Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
6. apr 2010

a ako to prijalo okolie...xixi...svokrovci by ma hlavne zaujimali... 😀

dzou
6. apr 2010

nooo svokrovci to este nevedia 😔 sme nemali ... teda hlavne mm im to povedat 😒 tak neviem kedy sa to dozvedia... toto jedine ma stve 😠
inac vsetci nam zelaju stastie ako kazdy normalny clovek...

janulka04
6. apr 2010

ach jaj....no, tak sa teda drzte, dufam, ze to prijmu v pohode, i ked clovek aby bol asi pripraveny na vsetko...pri takych ludoch 😔

dzou
6. apr 2010

ja to uz neriesim.... som stastna ze sme konecne svoji a oni nech sa stracia...
a ako sa mas ty jani?

dzou
6. apr 2010

joj teraz citam ze som vynechala slovicko.. teda sme nemali odvahu im to povedat...

janulka04
6. apr 2010

ja celkom ok...nejako ma vsetko zatial poslucha...mala sa otocila hlavou dole, zelezo v krvi stuplo...a co ty? ty si mala teraz ovu niekedy, nie?

dzou
6. apr 2010

asi hej.. dnes som 21dc tak uvidime ci sa uz babetku bude chciet k nam ked uz sme konecne manzelia 😉
a teda super ze mas vsetko ok 🙂

janulka04
6. apr 2010

jaj,..no tak to by bol krasny darcek, tak drzim palceky.... 😉

petafr
6. apr 2010

dzou, super, ze si sa ukazala, dufam, ze babatko je uz v brusku, tfuj, tfuj, tfuj 😵
krasna nevesticka bola z teba, no tisko zavidim, nam to zatial nehrozi...; a na zlych ludi kaslat zvysoka, vy ste stastni a to je hlavne 😵

dzou
6. apr 2010

dakujem peti 😵 a tebe moc gratulujem k mrnuskovi v brusku je to super.. uz nas ostalo len par snaziliek...

lucialen
6. apr 2010

Ahojteeee 🙂 Kolko novych veci dnes 🙂 Ja som dnes nestihala prist, doobeda som bola s maminym psom vyberat stehy a hned poobede sme isli cela rodinka s nasimi a brachom do Trencina na nakup, trochu sa zaobliect. Prisli sme pred hodinkou a este varim 😝
Jani, tak gratulujem k dobrym vysledkov z poradne, Stelinka bude naozaj malinka 🙂
Pani Dzou, vitaj naspat a gratulujem 🙂
Evka, drzim palce k // 🙂
Fazulka, super ze sa dokina rozhybala, dufam, ze mm bude mat dobre vysledky a ides na clostyl 🙂
Myska, aj ja mam +5,5kg po sviatkoch a 62kg 😀
A zajtra ideme na poradnu 😵 😵

dzou
6. apr 2010

Ahoj luci teda par dni som tu nebola a vam vsetkym ako pribudaju tie tt pri mene 😵

brisilda
6. apr 2010

jeeej peti srdecne gratulujem k vytuzenym ciarockam 😉 teraz si uzivaj krasne dni plne nevolnosti neskor sa prida aj nemotornost a ospalost 😀
dzou som na teba hrda bola si krasna nevesta saty uplny uzas no hotova nadhera 😉 uz vam k stastie vazne chyba iba ten maly uzlicek stastia ktory tiez verim, ze uz je niekde v brusku zahniezdeny 😉
janka no vidis to ze mala nakoniec predsalen dostala rozum a je hlavickou dole 😉
lucka tebe zavidim to ze ste sa boli zaobliect ja si to teraz dovolit nemozem 😒 nakolko neviem kolko kil namne ostane po porode 😠 uz teraz taham na stovku 😝 ale mrnusko krasne kope cele dni prespim vraj to je z toho magnezka tak neviem 😖 ale stihla som aspon navarit a mam strasnu chut na zmrzku mnam tak mi ju mm musel ist kupit 😀
tea si ty ale dobra dusa 🙂 dufam ze im najdes cim skor domov nasa mala maltezacka dnes zozrala vlhcenu utierku 😲 co sa pouziva na detsku prdelku normalne som sa az zlakla ☹ tak ale hadam jej nic nebude ona je koza jedivo zrat nebude a hovadinky ju lakaju 😠

dzou
6. apr 2010

ahoj bris dakujem 😵 .... no neviem neviem ci sa uhniezdilo pri tom mnozstve alkoholu co som vypila 😅 .. ale tak snad nieco bude coskoro 😉

lucialen
6. apr 2010

Bris, no ved ja som sa tiez velmi nezaobliekla, ked neviem, aky sud zo mna bude 😀 Ale kupila som si 2x topanky, 2x podprdu a elastaky 😀 Take, do coho mozem priberat 😀
Dzou, som zabudla, krasne saty a krasna nevesta si bola 😵

dzou
6. apr 2010

joj dakujem vam vsetkym babulky moje 🙂 som velmi stastna ze aspon nieco sa nam podarilo 😉 ked mrnus este nie...

sisa2
6. apr 2010

ahojte, danielko spi, tak snad budem mat chvilu cas 🙂

v prvom rade DZOU obrovska gratulacia! nech ste cely zivot spolu stastni 😵 bola si nadherna nevesta, take stastie ti ide z oci, radost pozerat 😵 😵 😵 a dufam, ze uz drobcek plava v brusku a budes nasledovat petku a evku 😵
moc sa tesim s vami. na svokrovcov kasli, i ked viem, mne sa lahko hovori. preziju to, neboj 😀

dzou
6. apr 2010

ja viem sisa no co ine im ostava 😀

dzou
6. apr 2010

jj siska taka som bola stastna 😵 na kazdej fotke usmievam ako leco 😀

sisa2
6. apr 2010

neostava im nic ine, len sa s tym vyrovnat. a ked sa im nepaci, mozu vam fukat praskovy cukor 😀 prezili ste bez nich doteraz, prezijete aj teraz.

a fotky su krasne. prave to je na nich krasne, ze si taka vysmiata. uplne z teba ide to stastie, fakt krasa 😵

dzou
6. apr 2010

sak este mozno hodim dajak foto... snad to nevymazu...
no sak mne je to jedno len mm sa trapi kvoli tomu ale tak bohuzial rodinu si nikto nevyberie 😒

sisa2
6. apr 2010

podla poslednych pravidiel asi vymazu, zasnem, co za cistky tu robia 😖 alebo daj na moja svadba, tam ich mozes mat kolko chces 😵
a veru, rodinu si clovek bohuzial nevybera 😒

tea333
6. apr 2010

dzou super vysmiate fotecky!! uplne vidno ako ste si to uzili, blahozelaam k titulu MRS 😀 😝 😀

zachytila som tu Evu30 , ja si ta evka pamatam a prajem vela stastia, a hlavne // 😉
urcite sa u nas ukaz!!!

Sis som rada ze tvoja MS sa umudruje, tak snad sa bude umudrovat aj tvoja ovu a bude z nej OCU 😀

Miska tripple testy mmm tak ja sa nikdy nevyznam ze ktore to su, ale asi tie co mi robili tesne pred odchodom na dofcu, a to mi lekarka pisala mail na dofcu ze je vsetko ako ma byt, odvtedy som tam uz aj bola a je to ok 🙂
teraz ma caka morfo utz, to budem na koci 21tt..tak nejak.

co sa tyka psikov, nasli sme im docasne umiestnenie u pani ktora vedie u seba taky maly velmi humanny utulok ( psikovia su pusteny a spavaju vo vnutri v starom dome 🙂 a ona ma zatial nahradnu rodinu, zjavne su to uplne mladi psici a verim ze skoro budu u niekoho dobreho, kto im da lasku a pozornost 😵 😵

bris moje maltesky tiez pozuli ktovie co, ale kym to vyjde von tak bude dobre 😉

sisa2
6. apr 2010

tea - super, ze sa vam podarilo ich umiestnit niekam, kde im bude fajn. mas fakt moc dobre srdieko 😵
a dakujem ... raz sa tej OCU dockam, verim tomu. vsak uz nas tu je len par, takze pride cochvila rad aj na mna 😀

dzou
6. apr 2010

tak tak sisa to si aj ja hovorim ze sak uz sme aj my konecne na rade 😀

sisa2
6. apr 2010

dzou urcite sme. len treba tomu verit a zadari sa 😵 😵 😵

dzou
6. apr 2010

no ja verim dakedy mam pocit ze az moc 😀

sisa2
6. apr 2010

😀 😀 😀 dufam, ze potapac uz u teba plava 😵
ja som dnes nejako optimisticky naladena, tak snad mi to dlho vydzri 😀

tea333
6. apr 2010

baby, viete ako, trpezlivost babatka prinasa 😵 😵

dzou
6. apr 2010

sisa tak snad ano 😀 teda ten optimizmus u teba 😀 ... a ten potapac u mna ked plava tak bude z neho asi alkoholik 😅 ako vazne pochybujem ze daco bude teraz i ked som si predtym bola taka ista 😅 strasne vela sme oslavovali 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre