňuňo 😵
fazulka - americanka, vitaj zase doma, porozpravaj, ako ziju amici? 😀

baby, aj ked citam ako vy vypekate, tak by som sa najradsej niekde schovala 😒 ja som v sobotu isla robit z listkoveho cesta medovniky akoze s makom a medom podla receptu z netu, babracka neskutocna, cela kuchyna zasvinena a tie male potvory mi zhoreli 😢 som ich rovno vysypala do kosa...viac uz nepeciem, kupim v tescu a hotovo

sisa2
22. dec 2009

fazulka - lenze ja mam 31 a ty 26 😀

sisa2
22. dec 2009

veronika 😀 😀 😀 preto sa ja ani nepokusam 😀 mam super kamosku, co sa v peceni vyziva, takze ona vzdy napecie aj mne. inak by sme boli bez kolacikov 😅

majuska7979
22. dec 2009

baby skusala som krcok, je nizko ale zatvoreny a je tam hrozne vlhko, je to predzvest mrchy????

sisa2
22. dec 2009

majuska - pokial je dole a tvrdy, tak mrcha ee 😉 😵

majuska7979
22. dec 2009

tak mrcha co?????? dufam ze si chcela povedat nepride 😀 nic ine nechcem pocut 😵 😵 😵
ale co to vlhko, brutalne, palec tam vklzol ako nic 😕

groka
22. dec 2009

babule,chodim stale cikat 😖

ideme sa obliect a idem dnes teraz s mm na nakup na stedry vecer a este darceky,tak papa

tea333
22. dec 2009

majuska paci sa mi grafik 🙂

fazulka nebudes posledna, neboj 😉

baby vy vypekate 😀 😀

tak ja to zhrniem ako to je u nas tohto roku: nic sa nevari, nic sa nepecie..zajtra idem k otcovi, ten vari a jeho frajerka pecie, pozajtra ideme k mame a bratom, tam budeme papat poobede, a na vecer do TN, kde nas cakaju svokrovci a cela ich rodinka, a tam je toho jedla stale jak v disneylande 😀
takze my mame take ze sunka vajicka tvaroh a kuracie v chladnicke 😀 😀 😀
minuleho roku som robila kapustnicku akurat 😉
neviem neviem ale ci nebudem vyvarat o par mesiacov, ked uz budeme traja 😀

tea333
22. dec 2009

Jarka poriadne sa oblec 😉

majuska7979
22. dec 2009

tea, iba jedna otazka, mala si velmi vlhko
lebo ja som teraz zistovala krcok, je nizko a zavrety a je tam hrozne ale hrozne vlhko,
mm sa ma vcera pocas keksikovania pyta ze ci nemam plodne dni????????? 😕

majuska7979
22. dec 2009

dobre baby ja padam do prace, tak krasne a vesele vianoce ok apapap 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

dakujem babulky 😉 fazulka ja budem mat za par dni tiez uz 31 to uz by som sa mala tu vesat 😅 a vidis nejak to ide mimo mna a ono to pride ked to bude mat byt nechcem sa trapit z toho 😉
sisa inak omotavala som to orfganzou zelenou a hnedou a vo Flore vtu v ZA-to je velkoobchod s aranzerskymi potrebami som kupila zelenu stuhu a to som potrihala a urobila taketo stuzky 😉

sisa2
22. dec 2009

majuska - presne tak, ked je tvrdy a dole, tak mrcha nehrozi. a vlhko som mala pocas tehu, taky creamy vytok. drzim vsetko, co sa da!!!! 😵

nadenkaaa
22. dec 2009

organzou nie orfanzou 😀

majuska7979
22. dec 2009

dakujem baby,papapapap ja uz letim lebo nestihnem bus 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre