Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
30. jan 2010

dajte si : See demo
a potom stlacajte 😀 😀

dzou
30. jan 2010

jeziiiiiiiiiiiiiis toto je este krajsie... a ja chcem celu detsku izbu tak akoze jungle urobit zirafky opicky zebry.... sak mam v albume aj obrazok co chcem nakreslit na stenu 😉

janulka04
30. jan 2010

dzou, ze? a dala si si to aj s demo? 😀 bohovske cosi....tie deti sa dnes maju 😕

dzou
30. jan 2010

jaj a inac keby ste videli ked sa teraz stretneme vsetky 4 😀 ako nestava sa to casto... ale teda to je ina klebetna pohroma 😀 😀 😀 mm sa vzdy chyta za hlavu ze on radsej ide niekam prec 😀 😀 😀

sharmana
30. jan 2010

dzou. ja mám dvoch bratov a jednu sestru a ja ich mám všektých rovnako rada aj si super rozumieme... ja ani takéto problémy nepoznám... a práveže som zistila, že kamošky si vedia urobiť vlastný život, ale človek sa môže hocikedy spolahnúť len na rodinu 😉

sharmana
30. jan 2010

jani. krásne svetríky, vždy som chcela vedieť štrikovať, viem len šál a pár pokusov ale nevydarených o svetríky bolo....
a sú v modrom, že by predsa nejaké očakávanie chlapčeka? 🙂

sharmana
30. jan 2010

jani pekneeeee, si viem predstavit ako na to babatko vyvaluje očká 😵 😵

dzou
30. jan 2010

no sharmi kazdy to ma inak..... ja sa skor spolahnem na tu kamosku...pozname sa uz 12r.... ako na segri...ako nie ze nevychadzame alebo tak... to je tazko vysvetlit niekomu aky je to vztah 🙂 taky ze su moje segri mam ich rada ale napr. tu v UK mi viac chyba tak kamoska ako ony...

janulka04
30. jan 2010

sharmi, ja som tu vlnu kupovala este pred Vianocami, len som mala take fofre, ze nebolo casu...a ked mm ukradli ten notebook, tk som sa nudila....a farbu vyberal mm, ja som chcela tu tmavo modru a ruzovu, ale on tam dal tuto fialovu...ale robila som ich akoze pre dievca... 😀

dzou
30. jan 2010

joj krasne to demo.... take sceeeeeeeeeeeeeeeem 😀

sharmana
30. jan 2010

dzou. určite vieš o čom píšeš, to je v pohodke, presne každý to má inak 😉

jani. v pohode, mne sa páči velmi aj modrá farba na dievčatku, ja som videla na nete jedny také zamatové modré športové šaty s kapuckou pre dievčatko a velmi sa mi páčili

dzou
30. jan 2010

sharmi 😉

sharmana
30. jan 2010

no už musím vydržať do toho 3D, lebo dnes mi mm tak zo srandy hovorí, že počkaj a teraz tam uvidíme chlapca.. normálne som až ostala obarená... ved to by som tie vecičky mohla fakt všetky schovať až na druhé mimi... to by ma piclooo 😀 😀

janulka04
30. jan 2010

sharmi, ja sa spolieham na opacny reflex...pri malych som strikovala vsetko vyslovene chlapcenske a boli to baby a teraz tie svetriky su take viac pre babu, teda ten tmavsi urcite, je taky dlhsi a ma trojstvrtove rukavy...tak mozno bude chlapec 😀 ....ale nie...ja som inac mm uz na zaciatku povedala, ze tentokrat vesti zle, ze citim, ze to je dievca.... 😉

kkatkaa
30. jan 2010

janul tie tvoje male su teda poriadne kocky fakt su neskutocne zlate. a inak velmi kvalitne fotky si dala 😉 fakt

dobry for s tou nutelou 😀 😀 😀

sharmi listovu zeleninu myslis ako prilohu alebo v salatoch? lebo mne to velmi nechuti tak reku ako by sa to dalo zatraktivnit 😉

sharmana
30. jan 2010

jani. ved aj ty ideš na 3D, že?

katka. môže to byť aj tmavozelená zelenina, brokolica, paprika... a saláty, kapusta... ale neodporúča sa ju variť, najlepšie je ju jesť surovú..

janulka04
30. jan 2010

ahoj, kati...nestras...mne stale vsetci vravia, ze su pekne, tak sa zacinam bat..tu samy Turek...a moje take bloncky okate...a fotky su z telefonu... 😀 ale dakujem
no, moje male maju vzdy extra hlasky...ved pockaj na svoje....deti vedia dobre hefty vypustit 😀

dzou
30. jan 2010

mnam brokolica.... uz ste ju skusali jest len tak surovu? je to dooooost dobre 😀 a s cenakovym dresingom este lepsie 😀 😀

xena1
30. jan 2010

janulka,,,,,nadherne baby....tie d´va male uzlicky su krasne,ale asi dali zabrat vsak???

janulka04
30. jan 2010

sharmi, mala som ist, ale nahanala som niekoho, kto by to urobil do 100€ a nepodarilo sa...a 200€ je fakt moc..akoze je jeden lekar, Cech, co to urobi za 50€, ale to je vyse 6 hodin cesty autom od nas, takze nepripada do uvahy 🙄 😢 😢 😢
...tak uvidim, co bude 😉

dzou
30. jan 2010

baby ja uz za chvilku idem na tu party 😀 tak sa majte krasne uvidim kedy sa zajtra ozvem ako na tom budem ci vstanem ako normalny clovek alebo s opicou na ramene 😀 😀 😀

kkatkaa
30. jan 2010

xeni ty odporucas co? ten femibion? a aky konkretne? diky

janul a az teraz som si vsimla tie krasne supravicky ty si teda sikulka

dzou
30. jan 2010

ci na rameni? neviem teraz 😅 no jednoduchsie... s opicou na pleci 😀

kkatkaa
30. jan 2010

jani neboj len ich budes musiet strazit na kazdom kroku ako oko v hlave 😉

dzou tak super zabavu prajem (na ramene) 😉

sharmana
30. jan 2010

kati. Femibion 800 Je určený pre ženy, ktoré plánujú tehotenstvo a tehotné ženy do konca 12. týždňa tehotenstva.
Femibion 400 je na druhý, tretí trimester..

sharmana
30. jan 2010

dzou. neviem síce na akú párty ideš, ale prajem ti príjemnú zábavu 😉

sharmana
30. jan 2010

jani. no veru, človek musí tie detičky strážiť...ja aj preto rozmýšlam, že kam pôjdeme na prvú zahraničnú dovolenku ako 3 členná rodinka... už dávno som chcela Egypt, ale rizikové krajiny začínam vylučovat... ja viem že momentálne Egypt nie je rizikový, ale všetko mimo Europy mi pri malom mimi pripadá ako riziko.. okrem toho napríklad v Tunisku mojej kamoške a jej mm navrhovali kúpu ich 3 ročnej dcérky, blondínky, normálne vraj boli neodbitní a drzí a to priamo v luxusnom areáli hotela... takže môže mi niekto tvrdiť, že v tých krajinách je to všetko ok.. to iste 🙂

xena1
30. jan 2010

kati femibion 800 a od 13tt je femibion 400

brisilda
30. jan 2010

dzou prijemne sa zabav a hlavne odreaguj 😉
katka ja som tiez uzivala ten femibion a zda sa mi, ze mi ho aj xena cez IP odporucala vsak? 😀 no ked som ho dobrala presla som na klasika vitaminky ale podla mna pokial ma tehulka pestru stravu tak jej ani tie vitaminy netreba nakolko neni dobre sa nimi predavkovat vsetkeho vela skodi 😒
sharmi no to by bola ina sranda kebyze cakas chlapceka 😀 potom by si dievcenske veci predavala tak ako ja teraz 😀 z jednych bod som urobila plienkovu tortu 😀
jani si sikulka ja kebyze nieco upletiem tak by som to malemu ajtak neobliekla 😀 nakolko svoj anti talent uz poznam

xena1
30. jan 2010

bris ke dberes podla navodu tak sa nepredavkujes....je tam presne denna davka pre tehu...inak femibion 400 podporuje laktaciu....je dolezite udrzat aj hladinu folatov v tele co robi metafolin a kys.listova aby sa znizilo riziko predcasneho porodu,predcasneho odlucenia placenty,nizkej porodnej hmotnosti...vsetko so vsetkym suvisi.. 😉 a navyse je tam DHA na vyvoj mozdu a zrakovej ostrosti dietatka a to pokracuje aj po narodeni... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre