Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
18. feb 2010

jani no ja furt nic 😠

brisilda
18. feb 2010

jaj 😀 a ja mam zafixovanu svestku nie povidlu ale myslela som si 😀

janulka04
18. feb 2010

do kelu uz aj s mrchou, siska...to sa jej ma clovek prosikat? 😠
pockaj, dam ja do albumu, ako som vyzerala, ked mali male 2,5 roka? a ak sa podari, dam vedla, ako som vyzerala rok na to...
tak aby si vedela, teraz sa blizim k mojej postave ja a male 2,5 rocne 😝 😕 😠

idem ich tam na chvilu dat

brisilda
18. feb 2010

xeni no kiezby ste tu o par dni pisali o svojich nevolnostiach 😀

janulka04
18. feb 2010

bris, ved to sa vola cesky svestkova povidla, ale niekedy pouziju len povidla..ako naSVK sa pouziva iba slovko lekvar. 😉

brisilda
18. feb 2010

no janka som zvedava lebo ja ked mrkam album fotiek spatne tak sa iba cudujem ze jej aka som bola krasne stihla 😀 a to som si vtedy myslela ze fuj aka som tucna 😀

xena1
18. feb 2010

siska dakujem a tebe sa ako dari?? 🙂
bris,ja necem nevolnosti.... ☹

brisilda
18. feb 2010

no este si vyberaj 😀 nezeby som ti ich dopriala ale ake to je uz tehotenstvo bez nevolnosti? to potom ani neviete ze ste tehulky 😀

xena1
18. feb 2010

viem ze si nevyberem,ale chcem zvladat popri tom pracu....a to sa tazko s nevolnostami soferuje .... 😀 uz som si to 2x odkrutila tak teraz ak to bude nech je klud.... 🙂

sisa2
18. feb 2010

no zjavne sa jej treba prosikat. uz mi to vazne ide na nervy. neviem, kedy chce prist. dufam, ze nebudem musiet ist znova na vyvolavacku. fakt ma to nebavi.

no som fakt zvedava na fotky 🙂

sisa2
18. feb 2010

xeni no ja stale rovnako. doprosujem sa mrche, aby konecne prisla 😠 a potom sa niekto divi, ked ju volam mrcha 😀

sisa2
18. feb 2010

teda jani, by som ta nespoznala, fakt. klobuk dolu, ze sa ti tak podarilo zhodit. ja by som tiez chcela. len som strasne pohodlna, to sa potom tazko chudne.

janulka04
18. feb 2010

uz su tam...ale iba na chvilu..kedze su neni vhodne sem na MK...tu poslednu som posielal mm ked bol v DE a ja na SVK, ako provokaciu... 😀

xena1
18. feb 2010

siska a nemozes byt tehu?to ja sa jej zas prosit nemusim tento cyklus som uz zacinala spinit na 26DC

janulka04
18. feb 2010

no a ja sa blizim k tym dvom prvym 😀 😀 😀

sisa2
18. feb 2010

jani 😀 😀 😀 pekna provokacia 😉

xeni - ee, nehrozi. aj lekvos sa pytal 😀 ale pozeral ja na utz, vraj to je na spadnutie, tak ani on nechape, preco sa jej nechce.
je to tak nespravodlive, furt musi oxidovat tam, kde ju nechcu. a ked ju clovek chce, tak aby sa prosil 😠 😀

sisa2
18. feb 2010

jani podla fotky teda nevyzeras, ze by si sa k tomu blizila 😉 ale je fakt, ze ty sa lepsie vidis, vacsinou su tu len vystrihnute bruska, clovek to inak posudi.
tak ci tak, brusko mas krasne a to bez debaty 😉 😵

janulka04
18. feb 2010

no tak idme maznut, siska 😝
ale ten rok predtym...bol hrozny...hlavne tie lojdy, s prepacenim 😝

sharmana
18. feb 2010

ajojte kočky, tak my máme koooonečne skrinu, teda ešte stále ju montujú, takže aj vrtajú a všetko.... pomsta je sladká 😀 😀 teda voči tým susedom hore nad nami... lenže my to robíme fakt jeden den do mesiaca, kdežto oni nám drásajú uši celý mesiac 😒
janulka. kukla som albumík jaká kočka po detičkách 😵

sisa2
18. feb 2010

no si zober, ze ja to mam stale. kludne by som z nich darovala, keby sa dalo 😀

xena1
18. feb 2010

🙂 siska,si s nami robia tie mrchy co chcu....idu mi na nervy....a ak este raz pride,tak ju uz kaslem...uz ma to nebavi...

janulka04
18. feb 2010

nie, dik, siska, nic v zlom, mne tie trojky vyhovovali... 😀
ahoj, sharmi...tak treba...treba 😀 ...dakujem, mam pocit, ze je to nenavratne stratena minulost 😀

sisa2
18. feb 2010

sharmi - hehe, veru, pomsta je sladka. oni su doma?

xeni - no sa ti nedivim. ja som si to hovorila tiez pri snazilkovani ... ale clovek sa vzdy nejako otriasol a isiel dalej.
ozi, IUI je platene? alebo preplaca poistovna?

janulka04
18. feb 2010

xeni, siska, mate to na houby, jedna chce aby uz nechodila, druha, aby sa uracila prist....nechces ju xeni poslat siske? 😉 😅

sisa2
18. feb 2010

jani - mne kedysi tiez vyhovovali trojky ... teraz mam pocit, ze ked sa rozpravam s nejakym chlapom, hovori vzdy k "veci" 😀 a hlavne aj tym, ze som vysoka 😀 😀 😀
a neboj, schudnes aj teraz. ked sa ti to podarilo predtym, podari sa znova.

petafr
18. feb 2010

jani, kocica!!! 😨 😕 Sisa, co, ze velryba, si ma rozosmiala 😀 😀 😀 som asi s niekym inym vcera obedavala a nie s tebou 😀 😀
no jasan Xeni, dockame sa, aj keby na chleba nebolo, blbe prirovnanie... baby mne sa taaak uz nechce, ze mi z toho sibe!!!
sharmi, super, tesim sa s tebou!

sisa2
18. feb 2010

peti 😀 😀 😀 zbehni k ocnemu 😀 je fakt, ze mam 20 kg nadvahu ... ale vsak ja to zhodim. a potom ostanem tehu. som sa dnes rozhodla 😀

xena1
18. feb 2010

ja rada poslem....len teraz mam ovulku tak treba pockat.... 🙂
babulky utekam ku kamoske postrazit babo... 🙂

sisa2
18. feb 2010

xeni ja uz nechcem cakaaaat. teda dalsich 14 dni sa mi uz nechce cakat. snad ta moja pride skor.
uzi si babulko 😵

janulka04
18. feb 2010

sisa....upreny pohlad na kozy.... 😀 😀 😀 to poznam a je to hnusne neprijemne, ty si este aj vysoka...tak chlapom tam tie oci musia same ubiahat...no, co? Neverim, ze vyzeras zle... 😉
no, dufam, ze zhodim, vtedy som zacala pracu na smeny...a ja vecny streser, neslo mi to a v praci som nic nejedla iba pila...a potom vela problemov a stresov doma v manzelstve, ktore teraz nemam...nastastie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre