Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
15. mar 2010

ahoj luci. no asi si každý kočka našla nejakú aktivitu mimo netu 🙂
no tak ti gratulujem že vyšetrenie dopadlo dobre, nt máš super, takže žiadne obavy... j
a som si dnes spomenula, ako som sa potešila, ked mi lekárka v nemocnici na sone našla moju malú, ešte mala 2mm a bilo jej srdiečko... to bol asi zatial môj najkrajší zážitok aký som v živote zažila, strašne som sa radovala aj ked som mm volala, že máme v brušku miminko a je všetko ok 😵

lucialen
15. mar 2010

Jaj sharmi, veru, to bola krasna chvilka aj pre mna 🙂 Dnes by som tam lezala na sone aj pol hodinu, aj sama by som si drzala to sono, aby som sa na to male mohla pozerat, ako si tam vysedavalo 😵
O tom nt nemam prehlad, tak dakujem, ked hovoris, ze je to dobre, tak ti verim 😉 Ved keby je zle, tak hadam povie 😕

lucialen
15. mar 2010

Inak by ma zaujimalo skusene baby, naco sa vyberaju tie stredne tycky z boku postielky, hmm? 😕

dzou
15. mar 2010

Ahojte zienky... ja ani nemam naladu nejak vypisovat... uz som na nervy z toho co sa mi deje 😠
dnes som uz 45dc... grafik s dnesnou teplotou... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
no dnes rano som si robila ten digi test co som si setrila ze ked uz budem mat // tak si spravim a ukazem mm ako tam bude napisane pregnant.... skusila som ho spravit ze co sa stane... jasne ze napisal ''not pregnant'' no ked som ho rozobrala(ako pisu baby na nete ze robievaju) tak tam bola pekna // a tak som hladala nejake info na nete a ze vraj to nemusi nic znamenat lebo tieto digi testy pracuju nejak inak ci co a ze zachytavaju aj LF a ze sa mozu ukazat // aj ked nie som tehu a teda to nemam brat do uvahy... tak som si poobede kupila dooooost drahy test co vsade pisu ze je dobry pred chvilou som si ho spravila a nic ☹ ani dusik.....ja uz neviem co si mam mysliet zajtra zavolam k dr a snad ma coskoro objednaju a dostanem lepsieho dr...

lucialen
15. mar 2010

Dzou, ty si nejaky zvlastny pripad 😒 Teploty su teda dobre, toto uz nechapem 😒 No najistejsie to bude zistit z krvi, dufam, ze natrafis na normalneho dokiho 😉

dzou
15. mar 2010

aj ja ... rano som sa uz tak potesila ked som videla tie // a potom ked som prisla domov tak ma to dost dostalo ze nic z toho zase ☹

majuska7979
15. mar 2010

dzou ty si tento mesiac nejaky specialny pripad 😕

miskahryzka8
15. mar 2010

ahojte, uz prisla kamoska, tak som nestihla docitat 🙂 , mam svoje prve tehu gate site na mieru 😵

jeeeej bris krasny skrecko, krasny domcek, aj ja chceeeeeeeeem 😀 , ja som mala morske prasiatka potom celu rodinku, kuk: http://pokec.azet.sk/cestovatelka/fotoalbumy?i9... 😵 🙂

luci, to je super, ze si mrnuska videla na sone 😵 a ze ste oki 🙂 , ja som ho nevidela dnes 😠 , to je divne, ako to ma kazdy doky inak 😕 , luci my mame to NT 0,12 tusim ako sharmi 🙂 , ale aj kamoska co ma sofinku mala 1,3, to je urcite v nejakom rozpeti 🙂

janulka04
15. mar 2010

ahojte...
groka, tvoj strach uplne chapem.....ja som pri malych tiez nebola u zubarky...teraz som bola len la preventivkach, zuby mam dost zle po malych, ale nebudem si nechavat vrtat v puse ani nic podobne, pokym neporodim, ja mam nechutny strach zo zubarov..raz mi dala injekciu, poslala ma cakat, kym zaberie a kedze tam nikoho nebolo...utiekla som...vazne... 😔
miska....morcatka su moja srdcovka...tie tvoje su chutne...mne sa paci ako srandovne kvikaju, ked niekto ide 😀

dzou....zbehni k dokimu...dufam, ze si v poriadku...neviem, co si mam mysliet 😕

lucka, ja som taku postielku nemala, ale tusim je to preto, aby mohlo neskor dieta vyliezt same von aj dnu, priklad, ak chce cikat, pit...ci co ja viem...pre mna zbytocnost 😝 😀

lucialen
15. mar 2010

Aha Janka, a to sa tade akoze prepcha? 😕 Zaujimave 😀
Dzou, a vies ze test nemas robit poobede 😠 😉
Miska, mne sa zda, ze som raz niekedy citala, ze ta norma je do 2,?aj daco. Urcite sme v norme 😀 A tebe to robili skor, tak tvoj rozmer je trosku menski 😀 Moje dnes vyzeralo ako riadne babo, len malo taky gulatejsi trup a kratke nozicky 😀 Ale uz nie ako gumeny medvedik 🙂
Katka ide tusim zajtra, som zvedava
A pani Tea tu uz riadne dlho nebola 😒

miskahryzka8
15. mar 2010

groooka neprovokuj dobrotkami 😀

janulka ja som tie lienkove zavinovacky a tak videla v jendom obchode smer tesco v BA a ze zlavy maju a aj tak drahe boli ale krasne 😵

luci ja beriem teraz calibrum mama a pred tzm calibrum baby plan a som spokojna a cena je "normalna" na rozdiel od tych postatnych pripravkov 😕

bris maly aky betar 😵 aj babatko aj skrecko 😀 😉

groka, preco chces zrusit zubara 😕, inak aj ja som minule rusila 😅, no ze polka staci, ajs tacila, nic som necitila, ale polku pusy som mala necitlivu este 3 hodiny 😕 😕 😕

bris 😀, ja som mala morciatka jimmie, abbie, ponny 1 a ponny 2, karamelko - prve deticky, karamelko 1 a karamelko 2, sumo 😀 - dalsie deticky a posledny bol certik, jedinacik, to sme uz abbinku nenechali otehu 😀

jj groka, ten kaz si daj urobobit 😉 , ked bude boliet uz, bude ta to boliet viac a bude vrtat doki hlbsie...

sharmi, juuj uz ake pripravy, ako to leti 😵

majka1981
15. mar 2010

Ahojte
Luci, Miska super ze deticky sa maju dobre a ze je vsetko okay.
Luci paci sa mi, ako si nazvala babo "gumeny medvedik" 🙂 .

Dzou no mas to naozaj zvlastne. Zavolaj zajtra dokymu, pripadne pozri v nete daku adresu na labor odber krvi a choj tam, nech Ti odberu krv (podla mna to nestoji ovela viac, ako ked kupis drahy test z lekarni -> tu stoji v lekarni test okolo 20 - 25 EUR, a pred Vianocami som si platila osypky sama- vysetrenie ci mam dost latok v sebe , a stalo ma to 18 EUR.)

majka1981
15. mar 2010

groka - choj k zubarovi, nie ze nam o par dni zase budes vypisovat ako Ta boli!! Zle zuby v tehotenstve su velmi nebezpecne!

Luci ja beriem tiez Femibion, ale ja som si ho kupila len pred 2 tyzdnami, takze do 12 tt by som potrebovala 1,5 krabiciek, tak som sa rozhodla ze sem tam si dam len polovicku. Ved to musi stacit.

miskahryzka8
15. mar 2010

dzou tak toto je uz fakt uplna zahada 😕, tak snad ta objednaju k nejakemu normalnemu dokimu 🙂

janulka, ten jimminko pocuval normalne na meno 😵, a kvikali ked sa otvorila chadnicka a kuskali do klietky a nou lomcovali si pytali mrkvicku 😀 a mali krasny vztah jimbo taky frajer a abbie ako kralovna a akoze sa natahovali o jedlo a jimmie jej ho vzdy nechal, no perfketni boli 🙂

luci presne ako si spomenula gumenneho medvedika som si spomenula na teu 😕, kde sa nam tula 😕,, jj urcite, ved keby nie nam povedia 🙂 a tebe brali krv na nie nalacno uz dva krat 😕

lucialen
15. mar 2010

No vam poviem, ze za 22eciek som mohla kupit aj nieco lepsie, sa mi to zda velmi drahe 😒 Ale neviem, ci budem brat vitaminy do konca tehu, asi nie, ved uz zacne jar, budem mat viac chut na ovocie a aj som pocula ze po vit sa rodia velke deti. Neviem, co je na tom pravda, ale budem spokojna aj s 3kilovym 🙂 Hlavne je, ze sme nejako preckali tie prve tri mesiace.

lucialen
15. mar 2010

Miska, na nie lacno mi brali dva krat a dnes mi nebrali, ze az nabuduce 😒

majka1981
15. mar 2010

Luci 22 EUR je dost, ale ci daco "lepsie" najdes - to neviem. Aj ja som uz viac krat pocula, ze po vitaminoch sa rodia väcsie deti. Ale doteraz nie po Femibion, myslim ze to bol Elevit, tam je to "iste".

kkatkaa
15. mar 2010

miska a luci gratulujem k uspesnym poradniam, mna to caka zajtra

dzou 😒 ty si ale zahada, ale kazdopadne ti zelam pevne nervy, lebo to chce teda trpezlivost

lucialen
15. mar 2010

Maji, no blbo som sa vyjadrila, mohla som mat za to vitaminy a este nejake vecicky pre male 😀

miskahryzka8
15. mar 2010

luci a prve 3 mesiace si nebrala ziadne vitaminy 😕 , fuuuha no 22 ojro je dost 😒 , calibrum na mesiac stoji okolo 5 Eur ako kde..., ja ich ako doplnkove budem brat do konca tehu, to urcite neuskodi... a to ti uz teda povedal ten biochemicky skreaning a ci co, mne dokina povedala, ze teda tohgo 29.3. mam ist na krv a z toho uz budu kompletne vysledky ci je to OK, vraj sa to robi okolo 15tt - 16tt, no mne brali raz na lacno, raz na nelacno a ten bude treti odber na nelacno...

lucialen
15. mar 2010

Miska, ved ja som sa ho dnes nestihla na nic opytat, hned ma vysupli von 😠 Tak mne brali prvy krat, to zistovali tie leukocity, erytrocity a take veci a druha vzorka isla na tu toxo, herpesivne virusy a tie veci. A minule mi bral krv neviem na co, ale vysledky su dobre a neopytala som sa ze naco to bolo robene 😒 A na buduce mi asi bude brat na ten downov syndrom a tie geneticke poruchy. To robia v 16tt, ked tam pojdem

lucialen
15. mar 2010

Kati ako? Unava este pretrvava?

kkatkaa
15. mar 2010

luci ako kedy, nechcem to zakriknut ale uz je to malinko lepsie, ale fakt len malinko, uz som mala par dni ze som vydrzala dlhsie hore a mala som aj energiu cez den, tak dufam ze uz sa to bude lepsit

a ty ako?

dzou
15. mar 2010

no teda ten femibion je este drahsi na svk ako tu 😖
a teda baby super ze mate dobre vysledky 😉 uz mate aj bruska?odfotte....

lucialen
15. mar 2010

Kati, ja budem asi unavena az do konca tehu 😒 Trpezlivo cakam, kedy ma to prejde, ale fakt len malokedy sa mi podari nespat cez den, vecer vydrzim do 22.-23. ale cez den som unavena aj ked sa vyspim. Uz ma to nebavi, uz minuly tyzden som depkovala, ze nic nevladzem. Este jeden tyzden do statnic a potom chcem zacat upratovat vsetko co som zanedbala.
Uz si pribrala? Brusko rastie?

lucialen
15. mar 2010

Dzou, ja som pozicala fotak brachovi, tak odfotim az o tyzden 😉 Aj ked ja si to velmi neuvedomujem, ale vsetci hovoria ze brusko rastie 🙂

kkatkaa
15. mar 2010

luci ja sa toho tiez obavam, ale to potom bude hrozne, ved budeme ako mrtvoly nejake 😖 inak mna minuly tyzden tiez chytila depka ze nic nevladzem, ze nic nerobim, okolo mna bordel no hrozne, ale potom ma to nejako preslo
myslim ze brusko sa uz zacina ukazovat

miskahryzka8
15. mar 2010

kati dakujem 🙂 , inak ja to mam s tou unavou tusim viac a viac, ale na vecer sa vzdy preberiem, ja som proste nocny vtak, teda ked si mozem rano dlhsie pospat alebo poobede 😅

luci ten druhy odber vraj doplni ten prvy a az potom mi povedia vysledky, kto sa v tom ma vyznat 😕 a inak brusko mam pocit ze mi teito posledne dni podrastloa dnes na poradni pribratie v tehu dokopz od zaciatku tehu 3,3 kg, tak som zvedava ako dalej 😅

ja som brusko fotila v 11tt, odfotim za tyzden, to uz bude lepsie vidiet rozdiel ale tie tehu gate mozem odfotit, velmi sa mi pacia 🙂

luci inak fakt ty doktori ako na beziacom pase aj ja som bola dnes chvilku 😠 aha tak podla mna jj ten druhy odber na nelacno ta este caka 🙂 , takze to sedi, tu toxo atd. som mala uz aj ja, to bolo oki klop,klop,klop...

dzou
15. mar 2010

misak tak odfot....
a inac okrem tei aj nadenka tu uz straaaaaaaaaaaaaaasne dlho nebola aj veronika 😒

brisilda
15. mar 2010

miska ty si mala hotovu rodinku k takej sa ja dopracovat nechcem 😀 u nas dnes behal skrecok vsade 😀 lebo maly mu nedal spat 😀 😀 😀
inak kocky ja som stale unavena to je v tehotenstve normalne a uz po novom zacinam chodit ako kacer 😝 nasiroko ako keby uz hlavicka klesala dole 😒 uvidim co mi zajtra povie doki lebo ja neviem ako mu mam povedat ze ma obcas tak ako keby nieco tahalo za krcok 😖 je to dost neprijemne a vtedy mam pocit ze kazdu chvilu maly zomna vypadne 😒
groka ty nepokusaj osud s tym zubom ! pekne krasne nakluses k zubarovi zatnes zuby a nejako to vydrzis kazdy zapal v tele moze vyvolat predcastny porod ja by som to asi neriskovala do porodu mas este daleko aby si cakala a ver tomu ze potom sa k nemu znova nedostanes 😖 takze naber odvahu 😉 drzim ti palce 😉
majka ty si sa pytala na podprsenky tak ja som si uz davno zacala kupovat nove nakolko mi robi zle ked ma podpira tlaci ☹ a kupujem si klasiku normane lebo tehotenske nesu jedine na kojenie a tie je blbe teraz nosit 😀 no najlpesie su tie bez kostic 😉
lucka co sa tyka vitaminov tajk ja uzivam maternu 😉 ale nie kazdy den 😀 len ak ma to napadne podla mna femibion je zbytocne drahy 😠 niektore zeny neuzivaju nic a maju zdrave deti staci ajk mate pestru stravu co ja nemam iba obcas ma pochyti mania 😀 a cele dni som na zelenine a ovoci 😉 co sa tyka rodenia velkych deti obcas to je vyhoda lebo lahsie idu von 😉 a v pripade predcasne narodenych deti to ma zase velke + ak maju aspon vahu dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre