Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
11. sep 2009

dzou, s tym pitim si sa zbytocne prezradila, kedze my tam nic nevidime 😀 ...zatial sa ti z grafu neda vela vycitat, ale este je aj tak skoro...
sisa no nemas to jednoduche... ale ked v tom mam najst nejake pozitivum, tak mas aspon menej bolesti pri ms. ja som kazdy cyklus na take 2 dni uplne vyradena... 😒

dzou
11. sep 2009

hej ja viem michell 😅 ale tak sak pohar vina vraj odporucaju aj lekari, no nie? 😀
inac aj ja kedm mam mrchu tak keby neexistoval ibup.tak zomriem asi

michelle
11. sep 2009

dzou jasne, zdravotny 😉

dzou
11. sep 2009

no hej ale teraz kedze sa konecne blizi ovulka tak uz ani to 😉 chcem aby som videla dobre ti teploty, kedze alkohol zvysuje teplotu a sice mam dovcu cely bud. tyzden radsej to ozeliem 🙂

sisa2
11. sep 2009

dzou - no ja fakt neviem, ci ovu bola. a na co testovat, ked nie? vies kolko bielych testov som uz videla? dalsi uz chcem len // 😀 a v podstate, ak sa na 18 DPO este drzi teplota hore, znamena to tehu, takze potom ani testovat netreba 😀 😀 😀

sisa2
11. sep 2009

michelle - no jaska. pokial som neriesiela druhe babo, tak mi dlhe cykly vyhovovali. teraz to je uz horsie. vsak ja od jula riesim stale len prvy cyklus, kym ostatne baby uz aj treti 😖

dzou
11. sep 2009

takze vlastne chces cakat do 18DPO tak teeeeeeda no drzim palce ja by som to urcite nevydrzala a tie biele testy no ja viem su hrozne skarede, ze?

sisa2
11. sep 2009

dzou asi tak nejak. vsak sa hovori, ze kto si pocka ten sa docka 😀 len ma to uz nebavi od januara cakat 😖

dzou
11. sep 2009

ti verim sak asi ani jednu z nas 😖

michelle
11. sep 2009

dzou spravne rozhodnutie 🙂
sisa to ta chapem... ty potrebujes ovela vyssiu davku trpezlivosti ako my s normalnym cyklom. drzim palceky, nech do toho 18DPO vydrzis v pohode a klude 🙂

dzou
11. sep 2009

aj ja drzim palecky 🙂

sisa2
11. sep 2009

dakujem baby 😵 ja to tu prajem kazdej z nas. verim, ze sa vsetky dockame. len niektorym nam to bohuzial dlhsie trva 😢

nadenkaaa
11. sep 2009

dievcata ked osm si tam pridala ze mam krcok vysoko dnes aj vcera tak mi to prehodilo z 28 na 33-no som zvedava co zasa bude zajtra 😉

michelle
11. sep 2009

nadi, vidis, mne ani to nepomohlo 😖 ..zajtra co bude? zajtra bude o nieco vyssia teplota, alebo prinajmensom rovnaka ako dnes 😉

sisa2
11. sep 2009

nadi - krcok by som asi nepisala. ci sledovala si ho dlhsie a vies uz, kedy je aky? ja krcok nesledujem, lebo sa v nom skratka nevyznam. stale mam pocit, ze je iny, ako by mal byt. max. mi vzdy mm povie, ci ho citi, alebo nie 😉

sisa2
11. sep 2009

michelle - zajtra vyskoci hore a bude sa tam drzat. rovnako ako nadenke 😉

sisa2
11. sep 2009

babule prcham, idem este nakupit nejake drobnosti na zajtrajsiu oslavu.
pekny vecer! ja snad zasa nezaspim 😀

janulka04
11. sep 2009

jaj, baby...tu to vyzera nadejne s tehulkami...a pre tie z nas ktorym to nevyjde: tu bude naval tehu virusikov.... 😀 😀 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

sisa ja si krcok vobec nedociahnem 😕 tak musi byt vysoko inak ostatne tam neznacim -lebo to neviem ohodnotit

cheerlady
11. sep 2009

🙂 ahojte kocky
tak ja poslusne hlasim,ze dnes som hodila prvu tycku 😝 😝 😝 a to som si myslela,ze uz bude tym nevolnostiam pomaly koniec 😖
inak mam problem-mam taky zlty vytok na intimke a nemozem ist k dokimu,lebo ordinuje az v stredu-myslite si,ze by som si mala kupit nieco v lekarni alebo to pocka?nechcem riskovat a cakat.. ☹

nadenkaaa
11. sep 2009

cheerlady a mas nejake problemy akoze palenie alebo bolesti alebo?

lucialen
11. sep 2009

Caute baby, uz som doma zo skoly 😀 Ale som strasne unavena 🙄
Jaj tak sa s vami tesim, Nadi a Groka, vase BT grafiky su naozaj nadherne, ukazkove 😵 😵 😵
Ja len dufam, ze zajtra mi este neplota nevyskoci, lebo keksik bol len utorok, hadam to vajko este pocka do zajtra ked budeme mat cely den pre seba 🙂 Len moj FF ma zo mna chaos, tento tyzden som dva krat nemerala, dva krat som merala o 2hod skor, tak uz chudak nevie, ktory je ten spravny cas 😀 Ved ho este zajtra trochu popletiem 😀

cheerlady
11. sep 2009

nemam ani bolesti ani palenie 😒

janulka04
11. sep 2009

jaaaj, cheerly...poznam...ja zvracala, kadial chodila do 6.mesiaca...ale nieje to obvykle....tak sa drzte...dufam, ze tebe to prejde. A z coho ti prislo zle? Mne stacila rano akakolvek vona...aj vzduchu...cistej vody a bolo to... 😅

sabiatko
11. sep 2009

ahoj cheer... vobec sa nemusis bat zlteho vytoku... ja mavam furt daky... biely, zlty, obcas slabohnedy. naozaj pokial ta to nesvrbi alebo nepali, tak to je normalka 😉

cheerlady
11. sep 2009

jani no dala som si tvarohovy zavin - ale som citila,ze to ide do mna nasilu,len aby som nieco zjedla a k tomu pomarancovy dzus..no a za chvilku som zakaslala a v tom som citila,jak sa mi zdvihol zaludok a uz som utekala 😀

janulka04
11. sep 2009

xaxa, luci...ja som to tiez teraz dobre domrsila na FF, tiez meriam vselijako...len dufam, ze mi BT neklesne...inac mozem 15. cakat mrsku

nadenkaaa
11. sep 2009

cheer zlatko to sa nemusis bat vseetko je v poriadku to su hormonalne zmeny 😉

sharmana
11. sep 2009

ahojte kočky, tak sa hlásim, dnes som 28DC, teplota ráno znovu 37, a kedže mi teplota neklesa a zajtra by mala byt ms, tak som to s nervami nevydrzala a testla som.. kuk do albumu a piste co vidíte, lebo ja neverím vlastným očiam... už tretí den špiním, tak neviem čo si o tom mám mysliet...a stále mám pocit na ms... 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

luci len aby ten moj ukazkovy graf neskoncil tak neukazkovo mrchovsky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre