Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
30. mar 2010

ahojte kocky, hlasim sa z Pecsu v Madarsku, to je tak krasne mesto, tam sa musite urcite niekedy vybrat...
Konecne som vas docitala... Jani, to mi je luto, sarlach ani neviem, co presne je, idem kuknut na nete, no v kazdom pripade som rada, ze ti mala pomaha, je to zlaticko a nech si aj ty oddychnes... ty mas toho nadelene... majme deti a potom tolke strachy o ne... ale o to je to potom krajsie...

Groka, dufam, ze aj tebe bude snad lepsie, nech ti rychlo bolest ustupi..snad sa to zhorsovat nebude a ten druhy zub sa da doporiadku... myslela som na teba, take zazitky... 😔

Xeni, gratulujem!!!! nadherna sprava, som rada, ze sa babatko usadilo, aj ked druhe odislo, ale tak to ma zrejme byt, teraz sa tes, ze mas v brusku krasnu zubrienku....

Fazulka, privela spekulujes, ako vravia ostatne, akonahle sa prestanes tolko sledovat, bude ti lepsie a urcite sa aj zadari... ale grafik je zatial pekny, takze nemas dovod na negativne myslienky, uvidime o dva tri dni, dovtedy maluj a maluj, vybijaj si energiu na niecom pozitivnom... lahko sa to hovori, ale funguje to...

Luci, do zahradky by som sla aj ja, tesim sa na vikend k nasim, v Blave mi to hrozne chyba, hrabat sa v zemi...

a zdravim Majky, teu, Misku a ostatne kocky....

petafr
30. mar 2010

aha a este nieco, .....
som v tom 😀 😀 😀 hihihi, ale zatial sa tesim len tak potichucky, dobre? tak ziadne velke gratulacie, prosim...
robila som test vcera a vysla pekna druha ciarka, nemam nafotene, Miska mala asi pravdu, ziadne priznaky = dobre priznaky, prebieha to uuuuplne inak ako pri prvom, vtedy ma bolelo brucho, bolo mi zle, bola som unavena a teraz ma nebolia ani len prsia som vo forme, ale fakt, behala by som, v noci som sice chodila viackrat na zachod a nedalo sa mi zaspat, ale aj tak som cez den celkom v pohode... cakam kedy sa to rozbehne, vo stvrtok si chcem spravit dalsi test na potvrdenie, tak dufam, ze sa netesim zbytocne... ale zatial ziadne spinenie a to mi dodava ohromnu odvahu... dnes som este len 31 DC, takze tak... no tak mi drzte palce, nech nam to uz vyjde a nech to vyjde aj ostatnym, majuske, fazulke a hlavne Siske!!!
😵 😵 😵

janulka04
30. mar 2010

peti...co to citam? 😵 😵 😵 hrozne to to prajem, budem na vas s potapacom mysliet a drzat co sa da..... 😵 ...normalne tu az placem...ale oki, negratulujem...
a vidis, si si myslela, ze to "vtedy" nemohlo vyjst...ale tak to byva...drzte sa a fazulke posielam vela vela vela sil 😵 😉

petafr
30. mar 2010

mm o tom nasom plodeni zartuje, lebo som prisla skor ako myslel a kedze ma necakal tak den predtym sa poriadne ozral, az mu bolo cely druhy den zle, medzitym si trikrat "dopomohol" sam a vecer sme cely potom premilovali.... tak asi bude mat Lucka pravdu s tymi prepitymi spermijkami... a my sa smejeme, ze tie co mu tam este ostali (ak tam bolo vseho vsudy nejake dve kvapky), tak to boli ti, co su uplne najdalej od "vychodu" a nikdy sa tym padom nedostanu na rad a teraz doslo aj na nich, tak bojovali o dusu 😀 😀 😀 ale trepem, nie?
no proste sa tesime (a nemyslite si, ze mm si to robi bezne trikrat denne, ked je sam) 😀 😀
Jani a kvoli mne neplac, dost si sa vyplakala pri malych, pri mne sa staci usmievat... 😵 😵 😵 si zlata...

sharmana
30. mar 2010

ahojte babulky,

peti gratulujem teda potichučky, dávaj si na seba pozor 😉
jani. tak sa rýchlo vyliečte, držím palčeky..
bris. tak to bude naozaj riadny chlapisko, tolko kilečiek 🙂
groka. len si daj tie zubky do poriadku, nech sa tolko netrápiš 😉

petafr
30. mar 2010

Sharmi dakujem, odkedy budes uz na materskej? By sme mohli potom uz tak dlho slubovanu kavu dat, nie?

sharmana
30. mar 2010

motylek. držím palčeky, nech sú tam dve // 😉

monikapd1
30. mar 2010

ahojte babule, mate sa?? hm
ako sa ma cheer, este to nahodou na nu neprislo?

sharmana
30. mar 2010

ahoj peti, na matersku idem od 10.4. a velmi rada s tebou behnem na kafe, ale ak sa da, tak len niekde tu na strkovci, už som dost nemotorna a cestovat sa mi nechce... kde teraz vlastne bývaš, v ktorej časti?

janulka04
30. mar 2010

veru, ked to clovek necaka, pride to...
a ja teda aj majke drzim palceky,,, 😉

lucialen
30. mar 2010

Peti 😵 😵 😵 Ako to ziadne velke gratulacie, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵
Ja som objednala krasnu skrinu pre Mathiaska 😵 Ale foto dam neskor, aby mi ju niekto nevyfukol, nemyslim od nas z temy, ale nikto nevie, kto tie nase keci cita 😀

tea333
30. mar 2010

ahoj moni 🙂 aj mna by zaujimalo ako je na tom cheer, potrebujeme uz nejake to babatko z tejto temy 😀

peti juuuj tak to sa vzdy stane ked to necakas, u nas to bol presne ten mesiac ked som na to ani len nepomyslela 😉
teste sa, tesim sa s vami, velmi drzim palce!

fazulka1512
30. mar 2010

petiii super, gratulujem este cakame na motylika
a ja s dzou ostaneme na april

monikapd1
30. mar 2010

tea veru, ta by to uz mala mat kazdu chvilku a uz by mohla byt daka z temi co ma mimnko 🙂 a ako je na tom sabiatko? ta uz by mohla mat uz

petafr
30. mar 2010

diky baby, ste poklady... fazulka, len aby si nebola prekvapena, v kazdom pripade vam to strasne prajem...
Dzou, tak zajtra goodbye party so slobodou, uz len otehu a vsetko bude perfis....
ale zatial som robila len jeden test, uvidime vo stvrtok, neviem, ako to utajim zase pred nasimi, kedze tam idem na vikend... to bude zase smiech popod fuzy... 😀

Sharmi byvam teraz na jegeho aleji, takze uplne v poho na strkovci, vsak ja sa este negulam, takze v poho, rada skocim za tebou...

a cheer bola v ktorom tyzdni uz?

janulka04
30. mar 2010

sabiatku uz som pisala, Adamko je nadherny...
kocky, vobec nas necitate....tei, monca 😠 😀 😝

janulka04
30. mar 2010

moni, ja som iba teraz zistila, ze si so mnou aj v majovkach.. 😀 😀 😀

fazulka1512
30. mar 2010

uz sa bude dat na jednej ruke spocitat ze kolko snaziliek nas ostalo
a nadenka sa dlho neukazala, dufam ze apon cita a tesi sa ze je tu tolko tehuliek
okolo mna sa toci tolko tehotnych ci realne alebo ste to vy tak verim ze sa nieco nalepi

tea333
30. mar 2010

janul bola som na dovolenke, takze som z citania ospravedlnena, to vy ma neinformujete!! 😝 😝
jezis ako som kukla na adamkove foto, tak som sa tak zatesila na august, ked budem drzat toho nasho chlapceka 😵 😵

fazulka1512
30. mar 2010

a ked sa budete nudit tak posielajte tehu virusiky a vela vela vela

tea333
30. mar 2010

cheer je uz 40tt, tak to sa snad ozve ked bude mat "po tom" 😀 🙂

tea333
30. mar 2010

fazul len pre teba!!

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tea333
30. mar 2010

inak mna bolieva, teda skor picha v pupku, doteraz som nemala skoro ziadne brucho, a zrazu sa nejak puci von, a hlavne pupok mi vystupuje kazdy den, a v nom ma to picha.snad je to ok

monikapd1
30. mar 2010

jani, noo pekne, ani ma neregistrujes 🙂) a ja som to o sabiatku tiez dako prehliadla 😖 a tiez som zistovala, ze v kolkom je cheer uz tt a veru je to uz 40tt jej normalne zavidim, ze uz si bude moct pochovat v naruci svojho drobceka 😵 😵 😵

janulka04
30. mar 2010

pani...tei, to som zase ja zabudla...to ta tehu kratka pamat 😝 ..asponze sa mam na co vyhovorit 😀

baby...ved o chvilu to tu bude same babulko..ja uz sa tesim na fotky.... 😅 😵

monikapd1
30. mar 2010

svagrina sa ma vcera pytala, ze ci uz idem rodit, ze mam take brusko a to ho ani nemam nejak velmi velke 🙂

janulka04
30. mar 2010

moni...to mne kamosky na FB, ze podla fotiek to uz bude kazdu chvilu...im dam, ja este nechcem...este tak mesiac aspon, potom tie stresy a male nemat pri sebe, ale stale pod lampou, aby sa zohrialo...ako moje.... a to boli ako pavuky chude...a este aj nepriberali, tak radsej nech tam pekne je...sice uz mi nieje dvakrat do skoku, ale tak co by som pre nu nevydrzala 😵

janulka04
30. mar 2010

tei, no ja neviem, ale na zaciatku su take pichania na vsetky strany bezne... 😉

monikapd1
30. mar 2010

jani veru tak, viem ze je tam malej najlepsie a ze tam musi ieste ten mesiac a pol pobudnut, ale ako som uz povedala aj hned by som sla keby sa dalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre