Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
12. jan 2010

sisa no, mas pravdu ze ta moja si da na cas nie ??? 😠
ale ak dojde to bude pretiahnuta hned 😀

motylek17
12. jan 2010

skus, mohlo by ti to pomoct... 😉

miskahryzka8
12. jan 2010

vrrr co je s tym konom 😠

siska aj ja 😀 , tak na dnes skusam robit trosku ine file, toto: http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=1740&k=7 a dam ho s ryzou basmati a k tomu salatove uhorky, zdrave a snad bude mnam 😀

siska nesibe 😀 no tak u vas sedi ten horoskop presne naopak 😀 , vidis kuknem co som mala byt ja 😀 , no ja som mala byt dievca a som 😀 😀

majuska, drzim palce na ovu 😵

siska ja som videla sarapisy v poluse v lekarni 🙂

sisa2
12. jan 2010

mne to tu dnes tiez dost blbne 😠

miska dakujem za tie receptiky, vyskusame. mne uz chyba fantazia, co varit. chlapi mi vzdy povedia ze nevedia, alebo chcu stale to iste dokola .... tak bude aspon zmena 🙂
a skusim teda pozriet v poluse, dnes sa tam chystam pre maleho, ak budem stihat.

maji - neboj, uz je na ceste 🙂

majuska7979
12. jan 2010

baby dakujem za drzkanie paluchov,
ale tak sa zda ze ovulka je za dverami, mam eggwhite hlien, plus s roskou krvy , ale to mavam kazdy mesiac 😵
uz len aby mm dosiel domkou, 😀
idem do obchodu kupim ovu testiky a uvididme na com sme 😵

groka
12. jan 2010

ahojte som doma,konecne som dala drobcovi jest,ja som nebola hladna,ale bolo mi uz velmi spatne takze male si pytalo,doki mi vravel ze bud k nemu mam prist o nemozem,lebo mm musi robit,neviem ci to chapte,ale musi,alebo pobede uz na pohotovost,takze preto

brisilda
12. jan 2010

maji drzim palce aby ovu bola cim skor 😉 a samozrejme uspesna 😀
inak mne ten cinsky kalendar vychadza na chlp presne 😀 jedine vestice sa mylili 😀 😀 😀 asi to pojdem reklamovat 😀 😀 😀
sisa sibat ti najsto nesibe podla mna to tak asi aj bude a kebyze nebude sestricka tak brasko to isty na 100% 😀
groka ved tam zbehni aj s malym ja som to tak spravila uz neraz ved sestricka ti maleho postrazi 😉

brisilda
12. jan 2010

inak MK harasi aj u mna je to hrozne asi napisem adnimom !!!

janulka04
12. jan 2010

ja som baby stihla len odpisat miske ohladom mojho kociku a kaslem celeho kona asi, bo ma fest vytaca...uz som mala napisany brutal dlhy prispevok, odosielal mi asi dve minuty a pozom ma to preplo niekam naspat do fora a prispevok nikde 😠

janulka04
12. jan 2010

a zajtra vecer o 19 ideme s mm rodit 😀 , teda na tu predporodnu pripravku, len stale nevieme, kam s detmi... 😕 kto ma zaujem? 😀 😀 😀

fazulka1512
12. jan 2010

ahojte 🙂
aj mne trosku blbne konik, ale da sa to zvladnut
dnes rano bola teplota 36,3 zapisane v grafe, takze som odhodlana merat teplotu, merala som ju o 6,30
miska ciarka pekne silneje, tesim sa s tebou
som velmi zvedava na ten graf, aspon budem vediet ci vobec ovulujem, a budem lepsie poznat svoj cyklus, som hlupa ze som s tym uz nezacala skor
dnes na obed som robila zemiakove lokse, velmi nemusim ale mm ich ma rad a zajtra chcem skusit tie spomynane lasagne

brisilda
12. jan 2010

janka prines ich k nam 😀 rada si tu spravim babinec 😀 😀 😀 inak kon vytaca aj mna akosi pomaly to nacitava prispevky tiez neodosiela a pokial tu budem vysedavat tak dnes nestihnem ani navarit 😀 kuknem vas vecer zatial sa tu majte pa

janulka04
12. jan 2010

bris, oki..poslem, len oni su stale teraz, ze :Preco?...ale fakt nonstop, by ta porazilo, tak to si nemozem zobrat na svedomie... 😵 😉

janulka04
12. jan 2010

a ja som dnes spravila len sunkofleky a papa...sa nebudem denne nicit v kuchyni 😀

janulka04
12. jan 2010

co vsetky pracujete? 😨

groka
12. jan 2010

baby precitajte si v sekcii modrykonik,sk v teme pomale stranky ci co tam je vysvetlene co sa deje,ja som uz kukala hlavne vecer to je

baby za chvilu idem vyskusat si "vedomosti"sa normalne tesim a nebojim,ale drze mi palce,pojdem mimo mesto co som este nebola

motylek17
12. jan 2010

groka tak to sa musis teskat.... 🙂
ja strasne rada soferujem, je to pre mna relax... 🙂

majuska7979
12. jan 2010

ja to soferujem iba ked musim 😀 nehovorim ze nerada, ale ked nemusim to nemusim, hlavne sa bojim v takych miestach ako je mm mesto alebo dialnice, este sa na to necitim, i ked teraz ked sme sa vracali s polska, mm mesta to mi dal polovicu cesty, ale ako hovorim ked nemusim to nejazdim,
no a v situaciach ak sa moj drahy mm opije to som sofer 😀 😀
baby bola som v tescu a nejake blueclear, urcite dobra znacka stali 20libier, bolo ich tam 7, ale ja tolko za blbe ovutesty nedam 😠

fazulka1512
12. jan 2010

akurat som pozerala na auta, lebo by sme si chcei kupit,vyzera to tak ze predame byt, a rozpravali sme sa ze by sme si za tie peniaze kupili auto, ja byvam v dome na dedine, sice zili sme aj teraz bez neho a dalo sa
ja mam zalusk na toyotu rav 4, ja chcem vacsie auto a pohodlne,nemusi byt cisto nove, mne sa pacia tie co su rok vyroby 2002, ojazdene stoji okolo 300 000 sk, to by som brala,nekupili by sme ho teraz ale v jari

majuska7979
12. jan 2010

fazulka my tu kupujeme auto uz asi pol roka, 😀 este sme nekupili, a tak sa zda ze ani nekupime, zbytocne poplatky, mozno ak by som bola tehu to uz ano, ale inak sa nechystame 😉

motylek17
12. jan 2010

luci, miska ked si potlacite brusko nepicha vas????

brisilda
12. jan 2010

motylek a malo by ich nieco pichat ? 😨 mna picha jedine tak mm 😀 😀 😀 ale nie vazne obcas pichne aj mna po vatsine na jednej strane a hlavne na zaciatku tehu to bolo.
tea kraaaaaaaaaaasne satocky 😉 nadherne jednoduche a kraaaaaaasne len musis nieco robit s tym opalenim 😀 ja som uz vybledla a to sme boli aj pri mori 😀 😀 😀
jani neboj ja by som ich len nejako zabavila 😀
groka ked naberes prax v soferovani bude to pre teba relax a par kilecok navyse 😀 kedze uz ani do obchodu peso nepojdes 😀 😀 😀 to jes moj pripad ☹ ale uz som si dala precavzatie ze poobede budem chodit po maleho do skolky peso aby nebola velka zataz na srdce pri porode treba trenovat relax prechadzkami

lucialen
12. jan 2010

Caute babulky 🙂 Ja som pred chvilou dorazila z ba, a hned som urobila test, ciarka takmer neviditelna ☹ Neviem, ci to moze byt testom a tym, ze som testovala teraz po pol litry vody 😒 Zajtra zozeniem mamatest a skusim, to uz budem 15dpo.Idem vas citat

majuska7979
12. jan 2010

babule, bola som v druhom obchode ten isty typ ovu testov, ale 17.50libier ??? za 7ks, preboha, vsak to nedam 🙄
takze sa idem spoliehat na teplotku a hlien 😀 😠

janulka04
12. jan 2010

ahojte....
lucka...a nemoze to byt aj pokrocilou hodinou? ved ciknes zajtra ranny moc a podla mna tam bude aj druha 😉

majuska7979
12. jan 2010

lucka neboj, podla mna cikni zajtra rano a budu krasne //kolajnicky 😵
hlavne sa nestresuj to skodi 😠

lucialen
12. jan 2010

Janka neviem, on sa ani nezacal hned vyfarbovat, som ho tam drzala asi 15 sekund a nic, az ked som ho polozila, tak sa konecne zacalo nieco diat. Ale je tam len mini dusik ☹ A pred tym som vypila flasu vody 😒 Zajtra rano urobim novy, usetrim ranny moc a kupim aj mamatest

brisilda
12. jan 2010

lucka nestresuj pokial si mala citlivost 10 tak sa necudujem 25 je podla mna silnejsia inak moze to byt aj tym zue si pila vela vody test zopakuj az zajtra 😉 kuk na moj test tiez nesilnel ktovie ako a tehu som 😀

janulka04
12. jan 2010

ja som cez den netestovala....iba raz o druhej rano 😀
neboj, luci..ja verim, ze mas zajtra dialnicu 😉

brisilda
12. jan 2010

inak vazne ja som testy tiez robila stale iba rano 😀 proste poobede som sa bala co ak by sa nahodou ciarka vyparila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre