Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
5. feb 2010

😀 no tak to mala smolu najskor to bude vazne mala slecna lebo chalani sa tak nehanbia 😀

janulka04
5. feb 2010

to ja neviem, kedze nase male sa ukazalo, ale doktor tam nic nevidel, ze:Asi baba....mozno chlapec s mini pipikom 😝 😀 😀

brisilda
5. feb 2010

janka maly je s mm takze si to uzivaju je im super rano ho vozi do skolky a poobede o 12:00 vybera potom uz ma fajront v praci aj manzel 😉 esteze je na slovensku zima anic sa nerobi podla mna ked sa musi tak si to clovek dako musi zariadit prinajhorsiom by ho braval do prace 🙂

janulka04
5. feb 2010

tak to ma tvoj mm super pracu, ked moze takto...
tak maju pansku jazdu... 😵

janulka04
5. feb 2010

baby, sa smejem, moje krstniatko...co ma tri rocky, je takato huba...citujem jej maminu, kmotru nasu:
teraz povedala doktorke ked jej brala krv : krista-maria daj mi pokoj. 😀

brisilda
5. feb 2010

pocuj inak mne sa snivalo davnejsie ze mi jedna kocka ciganka v sne povedala ze si mam davat pozor neskor sa mi snivalo ze som predcasne porodila a mlemu nebilo srdiecko hotova nocna mora 😖 snom som nikdy neprikladala velky vyznam ale toto tehotenstvo je zahadne lebo vsetko co sa stane sa mi ukazuje v snoch 😢 aj v ten den ked som mala tu nocnu moru som poobede sla do nemocnice ☹ neskor mi manzelvolal ze mu zomrel dedko 😢 😢 😢 ja neviem ale uz takym veciam verim a ziaden sen uz nebudem brat na lahku vahu

brisilda
5. feb 2010

janka tak to je super deti niekedy vedia co povedat 😀

janulka04
5. feb 2010

ja viem, ze sny dokazu vela, len ty sa moc nestresuj...ozaj...dnes vsetko v poriadku?

brisilda
5. feb 2010

inak tehulky moje davajte si velky pozor na seba a mimi lebo aj ked sa citite skvele tak z nicoho nic vas moze cokolvek prekvapit ne nadarmo sa hovori, ze tehotne musia byt viac opatrne a nepodcenovat svoju unavu a ziadne bolesti ci tlaky

brisilda
5. feb 2010

jani tak citim sa dobre boli ma hlava ☹ a zistili mi zapal v moci ☹

brisilda
5. feb 2010

ok ja koncim hned ako budem moct tak pridem spravit kuk 😉 a podat infosku 😉

janulka04
5. feb 2010

ok, bris, d 😉 obru noc vam obom a drzte sa

xena1
5. feb 2010

ahojte....
bris,drzkaj sa aj mimi...
janulka ako mas???

miskahryzka8
5. feb 2010

jeeej tak ste tu 🙂

dzou ja som vzivote nemala taku silnu nadchu, co sa mi dnes spustila, nechapem kde sa vo mne berie tolko soplikov 😕 😕 😕 , nie je aj nejaka tehu nadcha a ci co 😕 no ale dnes som drobcovi dopriala vitaminy 🙂 , activiu, grep s cukrom, pomaranc a pizzu 😀

groka juuuj ty si to vytrpis 😒 a keby si chodila na infuzky by ti to nepomohlo? Ved niektore baby tak chodia, nie?

bris, tak aspon sa doslo na pricinu a mozu ti ju odstranit 😉 , tych par dni v nemocke navyse este vydrzis a bude vsetko OK 😵 , ale aj tak co pises, znie optimisticky a ze si v pohode, tak to je super 😵 😵 , posielam pozitivnu energiu ocistenu od nadchovych a kaslacich virusikov 😀

janulka a to ste pohadani este od toho jeho zleho dna v robote a ty si si to zlyzla vtedy 😕

bris ja snom verim, ale praveze sa hovori, ze sa plnia naopak, to aj mne sa snivalo prvy krat v zivote o mrche, ked som otehu 🙂

drzte sa bris 😵

xena1
5. feb 2010

ahoj miska 🙂 ako sa mas??? 🙂

miskahryzka8
5. feb 2010

ahoj xeni marodujem a neznasam to 😀 a poloviciak isiel na skialp, tak ma aspon nevidi furt taku usoplenu 😀 a ty ako, tocaky a tak 😉 ?

xena1
5. feb 2010

ja neznasam skialp...
lieckaj sa ....
ja tocim dalej coraz viac,k tomu grgam a mam zahu 😀

miskahryzka8
5. feb 2010

a preco neznasas skialp 😕 😅 ?

no grganie som sice nemala, ale aj to je vraj tehu priznak 😅 , u mna bolo hlavne to tocenie 😉 Mna jeduje, ze vsade kopec snehu a nemozem lyzovat 🙂 , ale aspon som stihla tento rok dve super lyzovacky, tu druhu uz lyzovalo mimi so mnou v brusku, sikovne mimi 🙂 😵

xena1
5. feb 2010

miska,chlap co ma namotal a oklamal bol vasnivy skialp... 🙂
no toci sa mi aj posediacky...hlava v lufte a nahle pocity haldu akoby som 3 dni nejedla a zaroven blby pocit v zaludku...
tvoje mimi sa narodi s lyzami a tancujuce 🙂

miskahryzka8
5. feb 2010

xeni, ale to nie zly, zly skialp, ale zly, zly chlap 😉

a pred tym si mavala tocaky a nizky tlak? Ja v puberte casto, potom uz len obcas 🙂 , mimi by mohlo zazumbovat hlavne 22.2. na sone 😅

xena1
5. feb 2010

ma spravdu debil je to!!!
nemavala som tocaky....aj ke dtlak mam nizky stale...citim sa inak a bez nahovarania si,bud nieco na mna ide alebo to vyslo a to myslim realne..predtym som to tak nikdy necitila

miskahryzka8
5. feb 2010

xeni, ja som mala dovtedy vsetky tehu priznaky a nic a ked som ich mala najmenej, ale taky ten vnutorny pocit a tehu bolesti a tocaky, tak to vyslo 😵

dzou
5. feb 2010

ahojteeeeee ja len na skok.... jani si to doplietla.....ja som len 7dc 😀 nie 7dpo 😀 😀 ....no nevadi 😉
groka joj chudatko ... dufam, ze ti cim skor bude lepsie 😉
bris jeeej no dobre ze dosli na to z coho to je a ako pisala miska tak naozaj s teba stale srsi taka pozitivna energia tak drzim palceky na skory prichod domov aj so sebastianom este v brusku 😵
xeni no ty si kazdyn dnom podozrivejsia a podozrivejsia 😀 😀 😀
a teda aby ste boli v obraze o mne tak my budeme plodit az bud. vikend 😀 😀 😀 no neviem ci daco aj splodime 😀 asi len nejake blbosti 😀 😀 😀 😀

miskahryzka8
5. feb 2010

dzou tak tebe budeme posielat spravnu plodivu naladau, aby ste teda neplodili len tie blosti 😀

dzou
5. feb 2010

xeni 😵 ja viem aka si a viem ze si si nikdy nenahovarala tehu priznaky.... tak ti moc moc drzim palceky aby to NAOZAJ bolo to a nie len daco liezlo na teba 😵 😵 😵 xxx(to su pusinky... tu v UK ale vlastne aj vselikde inde xxx znacia pusinky 😀 )a teda ti ich posielam aby ti to vyslo zi to uz zasluzis 😉

dzou
5. feb 2010

ok misi 😀

xena1
5. feb 2010

miska...uvidime aj ja som mala uz predtym vsetky priznaky a nikdy nic...bud som chora alebo som v tom...
dzou,zahadna zena-odhalenie v utorok...

miskahryzka8
5. feb 2010

inak konstatujem , ze medzi smailikmi chyba pusinkovy smailik a hambiaci sa smailik 😠

no uturok je tu hned, dufam ze das spravicku hned rano 😉 😵

miskahryzka8
5. feb 2010

inak pozeram penelope, konecne ziadne strielacky a nasilie, celkom zlate 🙂

xena1
5. feb 2010

dzou dakujem...to je mooc mile...opatujem....tak snad nic nebude na mna liezt ale o 9mes vylezie 🙂 aj ja ti to strasne moc prajem....
miska neviem ci to rano zvladnem,popri mojich dvoch tajfunoch,budem rada ak stihnem ocikat 🙂 ani neviem ako by som to oznamila ak to vyjde mm,do valentina to neutajim ak je to to,lebo vidi an mne ze mi je coraz horsie a podrypuje.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre