Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
10. mar 2010

dzou no to ti pekne drzkam palceky, tymi teplotkami si ma potesila, mozem ti povedat ze znama mojej znamej bola tehula a test jej neukazal // do 3mesiaca 😉 takze ti to zo srdiecka prajem 😉
xeni gratulujem k machulke 😉

fazulka1512
10. mar 2010

ahojte
xeni tesim sa s tebou uz aj tebe svietia ze tt
dzou co sa stane sa ma stat

fazulka1512
10. mar 2010

ja som k lekarovi tiez isla az po 2 tyzdnoch, poslal ma na krv a ta ti ukaze
dzou ked si z toho na nervy tak chod k lekarovi ked to zvladas ze v pohode tak este pockaj

dzou
10. mar 2010

miska je tehu uz dlho 😕 no ma narodky 😀
ja nie som vobec smutna 😀 😀 😀 praveze sa az divim aka som kludna pritom vsetkom 😀 😀

xena1
10. mar 2010

majuska,fazulka dakujem .....verim ze aj vy sa dockate,tento mesiac som mala taky hekticky ze som isla akoby automaticky na IUI a pootm som nato moc nemyslela...psychika je dolezita...
dzou tazko povedat,ale nadej tam je,ozaj sme kazda ina a aj nas organizmus...drzim palceky...mala si uz niekedy takyto cyklus?

fazulka1512
10. mar 2010

xeni no verim aj ja ze sa dockam ale kedy tak to netusim, dufam ze coskoro

xena1
10. mar 2010

jaaj som myslela ze nejaka nova Miska 😀
dzou chod lekarovi ak mas tu moznost bude svediet na com si a ak to bude nieco ine aby si to mohla riesit...
fazulka musis verit

lucialen
10. mar 2010

Xeni, gratulujem k machulke 😵 Krasne ti to narastlo 😵
Dzou, my sa nehadame, len dohadujeme, co uz tu mame robit 😀 Este ze si tu ty, a mame nejake vzruso, lebo by sme uz nic nepisali 😉 Ale fakt je, ze uz by si mala ist k lekarovi 😉
Inak cele poobedie mi ide hlavu roztrhnut, tak by som si dala ibuprofen, ale ked nesmiem ☹

miskahryzka8
10. mar 2010

ahojteeeee 🙂 , dakuje siska 🙂 , som ta inspirovala mojimi zaitkami z italy s autkom 😕 🙂 , tak snad staci len zalakovat 🙂

dakujem luci 🙂 , juuj to ste mali stastie s tou burackou 😕, mm raz prevratil autio na strechu a nastastie sa im nic nestalo, to sme sa este nepoznali...

dakujem fazulka 🙂, no to mate so svokrou pekne veselo 😕, no inak ked fakt vela pije tak uz moze mat z toho bludy a naozaj verit tomu co hovori

bris dakujem 🙂

majuska a kedy chcete ist na dovcu?

janulka, tak sa rychlo vyliec a setri sa, vy toho dost nabehate kade tade 😕

xeni, to su super spravy 😵 😵 😵

dzou, juj tak som zvedava toto je super zahada 🙂, nech sa vylusti spravne 😵 😵 😵 😵 a dakujem za gratulaciu 🙂

kkatkaa
10. mar 2010

ahojte len sa rychlo hlasim ze zijem a padam spat, lebosom uz mrtva

co mame nove? len som zazrela ze xena je tehu, boze som taka stastna za teba,hrozne sa tesim a prajem vam to jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

dzou zeby? drzim palce!

este nejake nove tehulky?

dobru nocku a niekedy nabuduce zasa

nedari sa mi sem dostat casto, ale stale na vas myslim a chybate mi faaaaaaaaaaaaaaaaaakt

dzou
10. mar 2010

luci 😀 ze sak aspon nejake vzruso ked uz ste vsetky tehulky 😀 a k dr este nechcem ist este pockam ci nedojde mrsana budem merat do konca tyzdna a ked nic tak potom pojdem 😉
majuska ja inac poznam jednu co bola v 5.mesiaci a mala testy neg..... a ona chudinka este aj mrchu mala, bola tak trochu pri sebe tak vooooooooooobec nevedela ze je tehu..... jej mm skoro slahlo ked mu oznamila ze uz je v 5.mesiaci 😀
kati uz som na teba myslela ze kde sa flakas 😉

brisilda
10. mar 2010

xena gratulujem k machulke 😉 drz sa
janak ono to tak byva ja som sa uz tiez tesila ze ma choroba obchadza a kuk nadcha jak hovado silna 😠 co uz asi to tak malo byt aby male dostalo aj lieky ☹ tak ci tak na ten zapal som aj musela ked som bola v nemocnici 😔
dzou mas pravdu este je skoro ist k dokimu 😉 ja by som este tyzden pockala 🙂 ak si tehu tak mimi aspon budete uz aj vidiet ak nie daju ti vyvolavacku na mrchu 😠 no budes mat aspon istotu a nebudes na pochybach lebo teraz by asi ani mimi nebolo na sone vidiet a zbytocne by ti davali nieco co mozno netreba 😉

dzou
10. mar 2010

no bris neviem ci mi budu robit sono ak mrcha nepride neviem ako to tu funguje 😒

miskahryzka8
10. mar 2010

katiiiiiiiiiiiiiiiiiii jej super, ze si sa ozvala ja som sa uz zacinala bat, ci ste ok 😕 , tak sa drzte 🙂

dzou ty si tusim uz pisala o takychti pripadoch, tak si mozno tvoje telo vymyslelo, ze budes tiez speci 😉

dzou
10. mar 2010

miska ved uvidime 😉
a inac super ze ti takto pomohli na zumbe.... este vladzes v pohode?

miskahryzka8
10. mar 2010

dzou uvidime, uvidime dufam ze // uvidime 🙂 😵

jj zlate su, vladzem uplne v pohode, nechapem z toho, dokonca aj dnes som mala na hodien v dell rekordny pocet bab, vela novych a fakt som daval omnoho menej narocne chorosky a ku koncu mi zaciatocnicky nevladali 😕 , zumba je uplne super na kondicku 🙂 a hlavne sa tesim, ze vladzem s dychom, ked po schodoch sa hned zadycham 😕

dzou
10. mar 2010

tak to je super... budes mat take akcne dieta 😉 kedy ides najblizsie do poradne?

miskahryzka8
10. mar 2010

dzou no len aby nezaspavalo len pri latio hudbe a prudkom natriasani 😀 , 15.3., rychlo to leti 😕 , idem skusit ist spat pred polnocou, dobru nocku zatial 🙂

dzou
10. mar 2010

dobru noc idem aj ja 😉

fazulka1512
11. mar 2010

dobre ranko pajem babule moje
snezi, no trebalo toho , ja uz chcem krasnu jar
mne skoncila mrcha, od tehuliek ocakavam nejake dobre rady ako otehotniet, ako casto sexikovat

miskahryzka8
11. mar 2010

ahojte 🙂 , jeje bris pozeram, ze budete mat hupacku rain forest 🙂

fiiha ved tu nikto neni 😕 , snad vas nezasnezilo 😖 , ale ta zima je uz fakt dlha vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

brisilda
11. mar 2010

fazulka sexovat treba kazdy druhy den a hlavne stale ked je chut 😀
miska veru budeme mat tak sa tesim 😉 no teraz musim tu svoju modru novu predat 😠 ved naco mi budu 2 rovnake 😀

fazulka1512
11. mar 2010

no chut by bola len ci vysledky sa dostavia
takze kazdy druhy den, staci od 10 dc az po ovu,hm

janulka04
11. mar 2010

Ahojte, ja len na skok...
u nas sa to zacalo ser.at, mm dostal dnes vypoved, tak mame radost... 😒

majuska7979
11. mar 2010

bambulky uz som kupila som dovolenku,
letime 11juna-25juna, dominikanska republika, boze tak sa tesim 😵

sharmana
11. mar 2010

ahojte babulky, tak pozerám že dnes ste nemali ani jedna čas na MK...
no sneh ani mna nepotešil, som skoro odpadla, ked som ráno išla do práce, lebo ja už v teniskách chodím..
janulka. to mi je lúto, dúfam že si čo najskôr nájde mm náhradu a ešte lepšiu.. aj sa čudujem, lebo chodil na všelijaké služobky, tak som myslela, že má práce dost 😕
majuska. to je super, tak ti prajem nech ti vyjde tá dovolenka čo najlepšie 😵

sharmana
11. mar 2010

ja dnes nič moc, bola som si dať u krajčírky skrátitť nohavie, mm som zaniesla do opravy opasok, niečo som uvarila a upiekla čerešnovú bublaninu, umyla riad a dlážku...
a som zvedavá na dzou 🙂

dzou
11. mar 2010

Ahojte no teda dnes je tu na tejto strane este aj moj prispevok zo vcera .... co to 😕
janka to ma moc mrzi a ako pisala sharmi aj ja som si myslela ze ma roboty kopec .... to co sa stalo? ale tak drzim palce aby cim skor nasiel nieco a este aj lepsie 😉
sharmi si bola dnes sikulka 😉
maji tak super dovca urcite si ju riadne uzijete 😵
no ja bez zmeny.... uz 41dc ...steplota 37.1 test som nerobila.....no som dnes bola s kamoskou angl.ona je sestricka tak sme kecali a rozoberali....a teda zajtra zavolam k dr a objednam sa na bud. tyzden a ak do vtedy pride mrcha tak to len zrusim 😉 tak som zvedava 😉 ale teda este cez vikend testnem ci nebude nejaka zmena 😅

sharmana
11. mar 2010

dzou, teda 41 dc, tak to je sila 😀 nechcem zakríknuť, tak radšej nebudem komentovať 😉
janulka dúfam že sa rýchlo vyliečiš, ja som si myslela včera tiež že na mna niečo lezie, ale chvalabohu ma to prešlo..

dzou
11. mar 2010

no to je sila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre