Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. jan 2010

no super, bris, 😀 ...zaujimave...ale tesim sa ..a tie nevolnosti ma mrzia... 😔
inac, mne sa celkovo nejako zhorsuje plet, mi pripada, ze som jak starena...strasne sa mi susi, pritom bezne mavam zmiesanu....a teraz sa supem, ale co je zahada, pupaky mam tiez...neviem co skor...ci mastit, ci susit a som z toho na nervy ☹ 😢 😠

brisilda
13. jan 2010

jani ja to mam take iste a preto som si kupila detske telove mlieko nivea lebo od mojho ma stipala cela pokozka no a ten detsky teraz pouzivam na tvar pupaky sa mi porobili od cokolady 😀 no trapi ma ze mam nieco ako ekzem vcera som si kupila kakaovnik a boli v nom orechy a vecer ma zacali svrbiet ruky ked som na ne kukla tak mini cervene bodky ! no ked to neskrabem tak zmiznu resp. vyblednu ja neviem ci je to alergia alebo nieco vazne.na kozne s tym nejdem lebo tie vyrazy velmi nevidno ale svrbiet svrbia

brisilda
13. jan 2010

inak ak niektora viete co sa moze stat ked mam nizky cukor dajte vediet lebo ja som nic nenaslaa sestricka mi to zakazala studovat 😀 vraj cim clovek viac vie tym viac sa boji tak treba na to kaslat 😀 a asi ma pravdu 😀

janulka04
13. jan 2010

no, bris, asi nejaka alergia na jedlo...ja uz sa radsej tiez nesledujem, donedavna som mala aj ten dekollt ok a teraz ho mam tiez vyhadzany...kaslem ja na to....zatial je zima, vystrih dekoltov nenosim...

no...bris a to telove mlieko si mozem kydnut aj na tvar? lebo ma strasne svrbi, ako je sucha a pritom samy pupak pri vlasoch, ma poraza uz 😠

motylek17
13. jan 2010

jani napr. ja som pouzivala dlho tel. mlieko nivea na cele telo aj tvar... a pohoda....

janulka04
13. jan 2010

tak dnes kupime...ked mm dorazi z prace... 😉
dik, baby

brisilda
13. jan 2010

janka v pohode mozes ved pokial viem tak detske tel. mlieko sa dietatku dava aj na tvaricku aspon ja som maleho tak kremovala po kupani 😀 co sa tyka dekoltu sme na tom rovnako 😉 a vraj dievcatka beru krasu 😀 u mna to je naopak 😉 tak verim jani ze aj ty cakas chalana a nie babu 🙂
motylek ahoj 😉 ja momentalne idem po maleho do skolky potom na postu a ked sa vratim mala by som malovat izbu no ked mam ten tlak vyskoky asit o prenecham na manzela

motylek17
13. jan 2010

bris ahoj, aku farbu idete davat?

janulka04
13. jan 2010

no, bris, ja som praveze pri malych opeknela..teda aspon kazdy tak tvrdila a vsetci mi tipovali chlapcov 😀
tak som zvedava 😵
inac ja som davala olivovy olej...teda ten z lekarne na male, tel. mlieko som zacala pouzivat az po roku a pol asi 😉 , tak preto som sa radsej opytala...

janulka04
13. jan 2010

inac, majka, teba som sa ani neopytala, aky bol uspech tych tvojich lesklych lgin vtedy na oslave? 😵

motylek17
13. jan 2010

jani 😀 jasne ze mali uspech, bola som za cicu (ako hovori kolega) 😀 😀 😀
je mozne aby som uz teraz mala dake priznaky???? ako je to divne ale sem tam ma picha v podbrusku, nic silneho (normalne by to clovek ani nezaznamenal) raz na jednej strane, raz na druhej... ja viem halucinacie, uz mi zo vsetkeho j - - e!!!! ☹ ☹ ☹

janulka04
13. jan 2010

no, maji, mozne je vsetko...len sa moc na nieco neupinat... i ked ja by som ti priala, aby to boli tehu priznaky 😵 😉

motylek17
13. jan 2010

ako viem, stale si hovorim, nemysli na to, to si len nahovaras a tak... ale ked to nejde, v poslednej dobe na to myslim, tak ako nikdy ☹ ☹

janulka04
13. jan 2010

ja ta chapem, majka...a verim, ze Sarapis pomoze 😉
to cakanie ubija...ja som si na male pockala rok, teraz len dva cykly...verim, ze sa vsetky julovky dockame 😵

motylek17
13. jan 2010

tak to hej ale stale je tu "kedy" ☹

janulka04
13. jan 2010

majka, v pravy cas...nebooooj
mozno ta len ten mrnusik tam zhora tak testuje, ze aka trpezliva maminka z teba bude...vies, kolko trpezlivosti este bude treba....? 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a tieto su speci pre teba 😉 , maji

brisilda
13. jan 2010

maji v plane bola hraskovo zelena no pretoze ja stale menim plany tak sme sa rozhodli pre biele steny a haraskove doplnky uz mam aj ramiky na fotocky kupene 😀 a ked budem chciet zmenu jednoducho pomalujeme do polky steny este na zeleno ako bolo povodne v plane 😉
jani ja som olej nepouzivala nakolko maly sa mi narodil koncom maja a bolo horuco chcela som sa vyhnut potnickam 😀 predsalen telove mlieko sa vstrebe kdezto olejcek az tak velmi nie

motylek17
13. jan 2010

dakujem jani chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam... 😀
bris ti zavidim, aj ja by som sla zariadovat 😀

janulka04
13. jan 2010

vidis, zase novinka pre mna, bris..ja som mala male oktobrovky...a pokaslala som im pokozku donutenymi Johnsons vyrobkami z nemocky....tak potom som ich kupala iba v repiku a olejovala olivovym olejcekom 😉
a pre toto babo letne je teda lepsie telove mlieko? Kuknem ci ma WELEDA, lebo tu by som teraz chcela pouzivat...

sisa2
13. jan 2010

maji - mozne ti je. len clovek si to tak skoro nechce pripustit, lebo sa boji .. ale ja som mala tiez take priznaky a dost skoro. drzim co sa da!!! cakam tu tvoju mrchu, nech uz pride. ani od lucky a misky este nedorazili 😠

brisilda
13. jan 2010

janka ja som pouzivala jahnsons vtedy neskor prisla na rad nivea no teraz ostanem pri nivei je to taka zlata stredna cesta a pokial viem tak Nivea je uz dost dlho na trhu nove znacky nebudem kupovat nakolko uz neraz boli stiahnute s trhu tak sa bojim 😒
motylek drzim place aby tie tabletky zozali uspech 😉 este par dni a budes vediet nacom si 😉 co sa tyka priznakov tak mna nic nepichalo mna bolelo brucho a pri prvom som mala taky pocit ako bolest oboch vajecnikov

brisilda
13. jan 2010

sisa ja verim ze nadenka ti ju naisto posle 😀 potom dzou majka katka a tak dalej sorry ak som na njaku zabiudla len aby to potom na teba siska nasa nebolo az moc 😉 no kazdopadne tvpoju mrchu ocakavame com skor v 28 DC 😉

janulka04
13. jan 2010

mne sa male stasne supali z Johnsonu...normalne kusy koze, potom mi aj lekarka predpisovala taky kupel...a Weledu poznam, pouzivam od noch kadeco, aj homeo, tak snad ma nesklamu..ja len, ze v lete je lepsie mlieko, ako olejcek? 😕

brisilda
13. jan 2010

janka podla mna ano lebo v lete ma dieta skor sklon k potnickam co neni velmi prijemne olej je mastny kdezto mliecko sa ti vpije do pokozky ta nasledne ostava hydratovana jemna vlacna 😀 a dieta sa nezapari 😉 moja sestra pouzivala na malej iba olejcek nedala si povedat kym sa mala nevyhadzala ! a pritom ju obliekala normalne ako sa na leto patrilo .janka a citala som, ze po novom je zakazane dieta kupat v harmanceku ! ten vraj moze skor uskodit ako pomoct pokiel clovek nepozna jej ucinky a nevie ako ju spravne pouzivat

janulka04
13. jan 2010

harmancek, viem, ten vysusuje..ja pouzivam od mojej mamy bylinkarky repik 😉
a dakujem, dam na teba, ma to logiku, s tym mliekom 😉 🙂

motylek17
13. jan 2010

babulky ste zlate.. dakujem... tak ak sa sisus nenahnevas, tu moju mrchu ti posielam expresom 🙂

motylek17
13. jan 2010

idem kupit nejaku kytku svokre... vratim sa 😀

sisa2
13. jan 2010

jasne maji, posli. ja sa tej mojej uz neviem dockat. dnes som 30DC a ani naznak 😠 😒 ☹

brisilda
13. jan 2010

sisa no ja len dufam, ze nebudes dlho na tu mrchu mrchovsku cakat a tvoje telo sa spamata 😉 ak nedostanes mrchu ani na 35 DC porad sa s doktorom az to mas cim skor za sebou a mozes zacat snazilkovat 😉

sisa2
13. jan 2010

bris ja som sa ho pytala ... a vraj musim len cakat. tak teda cakam 😖 je to paradox, ze teraz sa jej neviem dockat, predtym som zas nechcela, aby prisla .... 😔 a snazilkovat mozeme az po 3 cykloch - pri mne asi tak v juni 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre