Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
11. sep 2009

HA konecne mi mame pekne a vy skaredo 😎 my ame asi konecne leto v septembri... nie zeby som bola skodoradostna 😀 ale my si tu teplucka moc neuzijeme

michelle
11. sep 2009

nadi je to vyssie ako 19 😉 ..a potom, mas vsetky 3 priznaky tehu, aj ked pisu, ze to moez a nemusi nieco znamenat.. ale kazdopadne je to pozitivne 🙂 ..citala si ten mailik, co som ti preposlala? 😎

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou no je to predsa len vyssie ako SR 😉 a kam si mi ho preposlala na gmail ci sem?

michelle
11. sep 2009

na gmail...

janulka04
11. sep 2009

dzou a kde v zahranici si?

nadenkaaa
11. sep 2009

gmail som dnes ste nepozerala lebo som na mm noteboku a tu ked tvorim gmail nemam heslo a ja si ho nepametam ale ked pojdem na svoj notebook ta si to pozriem a precitam

dzou
11. sep 2009

janulka uprsane anglicko 😉

janulka04
11. sep 2009

ahaaaaaaa...ja Bayern, tiez tu je uprsane pocasie,i ked len dnes, ale cez vikend hlasia horucavy, tak sa tiez vytesujem

sisa2
11. sep 2009

michelle & nadi - teraz som pozerala to Early Pregnancy Signs ... ono to zalezi od toho, co vsetko si tam dopisujete ako mozne priznaky, nie? ked som si to nevyplnila, tak som tam nemala nic. akonahle som dohodila bolest prs, krizov, hlavy, unavu ... som na 50 pts. tak neviem, ci sa na to da spoliehat.

michelle
11. sep 2009

sisa, jasne, berie do uvahy vsetko, co tam napises. asi to netreba brat tak uplne vazne, ale take vyssie cisielko v tomto tazkom cakacom obdobi urcite potesi 🙂

michelle
11. sep 2009

nadi, ked si otvorim tvoj graf cez link, mas tam v tom okienku, kde pise CD a DPO take dudlicky.... 😕 😵 co to co too? 😎

sisa2
11. sep 2009

michelle - to ma len nadenkaa spraveny taky ticker, nie?

tak sa teda tesim, ze tam mam 50 pts ... sa dotesim, ked dorazi mrcha 😀

michelle
11. sep 2009

sia, ja neviem... to sa da niekde nastavit?

sisa2
11. sep 2009

klikni si na tickers a tam si mozes vybrat a nastavit 😉

dzou
11. sep 2009

no ja tiez chcem... aj ho uz mam zmeneny ale ako si ho dam nad graf?

michelle
11. sep 2009

ahaaa, no dobre vediet 🙂 aky mas dnes grafik? tusim som ho tu dnes nevidela...

michelle
11. sep 2009

dzou, to ti same da, ked das link 🙂

dzou
11. sep 2009

hej? a kde mam dat ten link, sorry ale nejak nechapem 😅

sisa2
11. sep 2009

dzou, hod sem link na tvoj grafik

michelle
11. sep 2009

sem. ale na stranke klikni na Home page setup a potom okopiruj link, ktory je pod napisom Your Charting Home Page Web Address
a ked my, ktore nemame pristup k tvojim udajom, klikneme na link, nad tvojim grafom sa nam objavo ta lista

michelle
11. sep 2009

sisa, pekny grafik za ovu ciarkou. kedy chces testovat?

dzou
11. sep 2009

jaaaaaaaaaj takze ja ju tam ako nevidim to len vy potvory 😀 tak ja mam onicom graf zatial... dam ho... http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 ale este aby ste si nemysleli ze som nejaka alkoholicka podla toho co tam mam vyznacene...to len aj ked si dam vecer pohar vina tak zapisem...

dzou
11. sep 2009

ahaaaaaaa tak ani to tam nakoniec nie je vidno 😉 ale ani ten ticker 😅 ci zase to iba mne neukazuje? 😕

sisa2
11. sep 2009

michelle - no len kym sa dostanes na konec, tak musis este aj mysou klikat 😀
testovat zatial neplanujem. ak nedojde mrcha, tak buducu sobotu.

dzou
11. sep 2009

jaaaaaaaaj uz som to nasla ze teda ja si to mozem sama nastavit ze co vlastne vy vidite takze dufam, ze teraz sa to podariiii http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

sisa2
11. sep 2009

dzou - no vidis, aka si sikovna, auticko uz vidno 😉

dzou
11. sep 2009

podarilo sa 😀 no sisa ale mas vydrz ti poviem teda aj s cyklom ale aj s testovanim 😉

sisa2
11. sep 2009

no s cyklom si nepomozem ☹ a s testovanim - nejaka som teraz az moc kludna, ako by sa ma to netykalo. neviem to vysvetlit. mozno je to tym, ze vlastne ani neviem, ci sa na tu FF ovu mozem spolahnut. uz sa mi skratka nechce testovat a vidiet stale len / ☹

dzou
11. sep 2009

a preco chces este cakat do soboty? to je este straaaaaaaaaaaaasne dlho... sak teraz si kolko 11DPO?sa mi zda uz nepametam tak sak pockaj do 14DPO a ked tak ta uz urcite bude daco vidno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre