Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majka1981
5. apr 2010

Tea ten kocik je celkom dobry, ten mala aj moja sestra pri malej, ja uvazujem na nom ze by som ho tiez este vyuzila a presne tak ako Ty - ze vanicka je velka, je terenny a sportak bude iny. Jedine manko je, ze jedno koleso sa jej tam pokazilo a potom bola 2 tyzdne bez kociara pokial nemala druhe koleso 😢

majka1981
5. apr 2010

FAzulka Tvoj graf vyzera vytazne, som zvedava na dneskajsiu teplotu. Jeej to by bolo dobre, tolko novych tehuliek. Drzim palceky 😉

majka1981
5. apr 2010

juuuj Groka, dufam ze to spinenie prestalo a ze aj brusko neboli. Davaj si povinne magnezium, to Ti pomoze. Daj si vyssiu davku.

majka1981
5. apr 2010

Dievky ja Vas uz nevladzem citat, idem sa okupat, mm nech ma vymasiruje (Miska Tvoj tip, myslim na Teba 😀 ) a potom sup sup buvat.
Groka, Janulka - dufam ze je Vam lepsie, oddychujte co najviac, nerobte si stress!
Fazulka Tebe drzim palceky. Siiilnoo.
Vsetkym inym zelam krasny vecer.

fazulka1512
5. apr 2010

ahojte baby, moja teplota bola rano zaujimava po 5 a pol hodine bola 36.75 a ked som polezala este hodinku tak bola 37
isla som na veckl lebo pobolievalo podbrusko a kuk mrcha dorazila, nechapem ako je to mozne
zajtra vas docitam ked budem mat klud

fazulka1512
5. apr 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
je divny nieco som tu narychlo postiskala tak mi zmizla ovu a aj mrchu mam skratenu, nechce sa mi teraz opravovat

tea333
5. apr 2010

fazulka ved ms chodi aj ked si tehu 😉 daj vediet zajtra 😀

miskahryzka8
5. apr 2010

ahojte 😵 , pozeram let´s dance a male kope uplne ze uplne, teda chvilu ma stekli napravo a chvilo nalavo, moze byt ze sa tak toci 😕, no ale male zumbatko, nezapre sa 😀

sisa2
5. apr 2010

fazulka - co to??? 😕 mrcha ma fakt mrzi. je to regulerna mrcha??? mne dnes tiez prisla.

miska - pekne skoro kopkate 😵

miskahryzka8
5. apr 2010

siska kto bol v omane fotit, pozeram a nevidim nejako 😕 , inak to verim s tou alergickou reakciou, ze to nebolo nic moc, to musela byt nejaka speci ingrediencia, ked sa ti to doteraz nestalo 😕

bris, ale vraj v spanku sa chudne 😕, to teraz vazne 🙂, to asi ze ked clovek spi tak neje aj ked sa nehybe 😀

luci tm sa radsej odpalil aby mu nebola zima 😉 , len teba teda vas kto zohreje 😕

siska, tak snad sa budu cykly skracovat 😵

majka tak napis, ci potom masaz zabrala 😅

fazulka a nemoze to byt spinenie iba 😕

siska, uz minuly tyzden som ho citila 🙂 , teraz uz uplny steglos 😀 😵

sisa2
5. apr 2010

miska - moj sef je v omane. takze mam este par dni v office frei 😀 i ked on je do pohody aj ked je tam.
to je fakt super, ze tak skoro citis pohyby. mne to pride uz tak strasne davno ... snad sa toho este raz dockam.
a veru by ma zaujimalo, na co som alergicka z tej ciny. sa to uz asi nedozviem, nakolko sa tam tak skoro nechystam. a ked hej, tak jedine s fenistil kvapkami v kabelke 😀 😀 😀

miskahryzka8
5. apr 2010

siska a ty fotis nieco alebo tak ak to nie je tajomstvo, ci to ako doplnok a konicek 🙂 , neboj urcite sa dockas 😵 tak nabuuce si jedlo takeho nazvu nedas v cine 😉 , teda na cine 😀

janulka04
6. apr 2010

dobre rano, kocky..tak drzte palce...dnes poradna, ze ako sme na tom s zelezom a este UZV, ci sa Stellinka pretocila...drzte palceky

sisa2
6. apr 2010

dobre rano 🙂

jani drzim vsetko, co sa da!!! daj potom vediet

miska - len ako doplnok a konicek. mam sa vela co ucit 😔
a to jedlo, mala som ryzove cestoviny s tromi druhmi masa ... jedlo, co som si zvykla objednavat bezne. tak fakt netusim, co to malo byt 😕 🙄

tea333
6. apr 2010

sis dobre ranko 🙂 dnes uz pracovny den?

janul drzim vsetky palce!! 😉

janulka04
6. apr 2010

dakujem, kcky, este sa tu trosku zvrtam, bo idem az o pol hodinu a cakam mm, ten siel k obvodnemu...tak snad nebude vela ludi, mm dojde nacas a stiham... 😒

siska, ak si tu, poslala som ti zufalu IP 😀

sisa2
6. apr 2010

ahoj tea, hej, hej, dnes uz v praci .... taaak sa mi nechcelo vstavat. danielko vecer nevedel zaspat, podarilo sa mu az o pol jedenastej, tak som patricne rozbita 🙄 😀

sisa2
6. apr 2010

jani uz som ju nasla ... mas odpoved. snad trochu pomoze

sisa2
6. apr 2010

tea - teba kedy caka poradna? to uz by si mala ist aj na morflogicky utz, nie? strasne to leti, vsak uz si v polke tehu! 😕

janulka04
6. apr 2010

dakujem, siska...utekam..papa zatial, som dlznik 😉

sisa2
6. apr 2010

nemas za co jani, snad ti to aspon trochu pomoze. a daj vediet, ako si dopadla.

fazulka1512
6. apr 2010

ahojte
jani drzim palce
baby mam normalnu mrchu teplotu som nemerala dnes rano, mam tampon tak som sa o to nepokusala
idem poobede k lekarke pytat ten clostyl
skusim zajtra nejak zmerat teplotu ze aka bude

tea333
6. apr 2010

sis hej morfo ma caka 16.4, cize bud. piatok, pojdeme aj s drahym, lebo sme maleho dlho nevideli, a potom sa mozme tesit na 3D utz.
Poradnu som praveze mala teraz po dovolenke, 31., vsetko bolo ok ale z maleho som videla iba nohu 😝
furt sa nechcel ukazovat 😀 Polka tehu to sa ani nezda 🙂
tak sis nech ti ide praca aby si mohla skor vypadnut, ved sef je v Omane, treba vyuzit ! 😝

sisa2
6. apr 2010

fazulka - je mi to moc luto 😖 clostyl je na co?

tea - tak si to uzijete spolu! tie ultrazvuky su super, ja som sa vzdy tesila. i ked aj trochu bala, kedze som mala zle AFP, tak som trpla, ci sa nieco nenajde.
roboty vela nie je, vzhladom k tomu, ze nas budu zatvarat, tak sa tu uz toho vela nedeje. cize mozem kludne o stvrtej vypadnut. ale to mozem aj tak. ja mam mooooc ustretoveho sefa. fakt neviem, kde takeho este najdem ☹

fazulka1512
6. apr 2010

sisa len je to take zeujimave ze teplota mi neklesla ale mrcha aj tak dosla, cim to moze byt, ved preddtym v pohode klesla a vcera nic

sisa2
6. apr 2010

hladam letenky do statov ... myslite, ze je nejaky extremny rozdiel, ktorou spolocnostou ist? lebo v cenach su dost podstatne rozdiely, hlavne ked potrebujeme tri letenky.

sisa2
6. apr 2010

fazulka - ved prave, to nejde do hlavy ani mne a myslim, ze aj tea na to narazala. i ked tusim v grafoch bola tiez nejaka baba, co jej teplota klesla az den ci dva po tom, ako dostala mrchu. nechapem to 😒

fazulka1512
6. apr 2010

sisa najlacnejsie cez polsko, my sme chceli ist cez rakusko cez vieden ale aj tak sme nasli najlacnejsie cez polsko
spolocncost LOT, nieje to ziaden extremny konfort ale prezijes to v pohode

fazulka1512
6. apr 2010

ale viete aka som bola prekvapena ze rano teplota taka fajnova, myslim si no asi som tehu, ked mam taku dobru teplotu a zrazu mrcha za dverami stoji na WC islo ma urvat
uz ani neviem ci mam verit tym teplotam

sisa2
6. apr 2010

fazulka - dakujem. LOT som pozerala aj ja, len som s nimi este nikdy neletela. hlavne mi ide o maleho, my s mm prezijeme vselico, uz sme sa co to nacestovali, ale s malym to uz je o niecom inom.

ta mrcha by nasrala aj mna. vsak to, ze to uz sa ani tym teplotam potom neda verit?? 😕 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre