Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
26. aug 2009

a ja som dnes mala štúdľu s makom a višňami, mňaaaaaaaaaaam, to je také fajn na diétu, povedala kolegyňa a obe sme si s chuťou dali

andzi
26. aug 2009

nadenka, ak chceš vidieť ako vyzerá ovulka tak si kukni môj graf, ale nie tento ale predošlý cyklus

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

groka
26. aug 2009

baby pisete jak dracice 😲 😲 😲

brisilda
26. aug 2009

lucka tak to by som uz zabalila a cakala prichod mrsky 🙂))) http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/494...

lucialen
26. aug 2009

No Andzi, tebe pekne klesala BT pre ovulkou, mne velmi neklesa, ale uz to viem odhanut 😉

brisilda
26. aug 2009

no kocky ja sa uz neviem dockat rana a ako vieme stres ovplyvnuje teplotu cize zase nameram zle 😢 😀

groka
26. aug 2009

baby mne klesa teplota a neviem ako to bude teraz,ak zajtra stupne tak je ovu,ak este klesne tak ovu bude,ale nemala by zajtra stupnut lebo vajko este len dozrieva,ale dnes sa vrhnem na muza,moze aj odpor klast,to hadam nie 😀

janulka04
26. aug 2009

bris, este nestresuj...ako povedala luci, a ta sa vyzna 😉 , ze je to este slabe klesnuti, ved zajtrajsok bude hadam v jasnejsich farbach

brisilda
26. aug 2009

janka pravdu povediac ja nestresujem len som nervozna 😀 😀 😀 inak na prichod mrsky som pripravena no ak zajtra nepride tak sa testnem 😉 az viem na com som ale iba v pripade, ze teplota si bude drzat miesto 😔 😀

andzi
26. aug 2009

bris - veď ty tam máš + test, tak aká mrcha?

brisilda
26. aug 2009

to je ako keby som mala den pred skuskami 😀 asi sa zajtra na tu teplotu vykaslem 😀

brisilda
26. aug 2009

andzi kde mam + test???zajtra som 28 DC cize mrcha moze prist aj ked som ju calakala podla mojich vypoctov na 26DC

andzi
26. aug 2009

bris, veď si hodila link na tento graf
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/494...

groka
26. aug 2009

bris to co je?????????

brisilda
26. aug 2009

andzi ale to neni moj graf 😀 to je ukazka ako teplota klesa 😉 a kocka je tehu 😀 😀 😀 kiez by to bol moj pripad 😠

groka
26. aug 2009

to nebude brisin graf,no ak ano,tak to je tehu,ved to islo hore,koho to je??????aj ja chcem takyyyyyyyy a budem ho mat som sa rozhodla 😀

brisilda
26. aug 2009

groka to zle citate 😀 😀 😀 je to iba ukazka ako teplota skace v tehu 😀 a matka priroda sa zahrava

andzi
26. aug 2009

bris, tak pardon ale bol pri tvojom príspevku

aj ja by som taký chcela

brisilda
26. aug 2009

moja kazda s nas by taky chcela 😀 alebo aspon podobny 😉

brisilda
26. aug 2009
brisilda
26. aug 2009

zatila som na zaciatku 😀

andzi
26. aug 2009

bris, nejako tomu nerozumiem, ty si začala merať až na konci cyklu?

lucialen
26. aug 2009

Som sa zacitala na grafoch 😉
Andzi, tak Sharka je tehu? 🙂

brisilda
26. aug 2009

andzi ja zacinam tak to teraz skusam a po mrche zacinam merat normalne teraz len aby som testy nemusela nicit zbytocne 😀

brisilda
26. aug 2009

a skusam to najskor na CZ potom prejdem na FF 😀 toto je len skuska 😎

andzi
26. aug 2009

áno, shaarka je tehu a ak si prečítaš jej príbeh v albume, tak je to neuveriteľné, veľmi jej to prajem, lebo si chudera veľmi pretrpela.

bris: tak to teraz ani nemeraj, nemá to význam, pokiaľ nemeriaš celý cyklus, nemôžeš porovnať teplotu vo FF a LF

brisilda
26. aug 2009

andzi pisem, ze skusam akteplota nahle klesne pride mrcha zatial klesa cize zajtra ju tu mam ako na koni nechaj ma aby som sa ju naucila spravne merat 😒

andzi
26. aug 2009

ja idem spať, babizne, ráno vstávam o 6.30, potom letím do práce.

janulka04
26. aug 2009

je tu este niekto? mne asi dnes creva roztrhne....mi je zleeee 😝

petafr
26. aug 2009

jani ja som este tu, ale mam blbu naladu, chcela som keksikovat a moj drahy nic, radsej siel s kamaratmi vonku, tak nechapem... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre