Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
3. feb 2010

juuuj aj ja som kaput, dobru noc vsetkym 🙂

dzou
3. feb 2010

bru bru... mne uz tiez zachvilu pride mm 😉

lucialen
4. feb 2010

Ahojte 🙂 Este spite? 😕 Ja som hore uz od 7mej a ucim sa 😒
Kati, neboj, pokial nemas horucky je to ok 😉
Xeni, tak to vyzera dobre 😉 skoda ze budes testovat az v pondelok 😒

miskahryzka8
4. feb 2010

ahojte, dokelu, by som tu bola dnes prva, ale som sa zakecala s mm 😝 😀

juuj ja som mala zlu noc, vzivote ma tak hrdlo nebolelo ☹ a aj kaslem, taky suchy kasel 😠 a v noci som si dala tu tabletku na cumlanie a rano som si aj grcla a ma seklo v krku 😕 ako ej ohryzok. Ale uz som zjedla ten kukuricny kruzok a pijem salviovy cajik a dala so si ten cibulak, ten ja lubim, ale nemozem ho vypit naraz, lebo je tazky 😀

Tak dnes este odzumbujem a cez vikend sa budem kurirovat 😒 ,juj ja to neznasam, poloviciak ide na skialp a ja som chcela ist na babsku jazdu 😠

A dalsia "trauma" rano, ze 68 kil, pomoooc to eom este nikdy nemala :(((((( a nechapem, z coho priberam, keds om grckala 😕 😠

Luci, nech sa ti vedeomosti rychlo naleju do hlavicky 🙂

fazulka1512
4. feb 2010

ahojtte, posielam graf, teplota namerana o 5.00, o hodinu a pol skor http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
takze cakam kym dorazi mrcha a ide sa do dalsieho kola, no co uz nic, skoda

fazulka1512
4. feb 2010

ale aspon viem ako fungujem, aj ked si myslim ze uz pojdem do 8 cyklu a to je dost, mam obavy ci sa to vobec podari ☹

fazulka1512
4. feb 2010

ach jaj dievcata moje, ked sa nedari tak sa nedari, zomrel mi dedukso, smutok mam na dusi aj srdiecku 😢

tea333
4. feb 2010

fazul ja som si odsledovala myslim len jeden graf, a druhy uz bol tehu,,..je super to vediet, vobec nemusis byt smutna, teraz vies kedy sa snazit!! to pekne zvysuje tvoje sance 😉

miska priberas z tehu..ja mam tiez 68, len som nizsia 😀 ja som priberala od asi 5tt ,neviem kolko si pribrala, ale trochu je normalne, lebo aj pri normalnom jedeni si teho snazi na bokoch a bruchu vytvorit tukove zasoby, aby drobec nehladoval 😝

tea333
4. feb 2010

miskahryzk este nieco...v tehotenstve nie je vhodne pit salviovy caj..plati to vlastne o viacerych bylinkach, tak som presedlala na ovocne caje, s nimi nemozem nic pokazit.pripadne caj pre tehotne..
myslim ze salvia sa pouziva ked chces prestat dojcit dokonca

tea333
4. feb 2010

vidim ze xena mala pocity na mrchu, ale nejako skoro..to so mala aj ja 😉

tea333
4. feb 2010

fazulka uprimnu sustrast 😢

majuska7979
4. feb 2010

fazulka uprimnu sustrast,
babule tak ja uz mam po mrche 😉 ale kedy bude keksikovanie to netusim 😒 zacinam 3popoludnovky a pridem domov pred polnocou takze najblizsie 3dni, ziadny keksik nebude 😠

majuska7979
4. feb 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 babule moja mrcha bola dost slaba tento mesiac, 😠 mozno preto ze som pila, ale 😠 vacsinou ak pijem to krvacam este viac 😠 nie ze by som nebola rada, ale mesiac co mesiac je slabsia

janulka04
4. feb 2010

ahojte babulky...
fazulka...uprimnu sustrast.... 😔
miska....na 68kilach som zacinala v septembri 😀 ...a to som este v maji mala 62kg 😠 ...no a teraz mam 76kg...
cerstva sprava z poradne...brali mi krv, aj mi robili ten glukozovy test..co som ani netusila, ze mi budu robit...ale vysledky krv, moc, vyter aj cukor vraj na jednotku
😵
tak sa vytesujem....aj babatko je v poriadku, ze vraj je to priam ukazkove miminko a ja maminka...tak neviem, lebo mne sa nejako nezda...ale proste sama chvala..a dalsiu poradnu mam o mesiac a to ma caka posledny UZV
😵

tea333
4. feb 2010

majuska o chvilu mas po mrche a hor sa!! 😉

majuska7979
4. feb 2010

tea po mrche uz je ale neni moznost stretnust sa s mm 😠 iba v noci 😒 a to neni ono, takze najblizsie 3 dni nebude ziadne snazilkovanie
a co som to precitala, xena drzkam moc moc palceky 😵

tea333
4. feb 2010

najblizsie 3 dni ani nemusis 😉

majuska7979
4. feb 2010

janulka tak pekne rastiete 😵 hlavne ze je vsetko v poriadku 😵 😵 aj ja by som chcela tak krasne pribrat, 😉 urcite by mm bol troska stastnejsi 😉

tea333
4. feb 2010

majus podla mna je to pre teba aktualne od 12 dna sa zacat snazit 😉

majuska7979
4. feb 2010

tea no mas asi aj pravdu, 😀 na nieco to bude asi dobre 😉

janulka04
4. feb 2010

maji, ja teda moc stastna niesom..kebyze startujem z tej povodnej 62kg...
...takto uz funim ako lokomotiva a akakolvek mensia namaha a som zadychana 😝
jedine stastie, ze nebudem takto siroka v lete,ako s malymi..to boli zabijaky vtedy...najvacsie horko sveta a ja v 7.mesiaci..mi bolo na skapanie 😝

majuska7979
4. feb 2010

tea takze myslis ze 12 bude idealne zacat, no neviem ci mm tolko vydrzi 😀 ale ak uz vydrzal tyzden a pol to vydrzi dalsi 😉 baby tento mesiac idem vyskusat prstikovu metodu 😀
janulka, musis byt happy, babatko sa vyvyja tak ako treba,co viac si mozes priat a ako hovoris, leto ta ominie 😉 kedy mas datum porodu ???

miskahryzka8
4. feb 2010

ahojte, som si dala slofika este, ale presiel ma parny valec podla neho a este som mala aj traumaticky sen, pisali sme pisomku z matiky 😕 😀

jeej janulka, na teba myslim 😅 , ipnes mi prosim ta recept na ten ryzovy nakyp 🙂 , ale prosim ta ako debilatku, ze aj ako sa robi ten biely sneh - z bielok a tak a ja to budem robit v jenskej mise, takze kolko toho a tak, musim nieco vymysliet, aby som nemyslela na to ako mi je na hov... a vecer este prezijem zumbu 🙂

miskahryzka8
4. feb 2010

fazul, tak sa tento mesiac viac posnazilkujete okolo 18DC, nam sa podarilo v siedmom cykle 😉 , dedka mi je luto ☹

tei dve kila som pribrala zatial, aj ked moja startovacia vaha pred letom ako som este fajcila bola 59 kil
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tei fiiha, no to viem, aj ja len ovocne, teekane pre tehulky a probios bez kofeinu, ale vraj salvia je na zapaly, tak som myslela, ze ju mozem aj zvnutra, teda nou liecit krk 😅

majuska, tvoja mrcha sa postupne pripravuje na odchod na 9 mesiacov, preto slabne 😉

jej super janul, ste nasa ukazkova dvojica 😵 😵

majuska bojovnickovia mmhe aspon nazbieraju silu zatial 😉

janulka s tym letom si ma potesila 😠 😅

majuska7979
4. feb 2010

miska, takze u vas sa podarilo v 7cykle, 😉 u mna je toto uz 8cyklus 😖 dufam ze tie vitaminky pre mm E400 zaberu, a ja beriem iba acid folic a vitamin E250, tak uvidime dufam ze to pomoze ☹ a tento mesiac vyskusam tu prstikovu metodu 😀
miska bodaj by si to ta mrcha uz rozmyslela a vobec nechodila i ked musim uznat ze sa mi to viac paci, predtym to som krvacala heavy, a teraz to neviem co to heavy znamena 😀 clovek sa citi hned lepsie ked vie ze nic nepretecie 😀

tea333
4. feb 2010

majuska ja by som to nenahanala kazdy den, staci uplne kazdy druhy 🙂 a skoncit 1-2 dni po ovulke 😉

majuska7979
4. feb 2010

tea takze takto sa vam to podarilo 😉

janulka04
4. feb 2010

miska, poslane...ak by si nieco chcela este specifikovat, ozvi sa 😉
no, ja sa sama divim, ze ukazkova, ved som ako slonica a male ma jeduje....strasne ma kope o vajecniku 🙄 nonstop 😝
miska, ono ani teraz mat brucho nieje vyhra..ja nezapnem ani jednu bundu zimnu, iba jednu, co som mala pred 3 rokmi a to som vazila 90 kil...bleeeee

tea333
4. feb 2010

majuska podarilo sa to tak, ze to bol uplne prvy mesiac kedy som vedela, kedy zhruba cakat ovulu..a skusali sme, a to sme ani nevedeli ze sa mi ovula posunie..a posunula, takze sme naposledy skusali asi 6.12 a ovula bola 8.12, to keksik nebol, ani po tom..takze som ten mesiac vzdala..cakala som mrchu, mala som prvu skusku..

majuska7979
4. feb 2010

janulka, to brusko je vacsie lebo uz mas deticky, a dvojcatka, takze sa necuduj ze ti teraz tak pekne rastie,
hlavne je ze je zdravucke a ty to hned pojdes do svojej vahy po porode 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre