Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
23. dec 2009

luci, super, za tabletky zaberaju 🙂
rhodos, oba sa nemozu jedno alebo druhe a nic k tomu 😕 , no som skor slepuch 😀 😅 a darcek pride urcite dnes, len zalezi od vasej posty, ci ti daju ten listok na vyzdvyhnutie uz dnes 😕 , ak nie budete mat vianoce viac dni 😉 🙂 , inka vonia to super, este aj krabicka z tej kolinskej vonala 🙂 , alebo sa mi to aspon zdalo 😀 to darcekove balenie som nerozbalovala, ale urcite aj to 🙂

groka
23. dec 2009

ahojteeeeeeeeee

spravila som vodicaaaaaaaaaak,test na plny pocet a jazda bola vraj super,ale...policajt ani nieco neovladal,lebo ja som vychadzala z parkoviska a prednost som mala davat tym co isli po hlavnej a aj tomu oproti v ulicke co bol a cakala som asi 5 minut,lebo zapcha a policajt ze pani na co cakame a ja ze na to ze oproti iduci maju prednost,pako 😀 ale aj do kopca som sa pekne pohynala

no a dnes som rano volala o vysledky krvy a ze este neprisli ze v pondelok ale nakoniec volali do labaku a mam to potvrdene aj z krvy hodnota bola 686 a pol,je to ten 2 apol tyzdna co bolo brate v pondelok

lucialen
23. dec 2009

Groka gratulujem k vodicaku 😵 Ty si sikulka 😵 A samozrejme gratulujem aj k vysledkom 😵
Ja som sa prave dotrapila s medovym kremesom, len 2,5 hodiny to trvalo 😀

sisa2
23. dec 2009

groka - wow, super, gratulujem!!! si sikulka! a samoska gratulujem aj k vysledkom z krvi, tak hlavne nech je vsetko v poriadku.

luci - teda, si sa dala na taketo pecenie? my sme s danielkom spravili grilazky a aj to uz mam pocit, ze mi na dnes stacilo 😀

lucialen
23. dec 2009

Siska, no a ako som si dobre ponadavala pri tom 😀 Jezisko mi urcite nic nedonesia ak ma pocul 😀

sisa2
23. dec 2009

luci 😀 😀 😀 neboj, urcite ta nepocuval, lebo sleduje nasho danielka, ci poslucha 😉

lucialen
23. dec 2009

To dufam,ze nepocuval, nech len pekne sleduje danielka 😀
Akoze teraz som si vsimla, ze groka nieje z BA 😒 😀 😀

groka
23. dec 2009

luci a preco si si myslela ze som z BA? 😅

my ideme si prave pripit a detskym ale sampanskym na moj vodicak a na mimčo 😅

lucialen
23. dec 2009

Groka, to neviem 😀 Ja som vas vsetky hodila do jedneho vreca 😀 Ze blavacky 😀 Okrem veroniky, to si pamatam, ze je z BB 😉

janulka04
23. dec 2009

Tak babulky, my sa uz do nejakeho 5.1. nebudeme citat....kedze budem na SVK...ten velky UZV mi muz preobjednal na 7.1, tak drzte palce..
Ja vam z celeho srdca prajem, aby ste prezili krasne sviatky...snazilkam, ktore tie omrvinky v brusku nemate, nech ich cim skor zamiesate, tehulkam krasne tehulkovanie a zdrave babatka...a proste nam vsetkym, nech nam Jezisko donesie, po com najviac tuzime...
a do Noveho roku, taku hlupu otukanu frazu, ale myslim, ze do nasej temy sa hodi....nech je rok 2010 lepsi nez tento stary...a aj ja vas mam rada....majte sa mi tu krasne...a papa po Novom roku, babulky moje 😵

tea333
23. dec 2009

Janulka aj tebe krasne a hlavne pokojne a bezstresove sviatky s rodinkou, uzi si Slovensko 😉 a vrat sa nam s velkym bruchom 😉

fazulka1512
23. dec 2009

ahojte babule 🙂
janulka aj tebe krasne sviatky a napisala si to krasne 🙂
zacina ma brat depka, prisla som sa trosku rozptylit, mame prve vianoce bez mojho otca, cely den ho mam v hlave, ze ake to bolo minuleho roku a ake to bude teraz, vedela som ze tato chvila nastane a uz sa blizi
podla mojich vypoctov tak moja mrcha ma dorazit 2.1 tak uz teraz sa jej neviem dockat 😠

tea333
23. dec 2009

Fazulka naozaj je to hrozne tazke ked s Vami zrazu niekto blizky nie je, a viem ze je po nom urcite prazdne miesto, bohuzial zivot ide dalej, treba spominat v dobrom a mozno prave na vianoce byt stastna za vsetko co pre teba bol a znamenal co ste spolu s otcom prezili 😔

tea333
23. dec 2009

Vy ste nic nenapisali?? asi ste vo vianocnom strese, ze? 🙂
ja som dnes upratala takze na zajtra vsetko hotove 🙂 zajtra rano budem testikovat, urobim hned dva 😀

lucialen
24. dec 2009

Dobre rano babulky 🙂 Ja vam prajem krasne vianocne sviatky plne pohody, lasky a zdravia, ale hlavne vam prajem tehulkam - zdrave babatka a snazilkam zatial tie // a neskor tiez zdrave babatka 🙂 A velmi to neprehanajte s alkoholom, aby sa to splnilo 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brisilda
24. dec 2009

dobre ranko babule moj sebastian kope uz od rana a tak mi neda spat 😀 Kocky inak vam tiez prajem stastne a vesele vianoce
Somárik sa niekde stratil,
ježiško nám darček stratil,
anjelik sa niekde túli,
čertík zase trávu húli.
Vianoce si zachránime,
slivovice napálime...
Veselé vianoce Ti praje tvoj milý,
nádherný a krásny ježiško alias ...Miska a Sebastianko v jednom 😉

rhodosbb
24. dec 2009

jeeej, prvykrat som prva 😀

Mile moje snazilky a tehulky, tu je zo srdca moj vinsik pre vas 🙂

Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok Vám všetkým praje vaša koníková kamarátka Veronika 🙂 🙂 🙂

jani, uzi si nase krasne male slovensko a 7.1. cakame na spravy od teba 😉 🙂

tea, ja budem testovat az poobede, aby bola ciarka este silnejsia 😉

idem balit darceky a potom sa s mm pustime do varenia 🙂

este raz vam prajem kraaaasne Vianoce a posielam pusu 🙂 papa

rhodosbb
24. dec 2009

😀 😀 😀 kym som dopisala, uz som tretia 😀 😀 😀

tea333
24. dec 2009

Krasne vianocne ranko,

Tak moj darcek je hotovy 🙂 na jednom teste z dvoch co som robila je ta ciarka silna, pekna, tak ten test som dala do darceku a uz je to pod stromcekom 😀

Prajem vsetkym snazilkam co najskor // a vsetkym tehulkam na konci cakania krasne zdrave deticky 😵

Moj vianocny graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

Ja sice vinsovat neviem, ale teda prajem KRASNE SVIATKY PLNE RODINNEJ POHODY A USMEVOV, lebo to je to najdolezitejsie co by sme mali oslavovat kludne aj kazdy den 😉

motylek17
24. dec 2009

babulky vsetkym Vam prajem staste a vesele Vianoce plne lasky, tehulkam vela stasticka do zdarneho konca a nam netehulkam skore tehulkovanie....

ja od vcera krvacam v plnom prude... 😠 najprv som bola nahnevana na cely svet, ale nepomozem si... zivot je taky... je pravda ze optimizmus ma presiel... budem cakat ci sa niekedy aj ja vobec dockam... myslim, ze mne rodicovstvo asi nikdy nebude dopriate... 😢 😢 😢

xena1
24. dec 2009

babulky snazilky aj tehulky,prajem vam vsetkym krasne Vianoce,vela lasky a skutocnej pohody,oddych od vsetkych povinnosti a starosti aj tych snazilkovskych....uzite si to so svojimi blizkymi a do noveho roku vela sil a energie aby sa vam vsetkym splnilo co si prajete...najma teda // a tehulkam zdrave babatka...

motylek....nebud smutna...raz to pride...ja som dnes sama,tak som dufala ze keby som bola aspon tehu,ale ako som uz spominala v iscare som sa ukludnila a vyrovnala so vsetkym...vy ste uz skusali nejake vysetrenia,alebo poradit sa s lekarom???

tea,normalne to budem prezivat s tebou,ten vianocny darcek...

lucialen
24. dec 2009

Motylek, nemozes tak mysliet, chod pekne k dokine, porozpravaj sa s nou, ona zacne nieco robit, urcite ti pomoze, da ti nieco, treba bojovat dalej, ked sa nedari, treba babatku dopomoct 🙂

xena1
24. dec 2009

luci som za....motylek netrap sa mozno naozaj treba babatku pomoct....ja a luci sme toho zivym prikladom...

dzou
24. dec 2009

dobre ranko.... tak v prvom rade aj ja chcem zazelat vsetkym co najkrajsie a najveselsie vianoce aby sa kazdej splnilo to co si zela.... cize vsetky vieme co 😀 tak Stastne a Veseleeeeeeeeeee 😉

inac ani nemozem uverit ze uz su vianoce 😅 no vcera na tej party 😖 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak som sa opila no hanba jak svet ale mam taky pocit ze to moji mili kolegovci mali v plane lebo furt len dolievali a dolievali 😠 no ale co uz....
a si predstavte ze dokonca som aj zmerala sice o hod neskor tak neviem ci mala byt nizsia alebo nie 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale uvidime... no po vcerajsom opiase aj pochybujem ze sa babetku bude u mna pacit 😅
tak ideme my varit a teda este raz stastne a vesele 😉

xena1
24. dec 2009

dzou,vyzera to dobre,tak nech sa babulo pekne hniezdi...tiez sa mi nechce verit ze su vianoce...

majuska7979
24. dec 2009

ahojte baby ja dnes takto mrcha sa hlasi ☹ ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

miskahryzka8
24. dec 2009

Ahojte slniecka 🙂 , zelam vam stastne, vesele a pohodove vianoce plne lasky 🙂 , tehulkam nech si mimicka pokojne vegetia v bruskach a snazilkam nech maju sikovne vajicka a poloviciaci akcnych bojovnikov 🙂 🙂 Dala som foto aj do fotoalbumu, prva foto na konikovi 🙂

Inak ja som si vcera kupila calibrum, ten fembion ako taky nema zelezo a to ja potrebujem kvoli chudokrvnosti 🙂 a fembion je o dost drahsi..., to len tak by the way 😅

A dnes som uz zapisala prvu teplotku tohto cyklu http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 🙂 , vychadza mi ovu presne na sviatky, doktorka povedala, ze sa mame snazit kazdy den 4 dni pred, tak snad dedko mraz bude stedry a prinesie nam darcek do bruska 🙂

idem citat.... 🙂

groka
24. dec 2009

Zvončeky už zvonia
a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte.

Šťastné a veselé Vianoce praje groka s rodinkou 🙂

fazulka1512
24. dec 2009

babulky moje, prejem vam krasne vianocne sviatky, plne rodinnej pohody, stastia a radosti
moje vianocne prianie je diatatko tak dufam ze sa splni, a tajne dufam ze dalsie vianoce nas bude o 1 clena viac v nasej rodine, prajem to aj vam ostatnym

groka
24. dec 2009

no a teraz nieco iné 😀
rano sme este boli dokupit darceky,babke hrube teplaky,lebo chodi ako pitpiritka,sebe som si vybrala este trisko s dlhym rukavom,kde mi pekne vynika brusko,muz vravi,ze naco som si to aj kupila,ked za chvilu to neobleciem,no a este taky oplosvetrik s kratkym rukavom v tom tiez bude brusko vynikat 😀

potom domov,dala som piect rybku,dala som varit kapustnicu,ktora sa mi sekla,nechapem preco,ale asi preto,ze som tam nehala vela vody,taka som bola nestastna z toho 😔 chute som si na nu robila velke 😒

od rana mi ani nebolo dobre,nemohla som ani nic do seba dostat,na obed sa to popravilo,brusko ma "krasne "svrbi cele,uz mam aj "pekne"viditelne opat strie uz sa farbia do cervena 😖 no a ako bonus mam 3 kila hore 🙄 🙄 🙄

tea kedy nam zahlasis reakciu muzika?
rhodos a ty?
mne je trosku luto,ze som nenehala darcek taky aky som chcela,nuz nevadi

vcera som odkvecla vecer hned,ani salat som nedorobila,len muz dokrajal mrkvu a premiesal a dal do chladnicky,dnes rano som ho dorabala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre