Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
31. mar 2010

miska fakt tam zbehni ak by to pokracovalo alebo sa to zhorsovalo.. ako tehula ovela rychlejsie chytas aj herpesy, snad to nie je zapal 😕
pichanie som mavala aj ja,a aj stahy maternice, a pichanie "tam dole". teraz uz nepicha, uz mi len krpec stucha do mechurika, ale obcas ma podbrusko zaboli, ked sa v noci neuvedomim a rychlo vyskocim z postele a natiahnem sa..

tea333
31. mar 2010

ty pekne nakupujes 🙂 ja som kupila prve veci pred par dnami, a teraz ten kociar, lebo mi bolo blbe ze este nic nemam 😅
kociar sme boli v tom babylande a kupili, mame ho v hostovskej, ma superne velku vanicku, cize od septembra az do jari sa v nej budeme vozit v pohode, aj s fusacikom, a ma dobru striesku velku, aj prsiplastik mame k nemu taky pevny, aj tu tasku co je na tych obrazkoch s tymi kocikmi, je celkom velka...celkovo ten kocik nie je najlahsi, ale odpruzeny a ma dobre kolesa, aj po zahrade som si s nim pochodila 😀 no a za tu cenu- kociar,taska a prsiplast za 206 evri, no nekup to 😀 😀

tea333
31. mar 2010

jezis uz je na mna vela hodin, idem do postielky, dnes som mala narocny den 🙂 od zajtra prazdniny, juj 😀
dobru noc

miskahryzka8
31. mar 2010

xeni, tak som zvedava, ci mas spravny citak a bude to dievcatko 😉 , ja mam pocit ze kazde babatko a dieta co teraz vidim, je dievcatko 😀

tei uz som aj nasla zo vcera info ku kociku 🙂 , ja som ho pozerala, lebo sa trosku podoba na bexu farebne 😅 , inak aj na neho sa da vraj dokupit sportova cast 🙂 , inak bol fakt velmi pohodlny na kocikovanie a ovladanie 🙂

jeeeeeeeeeeeeeeee fazulka ja idem kuknut graf podla tej sonicky a je tam zelena ciaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa , juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

januska, no fatk sikovne su tie tvoje bambulky 😵

luci a ta boli akoze picha to brusko alebo boli ako tupa bolest alebo ako 😕

janulka, ja som velmi zvedava na tu fotku kocika 😉 😀

miskahryzka8
31. mar 2010

tei mozno to je len prasknuta zilka, dufam 🙂 , jj ten kocik je dobry, ja musim u niekoho nazivo pozriet bexu u mna zatial vedie 🙂 , cheer ty si skade 🙂 ? A dobru nocku 🙂, my ideme este pozriet kosti a dame si k nim pomelo 😀

sharmana
31. mar 2010

ale sa mi zdá že spravili tej eurovey nejakú slabú reklamu, lebo som ani nepostrehla, že ju už otvorili 😕 až dnes som počula v rádiu reklamu že od 26.3. je kino tušim za 3 eura alebo tak, ale dnes je pritom už 31.3..... tak som sa čudovala, že kiná už fungujú a obchody nič...
ak je to špinenie, tak to je nič, ale možno by si si mala dať pauzu s cvičením..

lucialen
31. mar 2010

Ahojte 🙂
Cheer, som zvedava kedy pojdes 🙂
Miska, mna pichalo a bolelo doteraz, asi mesiac, ale teraz uz 4ty den nic. Pokial to nebola krv tak neboj, duphaston sa dava len do konca tretieho mesiaca, ale ak by sa to stavalo castejsie, tak radsej chod k dokine, ved do poradne este daleko. Ja som si dnes kupila vak na spanie v kik za 1euro 😀 Krasnucky, hodim neskor foto.
Inak mne sa tiez zda, ze sa maly zacina hybat, teda ja ho zacinam citit, ale nie som si ista. Prvy krat sa zahmiril, ked si moj pes polozil hlavu na moje brucho a vtedy sa tam nieco pohlo 😀 Ale stane sa to tak raz za den, ked sedim a som v klude 😕 No neviem, velmi sa mi tomu nechce verit, ale citim to uplne dole v podbrusku.

miskahryzka8
31. mar 2010

sharmi tak teraz som bola na wecku a nic, este ma napadlo, ze mam problemy so stolicou trosku a dnes som sa ponahlala a som tak silnejsie tlacila a este teraz vecer som bola ako som mala tu krv trosku, tak ze to mohlo byt aj z toho, ze mi pri tlaceni praskla ta zilka alebo tak... Inak ani ja som nepostrehla moce reklamu o otvoreni eurovey 😕 , len cez kamosku 😀

Luci ja citim drobceka tak medzi pupkom a podbruskom tak nizsie a tak viac napravo 🙂

miskahryzka8
31. mar 2010

a jj daj foto ja idem pozriet ci ti hm veci nie su online ked docitam a zajtra nafotim brusko 🙂

miskahryzka8
31. mar 2010

peti a v madarsku si na nakupoch? Jeeeeejeee peti, to ako si nam sem pohodila nenapadko taku spravicku 😅 , tak gratulujem potichucky 😉 , tak ste mi s fazulkou stihli dat tie moje nardeninove marcove darceky 😀 😉 😵 😵 😵 😵 , dakujeeeeeeeeeeem 😀 , jeeej a este som aj pravdu mala 😎, xixi 🙂, peti tak pave ze mas ine priznaky ako minule, ze neboli brusko a ziadne spinenie je podla mna dobre znamenie 😵 😵 😵 😵 A drobcek je made in france 🙂 🙂

peti tak z toho vasho plodenia tiez vyplyva, ze bojovnickovia musia byt proste spravne motivovani 😀

sharmi mozem sa aj ja pridat na kavu, ja som zo strkovca povodne, teda z travnikov od patnastich nie povodne a budem sa tam pohybovat, tak potom mozme niekedy ist aj kocikovat spolu 🙂 a s kamoskami sme dohodnute na zimu aj na kuchajdu kocikovat 🙂

tei o sabiatku uz vieme 😉

ozi a ako motylek, netestovala este?

dzou uzite si svadbu a tesim sa na fotecky 😵

miskahryzka8
31. mar 2010

cheer jeeej 😵 , tak uz sa to fatk blizi 🙂

janulka a to ta bolia tie mandle z prechladnutia, si nedostala dufam ten sarlach 😕

fiiiha, to som sa sekla s fazulkou, to nebol jej graf 😕, lebo teraz pozeram ten z dnes a nie je tam zelena 😕, juuj fazulka tak ty si dala asi link na tu sonu a ja som sa uz tesila 😕, tak snad sa budem tesit dodatocne a spravne v nedelu 😵 😵

juuj oci mi klipkaju,uz som vsetko len tak prebehla, dobru nocku 🙂

tea333
1. apr 2010

ja chcem objednavat nejake oblecko a spacie vaky z mmb, chlap ale neni nadseny ze ho otravujem s platbami 😝 jemu sa to nechceee 🙄

inak dobreee raaanko

motylek cakame ze co 🙂
fazul cakam kym mrknem tvoj graf 🙂
a cheer teba tu uz samu nechceme vidiet 😝 😝 nekinderkuj sa tolko 😀 😀

motylek17
1. apr 2010

ahojte, prave som si robila test... po 13-dnoch meskania len / ciarka.... cize nie som tehu....

petafr
1. apr 2010

Maji, tak aspon vies na com si...
Ja som robila dnes druhy testik - 33 DC a pekna silna ciarka, trosku silnejsia ako pred troma dnami, tak sa veeeelmi tesim....
Kedy by som sa uz mala objednat k lekarovi? Na buduci tyzden to bude este asi skoro, nie? Podla MS som dnes 4tt+4, este by som mala asi nejake ten tyzden pockat, nie? Ja by som uz chcela rovno srdiecko, aby som sa mohla zacat naozaj tesit...

Baby, netrpeli ste nespavostou? Ja uz pat dni spim tak pofiderne, ze az. Pravidelne sa budim okolo tretej a nie a nie zaspat, resp. sa casto potom aj predtym budim a spim len tak napoly... uz ma to zacina aj unavovat.. a dnes rano mi bolo este aj tak blbo od zaludka, tak dufam, ze mi este nezacnu nejake nevolnosti tento vikend, chcela som to pred nasimi este utajit, kym nebude potvrdene od lekara...

Fazulka, kde sme dnes rano?

fazulka1512
1. apr 2010

ahojte babule
v prvom rade DZOU PRAJEM TI KRASNY SVADOBNY DEN, VELA STASTIA, LASKY, POROZUMENIA A KOPEC DETI, VSETKO LEN TO NAJLEPSIE TI PRAJEM JA FAZULKA S MANZELOM 😉
miska no som rada ze si sa potesila ale este skoro
peti super, super, super 🙂
motylek neboj aj na nas dojde 😉
posielam vam svoj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 meriam stale o 6 rano potom zaspim a ked zmeriam o 7 tak mam o stupen vyssiu ale davam tu o 6 je to od vtedy co sa menil cas a dnes som rozbila teplomer

petafr
1. apr 2010

fazulka, ved uvidis, nam to inac tiez vyslo na 9.cyklus vlastne, ked to ratam od jula.... takze drzim palce, dufam, ze ma tu nenechas samu tehulkovat...
Miska, ako ti je dnes rano?
Dzou fakt, tak si to uzi, dufam, ze vam aj vykukne slniecko na tie fotky v parku! 😵 😵 😵 krasny a nezabudnutelny den!!!

janulka04
1. apr 2010

babule, caute..ja zo dna na den horsie, navyse k dokimu nemozem, nemam kam dat deti, lebo mm dnes vybavuje po uradoch, kedze je odo dnes oficialne prvykrat nezamestnany..ianc to nesie dost tazko...mi ho je luto 😔
majka...ach jaj...ale cudne, ze ti mrcha tolko meska...neskocis k dokimu? Predsa len je sanca, ze test bol zly....ja ti stale drzim palceky, babula... 😉
fazulka...tak tak, treba sa pridat k peke a nenechat ju samu...
peti gratulujem, tisko....ja by som dva tri tyzdne este pockala s navstevou lekara...inac u nas humus nieco...1.april nahovado...vonku je -3 a snezi....idem spat, lebo mi hlava praskne....

petafr
1. apr 2010

Jani, mm je bez prace? To som nevedela, tak si s mojim mozu podat ruky... Mm je z toho uz poriadne v depke, lebo mu cochvila konci podpora, tak som zvedava, ako poriesime situaciu, snad si nieco najde na poslednu chvilu... uvidime.
no drzim palce, snad si nieco rychlo najde! 😉
A nemal radsej zostat doma, kym by si sla k doktorovi, predsa len, si vycerpana, mala by si tam ist cim skor...
a tu je slniecko! sice nie extra teplo, ale aspon slniecko, tak dufam, ze ten sneh nepride az sem...

petafr
1. apr 2010

ja som myslela, ze pockam este tyzden - 10 dni, ale ak bude vsetko v poriadku a nebudem spinit, tak uvidim, zavolam im koncom buduceho tyzdna a dam si termin... fakt sa neviem dockat srdiecka!!! 😵

janulka04
1. apr 2010

no Petka, vcera sa dozvedel, ze to jeden u nich v robote na neho hluposti nadonasal, lebo ho mal v zuboch, tak ho vyhodili..vedel to uz dva tyzdne, robotu hlada, ale s ohladom na mna a tri deti a to si nemoze bohvieco vyberat. V hoteli, kam dal ziadost ho nevzali, kedze mu z tejto prace dali zle hodnotenie...akoze to zato, ze jazdil kade tade, ako jediny vedel po taliansky a robil aj soboty, sviatky a ci bol chory, nebol, nikoho netrapilo... 😠
nevadi...co narobime?
s pracou prajem aj tvojmu tak isto 😉 , oni chlapi to tazko zvladaju...

a doma ostat nemohol, tu je zo zakona, ze sa musis hlasit hned v den, kedy uz nepracujes, inac nema narok na nic...hajzlici, co?
a navyse ja aj male sme poistene cez neho, tak dobre, ze aj siel, lebo teraz musi za nas platit vsetko socialka, aby sme nezostali bez postenia

a s tym lekarom pockaj....ja som isla v nejakom 6tt sklamana, ze boal len dutinka, srdiecko som videla az v 9tt

petafr
1. apr 2010

Jani, tak to mate dalsie stresy, to vam nezavidim... inac citim, ze uz aj na mm to zacina doliehat, si zaciname uvedomovat, ze ja si nebudem moct najst nejaku poriadnu robotu, lebo vsak kto ma zamestna tehotnu, nie? a teda nas bude musiet zivit, lebo ja na nezamestnaneckej budem mat o nejakych 500 eur menej, ako mam teraz, tak to poriadne pocitime...

Vcera som sa tiez poriadne rozculila, mm bol v banke, kde mame hypoteku, aby sme si dali odklad splatok na par mesiacov, aby nam to pomohlo, v zmluve nam to vychvalovali, ze clovek nikdy nevie a tak, tak sme si povedali, ze je to super vec... tak tam mm isiel, ze sa spyta, ake su za to poplatky, tak si predstav, chceli sme to pozastavit na 3 mesiace (po 900 eur, tak to je 2700 eur dokopy) nam naratali navyse uroky za 1660 eur, no je to normalne, tak mi mm dal bankara k telefonu, tak som ho sprdla, ze to co ma byt a ako nam to ma pomoct, to je ako uzernicka pozicka, viac ako 50 %-ne uroky, no ako si to vobec dovoluju v zmluve nam to chvalit... a ten debil na to, ze aj tak to vela ludi nevyuziva, no vsak kto by to aj za taku sumu vyuzival, nie? To je klasika, s touto bankou mame len zle skusenosti, ked sme si vybavovali pozicku, tak nam robili same kiksy, naslubovali plno veci, co nesplnili a nakoniec sme sa kvoli nim ocitli dva tyzdne bez byvania, no to boli vtedy stresy... chodme sa vsetci zamestnat do banky, tam to vynasa 😀

jani srdiecko az v 9tom? no tak to budem musiet byt este poriadne trpezliva... vsak uvidime ako to bude so mnou...

janulka04
1. apr 2010

he, peti...az v 9tt...som bola v tom 6tt a len dutinka a vtedy mi aj povedal, ze "je mozne, ze som tehu, no nieje to stopercentne", debil!

tak to je sila, ale ako vravis, s bankami je to tak...
inac, u nas aspon jedno pozitivum, dala som si danove a dost vela mi maju vratit, aspon zase nieco pominam na malu, mm uz zase ze LCD telku a novu obyvacku...mu dam....an je jak male dieta niekedy, to ja musim stale rozmyslat, co treba, on by kupil vsetky hluposti sveta 😠

groka
1. apr 2010

Ahojte kocky,mne je na 😢 aj placem kazdu chvilku za tento zivot posraty 😔 malz ma pred chvilou tak vytocil,skriekal ako zmyslov zbaveny,tak isiel do kuta,inak neviem na neho a nic nezabera...jaj som sa len doplazila k posteli,sadla a plakala...boli ma zub,chlapi isli prec,co ja sa chystam zehlit,ale musi ma prestat boliet aspon o trosku...vobec neviem,co s nami bude baby...takato situacia co nas postihla je na zaplakanie sa len a bojim sa ze vybuchnem a zlizne si to mm...vcera som dostala dasli sok...akoze nevladzem psychicky baby...

petka niektore baby vidia srdiecko uz po 6+aj nejake dni,tusim tea mala srdiecko 6+0,takze ked pockas este 2 tt a potom pojdes k dokimu,mozno uz budete vidiet,ak nie,tak o par dni urcite,ja som bola toho priklad

janulka,posielam ti silne objatie,isto ho potrebujes

lucialen
1. apr 2010

Caute 🙂 🙂 Aky krasny den je dnes 🙂 Ja idem za chvilu s maminou na operaciu so psom 😒 Tak zatial pojdeme trochu pobehat obchody 🙂
Petka, super, super, myslim ze ta nespavost je z radosti a vzrusenia, to som mala aj ja asi tyzden ked som zistila, ze som tehu 😉 Este urcite pockaj buduci tyzden s dokim a objednaj sa na ten dalsi. Lebo ak este nebude srdiecko, budes cakat ako janka. Ja som bola prvykrat 6+0 a uz bolo aj srdiecko 😉
Majka, no to z coho ti moze meskat 2 tyzdne, vy s Dzou to mate nejake divne, ale tak raz za cas sa stane. No urcite drzim palce nadalej 😉 😵
Dzou, prajem krasny svadobny den 😵 Neviem ani co sa ku svatbe praje 😀
Jani, ty chod k dokimu, do moze ovplyvnovat aj Stelinku, aby sa nieco nestalo

lucialen
1. apr 2010

Groka, dufam ze to rychlo poriesite co vas trapi, ked sa raz spustia zle veci, tak to ide 😔 Bud silna pre toho malickeho v brusku, lebo on to citi, ale myslim, ze tvoj je velky bojovnik, uz ste si spolu mnohym presli 😉 Drzte sa

petafr
1. apr 2010

Jarka, najvacsie objatie potrebujes ty, moja 😔 skoda, ze take virtualne sa neda poslat,nemozeme ti nejako pomoct, nechces ist so mnou aspon na nejaku kavu, ja za tebou dojdem aj hned teraz, mam moznost... vsetko sa na teba nejako vala, ale snad to budes mat rychlo za sebou... treba to predychat a s tym zubom uz je to na nervy, no musis to nejako pretrpiet...

Jani, tak nasi mm su naozaj rovnaki, aj moj uz basni, ako si kupime LCD, ked sa vratime do nasho bytu, akoze ja by som skor nabytok do detskej izby a nejaky kocik... no ved uvidime, ako to bude s nasimi robotami a s peniazkami, my sme taki chronicki nedostatocnici v tomto, stale sme v minuse... 😒 vsak co uz...

to tea mala uzasne skoro srdiecko, nie?
inak sranda, v jednom kalendari mi vysiel datum porodu na 6.dec, to je St. Nicolas (Mikulas), mm sa tak vola, snad bude mat meninovy darcek 🙂)), inak ostatne kalendare mi udavaju az 10 a 11.dec., tak som zvedava, co povie dr na prvej prehliadke...

janulka04
1. apr 2010

luci, ved ja aj chcem, ale bez objednania ma nezoberie a cakat v cakarni nezvladnem aj terza lezim, je mi na odpadnutie....
o malu sa bojim, to mi ver, ale aj ked pojdem , musi mm ist so mnou, aby co to pretlmocil a kam dam male..je to na prd...

groka, si zlata babulka, sama toho mas dost a este vladzes aj inych podrzat....
ja myslim na teba, verm ze ono vzdy je taky pad a potom zase pride dobre...to uz tk byva....verim, ze ti vsetko vyjde, ako si si predstavovala a stresy tym padom pominu,...holt niekto musi o svoj sen tvrdo bojovat....drzim ti palceky 😉

janulka04
1. apr 2010

presne, petka..vies, co mi povedal mm minule? ze na co idem vlastne objednavat kocik v aprili, ze staci v maji, nie? A hned na to trepol, ze ten a ten mobil za 300€ je super, ze ten si urcite cim skor kupi....no blazon, niekedy...ale lubim ho jak kona 😀

groka
1. apr 2010

peti ak mozes prist tak pridi,no este pred tym ip moja

janulka a ako mi tvrdne brucho posledne dni,hlavne od vcera,uvedomujem si ze sa velmi trapim a male to citi

janulka04
1. apr 2010

groka...viem, ako ti asi je...a neboj, urcite sa vam to urovna....vidis, aj ten drobcek ti dava najavo, ze maminka, neplac, ja som tu, som v poriadku a vsetko bude dobre... 😉
tak ziadne slzicky...pohladkat brusko a aj ja si myslim, ze ti pomoze si o tom s niekym pokecat....vela sil, moja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre