Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
5. apr 2010

jani - v omane. isiel s kamaratom fotit. niektore fotky su fakt mooooc dobre. mame rovnaky konicek, len on o hodne lepsiu techniku 😀

miska - praveze neviem. bohuzial. bezne chodime s mm na cinu, tak nechapem, co to bolo 😕 uz sa tam asi aj budem bat ist, lebo to fakt nebola sranda 😖

janulka04
5. apr 2010

siska 😀 😀 😀

sisa2
5. apr 2010

vsak aj plat ma 5x taky, ako ja 😀 😀 😀

janulka04
5. apr 2010

fuuu...tak ale mu tam musi byt ...brala by som..u nas este rano snezilo, teraz zimisko 😖

brisilda
5. apr 2010

janka u nas sice nesnezi ale prsi 😀 co sa tyka mojej nadvahy tak sice som v pluse 20 kg ale okrem toho ze sa obcas zadycham mi nic neni jedine si uz nemozem ani cupnut lebo mam problem vstat 😀 a ked sa prevalujem na posteli je to ako o zavod 😀 hotova velryba 😀 😀 😀 ale koniec koncom ani neviem ze som tehu 😉 jedine stale spim takze sa uz ani necudujem ze ma tolko kil kedze nemam pohyb ☹
sisa a ty mas akoze s coho + 20 kg???

janulka04
5. apr 2010

no tak vidis, bris....inac, prehodit sa v posteli je problem aj pre mna a tie zvuky pritom....a pohyby...natocit ma by bolo treba, nech mate aj vy zazitok 😀

tea333
5. apr 2010

baby no idem varit udenu polievocku, snad sa podariii..

s tou biancou no mne sa tiez zdalo ze cosi take riesila, ze mala s manzelom problemy, je zarazajuce ako si ludia v takom probleme alebo v zlom manzelstve idu robit deticky, po prve chudak tie deticky, a po druhe, nechapem teoriu- mame problem a riesenie je dieta 😒
juj ako ja toto nemam rada, ved deti by sa mali rodit zo stastnych vztahov a v harmonickom prostredi, nie ako lepidlo na nieco, co nefunguje..aaach

brisilda
5. apr 2010

jej kocky vy ju tak spehujete? ja som nanu uz aj zabudla 😀

janulka04
5. apr 2010

nespehujem
....len ma zaujimalo, ze co vlastne pisala vtedy a vyhodilo mi to inu temu...ved kazdeho vec....
a ja idem trosku pospat 😉

biancarv
5. apr 2010

takze vy sa o mne bavite bezomna? Hmm fajn, chvala bohu som vtedy tehotna nebola a hned ako som to zistila podala som o rozvod, teraz som uz stastna a po boku muza ktory ma miluje a nikdy by mi psychicky ani fyzicky neublizil

groka
5. apr 2010

jej baby,co mi je??????????absolutne som nemotorna,prezrata ako prasa,ze ked vidim jedlo,tyckovala by som a to vazne teda,teraz som vstala,maly o nieco skor,ale zaspat otras nieco,na lavo sa nedalo,tlacila som male,na pravo tiez nie,lebo kopalo o dusu,spala som 2 hodky,sme pozvani na navstevu,neviem,nechce sa mi,ale ked vypadne,vytravi mi

groka
5. apr 2010

bianca som rada,ze si stastna 😉 a gratulujem k tehu

biancarv
5. apr 2010

dakujem za podporu groka, prijemne tehulkovanie prajem

groka
5. apr 2010

bianca dobry muz sa dnes hlada velmi tazko,takze keby si si nasla hned na druhy den po rozvode tak ti nepoviem ani pol slova,mala si pravo na novu lasku hned a nie sa trapit rozvodom za chuja

janulka04
5. apr 2010

veru tak, bianca...IP 😉
aj ja ti prajem , aby si mala pohodove tehulkovanie a uz nikdy nemusela znova zazit, co si zazila....viem, co pisem....drz sa 😉

sisa2
5. apr 2010

bianca - nikto ta nespehuje, myslim, ze tu mame ine starosti. len nas to zarazilo ... v juli sa tu o teba zaujimalo vela dievcat, ty si zduchla a nemala si zaujem uz nic nepisat. zvlastne, ze si sa tu teraz tak rychlo ukazala 😕

sisa2
5. apr 2010

jani - veru, maju sa tam super, o pacasi radsej nepisem 😀 to fakt u vas este stale snezi? mna by porazilo 🙄

janulka04
5. apr 2010

siska...
veru, mna uz trafi z toho...sice teraz prsi, resp. leje o dusu...ale doobeda zase napadalo....bleeeee 😝

pocasie tam musi byt urcit lepsie, to mu zavidim 😕

lucialen
5. apr 2010

My sme sa boli trochu zohriat u starkej a u nasich, starka mi nabalila vecicky este po nas, na doma budu dobre 😉 Moj mm sa velkonocne odpalil, tak teraz spi 😠 😀
Bianca, tak dobre,ze si si vsetko poriesila a aj ja prajem pekne tehotenstvo a vela stastia do buducnosti 😉

sisa2
5. apr 2010

jani - no zas tam je ako v trube, i ked teraz este nie az tak. my sme boli vedla - v dubaji - a to bola hrozna slaha, ked sme prisli. o tretej v noci, co sme pristali, bolo +30C, neskutocna vlhkost vzduchu ... ale bolo tam krasne
a ten sneh 😕 dufam, ze sa ho uz aj vy zbavite.

sisa2
5. apr 2010

luci - jemine, my to vypadlo. vy s tym kotlom, to je na porazku! kedy vam to pridu spravit?? to nie je nejaka havarijna sluzba????

janulka04
5. apr 2010

juuj, lucka, chuda...do kelu...tak snad sa na to dojde niekto pozriet 😒

janulka04
5. apr 2010

siska a ty co porabas?

sisa2
5. apr 2010

jani - akurat som chlapom nachystala clovece, tak sa hraju .. a ja mam chvilu frei 😀 a zajtra zasa do roboty, sa mi nechce 🙄 i ked, stale si hovorim, ze momentalny job je super a nieco take uz asi tazko najdem 😖
mrcha sa uz rozbehla, takze tento mesiac nic z toho. teraz prisla na 44 den a sama, tak sa celkom tesim.

janulka04
5. apr 2010

no teda , siska, tak gratulujem k mrchovaniu, 44dc mrcha je celkom ok u teba, vsak? 😵
a to s pracou, to ti verim....
inac, aj moe male maju kadejake spolocenske hry, no ich to nebavi...radsek strihat a kreslit 😀

sisa2
5. apr 2010

ved prave, tak sa tesim a netesim zaroven. tento mesiac uz budeme snazilkovat naplno. aspon dufam 🙂 i ked, u mna je problem vediet, kedy ca. bude ovu ... uz som si objednala 30 ovu testov z ebay-u, tak hadam stihnu dorazit vcas 😀
nasho hry celkom bavia, on praveze kreslit ani za svet, ma 3 a pol a kreslit nevie absolutne 😖 mi to je luto, lebo ja som rada kreslila. ten nas stale len nech ja kreslim a on sa bude pozerat. ale nemcina mu celkom ide, ucitelka ho chvalila .. tak snad aspon v niecom bude sikovny. usta sa mu nezavru, tak v tom je cela maminka 😀 😀 😀 😝

sisa2
5. apr 2010

a vy jani co porabate?

majka1981
5. apr 2010

Ahojte babule,
citam Vas tak na rychlo, lebo som dnes straaasne unavena, bola som v posteli od 14 - 18 hod a zase by som mohla spat, aj ked 4 hodiny som nespala, len som bola jednoducho unavena. Cez vikend sme boli na chalupe, len dnes na obed sme sa vratili, takze zato som sa Vam neohlasila.

Peti - gratulujem po tichucky, juuj to bezi, som neverila ociam ze Ti tam uz ukazuje 6 tt. Tesim Tesim s Tebou 😵 😵

majka1981
5. apr 2010

Groka ano uzivam si tehu, az na dnesny den kedze som strasne unavena.
Som rada, ze Tebe je lepsie. Ako sa Ti podarili torty? Boli urcite dobre, nie - Ty si sikulka!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre