Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
28. aug 2009

no ale je len 13dc tak asi pride ovu neskor nie na 14 den to by sme boli moc ucebnicove michelle 😀

nadenkaaa
28. aug 2009

no na to inak sa uz neda ked clovek sleduje cyklus a vie ze teraz je ten spravny cas tak to sa neda neplanovat 😔 😀 ale certber ci plany ci nie hlavne nech sa podari 😉

michelle
28. aug 2009

nadi ja mavam ovu o par dni skor ako bezne byva... som len DC9.. tak uvidime.. ale ako hovoris, nic netreba nechat na nahodu 😎

nadenkaaa
28. aug 2009

no tak som zvedava ci zajtra poklesne a potm vystupi 😉 no michelle a ty mas kolko dnovy cyklus?Ja 29-30

michelle
28. aug 2009

ja mam dost nepravidelny... posledny bol 26dnovy a ten pred nim 33 dnovy... a kalendar mi v minulom cykle spatne oznacil den ovulacie na 11DC... testujes aj ovu testami a skusas krk? 😕

brisilda
28. aug 2009

michel teraz ma napadlo to flusatko 😀 ze ako funguje na tehotnych mam ho skusit???? 😀 😀 😀 lebo ja som zrejme mala ovu hned po mrche ako ukazovalo a v case ked sa uhniezdoval potapac tak som mala zase papradie

nadenkaaa
28. aug 2009

no chcem si dnes zaobstarat ovu testy dnes som skusala aj krcok a je uplne vysoko a nemam ten vajcovy hlien takze ovu este nikde 😔

michelle
28. aug 2009

bris ja aj flusam. neviem co by ti malo ukazat ked si tehu, ale podla toho, co pisu (ze papradie sa vytvara, ked mas zvysenu tvorbu progesteronu), tak by ti teoreticky malo ukazovat papradie.. lebo pri neoplodnenom vajicku prgesteron v lutealnej faze klesa, ale v tehotenstve predpokladam neklesa... sak skus, sama som zvedava, co ti ukaze 😉
nasi aj ja ho mam vysoko, ale tvrdy a bez hlienu... hlien praveze znamena ovu 🙂

brisilda
28. aug 2009

kaslite na krcok a hlien z vlasnej skusenosti viem ze to nefunguje ☹ ja som hlien nemala a krcok stale otvoreny ☹ a predsa som si nasla // 😀 ale hlien som mala pred mrchou jeden den ako som to uz vtedy pisala a natahoval sa myslela som ze je to neskora ovulka tak som skocila na muza 😉 az mi ocu neunikne 😀 😀 😀

michelle
28. aug 2009

bris, ja si na krcok nedokaslem 😀 😀 ..ale nie.. je to jeden zo sekundarnych znakov, tak kontrolujem aj ten...
nadi teraz citam na FF (doplnila som na dnes stav krcka), ze podla krcka mam dnes plodny den (npriek tomu, ze hlien nie je - bris nieco na tom co hovoris bude 😉 ) ...ak si si to doplnila aj ty, kukni, co ti v tabulecke dole na dnesny den ukazuje..

minka21
28. aug 2009

ahojte,tak mne zle nebolo z tehu,ale sa mi na zaludok prilepilo hrozno,tie supky, ☹ tak som cely pondelok,utorok stredu vracala kym sa mi to odlepilo:( ale bola som na sone,malemu krasne bije srdiecko🙂 nejake nove tehulky?

janulka04
28. aug 2009

ha? baby co to toto? prosim pretlmocit papradie a ocu.... 😲

michelle
28. aug 2009

janulka 😀 ...papradie je obraz, ktory ti ukazuje ovulacny mikroskop pocas plodnych dni 🙂 ...a ocu je nas vymysleny nazov pre uspesnu ovu 😀

nadenkaaa
28. aug 2009

a kde si si to doplnila lebo ja tam vidim len hlien styk menzes inak ked som si dala tutabulku bez teplot tak mi tam ukazalo od dnes :Forecasted Fertile Days

brisilda
28. aug 2009

michelle ja na ff nesom ☹ a hadam tak skoro uz ani nebudem 😉 ja som krcok sledovala zo zvedavosti ako sa bude menit 😉 a on sa meni ved mi chcel prs pohltit 😀 😀 😀 no podla ovu som ho nevedela rozoznat 😕
minka no jasne ze su tu tehule a aj nadejne 😉 mame tu zaplavu virusikov 😉 ved niekto tu musi predsa sposobit pandemiu 😀 😀 😀 ked vy "stare "tehulky tu uz len obcas nakuknete ☹ 😀 😀 😀

malalady
28. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

babule🙂)) už teším kto bude dalšiaaaaa

janulka04
28. aug 2009

michelle: diik....tak ja nemam doma "laboratorium"tak som zase mudrejsia...oki...ocu, papradie....do kelu....zacina mi z toho merania a sledovania sibkat 😀

minka21
28. aug 2009

ahoj bris🙂ja som cely tyzden lezaala v posteli a cas travila aj nad wc porcelanom 🙂 ale dnes mi je uz lepsie,to boli hrozne stavy.fuifj no a kto je teda nadejna a kto uz mal dve //?? ja som tu kukala aj predtym len mi malokedy niekto odpisal a co uz len odzdravil🙂tak som sla prec no,a moje male ze uz ma 1cm🙂a este mi tam nasiel aj cystu,tak uvidime,vraj by mala zmiznut

michelle
28. aug 2009

nadi pod tabulkou kalendarovou mas taku fialovu tabulku, voal sa ze fertility analyzer a pod tym je Status for CD (u teba asi 11)... a mas tam semafor - cervena znamena pravdepodobne neplodny den, zlty mozny plodny den a zeleny najplodnejsi.. co tam mas ty?
bris tebe uz tam netreba byt 😉 ...mozno je babo hladne, chcelo ti prst zjest 😀 sak mu daj normalne najest, chudatenku hladnemu 😅

brisilda
28. aug 2009

minka pokial sa cysta nezvatsuje je dobre kamoska ju tiez mala a pri porode zmizla 😎
inak viem ako sa citis ja som to zazivala pred 7 rokmi preste v tomto obdobi myslela som ze umrem tak mi bolo zle no po vyprazdneni zalutka bolo vsetko zase ok 😉 teraz mi neni nic ziadne priznaky iba ma obcas zaboli na pravej strane ako je vajecnik 😒 dufam ze to je ok a ma to tak byt ☹ u dokiho som zatial nebola lebo nedvyha telefon tak asi maju dofcu
janka ocu je ovulacny cyklus uspesny ovu je ovulacia a to papradie ukazeje na mini mikroskope ktory sa da kupit v lekarni za smienych 10 € 😉

nadenkaaa
28. aug 2009

ja mam dnesny den v takom zelenom okienku a tam pri tom taka znacka zenälena a v tom ja neviem cierna bodka ci co ako to mam nazvat -tusim ti to poslem na mail radsej som z toho debil 😀

brisilda
28. aug 2009

michel ved davam co bojis dostal cerealky z mliekom uz ziadne biele pecovo 😉 juuuj kiez by mi tak super bolo cele tehulkovanie 😉 to by som po roku rodila zase 🙂 ale inak sa mi strasne zhorsila plet no ne ze by som ju predtym mala super ale teraz to je katastrofa ☹ bedare velke a nic v nich len bolia 😒

minka21
28. aug 2009

no lenze ja to vracanie som nemala z tehu ale z toho hrozna🙂uz sa mi to raz stalo ale s broskynou🙂a toto som vracala celu noc cely den ma natahovalo,a od nedele,takze tehu to nebolo,
bris a ty si teda mala //? 😵

brisilda
28. aug 2009

ahoj malalady ty tu uz tiez nakuknes iba na skok ☹ ved kocky potrebuju aj silne viruciky nelen tie cerstve 😉

michelle
28. aug 2009

nadi ten sumar je v tabulke pod kalendarom.. (ty hovoris o kalendari) ...taka mala fialova... skus ist dole, vidis ju tam?

nadenkaaa
28. aug 2009

bris to bude baba urcite 😉 😉

brisilda
28. aug 2009

minka ved kukni album 😀 😀 😀
inak take cosi som pocula teraz 1 krat ako sa moze nalepit supka na zaludok??? ak mavas take problemi tak si vsetko odsupkavaj 🙂

michelle
28. aug 2009

bris zdrave ranajky 🙂 ...mozno chce male klobasu 😀

brisilda
28. aug 2009

juuuj nadenka kiez by tvoje slova boli vyslisane 😀 ale pravdu povediac mne je jedno co to bude hlavne az to bude 😉 sice sa na dievcatko strasne tesim lebo chalana uz mam ale viac by mi bodol chlapcek 😀 cize mam to take 50 na 50 😉 zaklad aby bolo zdrave ja si na dievcatku uz nepotrpim 😉 ideal bude ak tam budu 2 ch a d 😀 😀 😀

janulka04
28. aug 2009

diiiik, bris....ja lenze teraz este nebudem kukat "papradie",ale zaujalo ma to....pojdeme podla BT a chuti a vseptembri aj tak musim k dokimu, tak ma kukne, potom uvidime.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre